Meilės horoskopas savaitei (01 20-01 27)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jau savaitės pradžioje žvaigždės žada malonias permainas jausmų srityje. Galimos saldžios, romantiškos pažintys, tikėtina, jog simpatiją rodantis asmuo bus iš Jums artimos aplinkos, senas pažįstamas. Galbūt kolega ar vaikystės draugas. Antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį darbe sulauksite dominančio verslo pasiūlymo, kuris iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nieko vertas ir nenaudingas, tačiau neapsigaukite, laikui bėgant iš jo sulauksite nemenkos finansinės naudos. Savaitgalį pasikliaukite brandžių, patirties jau turinčių žmonių patarimais, be abejonės jie tikrai pravers

 

 

JAUTIS

Aistringų žvilgsnių ir vilionių kupina savaitė! Džiaugsitės romantika ir gerais santykiais su partneriu, vienas kitą stebinsite maloniomis dovanėlėmis, rengsite mažas staigmenas. Širdis plaks taip stipriai, pilve skraidys drugeliai, visai kaip draugystės pradžioje, nesvarbu, jog drauge esate jau ne vienus metus. Savaitės viduryje žvaigždės pataria prisiminti ir aplankyti senus draugus, drauge praleistas laikas bus neįkainojamas, pasisemsite teigiamų minčių ir emocijų. Nuo penktadienio iki sekmadienio dalyvaukite loterijose ir kitose avantiūrose, žvaigždės bus Jūsų pusėje.

 

 

DVYNIAI

Net jei esate vienišas, nepraraskite pozityvumo ir tikėjimo. Žvaigždės rodo, kad šilti santykiai jau visai šalia. Ne už kalnų ir Jūs širdyje pajusite dvasinę pilnatvę. Trečiadienį, ketvirtadienį spinduliuosite beribį seksualumą, jis sklis iš vidaus ir žavės aplinkinius. Todėl visus pagyrimus priimkite su šypsena. Savaitės pabaigoje nepamirškite paklausyti proto balso, gali tekti priimti svarbius sprendimus ir šiu atveju širdies balsą derėtų nukišti į giliausią spintos kampą. Savaitgalį išeikite pasilinksminti, apsilankykite mėgstamoje kavinėje ar bare. Naujoms pažintims plėsti tai pačios puikiausios vietos.

 

 

VĖŽYS

Pamąstymų, dvejonių ir apsisprendimų kupina savaitė. Asmeniniai santykiai nebeteikia džiaugsmo, todėl norėsis kuo greičiau rasti išeitį iš šio užburto rato. Šiuo metu galite ryžtis naujoms gyvenimo permainoms, tarp jų ir netenkinančių santykių nutraukimas. Neverta savo brangaus laiko dovanoti to nenusipelniusiam žmogui. Po įtemptos savaitės rekomenduojame pailsėti, skirti laiko sau ir atsipalaiduoti.

 

 

LIŪTAS

Lenk medį, kol jaunas- teigia mūsų senoliai. Posakis tinkamas visose gyvenimo srityse, meilės reikalai ne išimtis. Todėl santykius puoselėkite jau nuo pirmųjų dienų, kiekvieną dieną klokite tvirtus pamatus ateičiai. Palepinkite vienas kitą romantiška vakariene, jaukiu vakaru žvakių šviesoje ar kitomis smulkmenomis, juk iš jų ir susideda gyvenimas! Savaitės viduryje galimi netikėti rūpesčiai darbe, norite to ar ne, teks padirbėti viršvalandžius. Tačiau nenusiminkite, savaitgalis atlygins už sunkų darbą, sulauksite pakvietimo į triukšmingą vakarėlį, pasilinksminkite iš visos širdies.

 

 

MERGELĖ

Patikėkite savo nuojauta, kuris nuves tiesiausiu keliu pasisekimo link. Sėkmę žvaigždės pranašauja tiek meilės, tiek profesijos srityje. Darbus atliksite su didžiausiu užsidegimu, kolegos negalės atsistebėti Jūsų išmone ir organizaciniais sugebėjimais. Mylimasis taip pat neatsiliks, demonstruos šilčiausius jausmus ir bus geras kaip niekad. Vienišiems šio zodiako ženklo atstovams likimas kol kas nebus toks palankus, meilės fronte naujų permainų dar nematyti. Tačiau nenukabinkite nosies. Kantrybė-dorybė, anksčiau ar vėliau už ją bus atlyginta su kaupu. Savaitgalį galite sulaukti labai malomaus svečių apsilankymo, prisikvatosite ir be galo linksmai praleisite laiką.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje sulauksite daug dėmėsio ne tik iš antrosios pusės, tačiau taip pat ir iš brangiausių draugų. Todėl tie, kurie turi antrąją pusę, neturėtų pamiršti dėmesiu apdovanoti draugų ir artimiausių žmonių. Taip pat pasimėgauti Jus džiuginančia veikla, apsilankyti spektaklyje, meno parodoje ar išgerti skaniausios arbatos jaukioje, mieliausius sentimentus keliančioje kavinukėje. ženklo atstovų draugai bus ypač rūpestingi, sulauksite daug dėmesio, paramos, meilės. Savaitės viduryje žvaigždės žada aistrą ir seksualinius nuotykius, mėgaukitės tuo. Savaitgalį lengvai apsuksite visiems galvą, žavėsite ir gundysite mylimąjį, todėl nieko nelaukdami pasimėgaukite kūniškais ir dvasiškais malonumais.

 

 

SKORPIONAS

Pirmosiomis savaitės dienomis emocinė savijauta priklausys nuo kūno sveikatos. Rūpinkitės savimi – išaugs ne tik pasitikėjimas, bet ir nuotaika. Skirkite laiko pasivaikščiojimui gryname ore, šokiams, jogai ar kitai fizinei veiklai. Savaitės vidurys naujovių nežada, santykiai klosis įprasta vaga, šalia partnerio jausitės saugus ir mylimas. Jaukiai leisite vakarus ir džiaugsitės mylimojo draugija. Savaitgalį skirkite laiko poilsiui, išsimiegokite, jausitės be tik žvalūs, bet ir gyvenimas nušvis ryškesnėmis spalvomis.

 

 

ŠAULYS

Jau savaitės pradžioje neįtikėtinos romantinės galimybės pasibels į Jūsų duris, nedvejokite ir pasinaudokite jomis. Pasiruoškite naujiems meilės nuotykiams, iki pat savaitės pabaigos žavesys bus geriausias Jūsų draugas. Nebijokite žengti pirmojo žingsnio ir atskleisti šiltų savo jausmų, į juos bus atsakyta su didžiausiu malonumu ir žavinčia šypsena. Savaitgalį energija veršis per kraštus, norėsis ją kur nors išlieti. Todėl patariame užsiimti fizine veikla, pabėgioti ar pasivaikščioti gryname ore.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje užsibrėžtų tikslų nepavyks pasiekti, tačiau jokiu būdu naujų galimybių nepalikite už durų. Šįkart nesvarbu, esate vieniši ar turite antrąją pusę, meilės planai gali pakrypti nenumatyta linkme. Ketvirtadienį, penktadienį Jus lydės seksuali energija, aplinkinius trauksite kaip magnetas, visi iki vieno norės su Jumis bendrauti, prašys patarimo. Nerauskite ir nesikuklinkite, mėgaukitės dėmesiu ir atsipalaiduokite. Savaitgalį žvaigždės pataria susikoncentruoti į konkretaus sprendimo priėmimą. Staigus santykių posūkis gali šokiruoti, tačiau galbūt jis iš tiesų reikalingas?

 

 

VANDENIS

Šią savaitę pastabumas vienas didžiausių Jūsų ginklų. Gebėjimas atkreipti dėmesį į smulkmenas pagelbės atkurti byrančius santykius ir vėl leis mėgautis meile. Trečiadienį, ketvirtadienį pasikliaukite proto balsu, jis padės išspręsti darbe kilusias problemas ir nepriekaištingai atlikti pavestas užduotis. Savaitgalį pasidžiaukite po truputį gerėjančiais asmeniniais santykiais ir daugiau laiko praleiskite su mylimu žmogumi.

 

 

ŽUVYS

Aistra ir užuojauta yra galinga kombinacija, kadangi savaitė tik prasideda. Sujunkite juos į bendrą visumą ir pastebėsite, kokiu greičiu auga Jūsų meilė, asmeniniai santykiai. Savaitės viduryje į šviesą tikriausiai iškils keletas įdomių faktų, svarbiausia – būkite sąžiningi patys su savimi. Nuo ketvirtadienio Jus lydės romantinė sėkmė, daugiausia dėmesio ir laiko skirkite tam, kurį mylite. Savaitgalį išbandykite ką nors nauja, apsilankykite zoologijos sode ar nuvykite į mišką pamaitinti laukinių gyvūnėlių

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras