Meilės horoskopas savaitei (01 16 – 01 22)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jūsų romantinė būtinybė savaitės pradžioje bus pirmiausia skirti dėmesio kitam žmogui. Taip, Jūs esate nuostabi (-us) ir žavinga (-s), bet nustebsite, kaip tikro dėmesio parodymas gali padaryti Jus neįtikėtinai įdomia (-iu) Jums pačiai (pačiam). Trečiadienį ir ketvirtadienį protingiausia būtų neskubinti įvykių. Greičiausiai dabar skirsite laiko širdies reikalams ir mintims peržvelgti, o visko įvertinimas iš naujo padės pasijusti gerai. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį būsite pasirengusi (-ęs) bendravimui su kitais! Atraskite ką nors naujo – su savo antrąja puse, potencialia (-iu) mylimąja (-uoju) ar su savo mielu draugu.

JAUTIS
Kad būtumėte vėl karšta (-s), savaitės pradžioje skirkite dėmesio savo sveikatai. Kai esate stipri (-us) ir  energinga (-s), puikiai veikia Jūsų galva ir širdis, todėl pasirenkite paprastą planą veikti. Panašu, kad trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų meilės gyvenimas bus pripildytas nauja aistra. Kieno dėka Jūs jaučiate tokį stiprų jausmą? Būkite įsitikinusi (-ęs), kad suprantate situaciją prieš žengiant pernelyg toli. Tiesa sakant, geriausia būtų palaukti iki penktadienio ar savaitgalio prieš imantis romantinių veiksmų, kai aiškiau matysite perspektyvą ir žinosite teisingą klausimą, kurį reikia užduoti. 

DVYNIAI
Savaitės pradžioje rengiant planus nepamirškite ir apie romantiškąją jų dalį. Geresnių meilės srities pasirinkimų darymas prasideda nuo sąmoningų veiksmų, o ne tik nuo laukimo, kas savaime nutiks. Nustebsite, koks geras jausmas likimą turėti savo rankose, pasakyti „taip“ arba „ne“ vietoj „galbūt“. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jus užvaldžiusi energija suteiks Jums šviežių pastabumo ir įžvalgumo galių. Savaitgalis bus užimtas įvairiais tarpasmeniniais reikalais ir gali tapti nuostabiai intensyvus.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje ore tvyros pasikeitimai, dėl kurių gali dingti Jūsų nuojauta, kuri sugrįš tik tuomet, kai jie pasitrauks. Kaip bebūtų, svarbu nuo jų nebėgti, leisti savo pasauliui žinoti, ko nori Jūsų širdis ir priimti naują energiją su jos galimybėmis. Taip, tai bus emociškai sunkus laikas, bet Jūs žinote tokių momentų vertę. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasidalinkite savo mintimis ir jausmais, ypač jeigu reikės priimti kažkokį sprendimą. O nuo penktadienio ir visą savaitgalį ženkite į šį naują laikotarpį visų pirma ugdydama (-s) save, o vėliau - artimus žmones. 

LIŪTAS
Savaitės pradžioje žvaigždės Jums žada meilę – valio už Jus, būsite karšta (-s)! Galbūt tai Jūsų naujas, patobulintas gebėjimas būti kartu ir nepaprasta asmenybė, o gal tai Jūsų buvimas šiltu ir šviesiu žmogumi. Kas tai bebūtų, parodykite tai! Viskas prasidės trečiadienį ir ketvirtadienį, kai skirsite laiko viskam apgalvoti. Dabar tyliais momentais Jūsų širdis kalbės garsiai. Nuo penktadienio per visą savaitgalį daug kas gali nutikti, ypač jeigu išsakysite, ką galvojate. Tylėjimas visus reikalus tik sulėtins. Pasitikite ateitį išskėstomis rankomis! 

MERGELĖ
Savaitės pradžioje jausitės gerai išjudinusi (-ęs) meilės reikalus ir tai bus puikus būdas meilės srityje įgauti naujos energijos. Kaip bebūtų, nepamirškite pakalbėti su savo mylimąja (-uoju), jei tokią (tokį) turite, draugu ar tiesiog dienoraščiu apie tai, kokias viltis ir svajones turite. Trečiadienį ir ketvirtadienį romantinė situacija pareikalaus susikaupimo, analizės ir bendravimo. Parodykite pasauliui, kad Jūs kontroliuojate situaciją. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį atrodys, kad niekas neįtelpa į Jūsų nustatytus rėmus. Viskas atrodys chaotiška, bet jeigu tik leisite, tai gali tapti gražu.

SVARSTYKLĖS
Savaitę pradėkite savo širdies apžvalga. Protingas apsvarstymas, naujas supratimas, atlaidumas ir judėjimas į priekį – štai ką Jums dabar žada žvaigždės, todėl išnaudokite šį laiką taikai ir dėkingumui. Trečiadienį ir ketvirtadienį visata bus Jums palanki – žibėsite labiau nei bet kada, būsite pilna (-s) entuziazmo ir  koketiškumo. Jei esate poroje, Jūsų antroji pusė Jus mylės dar labiau, jei esate vieniša (-s), pats laikas susiporuoti - nesvarbu, internetu arba gyvai. Penktadienio arba savaitgalį apsispręskite, kam teikiate pirmenybę. Prioritetai turi būti sąmoningi, o ne atsitiktiniai.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje skirsite (ar bent jau turėtumėte tai padaryti) savo laiką apmąstymams apie Jūsų meilės gyvenimą. Kas Jums iš praeities yra svarbiausia? Ir kur Jūs esate dabar, lyginant su tuo, kur tikėjotės, kad būsite? Priimkite vieną ar gal du sprendimus, tuomet švęskite! Nuo trečiadienio ir ketvirtadienio reikalai pajudės į priekį, būsite žavinga (-s) labiau nei įprastai. Jūsų romantiškoji pusė dabar bus dar aktyvesnė ir tai gali nustebinti Jus pačią (patį)! Nuo penktadienio ir visą savaitgalį svarbu bus nusileisti ant žemės. Pažvelkite į viską iš pagrindų ir būkite tokia (toks) analitiška (-s), kokia (koks) esate emocionali (-us).

ŠAULYS
Savaitės pradžioje žvaigždės visose gyvenimo srityse žada daug gražaus ir gero. Švęsti aišku yra labai smagu, bet juk taip pat gerai šiek tiek laiko skirti pabuvimui vienai (-am) ar su ypatinguoju asmeniu, apsvarstant, kas bus toliau. Jeigu trečiadienį ir ketvirtadienį nuo viso to būsite atitrūkusi (-ęs), tai gali būti dėl to, kad Jūsų pasąmonė bus užsiėmusi kitais reikalais. Įsigilinkite į tai, ką ji sako – svajokite, medituokite. Tuomet nuo penktadienio ir visą savaitgalį būsite pasirengusi (-ęs) atsiverti, tyrinėti ir priimti. Mėgaukitės! 

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje darbus patraukite į šalį, susiplanuokite ką nors smagaus (gal ką romantiško?) ir būkite pasirengusi (-ęs) linksmybėms. Dabar bus svarbus subalansuotas požiūris, todėl mėgaukitės, bet nepersistenkite. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus tinkami pradėti naują gyvenimo tarpsnį – dabar galėsite pasiekti naują aiškumą ir nuo Jūsų sąmoningų pasirinkimų priėmimo priklausys, kokius žingsnius žengsite savo meilės kelyje. Būkite žmogus su tikslu! Nuo penktadienio ir visą savaitgalį planai gali nukrypti nuo pagrindinio tikslo, bet tik nuo Jūsų priklauso, kam Jums svarbiausia skirti savo laiką.

VANDENIS
Savaitės pradžioje būsite pasirengusi (-ęs) naujam etapui savo gyvenime -  Jums siūloma puiki galimybė sustiprinti esamus ryšius ir taip pat sukurti gražius naujus santykius. Mėgaukitės tuo! Trečiadienis ir ketvirtadienis bus puikios dienos visko pergrupavimui ir energijos atstatymui. Aprimkite, susitikite su šeima ir artimaisiais, kitaip tariant, nusileiskite ant žemės. Penktadienį ir visą savaitgalį skirkite viltims ir svajonėms bei tiems, su kuriais jomis dalinatės. Nesvarbu, ar esate vieniša (-s) ar poroje, žvaigždės Jums žada skirtingų širdžių ir minčių susijungimą – priimkite jį.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje paleiskite praeitį – apsvarstykite savo jausmus, atleiskite kitiems ir išvalykite savo mintis. Jeigu tai padarysite, Jūsų širdyje atsiras vietos visoms naujo gyvenimo etapo siūlomoms galimybėms. Kokie yra Jūsų romantiškieji tikslai? Sukonkretinkite juos! Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį viskas priklausys nuo pasitikėjimo – pasikliaukite savo nuojauta ir visatos laiku. Žinokite, kuomet palaukti, o kada judėti į priekį – pastarųjų veiksmų patariama imtis penktadienį ir visą savaitgalį. Kažkas, ką dabar pastebėsite, parodys, kaip elgtis toliau.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras