Meilės horoskopas savaitei (01 11 – 01 17)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmoje savaitės pusėje avinukų laukia sėkmingi ir paslaptingi susitikimai. Taip pat žvaigždės jums nepašykštės virtualios romantikos, o flirtas internete gali peraugti į tikrą, tačiau nepasiekiamą meilę. Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį bus naudinga pabūti vienatvėje, kur nebūtų jokių pašalinių akių. Ketvirtadienį, aklai netikėkite partnerio pažadais. Penktadienį Venera bus jūsų ženkle ir jūs tapsite gyvenimo, meilės ir grožio įsikūnijimu. Penktadienį ir savaitgalį laukia geros permainos.

 

JAUTIS. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio teks patirti keistos meilės potyrius. Gali netikėtai prabusti meilė senam draugui ar kolegai. Neskubėkite priimti sprendimo, tai laikina. Tačiau vienišiams bus palankios pažintys, užsimezgusios draugų, pažįstamų rate. Penktadienį galima įtampa santykiuose. Venkite viešumo, o laisvalaikis gamtoje padės išsklaidyti bet kokį stresą ir nerimą. Vienišiams savaitgalis bus palankus flirtui ir pažintims per atstumą. 

 

DVYNIAI. Pirmoji savaitė pažers sunkumų ir nemažai miglos santykiuose. Jūsų logika stipriai prasilenks su partnerio mąstymų, o jus ištikusios gyvenimo situacijos pasirodys dviprasmiškos ir sunkiai paaiškinamos. Ypač bus sunku suprasti, kas dedasi antrosios pusės galvoje. Ketvirtadienį venkite dalinti meilės pažadus, vėliau gali būti sunku juos ištesėti. Penktadienis ir savaitgalis žada daugiau aiškumo ir tikrumo. Bus daugiau jausmo, aistros ir atvirų bei nuoširdžių pokalbių.

 

VĖŽYS. Nuo pirmadienio iki pat ketvirtadienio pasitikėkite savo instinktais: klausykite savo širdies balso ir darykite viską vardan savo asmeninės laisvės ir laimės, o likusiųjų likimas te priklauso nuo jų pačių. Pirmadienį jūsų laukia aistringas pokalbis su partneriu, tačiau trečiadienį gali tekti pamatyti, jog į jūsų asmeninius reikalus kišasi trečias. Ketvirtadienis gana apgaulingas, nežadėkite ir netikėkite pažadais. Penktadienį laikykitės stipriai įsikibę, bus apstu impulsyvumo, o visi įvykiai judės su didžiule energija ir milžinišku aktyvumu.

 

LIŪTAS. Neužmikite ant laurų ir neapsvaikite nuo gerbėjų liaupsių jums. Kol mėgausitės šlovės spinduliuose, jūsų partneris taip pat nebus pamirštas. Tad laikykite visus kampus ir būkite ypač budrūs antradienį bei trečiadienį.Ketvirtadienį ar penktadienį koketavimas ir flirtas gali peraugti į ilgalaikį slapą romaną. Šeštadienį bus daugiau griežtumo, ryžto ir konfliktų, tačiau pasistenkite būti taktiškesni, nekurstykite ugnies.

 

MERGELĖ. Pirmadienį bus sunku suprasti antrosios pusės mintis, tačiau antradienį sulauksite tikrų meilės įrodymų iš partnerio ar simpatizuojančio asmens. Trečiadienį nenusiminkite, jei planai netikėtai žlugs, kas nors keisis, atsiras netikėtų aplinkybių. Ketvirtadienis palankus pažintims ir flirtui, tačiau neskubėkite pradėti naujų santykių, nes jau netrukus pamatysite, jog euforija baigėsi ir kažkas lieka įskaudintas. Penktadienį Venera avino ženkle mergelėms atneš naują erotinę patirtį. Savaitgalį nusiteikite nuostabiam intymiam bendravimui. 

 

SVARSTYKLĖS. Antradienis sukurs visas meilės romano sąlygas  darbo aplinkoje. Bet neskubėkite į tai įsipainioti, nes atsidursite dviprasmiškoje situacijoje. Santykiuose palaikykite antrosios pusės iniciatyvą, to nepadarius, ginčų vargu ar pavyks išvengti. Trečiadienis palankus kompromisams, santykių aiškinimuisi, tačiau ketvirtadienis dviprasmis ir apgaulingas. Šeštadienį, santykiuose bus palanku spręsti konfliktus, kurie trukdo judėti pirmyn. Sekmadienį sukaupkite drąsą ir elkitės taip, kaip diktuoja jūsų širdis.

 

SKORPIONAS. Savaitę pradėsite itin romantiškai, tačiau nebandykite visko sužinoti apie partnerį. Neatskleista paslaptis bus kur kas vertingesnė. Leiskite sau svajoti ir gyventi pasakoje. Antradienis žada daug teigiamų emocijų. Tai palanki diena planuoti meilės nuotykį ar romantišką pasimatymą, tačiau trečiadienį, ketvirtadienį meilę privalėsite pamiršti ir susitelkti į materialinius ar teisinius reikalus. Penktadienį ir šeštadienį partnerio reikalai bus svarbesni nei savi. Mokėsite konstruktyviai spręsti konfliktus, gebėsite naudingai patarti.

 

ŠAULYS. Šauliams asmeniniuose santykiuose bus svarbi intuicija. Antradienį meilė ir laimė pati ateis į namus ir šeimą. Pasinaudokite jums palankia planetų įtaka ir jei tik galite sau leisti, trečiadienį atsiribokite nuo visų reikalų bei darbo problemų. Ketvirtadienį siekdami išvengti konfliktų, geriau būkite atviri ir nesiekite ko nors nutylėti nuo partnerio. Likite sąžiningi ir išvengsite sunkumų santykiuose su antrąja puse. Penktadienis ir šeštadienis žada romantišką nuotykį kelionėje.

 

OŽIARAGIS. Nepaisant to, jog gyvenimas jums nepašykštės daugiau galimybių flirtui ir slaptiems meilės nuotykiams, išliksite ištikimi savo įsitikinimams ir antrajai pusei. Kuo daugiau bus pagundų, tuo artimesni jausitės partneriui. Toks laikas tęsis iki pat trečiadienio. Ketvirtadienis  ne itin romantiškas. Galimi nesusipratimai, techniniai gedimai. Penktadienį ir šeštadienį sena draugystė gali peraugti į kažką rimtesnio. Sekmadienį nebūsite linkę daugžodžiauti, tačiau trumpos pasakytos ir išgirstos frazės bus labai svarbios. Įsidėmėkite, kokia galia slypi žodžiuose.

 

 

VANDENIS. Ši savaitė bus svarbi savigydai ir asmeninių tikslų siekimui. Jūs turite planų netolimoje ateityje. Galbūt tai susiję su išvaizdos ar profesinės srities pokyčiais. Pirmyn! Ypač palankios dienos - antradienis, trečiadienis ir penktadienis. Nebijokite dalintis planais ir idėjomis, ieškokite sąjungininkų ir bendraminčių. Sekmadienį nevenkite išvykų ir susitikimų. Tikėtina atsitiktinė pažintis, kuri iš esmės pakeis jūsų gyvenimą teigiama linkme. 


ŽUVYS. Iki pat penktadienio žuvų gyvenime bus svarbiausia grožis ir meilė. Jūsų vidinė aistra leis priimti intuytyvius ir teisingus sprendimus. Vienišiams didelė tikimybė sutikti savo sielos draugą, apie kokį visada svajojote. Ypač atraktyvus bus antradienis. Šią dieną dalinkitės mintimis ir planais su partneriu, o jei esate vieniši, pats laikas atverti duris naujoms pažintims. Penktadienio vakarą ir savaitgalį asmeninis gyvenimas įgaus pagreitį. Galbūt viskas klostytis kiek per greitai ir ne taip, kaip tikėjotės, bet tai paskatins jus imtis ryžtingų veiksmų.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras