Meilės horoskopas savaitei (01 21 – 01 27)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje kažkas iš tiesų blokuos Avino ženklo atstovų romantinį progresą, bet Jūsų natūralūs instinktai kreips teisinga linkme. Taktiškumas, subtilumas ir (taip, giliai įkvėpkite) kantrybė dabar atstos geriausias strategijas. Kitomis savaitės dienomis suprasite, jog viskas yra laisviau ir lengviau nei manėte. Ko gero, labiau nusiteikę būsite flirtui, mėgavimuisi savimi ir draugija nei pastangoms dėl progreso meilės sferoje. Jeigu savaitgalį jausitės pernelyg emocionalūs, taip pat paaštrės intuicija – pasistenkite išgirsti vidinį balsą.

SEKSAS: Jei jaučiate, kaip bunda Otelas jumyse, o pavydas tiesiog veržiasi lauk, nedelskite ir imkitės priemonių. Paimkite į rankas botagėlį. Galbūt jo net nereikės panaudoti pagal paskirtį, ir „nusikaltėlis“ pats jums atsiduos, išpildydamas bet kokius jūsų troškimus. 

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmadienis bei antradienis Jaučio ženklo atstovams nebus pačios seksualiausios dienos šią savaitę, bet Jums tai nebus problema. Jausitės laimingi, mylėsite gyvenimą ir jausite turį paramą. Savaitės vidurys palankiausias bendravimui, tačiau būkite atsargūs – būsite ypač kalbūs, tad nenorėdami galite pasakyti daugiau, nei planavote ar galvojate. Kaip bebūtų, išnaudokite progą ir išdrįskite pasikalbėti seniai ramybės neduodančia tema. Savaitgalį instinktai pasakys viską, ką turite žinoti. Ši informacija bei sidabrinis liežuvis – kodėl romantiškai nerizikuoti?

SEKSAS: Ši savaitė bus banguota ir nerami, kaip jūra rudenį. Ir jei pirmadienį prabusite norėdami ieškoti meilės džiaugsmų pasaulio pakraštyje, tai ketvirtadienį jau sėdėsite prie sudužusios geldos. Todėl neatidėliokite ankstyvų kvietimų pašėlioti dar pirmoje savaitės pusėje.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Nors paslaptingumas Dvynių ženklo atstovams savaitės pradžioje atrodys ypač viliojantis, tačiau tiesa ir atvirumas bus labai reikalinga – galbūt ne taip seksualu, bet tikrai paskatins romantinius reikalus pajudėti pirmyn. Savaitės viduryje galite būti kiek išsiblaškę, dėmesio reikalaus daugybė dalykų, tad reikės atsirinkti. Riba tarp intelektualių diskusijų ir flirto šiomis dienomis – maloniai neaiški – tai bus malonumas tiek širdžiai, tiek protui. Savaitgalį gana įprastas Jūsų požiūris „nesvarbu“ gali atsiliepti neigiamai – nenoras atsisuks prieš Jus pačius. Laiku reaguokite į pasikeitimus ir viskas išeis į gera.

SEKSAS: Norint sumedžioti visus jūsų kelyje pasitaikiusius zuikučius, jums reikės gyvatės kantrybės. Geriausiai būtų, jei auka iki paskutinės akimirkos nežinotų, ką esate sumąstę: tegul naiviai galvoja, kad norite tik apkalbėti verslo reikalus ar naują suknelę. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje daugiausia Vėžio ženklo atstovų dėmesio dėmesio tikriausiai reikalaus šeima ir namai, tačiau neignoruokite ir romantikos – bent jau atsakykite į gaunamas žinutes ar skambučius, leiskite tam žmogui žinoti, koks ypatingas Jums yra. Pasistenkite pasirūpinti bet kokia Jums svarbia komunikacija, jausmų atskleidimu, flirtu – savaitės viduryje to padaryti nebegalėsite. Rodos, Jūsų žodžiai gali būti klaidingai suprasti – pasistenkite būti konkretūs. Savaitgalį Žvaigždės pataria klausyti savo vidinio balso ir, svarbiausia, atsižvelgti į širdies troškimus – Jums to reikia.

SEKSAS: Pastoviai švelnūs ir romantiškai nusiteikę, šią savaitę norėsite būti aršūs ir imtis ne žaidimų su plunksnomis, bet kažko skausmingesnio. Išbandykite naują sekso rūšį, pasitelkdami antrankius, kaukes, raiščius ir kitas pagalbines priemones – įgyvendindami pačias aštriausias filmo scenas. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Žinoma, nuolankiu būti nelengva, tačiau savaitės pradžioje Žvaigždės pataria pasistengti. Klauskite, domėkitės, būkite malonūs. Savaitės viduryje, ko gero, tarsi kažkur pranyks Liūto ženklo atstovų savarankiškumas. Kaip bebūtų, pasikonsultavimas su draugais ar artimaisiais, ypač romantiniais klausimais, sukels daugybę įdomių minčių. Savaitgalį palankus metas priimti sprendimus, apskritai – būsite teisingi. Jūsų meilės karma didėja nepaprastai greitai, pasistenkite pasinaudoti privalumais.

SEKSAS: Būkite pasiruošę intriguojančiai dvikovai – jūsų laukia įdomi šachmatų partija. Neišvengsite rokiruočių, tam tikrų aukų ir apgaulingų žingsnių. Ši prognozė skirta tiek ir jausmams, tiek ir partnerių klausimu, tiek ir intymiems santykiams. Nenustebkite, kad lovoje karalius lieka nuošalyje, o karalienė stengiasi už du... 

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria kuo daugiau savo laiko skirti panašiai sielai – Jūsų antrajai pusei, simpatijai ar tiesiog draugui. Pokalbis su tokiu žmogumi leis atrasti įdomią ir niekada nepažintą teritoriją. Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite tam, kaip išreiškiate save – šiuo metu padidės nesusipratimų galimybė. Pasistenkite labiau rūpintis romantiniu bendravimu ir išvengsite bereikalingų dramų. Savaitgalis palankus draugams, vakarėliams, bendravimui... Pasilinksminkite, nepamirškite flirto ir, svarbiausia, kaip svarbu mėgautis tuo, ką darote!

SEKSAS: Kadangi jums labai rūpės jūsų sveikata, logiška būtų akcentuoti tai ir meilės reikaluose. Išsakykite savo mylimam žmogui savo nuogąstavimus ir... atlikite apžiūrą: ar viskas savo vietoje, ar nesumažėjęs erogeninių sferų jautrumas. Žaidimas „gydytojas-pacientas“ jus tikrai įtrauks. 

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams Žvaigždės pataria kiek įmanoma atsiriboti nuo emocijų ir atidžiau peržvelgti savo įsipareigojimus. Galbūt kažkurie santykių aspektai Jūsų nebetenkina? Kalbėkite apie tai, imkitės pokyčių. Savaitės viduryje būsite apdovanoti ypatingu intelektiniu talentu, tai padės ir pasiekti kitą tarpusavio supratimo lygmenį su mylimu žmogumi. Nebijokite atskleisti savo jausmų. Siekdami puikių romantinių rezultatų savaitgalį susiplanuokite bent kiek anksčiau – raskite laiko tiesiog mieloms smulkmenoms.

SEKSAS: Šią savaitę pasijusite tartum ekspres traukinio keleivis: viskas aplink trankosi, daužosi, stiklinės ant staliuko vartosi, o jūs vieni sėdite ir nieko nedarote. Visa tai yra apie jūsų dabartinį seksualinį gyvenimą – kad ir kiek vaikščiotumėte po vagoną, vis tiek nieko pakeisti negalėsite.

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Skorpiono ženklo atstovams savaitės pradžioje Žvaigždės žada tam tikrą intensyvumą. Turintiems antrąją pusę Skorpionams santykiai gali kelti juoką, vienišiai tikriausiai bus labai nekantrūs ir tai privers juos atsidurti netikėtose, kiek komplikuotose situacijose. Meilė bent jau ne nuobodi! Savaitės vidurys – kiek ramesnis laikas, galėsite pailsėti ir atsikvėpti prieš ypač kaitinantį savaitgalį. Tinkami instinktai, noras, drąsa.. Visa tai dovanos nepamirštamus įspūdžius!

SEKSAS: Jums atsiras galimybė vėl įrodyti, kad esate vienas iš atviriausių ir seksualiausių Zodiako ženklų. Juk jums reikės sudėti neįprastus ingredientus į vieną kokteilį ir surengti tikrą orgiją, nesigėdinant nieko. Tik išlikite teisingi ir sąžiningi sau. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams patariama bendrauti, kalbėtis net apie iš pažiūros gana menkas smulkmenas – tai, kas jums labiausiai patinka kitame žmoguje, galbūt verta aptarti pasimatymo detales ar pasidalinti smagia istorija... Tik tokiu atveju galite sulaukti netikėto stebuklo! Savaitės viduryje, tikėtina, vargins kažkieno kalbos ar veiksmai – neleiskite tam paveikti Jūsų nuotaikos ar požiūrio į pasaulį. Savaitgalis palankus užduoti klausimus, ypač santykiuose, aptarti skirtingus idealus. Šiuo metu tikėtinas tikras romantinis progresas – nestabdykite, nebent tikrai norite viską nutraukti.

SEKSAS: Jokiais būdais lovoje nesurenkite teatro ir pasirodymų arenos – tai ne vieta vaidinimams. Kur kas tinkamesnė vieta pasišnekėti su antrąja vieta atvirai. Jei bijote, kad bus nuobodu, pasirinkite tokią temą, kuri ir jums būtų aktuali. Tik pamirškite kaltinimus, kalbėkite apie jausmus. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmadienis bei antradienis Ožiaragio ženklo atstovams tobulas laikas nusistatyti tikslus, išreikšti jausmus. Nesvarbu, ar turite antrąją pusę, ar esate vieniši, dabar parodytos vertybės, jausmai ar baimės ateityje turės įtakos didžiuliam progresui. Savaitės viduryje romantinei situacijai, ko gero, trūks aiškumo. Pasistenkite mažiau rūpintis kitų nuomone ir labiau, savo ar artimojo jausmais. Protas ir širdis šiuo metu turėtų sutarti – nenusigręžkite. Savaitgalį gali pasirodyti šiek tiek dramų. Galbūt metas su kažką keisti? Laikas tam iš tiesų palankus.

SEKSAS: Jūs tapsite tikru pavyzdžiu ir vyresniuoju draugu. Turėsite atskleisti sekso paslaptis gerokai jaunesniam bičiuliui ar bičiulei. Ir neslėpkite nieko, nebijokite atvirumo. Tiesa, šiek tiek „nuspalvinti“ intymų gyvenimą galima, tačiau nepersistenkite. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai turėtų pastebėti, rodos, atsitiktinai pasirodžiusį sutapimą. Visata siunčia Jums ženklą – nenusigręžkite, pasiruoškite pokyčiams. Savaitės viduryje sulauksite rimtesnių galimybių, gal net naujai įsiplieskusios aistros ugnelės. Kaip ją rasti? Užteks perdėto atsargumo ir pasistenkite būti tiesiog savimi – nesirinkite pernelyg tradicinių būdų. Savaitgalį tikėtinos neįprastos Jus užvaldysiančios emocijos. Darykite tai, kas jums padeda išsikrauti – galbūt namų tvarkymas, sportas ar šokiai galėtų pagelbėti. Skirkite laiko romantikai.

SEKSAS: Net jei pačioje pradžioje jums pritrūks drąsos, tačiau bet kokie užmojai pavyks. Neverskite savęs daryti tai, kas jums nepatinka, nepykite dėl savo lėtumo – ir jūs žymiai greičiau prisitaikysite prie savo partnerio. Niekam nereikės skubėti ar lėtinti tempą – jūs tapsite vieniu. 

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria pamaloninti savo kūrybiškąją asmenybės pusę – poezija, menas, skanus maistas ar muzika, nepriklausomai nuo to, kursite ar tik mėgausitės, iš tiesų teigiamai atsilieps ir romantiniams santykiams. Dalinkitės meno malonumais! Savaitės vidurys – romantinių pokyčių metas. Galite nerimauti, tačiau būkite tikri – šie pokyčiai būtini progresui. Nuo penktadienio vakaro visą savaitgalį jus nesustabdomai lydės meilė. Vienišiams bus puiki proga sutikti ypatingą žmogų, tuo tarpu turintys antrąją pusę galės iš naujo įvertinti santykius ir tiesiog mėgautis vienas kitu.

SEKSAS: Geriausias variantas intymiame gyvenime šią savaitę – atsiduoti virtualiems erotiniams žaidimams. Apsišarvuokite ausinėmis, vaizdo kamera ir keliaukite į viliojančią erotinę kelionę. O gautų žinių ir įspūdžių apie sekso techniką užteks dar ilgam. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras