Meilės horoskopas savaitei (01 18 – 01 24)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jaučiatės drąsiai, užtikrintai ir darbingai? Šią savaitę nebus nė vienos priežasties, dėl kurios galėtumėte atsisakyti visu pajėgumu kibti į darbus! O svarbiausia, nebijokite pademonstruoti savo konkurencingosios pusės kolegoms, ne tik jie, bet ir jūs liksite maloniai savimi nustebintas. Antroje savaitės pusėje nepatingėkite daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui, būkite iniciatyvesnis, galbūt net suplanuokite savaitgalio išvyką, skirtą tik Jums dviems. Žvaigždės pažada, kad antroji pusė bus labai patenkinta ir su kaupu bei didžiule meile už tai Jums atsilygins. 

 

JAUTIS

Kuo skubiau atsikratykite arogancijos ir pasipūtimo, ji nesužavės nė vieno, ypač jei esate vienišas ir vis dar ieškote antrosios savo širdelės pusės. Verčiau būkite draugiški, paslaugūs ir nuolat besišypsantys, juk gerai nusiteikę žmonės traukia aplinkinius lyg magnetas. Poras jau turintiems Jaučiams ši savaitė bus kaip niekad sėkminga: sutarsite nepriekaištingai, lepinsite vienas kitą be jokių progų. Tikėtina, jog savaitgalį jausitės išsekęs ir pavargęs, todėl visą laiką skirkite tik sau, pailsėkite, pasilepinkite, užsiimkite mėgstama veikla.

 

 

DVYNIAI

Jau pirmosiomis savaitės dienomis pilve skraidys drugeliai. Ir nebūtinai dėl svaiginančios meilės kitam žmogui. Juk mylėti galima ne tik žmogų, bet ir viską, kas mus supa. Todėl jei dar neturite antrosios pusės, kuriai galėtumėte pademonstruoti savo šilčiausius jausmus, juos rodysite draugams, tėvams, mėgstamai veiklai ar net darbui! Puoselėjantiems ilgalaikius santykius žvaigždės žada nedidelius išbandymus, tikėtini konfliktai ar nežymūs tarpusavio nesutarimai. Jei abu nustosite demonstruoti principus, juos išspręsti pavyks gana sklandžiai. Kitu atveju pykčiai gali užsitęsti ne vieną dieną. 

 

 

VĖŽYS

Daugiau yra geriau, tiesa? Šią savaitę šiuo posakiu galite drąsiai vadovautis ir jo laikytis. Todėl tegu Jūsų santykiuose būna kuo daugiau romantikos, karštų nepamirštamų naktų ir pokalbių iki ryto! Kitaip tariant – nevenkite mylimam žmogui demonstruoti šiltų jausmų, priminti kaip stipriai jį/ją mylite ir branginate. Nuo savaitės vidurio Jūsų planai gali šiek tiek ,,strigti'' ir nesiklostyti taip kaip trokštate, tačiau jaudintis dėl to neverta, nes kartais nenorima linkme susiklostę įvykiai praskaidrina gyvenimą. Vienišieji Vėžiai antrosios pusės paieškas turėtų dar kuriam laikui atidėti, o geriausia – neieškokite jos taip atkakliai, tiesiog užsiimkite mėgstama veikla, džiaukitės gyvenimu ir širdžiai mylimas žmogus pats ateis į Jūsų gyvenimą. 

 

 

LIŪTAS

Ar jaučiate meilę? Jums galbūt jos ir pakanka, tačiau antrajai pusei ir kitiems artimiausiems žmonėms gali jos ir pritrūkti. Tai reiškia, kad reikėtų labiau pasitempti ir įtikinamiau bei stipriau pademonstruoti šiltus jausmus. Kitu atveju anksčiau ar vėliau visi mylimi žmonės pakels nepasitenkinimo audrą, kuri nieko gero neatneš. Mylimo žmogaus visa dar ieškantiems Liūtams geros žinios – šią savaitę prognozės sutikti tą vienintelį itin palankios, tik neužsibūkite namuose, daugiau išeikite į viešumą ir naujos pažintys užsimegs akimirksniu. 

