Meilės horoskopas savaitei (01 10 – 01 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jeigu esate pasirengę atgaivinti jausmus meilės srityje, tuomet pirmyn! Savaitės pradžioje gausite energijos, kuri  Jus įsuks į meilės sūkurį. Spontaniškumas ir nuoširdumas bus tie bruožai, kurie padės paspartinti romantiškus įvykius. Esate karštas, tad veikite! Ketvirtadienį ir penktadienį gyvenimas ir meilė Jums bus pakantesni, kas Jus gali nuraminti arba „pastumti“ neteisinga linkme. Pabandykite atsipalaiduoti. Savaitgalį jausitės kaip ant pirštų galiukų. Jūsų laukia ginčas ar flirtas? Atsargiai, galvokite, ką kalbate, nes galite prasitarti apie tai, ko nereikia.

JAUTIS
Jeigu pirksite savo mylimam žmogui dovanėlę, negriebkite pirmo pasitaikiusio daikto, kuris Jums pasirodys visai neblogas. Geriau peržiūrėkite daug variantų ir išrinkite geriausią!  Nuo trečiadienio iki penktadienio viskas bus tiesiog nuostabu – atrodys, kad Jums ant kaktos kabės ženklas „pabučiuok mane“, kurį matys tik Jūsų antroji pusė. Parodykite savo susidomėjimą bei jausmus. Šį savaitgalį galvosite apie ateities planus, bet žvaigždės sako, kad mintimis būtumėte dabartyje.

DVYNIAI
Savaitės eigoje dar kartą suprasite, kad tyla Jums netinka! Jūsų jautrus požiūris labai pravers ketvirtadienį širdies reikaluose. Jeigu nesugebėsite juose būti realistiškas ir racionalus, paprašykite romantiškos pagalbos iš to, kuris sugebės. Protingas draugas su mielu noru Jums patars. Penktadienį ir visą savaitgalį galite pamiršti jautrumą – Jūs būsite tiesiog pritrenkiantis, sako žvaigždės. Geriausias sprendimas - mėgaukitės savo spindėjimu.

VĖŽYS
Jūsų greitos reakcijos dėka savaitės eigoje galite sulaukti romantiškų įvykių. Būsite daug ramesnis, tvirtesnis ir daug labiau susikaupęs ketvirtadienį ir penktadienį, nestygsite užburiančio žavesio. Tai Jums labai padės priartėti prie Jums patinkančio asmens. Penktadienį ir visą savaitgalį įgausit dar daugiau pasitikėjimo savimi, kurį galėsite puikiai išnaudoti naujoms pažintims. Jeigu turite antrąją pusę, įneškite naujovių į savo ir mylimo žmogaus gyvenimą.

LIŪTAS
Ši savaitė Jums bus produktyvi. Naudokite ir didinkite šią energiją  - nesvarbu, ar leisite laiką aktyviai ar jaukiai namie su savo brangiausiu žmogumi. Ketvirtadienį Jums svarbu pažaboti savo ego meilės srityje. Tai, kad viską priimate per nelyg asmeniškai ir atkakliai kabinėjatės prie smulkmenų reiškia, kad šiuo metu neišnaudojate geriausios savo energijos. Penktadienį ir visą savaitgalį skirkite šventimui – smagiai praleiskite laiką ir nepraleiskite progos pasimėgauti spontaniškomis romantiškomis galimybėmis.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje saugokitės romantiškosios gyvenimo pusės, jeigu esate vienišas. Jei esate poroje, gali iškilti konfliktų su antrąja puse.  Jūsų perfekcionizmas, koks jis bebūtų žavus, dabar nesiderina su Jūsų mylimo žmogaus chaotiška realybe. Jūsų širdies reikalai pradės atsigauti Trečiadienį. Suderinamumas bus svarbus tiek stiprinant esamus meilės saitus, tiek pradedant naujus. Savaitgalį Jūsų susikoncentravimas į vieną dalyką neleis Jums pamatyta tai, kad yra svarbiau.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje aktyvumas meilės srityje priklausys tik nuo Jūsų. Dabartiniai santykiai gali susilpnėti arba sustiprėti, kas atsispindės Jūsų požiūrį į juos. Ketvirtadienį būsite itin aistringas ir galbūt labiau pozityvus. Būsite nuostabus, savo žavesiu įkaitinsite atmosferą, bet nepersistenkite. Rodykite dėmesį savo partneriui arba suteikite jam erdvės pasireikšti. Šį savaitgalį tam tikrą situaciją gebėsite matyti iš abiejų pusių, kas bus protinga, bet sukels sunkumų priimant sprendimą. O ką sako Jūsų širdis?

SKORPIONAS
Savo meilės reikalus savaitės pradžioje Jums geriau atidėti, bet truputį (o gal daug) meilės kitiems duoti nepakenktų. Gal ir norėsite romantiškų nuotykių, bet žvaigždės sako, kad per prievartą jų „išspausti“ nereikėtų. Tuo tarpu geriau patobulinkite savo meilės karmą. Veiksmo, kurio taip trokštate, sulauksite trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, kai energiją tiesiog liesis per kraštus.  Jūsų raktas – drąsa, bet ne būtinai tokia, apie kurią galvojate. Ar tikrai esate nepažeidžiamas ir galite gerai save atskleisti? Šį savaitgalį iš kažkieno galite sulaukti romantiškos užuominos.

ŠAULYS
Savaitės eigoje daug nuveiksite ir puikiai leisite laiką. Jei visame tame įtrauksite ir romantiką, nesvarbu, ar esamuose santykiuose, ar su nauju pažįstamu, būsite patenkinta tuo, į ką tai pradės vystytis. Jūsų darbštumas ketvirtadienį ir penktadienį pareikalaus iš Jūsų daug energijos. Raskite laiko nuveikti ką nors malonaus ir būsite apdovanoti. Savaitgalis nusimato jaudinantis – kupinas smagaus laiko bei  veiksmo.

OŽIARAGIS
Kalbant apie meilę, tai, ko Jūs ieškote, savaitės pradžioje atrodys labai toli. Bet neskubinkite įvykių. Labai tikėtina, kad tai tik laiko klausimas ir jau ketvirtadienį ir penktadienį širdies reikalai pradės keistis bei gerėti. Dabar puikus laikas linksmybėms, kaip ir idealus metas papasakoti ypatingam žmogui tai, ką Jūs jam (jai) jaučiate. Savaitgaliui pasirenkite sąrašą, ką turėtumėte nuveikti – aiškus ir organizuotas planas darys stebuklus.

VANDENIS
Savaitės pradžioje nebūsite labai ramus ir susikaupęs. Kaip bebūtų, kartais į kai kuriuos dalykus reikia  įnešti daugiau veiksmo! Kaip tik dabar savo gyvenimą galite paįvairinti ir patirti įdomių dalykų, todėl nestabdykite savęs. Ketvirtadienį susidursite su praeitimi ir tai bus puikus metas prisiminti romantikos pamokas, kurias jau esate išmokę. Penktadienį norėsite būti pasirengę naujai pradžiai meilės srityje, o pakili Jūsų nuotaiką savaitgalį tam tik pasitarnaus.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje stenkitės visų dalykų nepriimti tiesiogiai -  tai gali pakenkti Jūsų romantiniam gyvenimui. Stenkitės nespręsti apie viską pagal išorę – nesvarbu, ar tai atrodys nuostabiai ar nelabai, nes galite labai apsirikti. Nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždės asmeniniame gyvenime Jums žada stebuklus ir jaukumą. Jei turite antrąją pusę, jaukiai su ja (juo) praleiskite laiką. Jei esate vienišas, nėra geresnio laiko, kaip susirasti mylimą žmogų. Jūs esate karštas. Savaitgalis bus užimtas, bet romantinėje atmosferoje įvyks mielų pasikeitimų.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras