Meilės horoskopas savaitei (01 23 – 01 29)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Panašu, kad savaitės pradžioje meilės gyvenimas Jums nebus pirmoje vietoje ir svarbiausia mintis Jūsų galvoje – Jums labiau rūpės karjera, reputacija ir kiti dalykai. Tai nėra blogai, tačiau įsitikinkite, kad esate emocinėje pusiausvyroje (ir jeigu turite porą, neignoruokite savo mylimosios (-ojo)!). Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį visata bus pasirengusi Jums padėti bet kurioje srityje, kuriai teiksite pirmenybę. Ar Jus tenkina romantikos sritis? Dabar tinkamiausias laikas, kad taip būtų! Vienas iš būdų savaitgalį išvengti tarpasmeninių nesutarimų bus būti mielai (-am), paslaugiai (-iam) ir dalintis tuo, kas yra Jūsų širdyje (o galbūt ir kažkuo daugiau).

JAUTIS
Savaitės pradžioje kažkas gali Jums padėti pamatyti Jūsų meilės gyvenimą visiškai naujoje – ir gali būti, kad labai naudingoje – šviesoje. Ar Jūs esate pasirengusi (-ęs), norite ir galite pažiūrėti į viską neįprastu kampu? Jeigu taip, parodykite tai! Trečiadienį ir ketvirtadienį bendravimas su antrąja puse (ar su žmogumi, kuris turi potencialą tokiu tapti) bus panašesnis į stūmimą ir traukimą, nei į sklandžius ir saldžius santykius. Nepamirškite iš to pasimokyti, o ne tik tiesiog į tai sureaguoti. Ir nieko nebijokite: nuo penktadienio ir visą savaitgalį bus tinkamas metas tapti pora. Dabar sudarysite puikų ansamblį ir puikiai vienas kitą suprasite. 

DVYNIAI
Savaitės pradžioje meilės paslaptys gali būti labiau trikdančios nei nuostabios. Jei esate poroje, dabar pats laikas atvirai pasakyti, ką galvojate ir kaip jaučiatės. Vienišiai gali norėti paskaityti gerą knygą ar ramiai pasisėdėti su geru draugu. Jei bandote kažką suprasti, trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį tam pasiekti imkitės naujų pastangų. Dabar tos paslaptys Jūsų ypatingo sumanumo (tiek protinio, tiek emocinio) dėka nebebus tokios nesuvokiamos. Bet šį savaitgalį rimtas klausimas pareikalaus ypatingo Jūsų dėmesio ir net gi linksmi dalykai gali būt neteisingai suprasti. Todėl galvokite, ką šnekate! 

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Jums geriausia būti savo kiaute. Išlįsti pasižmonėti turėsite laiko vėliau, o dabar ramus laikas reikalingas Jūsų mintims ir širdies reikalams. Turbūt dabar bandysite išspręsti kažkokius klausimus, ir jeigu tai yra tarpasmeniniai reikalai, trečiadienį ir ketvirtadienį atsiras galimybė tai padaryti praktiškai. Dabar būsite pasiruošusi (-ęs) naujoms idėjoms, o viena iš jų pasirodys ypatingai miela! O kalbant apie mielus – ir karštus – dalykus, penktadienį ir visą savaitgalį jų tikrai bus daug. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės savimi – Jūs žinosite, ką daryti. 

LIŪTAS
Drąsa yra žavu, tiesa? Su Jumis taip, tai dažniausiai yra tiesa, bet šią savaitę Jūsų meilės gyvenimas pareikalaus protingo požiūrio ir subtilumo jausmo. Pirmadienį ir antradienį įsisavinkite visus niuansus prieš imdamąsi (-s) bet kokių veiksmų. Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį, jeigu esate santykiuose, tai puikus metas juos sustiprinti, tuo tarpu jei esate vieniša (-s), protingiausia būtų paieškoti naujo maršruto antros pusės paieškai. Penktadienis ir savaitgalis bus pilnas emocijų: Jūsų, draugo ar ypatingo asmens. Kvėpuokite giliai ir viską apgalvokite! 

MERGELĖ
Savaitės pradžioje nebūkite darbinis arklys! Žvaigždės siunčia Jums romantinį potencialą, todėl patraukite vadeles ir sušukite „važiuojam!“ savo meilės gyvenimui. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis irgi nebus skurdūs. Jūs galite pasakyti tai, ko paprastai nedarytumėte ar padaryti kažką kitaip nei įprastai ir taip sužadinti įdomių reakcijų iš kitų. Apjunkite viską ir stebėkite, kas įvyks. Koks Jūsų savaitgalio iššūkis? Išlaikyti dosnią širdį ir sielą. Venkite kritikos (savikritikos taip pat!), ir negailėkite komplimentų.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje nebūsite karštai nusiteikusi (-ęs), gali būti, kad net jausitės nelaiminga (-s). Pasirūpinkite savimi ir su planuokite ką nors smagaus tolimesnėms savaitės dienoms. Jeigu Jūsų planuose yra romantiškas pasimatymas, paskirkite jį trečiadieniui, ketvirtadieniui ar penktadieniui, kai viskas Jūsų pasaulyje jau bus šviesiai ir jausitės vis geriau ir geriau. Dabar Jus visi myli – ir kaip galima nemylėti? Savaitgalį tikėkitės kažko keisto. Kažkas gali eitis ne taip, kaip tikėjotės, bet tai ne būtinai bus blogas dalykas.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje darbas eisis sklandžiai, bet neiššvaistykite visų savo bendravimo įgūdžių savo bendradarbiams. Dabar būsite ypatingai gabi (-us) kitų žmonių skaityme. Ką sako Jums ypatingas žmogus? Trečiadienį ir ketvirtadienį kažkurioje Jūsų gyvenimo srityje bus įtampa. Ar Jūs jei pasiduosite ar surasite būdą, kaip jos atsikratyti? Nuo penktadienio ir visą šeštadienį žvaigždės žada linksmybes. Jūsų meilės gyvenimas bus šviesesnis ir gyvybingesnis! Galima besivystančią dramą pakreipkite teigiama linkme – kodėl gi nesuorganizavus žaismingo pasimatymo?

ŠAULYS
Jūs niekada nežiūrite į meilę ir gyvenimą kaip visi kiti, ir tai savaitės pradžioje bus tikras romantiškas privalumas. Išsiųskite keistoką, flirtuojančią žinutę. Suplanuokite visiškai unikalų pasimatymą. Pasinaudokite savo nepakartojamu žavesiu! Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį bus gausu užuominų: Jums tereikės įsiklausyti į jas. Laimei, skaityti tarp eilučių ir įvertinti neišsakytus dalykus, Jums dabar puikiai seksis. Savaitgalį turėsite ypatingą idėją, kas bus susiję su širdies reikalais, bet jos specifika pareikalaus koncentracijos. Nevėluokite, nepražiopsokite pasimatymo ar netyčia neištrinkite svarbios žinutės!

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje į savo sąrašą įtraukite su meilę susijusius klausimus! Žvaigždės dabar palaimins viską, į ką nukreipti Jūsų žvilgsniai ir širdis. Jeigu esate vieniša (-s), atraskite naujų būdų susipažinti su galima antrąja puse (gal būt internetu?). Jei esate poroje, Jūsų santykiuose galimas didžiulis progresas. Bet trečiadienį ir ketvirtadienį būkite ypatingai atsargi (-us) romantikos srityje, ypač jeigu yra įtraukti pinigai ar planavimas. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį šie dalykai seksis geriau, kaip ir visi bendravimo reikalai. Užuomina: išdrįskite svajoti, tai gali išsipildyti!

VANDENIS
Savaitės pradžioje būsite nuo visko atitrūkusi (-ęs), todėl romantikos reikalus derėtų atidėti, kol sugrįšite atgal į vėžes, o tai turėtų  nutikti trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Tada būsite ypatingai žavinga (-s), ir jeigu esate pasirengusi (-ęs) ir norite atsiverti, kitiems atrodysite neįtikėtinai patrauklia (-iu). Nepamirškite pasidalinti tiek savo idėjomis, tiek emocijomis – jie tikrai norės žinoti! Savaitgalį nebūkite išsiblaškiusi (-ęs), kai ypatingas asmuo su Jumis kalbės (susirašinės ar pan.). Klausydama (-s) parodysite, kad Jums rūpi.

ŽUVYS
Pirmadienį ir antradienį susidėliokite savo socialinį kalendorių, susiplanuokite karštą pasimatymą ir susitvarkykite internetinius susirašinėjimus. Būsite nusileidusi (-ęs) ant žemės, bet turėsite puikią romantinę idėją (galbūt su draugo pagalba). Bet trečiadienį ir ketvirtadienį Jums trūks gebėjimo viską sužiūrėti. Jums prireiks realių pastangų šioje srityje arba kitaip galite nusivilti. Jūsų natūralūs romantikos įgūdžiai sugrįš penktadienį ir laikysis visą savaitgalį. Visi būdami šalia Jūsų bus atsipalaidavę ir jiems su Jumis bus tikrai linksma (neskaitant to, kad dar būsite ir labai karšta (-s)!). Mėgaukitės! 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai (1)
puikus horo
Naujas komentaras