 

 

MERGELĖ

Spontaniškas elgesys šią savaitę taps geriausiu Jūsų draugu. Nors papratai viską suplanuojate kruopščiai, tačiau šįkart viskas grius kaip smėlio pilys po smarkaus lietaus. Planuosite ir norėsite daugiau laiko skirti mylimajam, deja, planai ir liks tik gražiais norais. Kad ir kaip stengsitės antrajai pusei parodyti dėmesį, ji/jis bus kaip niekad užsiėmęs, todėl laiko romantikai ir jaukiems pasisėdėjimams dviese laiko liks labai mažai. Todėl šią savaitę pasistenkite nieko neplanuoti, net menkiausių dalykų, džiaukitės gyvenimu, o geriausi dalykai nutiks netikėtai ir nelauktai.

 

 

SVARSTYKLĖS

Apmaudu, tačiau meilei savaitė itin nepalanki. Norėsis rėkti, šaukti dėl antrosios pusės demonstruojamo neigiamo elgesio Jūsų atžvilgiu. O blogiausia tai, kad antroji pusė nė truputėlio nesijaus prasikaltusi, tai Jus dar erzins dar labiau ir bandys Jūsų kantrybę. Galiausiai į visa tai numosite ranka ir lauksite kol ji/jis susiprotės, kiek ilgai teks laukti – nežinia. Įtampą, besitęsianti nuo pirmųjų savaitės dienų Jus taip išvargins, jog savaitgalį nesinorės kelti kojų iš namų, todėl patariama visą laiką skirti tik sau. 

 

 

SKORPIONAS

Vienišiems Skorpionams tai ypatinga, daug permainų asmeniniame gyvenime žadanti savaitė. Naujas pažintis užmegzti pavyks pačiose netikėčiausiose vietose, gerbėjai prie namų durų buriuosis vienas po kito. Net patys negalėsite tuo patikėti, tačiau taip, tai realybė, ne tik gražus sapnas. Bendraukite, žavėkite, gundykite ir rinkitės, tik atsargiai, apdairiai viską apgalvokite ir nesuklyskite. Šeimą sukūrę Skorpionai džiaugsis šiltais jausmais ir nepakartojamomis akimirkomis, praleistas kartu.

 

 

ŠAULYS

Sėkmė Jūsų pusėje, todėl rizikuoti galite drąsiai, be jokios baimės ir dvejonių. Jau kurį laiką norite kažkam prisipažinti meilėje, tačiau niekaip negalite išdrįsti? Pirmyn, nėra priežasties atidėliojimams. Laikas itin palankus, todėl paskubėkite ir išreikškite šilčiausius jausmus, į juos bus atsakyta teigiamai. Savaitgalį galimas netikėtas, tačiau malonus vizitas. 

 

 

OŽIARAGIS

 Gebėjimas įžvelgti net smulkiausias kiekvienos situacijos detales ir galimų įvykių baigtį padės širdies reikaluose. Pasinaudokite savuoju intelektu ir atrasite neįprastą sprendimo būdą. Savaitės viduryje mylimasis gali ''iškrėsti'' malonią staigmeną ir pagaliau įteikti taip ilgai lauktą sužadėtuvių žiedelį arba surengti netikėtą išvyką už gimtinės ribų. Tad būkite pasiruošę staigmenoms! 

 

 

VANDENIS

Trokšite būti tik su mylimu žmogumi, todėl apleisite draugus ir kitus artimuosius. Iš dalies būsite šiek tiek egoistiškas, laikysite mylimą žmogų šalia ir nenorėsite su niekuo juo dalintis. Kitaip tariant – sieksite uždaryti Jį/Ją į auksinį narvelį. Tačiau nepersistenkite, nes pernelyg ilgai jame užsibūti mylimas žmogus tikrai neketina. 

 

 

ŽUVYS

Ar tikrai girdite viską, ką Jums sako kiti? Įsiklausymas šią savaitę bus itin svarbus ir reikalingas. Nesinorės atsisakyti ir paleisti savo principų, tačiau santykiuose jiems tikrai ne vieta. Tai dviejų žmonių gyvenimo keliai, susikertantys į vieną, todėl ypač jei esate vienišas nesusikoncentruokite tik į asmeninius savo poreikius, apsidairykite aplink ir įsileiskite naujus žmones į savo gyvenimą.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras