Meilės horoskopas savaitei (01 09 – 01 15)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienį būkite įsitikinusi (-ęs), kad sakote tai, kas iš tikrųjų ir yra jūsų širdyje. Jei abejojate, išsakykite tai trumpai ir švelniai! Antradienį ir trečiadienį žvaigždės žada emocionalių dalykų. Būkite pasirengusi (-ęs) kelis būdus stresui sumažinti ir po ranka turėkite draugo telefono numerį. Apie visa tai galvokite kaip apie jūsų asmenybės augimo dalį, kuri darbo savaitės pabaigoje paruoš jus romantinėms galimybėms! Ketvirtadienis ir penktadienis bus Jūsų savaitės karštosios dienos, todėl atitinkamai planuokite savo meilės reikalus. Šį savaitgalį išlįskite pasižmonėti viena (-s), su draugais arba su ypatingu asmeniu!

JAUTIS
Nesužinosite nepabandžiusi (-ęs), todėl savaitės pradžioje žvaigždės siūlo veikti, kai kalbama apie romantiką. Nesvarbu, ar tai tik ledų pralaužimas, ar santykių perkėlimas į kitą lygį, pasisakyti, kaip jaučiatės, yra tinkamas metas. Kam be reikalo gaišti laiką? Nors ketvirtadienį ir penktadienį ne viskas suksis apie meilę – dabar būkite atsargi (-us), kaip elgiatės – savaitgalis nusimato smagus ir nuostabus. Pasiplanuokite savo gyvenimą ir meilę, kad išgautumėte iš jų kuo daugiau. Visos mintys (ir jausmai!), kuriais dalinsitės su savo draugais, ypatingu asmeniu ir visata, bus įvertinti.

DVYNIAI
Pirmadienis bus labai tinkamas pakaitinti reikalus! Dabar turėsite dar didesnį polinkį flirtavimui nei įprastai, bet per artimiausias dvi dienas, jūs galite būti dar labiau intravertiškas. Dabar geriausias metas skirti laiko sau, nesvarbu, ar sportui, ar tinginystei (geriausia, kad kiekvienam po truputį). Nuo ketvirtadienio vėl būsite nusiteikusi (-ęs) bendravimui. Jeigu ypatingas asmuo gali jus paskatinti geriau mąstyti, visai tikėtina, kad ji (jis) taip pat privers ir jūsų širdį stipriau plakti – protas yra seksualu! Įspėjimas: prieš pasinaudodama (-s) patarimu romantikos srityje, atsižvelkite į tai, kas jums jį duoda.

VĖŽYS
Pirmadienį vidinius svarstymus savo širdyje iškelkite į paviršių, nesvarbu, ar su atitinkamu žmogumi, ar su protingu meilės srities patarėju. Bet kokia romantinė išraiška reiškia, kad tikrai esate pasiruošusi (-ęs) mėgautis nuostabiais dalykais, kuriuos pasiūlys žvaigždės antradienį ir trečiadienį! Koks kitas žingsnis? Nelaukite, kol kažkas kitas jį žengs – gyvenimas yra trumpas, o jūs esate karšta (-s)!Darbo savaitės pabaiga ir savaitgalio pradžia atneš jums tikrą galimybę praplėsti savo emocinį suvokimą apie dabartinę meilės reikalų padėtį, ypatingą asmenį arba save pačią (patį). Iš pradžių į viską pažvelkite plačiai, tuomet analizuokite detales.

LIŪTAS
Pasirinkimai, pasirinkimai! Pirmadienį norėsite pristabdyti savo romantinius reikalus. Tuomet per artimiausias dvi dienas toje srityje nusimato neabejotinas atšilimas. Jūs žinote, kad elgiatės teisingai, netgi jei atrodys, kad darote tai nepakankamai! Nuo trečiadienio iki pat šeštadienio žvaigždės žada, kad viskas suksis apie jus. Tai, kas buvo šilta, dabar gali tapti labai karšta. Nesvarbu, ar esate vieniša (-s), ar poroje, naudokitės galimybėmis – gyvenime ir meilėje dabar Jums seksis! Sekmadienį jums reikės poilsio – tai visai suprantama!

MERGELĖ
Pirmadienį jūsų greitas mąstymas gali aplinkinius suklaidinti. Jeigu su kažkuo bendraujate romantiškai, darykite tai lėtai, kad ji (jis) ko nors nepraleistų! Tuomet per kitas dvi dienas pasinaudokite savo organizaciniais gebėjimais meilės srityje, nesvarbu, ar atnaujinant savo profilį pažinčių puslapyje, ar galvojate imtis veiksmų judėti į priekį esamuose santykiuose. Tik nesitikėkite rezultatų ketvirtadienį ir penktadienį, nes tam tikros aplinkybės gali pasipainioti jūsų kelyje. Savaitgalis jums nusimato tikrai puikus. Gyvenimas yra nuostabus, o jūs - taip pat!

SVARSTYKLĖS
Žinoma, pirmadienį būsite užsiėmusi (-ęs), bet raskite laiko draugams, ypatingam žmogui ar naujai (-am) internetinei (-iam) - o galbūt realiai (-am) – pažįstamai (-ui). Su kitais jums seksis puikiai bendrauti, bet jeigu su kažkuo bendraujate per pažinčių puslapį internete, per artimiausias dvi dienas truputį pristabdykite reikalus – jeigu tai nėra kažkas labai patrauklus, palaukite. Jeigu esate poroje, prireiks daugiau kantrybės! Tačiau nuo ketvirtadienio, visi atsakymai į jūsų klausimus ateis į jūsų širdį ir viskas pradės įgauti didesnę prasmę. O šį savaitgalį, mėgausitės kitų kompanija – panašu, kad jie taip pat mėgausis ir jūsų! 

SKORPIONAS
Kaip jums sekasi suprasti kitus žmones? Pirmadienį skaitykite tarp eilučių. Būtent subtilūs dalykai – neverbaliniai ženklai – pasako visą tiesą. Tuomet per artimiausias dvi dienas jus užgrius tai, kas yra svarbu. Dabar būsite romantiškai užsidegusi (-ęs) ir palyginti objektyvi (-us). Peržvelkite savo meilės gyvenimą ir pasistenkite atsispirti norui viską valdyti. Savaitės pabaigoje jus gali užgožti darbas (arba su darbu susijęs stresas), bet savaitgalis atneš šilumos ir netgi truputį stebuklų. Susiplanuokite smagų laiką su draugais, karštus pasimatymus ar pan.!

ŠAULYS
Jūs būsite rimta (-s), o aplinkiniai – kikenantys. Arba atvirkščiai: būsite linksma (-s), o visi aplinkui – paniurę. Savaitės pradžioje romantikos srityje jausite disbalansą ir jums norėsis imtis iniciatyvos, kad visa tai išspręsti ir jūsų nuomonės su kitais sutaptų. Ko jūs iš to tikitės? Jūsų nuoširdumas ir tiesumas jūsų meilės karmai suteiks tonuso. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį žvaigždės jums šypsosi. Dabar viskas suksis apie viltis ir svajones – apie linksmybes taip pat! Susitikite su draugais ar jums rūpimu asmeniu. Vienišės (-io) reikalus pasilaikykite sekmadieniui.

OŽIARAGIS
Kalbant apie romantiką, šią savaitę pažvelkite į viską iš pagrindų. Meilė tampa komplikuota tiek, kiek ją tokią padarote jūs pati (pats) arba aplinkiniai. Turėkite savo poreikius omenyje ir suderinkite juos su tuo, ką galite pasiūlyti. Nepamirškite dalykų, dėl kurių norite rasti kompromisą! Antradienį, trečiadienį ir savaitgalį būsite labiausiai nusiteikusi (-ęs) bendravimui -  tai apima ir laiko leidimą su ypatingu asmeniu. Kaip bebūtų, galite drąsiai pasinerti ir į darbus, ypač jeigu taip sutaupysite laisvo laiko linksmybėms. Į viską žvelkite paprastai – nereikia jokių tobulų planų, kai galite tiesiog išeiti pasivaikščioti po žvaigždėtu dangumi!

VANDENIS
Pirmadienis gali būti užimtas darbo reikalais, bet tuo pačiu dabar jūs būsite kupina (-s) nuostabios bendravimo energijos! Skirkite laiko savo mylimam žmogui, o jeigu esate vieniša (-s), išbandykite interneto pažinčių siūlomas galimybes. Per artimiausias dvi dienas svarbiausia bus veikti laiku – tiek konkrečiuose gyvenimo reikaluose, tiek kalbant apie emocijas. Nevilkinkite visko ir nepasiduokite blogoms nuotaikoms. Ženkite pirmyn! Nuo ketvirtadienio galimos visiškai naujos perspektyvos kartu su daug teigiamų sąveikų su kitais. Kas vyksta jūsų meilės gyvenime? Savaitgalį bus puikus metas viską įvertinti, ypač kai kalbama apie santykius. Kas labiau, o kas – mažiau svarbu?

ŽUVYS
Kas gi čia dabar vyksta? Pirmadienį, atsakymai bus nežinomi, ypač kalbant apie romantiką. Bet per artimiausias dvi dienas patys klausimai gali pasirodyti nesvarbūs. Žvaigždės dabar jums duos kelią ir paskatins veikti – linksmintis, mėgautis meilės gyvenimu ar bet kuo, ką jus dabar norite daryti. Pasinerkite į tai! Ketvirtadienį ir penktadienį nepersistenkite, nes galite kažką praleisti ar nepastebėti signalų. Prasidėjus savaitgaliui nieko nebepraleisite. Leiskite savo instinktams jums vadovauti. Jūsų širdis žino, kas yra geriausia.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras