Meilės horoskopas savaitei (01 24 – 01 30)

 
4 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šią savaitę jūsų meilės gyvenimas bus tarsi laukinis jodinėjimas, pilnas staigių posūkių, žvalinančių kalvų ir daugybė greičio. Pirmadienį bei antradienį problemų gali kilti dėl to, jog nepakankamai dėmesio skiriate savo antrajai pusei. Priminkite partneriui, koks brangus jis yra. Paklauskite, kaip iš tiesų sekasi. Išgirskite. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį tarsi stabdysite santykius, tomis akimirkomis, kai labiausiai reikės atviro pašnekesio, nejučiomis užsidarysite savyje. Širdis tiesiog nenuspėjama. Savaitgalis – jaudinantis, abiem su partneriu gali tekti paprakaituoti dėl jūsų santykių, tačiau viskas išeis į naudą.

JAUTIS
Pirmosiomis savaitės dienomis fizinės būklės gerinimas (nauja mankšta, sveikesnė mityba...) gali turėti fantastiškos įtakos jūsų meilės gyvenimui. Tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, energijos. Nepamirškite, aktyvūs žmonės yra daug žavesni už tinginius!Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis bus intensyvios dienos – galbūt dėl meilės, galbūt dėl darbo, galbūt tiesiog dėl aktyvaus socialinio bendravimo. Kad ir kas tai bebūtų, aistra neleis jums nurimti!Tikėtina, teks diskutuoti apie santuoką, nebūtinai jūsų, tačiau tai vis tiek sukels daugybę minčių. Savaitgalį savo kailiu patirsite, jog išvaizda gali būti apgaulinga. Vadovaukitės laiko patikrintais jausmais.

DVYNIAI
Pirmadienį bei antradienį meilės reikalai klosis geriau nei bet kada anksčiau. Galite net pasijusti neįprastai: jūsų buvimas dviese tapo tokiu visiems įprastu dalyku, jog atrodo, kad po vieną ir nebeegzistuojate. Savaitės viduryje jūsų su antrąja puse santykiai tarsi pasieks kitą lygmenį. Kuo daugiau kalbate, tuo daugiau vienas apie kitą sužinote. Kuo daugiau laiko praleidžiate drauge, tuo labiau norite visada būti kartu. Savaitgalį Žvaigždės pataria vengti didelių kompanijų, atšaukite tokius planus – tikrieji nuotykiai laukia „jūsų dviejų“.  

VĖŽYS
Jums tai nebus pati romantiškiausia savaitė. Pirmadienį bei antradienį, ko gero, būsite susirūpinęs kažkieno problemomis ir visą energiją skirsite jo (draugo, kaimyno, kambarioko...) nuotaikai pagerinti. Ketvirtadienį bei penktadienį suintensyvės emocijos, tačiau tai nesisies su jūsų šiltais jausmais kažkam, tiesiog jausitės išvargintas aplinkinių problemų. Savaitgalį Žvaigždės pataria labiau pasirūpinti savimi – atsipalaiduoti, nusiraminti, sustiprinti tikėjimą savimi. Taip pasiruošite sėkmei.

LIŪTAS
Nors patirsite tiek pakilimų, tiek kritimų, jums ši savaitė vis tiek bus nuostabi. Pirmadienį ar antradienį patirsite labiausiai jaudinantį pasimatymą – susitiksite su kažkuo, ko seniai troškote ar tiesiog nuveiksite kažką neįtikėtinai įspūdingo su mylimu žmogumi. Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis bus kiek sunkesnės dienos: kažkas nesiseks darbe ar socialiniame gyvenime ir negalėsite nieko pakeisti. Žinoma, pabandyti visada verta. Savaitgalis grąžins jaudulį, teigiamas emocijas, puikius įspūdžius. Atsipalaiduokite ir pasinerkite į meilės ir glamonių sūkurį.

MERGELĖ
Mergelėms tai nebus ypač romantiška savaitė, nors pirmadienį bei antradienį galite padaryti didelę pažangą santykiuose su artimu žmogumi – galbūt mylimuoju, o gal tiesiog kolega ar draugu. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį su kitais žmonėmis jus sies tiesiog intelektinis smalsumas – norėsite bendrauti, girdėti, žinoti. Tai atspindi jūsų charakterį: Mergelėms patinka žmonės, priverčiantys jas galvoti. Savaitgalį, ko gero, praleisite su šeima. Jei su kažkuo seniai susitikinėjate ir vis nerandate progos pristatyti jo savo šeimai – tinkamesnio laiko gali ir nebūti.

SVARSTYKLĖS
Geresnės savaitės pradžios nei bus pirmadienis bei antradienis net negalite įsivaizduoti. Neturėtumėte nustebti darbe ant stalo radę puokštę gėlių. Ar nuostabų laišką elektroniniame pašte. Negalėsite susikoncentruoti į nieką kitą, mintys suksis tik apie mylimą žmogų. Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis nebus romantiškos dienos, teks susidurti su daugybe piniginių klausimų, tačiau savaitgalis grąžins jaudinančius jausmus. Tai puikus metas atviravimui: kad ir ką kitiems žmonėms sakysite – sulauksite teigiamo atsakymo. Tai leis labiau pasitikėti savimi ir drąsiai klausti. Nepraleiskite progos.

SKORPIONAS
Pirmadienį bei antradienį niekaip negalėsite apsispręsti, ką daryti meilės srityje. Tai, ko gero, bus pagrindinė diskusijų tema su draugais ar artimaisiais. Lengviausia, žinoma, nedaryti nieko, tiesiog stebėti ir „tekėti pasroviui“. Tačiau tai nėra pats geriausias sprendimas. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis bus kupini kažkokios nematomos jėgos, tarsi magnetinės auros – žmogus, seniai jus žavintis, gali tiesiog prieiti ir užkalbinti. Išnaudokite gyvenimo teikiamas galimybes. Savaitgalį impulsyvus draugas pasiūlys jums kažką beprotiška – gali būti labai smagu, tačiau priimdami bet kokį sprendimą vadovaukitės savo nuojauta.

ŠAULYS
Romantiški jausmai savaitės pradžioje gali būti ypač sunkiai pasiekiami, tačiau būsite apsuptas draugų meile – tai gali būti ne mažiau malonu. Jūsų draugai iš tiesų labai linksmi, galite net pats nustebti, kokių beprotiškų idėjų kupini žmonės jus supa. Beje, šiomis dienomis kažkam gali prireikti jūsų patarimo – nenusigręžkite, galbūt iš tiesų padėsite. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį jus kankins kažkoks klausimas. Gali būti, kad kiti ko nesupras – nenusiminkite, gerai viską apsvarstykite ir rasite atsakymą. Daug svajojate, tačiau mažai darote iš tiesų. Savaitgalis turėtų pakeisti šį įprotį. Beje, šeštadienį patirsite daugybę teigiamų emocijų  – nusiteikite kupinai juoko dienai. 

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje viskas suksis tik apie darbą. Turėsite begalę energijos, kiekvienas naujas projektas atrodys tarsi fantastiška perspektyvi idėja, žinosite, ką daryti, kad viskas pavyktų. Entuziazmo ir darbo dėka po truputį įgysite vadovaujančiojo poziciją. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį  Ožiaragiams rūpės tik galia ir prestižas. O kaip gi meilės gyvenimas?  Jums tai liks kažkur už nugaros. Net savaitgalį, kai iš tiesų turėsite laiko romantikai, viskas, apie ką galėsite galvoti, bus projektai, planai ir darbai.

VANDENIS
Pirmadienį ar antradienį kažkas, į ką neatkreipdavote dėmesio, pasirodys esąs tas, apie kurį svajojote. Tai sukels jums daugybę minčių. Svarstysite, kodėl anksčiau su tuo žmogumi nešnekėjote? Juk jis turi tiek įdomaus papasakoti. Ar tarp jūsų mezgasi kažkokie romantiniai jausmai? Galbūt. Bet tai nėra nuodugniems tyrinėjimams tinkanti savaitė. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį Vandeniai pajaus stokojantys bendravimo grupėje įgūdžių. Daug labiau norėsite likti namie ir laiką leisti geros knygos ar žurnalo draugijoje. Tačiau kaip savaitgalį? Šiomis dienomis stenkitės būti tarp žmonių, kuo jų bus daugiau, tuo geriau jausitės.

ŽUVYS
Ne visada lengva suprasti, ką reiktų daryti meilės srityje, tačiau kartais – pavyzdžiui, pirmadienį bei antradienį, turite išsirinkti kelią ir jo laikytis. Nesijauskite suvaržytas savo paties priimtų sprendimų, ateityje turėsite daugybę galimybių pakeisti norimą kryptį. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį jums trūks aiškumo, nesuprasite, ką darote, tačiau tikrai žinosite, ko norite išvengti. Tuo ir vadovaukitės. Savaitgalį stebėkite, klausykite, girdėkite – gali nutikti kažkas nuostabaus, svarbiausia laiku atkreipti į tai dėmesį.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (4)
Nenusiminkite, gyvenimas tesiasi :)
...sutinku, del antrosios puses, jei jos nera,tai ir myleti nera ka...
dviniu , tikra nesamone,sendien galutinai issiskyriau su vaikinu,
nusimato meilė, tik antrą pusę reik dar susirasti :)
Naujas komentaras