Meilės horoskopas savaitei (01 13-01 20)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

Tiems, kurie nori pabūti vieni, nuo visų atsiriboti- pirmosios savaitės dienos pačios tinkamiausios. Tačiau neužsidarykite savyje, pabendraukite su artimais žmonėmis ir išsakykite širdį slegiančias problemas. Pasijusite geriau ir toliau galėsite džiaugtis gyvenimu. Savaitės vidurys žada romantiškas pažintis, kurios gali galinčias peraugti į rimtą, ilgalaikį meilės romaną, jei tik labai pasistengsite ir atskleisite geriausius savo būdo bruožus. Tiems avino ženklo atstovams, kurie turi antrąja pusę, žvaigždės nežada didelių permainų santykių srityje. Savaitgalį pailsėkite ir pasilepinkite mėgstama veika, kuriai pristigote laiko.

 

JAUTIS

Pirmadienį neplanuokite nieko rimto. Pabūkite su mylimuoju, pasidalinkite savo mintimis, siekiais ir svajonėmis, antrosios pusės palaikymas- geriausia motyvacija. Antradienį trečiadienį galimi pokyčiai profesinėje srityje, galite sulaukti viliojančio darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite, apsvarstykite visus jo privalumus ir trūkumus, nesikuklinkite paprašyti patarimo. Savaitės pabaiga bus kaip niekad romantiška, jausitės iš naujo įsimylėjęs, meilės ir aistros kibirkštys skraidys ore. Savaitgalį praleiskite su draugų kompanija, aplankykite juos arba patys pasikvieskite į svečius.

 

DVYNIAI

Spindėsite kaip ryškiausia žvaigždutė! Lengvai atkreipsite aplinkinių dėmesį, todėl dabar pats metas prabilti apie savo simpatijas patinkančiam žmogui. Tikėtina, kad sulauksite atgalinio ryšio ir užsimegs romantiška draugystė. Dvyniams, turintiems antrąją pusę, savaitė bus komplikuota. Santykiai su mylimuoju bus įtempti, kivirčai bus dažnas svečias Jūsų namuose. Tačiau nenuleiskite rankų, išsiaiškinkite jų priežastis, spręskite problemas ir jau savaitgalį galėsite džiaugtis ramiais, harmoningais santykiais.

 

VĖŽYS

Viena gražiausia, meilės kupina savaitė metuose. Nuo savaitės pradžios iki pabaigos skraidysite kaip ant sparnų. Jausitės įsimylėjęs ir be galo laimingas, darbo reikalai taip pat klosis ne ką prasčiau. Vakarais džiaugsitės romantika, žvakių šviesa ir mylimojo draugija. Seksualinis gyvenimas prilygs įspūdingiausiam kino scenarijui, naktimis bus mažai miego, tačiau daug seksualinių malonumų. Savaitgalį nepamirškite savo dėmesio dovanoti tėvams ar senai sutiktiems draugams aplankyti.

 

LIŪTAS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišiems liūtams žvaigždės pranašauja geras naujienas- tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo. Savaitgalį pailsėkite, išsimiegokite, paskaitykite mėgstamą knygą ar apsilankykite kino teatre, kitaip tariant, skirkite laiko pomėgiams.

 

MERGELĖ

 Atrodys, kad mylimasis šiuo metu Jūsų klausytis ir išgirsti visiškai nenori, todėl jausitės niekam nereikalingas ir nesuprastas. Vienintelė išeitis- susivokti savo jausmuose, apsvarstyti ar esate patenkintas dabartine gyvenimo situacija. Prieš priimant lemiamą sprendimą jausmų srityje, patariama neskubėti. Jausmų vidini galite priimti netinkamą sprendimą, kurio vėliau ištaisyti nebus galimybės. Todėl pasistenkite į partnerį pažvelgti iš naujo, prisiminkite už ką jį taip stipriai mylite ir gerbiate. Tereikia palaukti ir viskas sugrįš į senąsias vėžes. Savaitgalį skirkite mylimam žmogui, kalbėkitės, užsiimkite mėgstama veikla ir džiaukitės vienas kitu.

 

SVARSTYKLĖS

Jausmų atžvilgiu savaitė nebus labai karšta. Gyvenimas gali iškrėsti keletą netikėtų pokyčių, kurie privers sunerimti, tačiau nesijaudinkite- viskas išeis į naudą. Kaip sakoma, visi pokyčiai, kad ir patys nemaloniausi, atneša teigiamų permainų. Tikėtina, jog šįkart permainos palies ne santykius, o profesinę sritį. Šiuo metu mylimasis bus Jūsų gyvenimo ramstis, kuris padės, išklausys ir be galo mylės Jus. Savaitgalį jausitės išsekęs, todėl pailsėkite ir mėgaukitės meilės malonumais.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę patartina imtis imtis radikalių veiksmų meilės atžvilgiu. Vargu ar ji pasibels į Jūsų duris, todėl jei esate vieniši, jos ieškoti privalote patys. Savaitės pradžioje iš draugų sulauksite pasiūlymų apsilankyti klubuose ar vakarėliuose. Priimkite juos, taip pat nevenkite flirtuoti ir išreikšti savo simpatijų mylimam žmogui.Nebegalima daugiau laukti, kol meilė pati ateis. Imkitės kokių nors veiksmų patys. Jei nesate įsipareigoję, nevenkite flirtuoti, išreikšti savo simpatijų patinkančiam asmeniui.Įsipareigojusiems savaitė žada malonias permainas santykių srityje. Ant Jūsų piršto gali suspindėti sužadėtuvių žiedas.

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį džiugins malonios smulkmenos: komplimentai, ateities planai, kuriuos, įgyvendinsite be kliūčių. Savaitės viduryje džiaugsitės puikiais santykiais su antrąją puse ir stengsitės juos dar labiau puoselėti. Savaitgalį pasikraukite teigiamos energijos visai ateinančiai savaitei, todėl apsilankykite vakarėlyje ir linksminkitės iš širdies.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitė kupina naujų galimybių. Nebijokite atsikratyti visų abejonių ar nepasitikėjimo savimi, kuris trukdė siekti tikslų. Senai norite paįvairinti seksualinį gyvenimą, tačiau nedrįstate to pasakyti partneriui? Dabar tam pats tinkamiausias metas. Jūsų pasiūlymus mylimas žmogus priims labai optimistiškai ir sutiks į miegamąjį įpūsti naujų aistros vėjų. Nuo penktadienio atkreipkite dėmesį į sakomus žodžius, galite užgauti mylimo žmogaus jausmus ir jį įžeisti. Savaitgalis puikus metas apsilankyti muziejuje ar mėgstamoje dailės galerijoje.

 

VANDENIS

Pirmosiomis savaitės dienomis šio ženklo atstovai jausis puikiai: būsite patenkinti savo gyvenimu, santykiais, todėl Jūsų suerzinti nepavyks niekam. Trečiadienį gali pašlyti meilės reikalai, tačiau ši situacija laikina. Pasikalbėkite, išsakykite viltis, troškimus ir dalykus, neduodančius ramybės mylimam žmogui. Būsite suprastas ir paguostas. Savaitgalį pakeiskite aplinką ir išvykite už miesto, tam puikiai tiks sodas ar namelis ant ežero kranto.

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje dėmesį ir laiką teks atiduoti kitiems. Visi paskui vieną prašys patarimų ar pagalbos. O geraširdės Žuvys niekad neatsisakys padėti ir bus už tai įvertintos. Savaitės viduryje žvaigždės pataria daugiau laiko leisti namuose ir kartu su mylimuoju atlikti būtiniausius buities darbus. Arba ramiai, prigludus vienas prie kito pažiūrėti mėgstamą filmą. Savaitgalį negalvokite apie pinigus, tik tokiu atveju pavyks išlaikyti puikią nuotaiką ir neprarasti optimizmo.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras