Meilės horoskopas savaitei (01 19 – 01 26)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Mylėsite ir nekęsite vienu metu. Šie du prieštaringi jausmai valdys Jus beveik visą savaitę. Vieną akimirką beprotiškai dievinsite antrąją pusę, kitą – negalėsite jos pakęsti. Nė vienos poros santykiai nėra rožėmis kloti, todėl baimintis prieštaringų jausmų neverta. Nė nepajusite, kaip nubudę vieną rytą apie juos nė neprisiminsite.

 

 

JAUTIS

Jau antradienį gali užsimegzti visiškai netikėtos ir nelauktos pažintys, kurios tikėtina laikui bėgant peraugs į rimtus santykius. Tačiau giliai širdyje kirbės klausimai ir abejonės dėl naujų simpatijų, klausite savęs ar tikrai verta? Nebijokite rizikuoti, juk pabendravę su nauju žmogumi nieko neprarasite, tik paįvairinsite kasdienybę.

 

 

DVYNIAI

Šią savaitę patartina imtis imtis radikalių veiksmų meilės atžvilgiu. Vargu ar ji pasibels į Jūsų duris, todėl jei esate vieniši, jos ieškoti privalote patys. Savaitės pradžioje iš draugų sulauksite pasiūlymų apsilankyti klubuose ar vakarėliuose. Priimkite juos, taip pat nevenkite flirtuoti ir išreikšti savo simpatijų mylimam žmogui.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje dėmesį ir laiką teks atiduoti kitiems. Visi paskui vieną prašys patarimų ar pagalbos. O geraširdžiai Vėžiai niekad neatsisakys padėti ir bus už tai įvertintos. Savaitės viduryje žvaigždės pataria daugiau laiko leisti namuose ir kartu su mylimuoju atlikti būtiniausius buities darbus. Arba ramiai, prigludus vienas prie kito pažiūrėti mėgstamą filmą.

 

 

LIŪTAS

Gyvenimas susideda iš smulkmenų ir gerų darbų. Todėl būkite malonus aplinkiniams, neatsisakykite padėti.Visi geri darbai grįš su kaupu. Nors savaitės vidurys nebus labai sėkmingas metas, trūks romantikos ir darbai klosis ne itin sklandžiai, tačiau nenusiminkite - visa tai laikina.

 

 

MERGELĖ

Šią savaitę nepanašu, jog meilės reikaluose gausite teigiamą atsaką į didelius, ambicingus postūmius, tačiau tai gali būti žingsnis į priekį darbiniuose reikaluose. Nuo trečiadienio būkite mažiau orientuotas į tikslą, labiau gilinkitės į tai kaip viskas auga ir bręsta iš vidaus – puikus metas atgaivinti romantiką santykiuose. Todėl jei tik yra galimybė išvykite kur nors tik dviese.

 

 

SVARSTYKLĖS

Viskas keičiasi, todėl nereikia vaikytis praeities šešėlių. Šią savaitę nauja pažintis padės jums pažvelgti visai kitaip į savo gyvenimą ir apskritai į supantį pasaulį. Ketvirtadienį ir penktadienį būkite atsargesni, ypatingai išsakydami savo principus ir požiūrį, nes galite ne juokais įskaudinti mylimą žmogų, todėl tikėtini nedideli konfliktai.

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžia neatneš nieko naujo, tačiau viskas pasikeis jau trečiadienį – Jūsų laukia nuotykiai ir naujos pažintys. Penktadienį geriausia praleisti ramiai. Savaitgalį norėsite visiems rėkti, kokie esate įsimylėję. Jausitės pakylėti ir skrajosite padebesiais.

 

 

ŠAULYS

Pirmos kelios savaitės dienos skirtos rimtų santykių apsvarstymui . Taigi, jei turite antrąją pusę, šiomis dienomis nemažai laiko praleisite svarstydami apie ateities perspektyvas. Apskritai, šią savaitę turėsite progų įsitikinti žmonių tikrumu. Beje, stebėkite aplinkinių reakcijas, būkite santūrūs ir kartais nutylėkite nekokią savo nuomonę.

 

 

OŽIARAGIS

Bet kokie romantiški planai, kuriuos esate numačiusi (-ęs) pirmadieniui ar antradieniui, turėtų būti atidėti trečiadieniui arba ketvirtadieniui. Pirmadienis ir antradienis nebus labai geros dienos, nebent konfliktų sprendimui ir blogos nuotaikos išvarymui. Tuo tarpu trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada suderinamumą su kitais žmonėmis, gerą maistą, be to Jums puikiai seksis save išreikšti ir užmegzti gilesnį ryšį su ypatingu asmeniu – žodžiu, viskas, ko Jūs trokštate iš romano.

 

 

VANDENIS

Protingas apsvarstymas, naujas supratimas, atlaidumas ir judėjimas į priekį – štai ką Jums dabar žada žvaigždės, todėl išnaudokite šį laiką taikai ir dėkingumui. Trečiadienį ir ketvirtadienį visata bus Jums palanki – žibėsite labiau nei bet kada, būsite pilna (-s) entuziazmo ir  koketiškumo. Jei esate poroje, Jūsų antroji pusė Jus mylės dar labiau, jei esate vieniša (-s), pats laikas susiporuoti - nesvarbu, internetu arba gyvai.

 

 

ŽUVYS

Pirmosiomis savaitės dienomis, ko gero, pernelyg greitai ir daug apie viską galvosite – kursite prielaidas, peršoksite prie išvadų ir, gali būti, praleisite tai, kas svarbiausia. Kalbant apie meilę, Žvaigždės pataria kiek atsitraukti ir nepriimti jokių sprendimų. Ketvirtadienį ar penktadienį turėsite galimybę geriau perprasti savo mintis, galėsite labiau įsigilinti į save, jausmus, o tai padės ir bendraujant su partneriu.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras