Meilės horoskopas savaitei (01 17 – 01 23)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje gali pasireikšti nuotaikų svyravimai (jeigu turite antrąją pusę, jį ar ją apie tai įspėkite). Bet kartu su padidėjusiu emociniu jautrumu suaktyvės ir Jūsų intuicija – tai labai pravers meilės srityje. Ketvirtadienis ir penktadienis bus labai karštos dienos. Jūs būsite negailestingas ir bebaimis, tuo labai patrauklus aplinkiniams. Dėdami visiškai nedideles pastangas Jūs padarysite taip, kad daugelis puikių dalykų įvyktų Jūsų romantikos karalystėje. Šį savaitgalį norėdami išlaikyti savo gerąją karmą nekritikuokite kitų žmonių pasirinkimų meilės srityje; geriau pasistenkite išklausyti ir jeigu reikia – užjausti.

JAUTIS
Jeigu turite ypatingą žmogų, su kuriuo galėtumėte jaukiai įsitaisyti ir pasibūti namie, savaitės pradžia bus tinkamiausias laikas taip ir padaryti. Iš kitos pusės, jeigu esate vienišas, bet imsitės iniciatyvos santykių srityje, tikėtina, kad rasite žmogų, su kuriuo gerai praleisite laiką namų aplinkoje. Ketvirtadienį reikėtų kai ką apsvarstyti – tai gali būti susiję su Jūsų partneriu arba su Jūsų paties  lūkesčiais ir fantazijomis. Vadovaukitės„duok ir imk“ principu. Savaitgalį žvaigždės švies stipriai Jūsų meilės srityje, o Jūs pats taip pat spinduliuosite teigiama energija, todėl nepraleiskite progos nuveikti ką nors neįtikėtino.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Jūsų savininkiškumo jausmas bus labai didelis. Jeigu esate poroje, būsite beviltiškai pavydus. Tuo tarpu jei esate vienišas, galite „įsitverti“ kažkokio žmogaus.  Imkitės visko, ko reikia, kad atsipalaiduotumėte ir aprimtumėte – medituokite, sportuokite ar tiesiog išsirėkite. Ketvirtadienį ir penktadienį atsigausite, pralinksmėsite, įgausite žavumo, sąmojingumo energijos. Bendraujantys su Jumis puikiai ir smagiai leis laiką. O ta romantiška idėja, kuri Jums kilo? Įgyvendinkite ją! Savaitgalis bus užverstas labiau tokiais reikalais, kaip sąskaitų tvarkymas, o ne meilė, bet tikrai verta skirti dėmesio ir jai. 

VĖŽYS
Savaitės pradžioje nebus vietos Jūsų drovumui – tik ne dabar, kai Jums pasitaikys tiek daug romantiškų galimybių (jau nekalbant apie tai, kad Jūs tiesiog spindėte spindėsite nuostabia energija). Įveskite naujų vėjų į jau esamus dalykus ir išbandykite ką nors naujo. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį veikti ekspromtu nebus labai geras sprendimas. Apsvarstykite ateitį, nors truputį. O savaitgalį mažiausi dalykai gali atnešti neįtikėtinų rezultatų. Idėja ar kažkoks veiksmas neturi būti pribloškiantys, kad romantiškai suartintų du žmones.

LIŪTAS
Tie, kurie galvoja, kad mėgstate prieš kitus pasirodyti, savaitės pradžioje pamatys visai kitą Jūsų pusę –mielą, supratingą, šiltą, šmaikščią asmenybę (toks Jūs dažniausiai ir būnate, tiesiog tik dabar jie tai galų gale pamatys). Dar pridėkime šiek tiek nuostabios energijos, kurios turėsite šį ketvirtadienį ir penktadienį, ir gausime puikią savaitę, kurią romantikos srityje viskas vyks taip, kaip norėsite Jūs. Ir jeigu šiomis dienomis norėsite daugiau pasireikšti – prašom, Jūs atrodysite puikiai tai darydami! Savaitgalio vakarėlius ir pasimatymus palikite pramogų ekspertams – dabar Jūs būsite intravertiškas, spręsite širdies klausimus.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje puikiai sutarsite su aplinkiniais: nesvarbu, ar laiką leisite su draugais, ar maloniai pasibūsite su mylimu žmogumi. Apsikeitimas mintimis bei parama suteiks energijos visiems, su kuriais bendrausite. Ketvirtadienį ir penktadienį širdies reikaluose gali tekti priimti kompromisą. Nusileisite ar nepasiduosite? Sveika širdis bus linkusi į prisitaikymą. Savaitgalį Jus aplankys pulsuojanti energija. Atrodysite tiesiog stulbinamai, todėl nedvejodamas išnaudokite tai.

SVARSTYKLĖS
Jei savaitės pradžioje širdies reikalai pasirodys „užstrigę“, nepamirškite, kad yra kitų kelių ir gėlių, kuriomis galima žavėtis.  Vertinkite savo draugus ir šeimą, o dėl romantikos reikalų būkite kantrus. Ketvirtadienį ir penktadienį grįšite į savo vėžes, o jeigu jausite, kad reikia „paspausti gazą“ – taip ir darykite, nedvejokite! Neprireiks didelių pastangų, kad širdies reikaluose pasiektumėte norimą tikslą. Kaip bebūtų, šį savaitgalį galite norėti pabūti kuklus ir palaukti, kol norimas asmuo pats prieis prie Jūsų – tuomet Jums beliks tik spėlioti, ar tas žmogus tikisi to paties, kaip ir Jūs iš jo.

SKORPIONAS
Jei protingumas yra seksualu – o taip ir yra – tuomet savaitės pradžioje Jūs būsite neįtikėtinai karštas. Sraigteliai tikrai sukasi ir Jūs dalinatės savo įžvalgiu mąstymu bei sąmojingumu su ypatingu žmogumi, kurį tai labai žavi. Gilus ir prasmingas bendravimas bei žvelgimas vienas kitam į akis – na supratote... Ketvirtadienį ir penktadienį būsite įsitraukę į darbą, bet savaitgalį energija su romantiškumo potencialu sugrįš. Gal ta romantika nebus karšta ir įvairi, bet siekiantys jaukių ir mielų santykių pasieks savo tikslo. Mėgaukitės!

ŠAULYS
Išsamus širdies reikalų nagrinėjimas bus labai naudingas šios savaitė pradžioje. Į tai įtraukite ir savo ypatingąjį žmogų, jei tokį turite, arba leiskite draugui  viską pasverti ir užduoti klausimus. Nusimato, kad ketvirtadienis ir penktadienis bus Jūsų laimingos dienos, tačiau neskirkite viso savo dėmesio meilės reikalams, nes nelabai ką čia galėsite padaryti. Už kilniaširdiškumą (kaip ir nuoširdumą bei humoro jausmą) Jums bus atlyginta tuo pačiu. Į savaitės pabaigą, norėsite pamatyti bendrą vaizdą, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį į įvairius niuansus ir detales, nes tai gali padaryti didelę įtaką Jūsų romantiškai gyvenimo pusei. 

OŽIARAGIS
Taip, romantika yra labai svarbu, tačiau skirti visą dėmesį tik vienam žmogui ir pamiršti visa kita aplink šios savaitės pradžioje nebus labai gerai. Planuokite laiką su savo draugais bei ieškokite kitų užsiėmimų, kurie praplėstų Jūsų akiratį. Ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų dėmesio reikalaus darbas, kurį Jūs iškelsite į pirmą vietą, nes esate atsakingas žmogus. Dirbkite produktyviai, kad turėtumėte šiek tiek laisvo laiko savaitgalį, nes būsite kupinti geros energijos. Jūsų pasitikėjimas yra labai seksualu, todėl gali užsimegzti nauja smagi pažintis.

VANDENIS
Atsidūrimas dėmesio centre šios savaitės pradžioje gali pareikalauti papildomų pastangų. Jausitės, lyg emocijos kontroliuotų Jus, ypač romantiškos, kurios gali sujaudinti ir kartu supykdyti. Nenuklyskite nuo įprastos rutinos – darbo, sporto ir pan. – ir ketvirtadienį bei penktadienį sulauksite šiokio tokio palengvėjimo. Šiuo metu galimos permainos, ir jeigu savo nuomonę keičiate Jūs, tai nebus spontaniškas sprendimas. Kalbant apie meilės reikalus šį savaitgalį, viską gebėsite įžvelgti giliau, ne tik paviršutiniškai. Paprašykite draugo pagalbos, kad Jums padėtų tai pamatyti.

ŽUVYS
Nuo pirmadienio iki trečiadienio suspindėsite energija, kuri atskleis geriausius Jūsų bruožus.  Jūs esate kaip spindintis deimantas, todėl nenuostabu, kad bus nemažai norinčių užkariauti Jūsų širdį ir būti šalia Jūsų natūralaus grožio. Nelaukite savaitgalio: tiesiog švytėsite flirtuodamas ir eidamas į pasimatymus. Panašu, kad ketvirtadienį ir penktadienį įsitrauksite į darbą, bet būkite atsargūs – galite įsivelti į darbines intrigas. Kaip bebūtų, savaitgalį santykiai bus svarbiausia – tiek draugiški, tiek meilės.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras