Meilės horoskopas savaitei (01 25 – 01 31)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Jūsų meilės reikalai įgaus pagreitį vos tik savaitei prasidėjus ir skries milžinišku greičiu. Todėl siųskite mylimajam flirto kupinus meilės signalus, gundykite ir viliokite jį. Dar neturintiems antrosios pusės, žvaigždės siūlo kibti į rimtas jo(s) paieškas. Nebijokite jėgų išbandyti ir internetinėse pažinčių svetainėse, susipažinsite su įvairiausiais žmonėmis ir galbūt interneto platybėse rasite savo gyvenimo meilę. Iki savaitės pabaigos pasistenkite susitvarkyti visus reikalus, nes jau nuo ketvirtadienio prasidės Jūsų meilės metas, kai mylimas žmogus stebins širdžiai maloniais netikėtumais ir smulkmenomis.

 

JAUTIS

Pirmadienis – romantikos metas ir visai nesvarbu, kad savaitė dar tik prasidėjo. Malonūs netikėtumai ir smulkmenos taps didžiausiu Jūsų išsigelbėjimu šią sunkią, darbų kupiną savaitę. Antroji pusė bus kaip niekad supratinga Jūsų atžvilgiu, už Jus atliks visus namų ruošos darbus ir leis Jums nors truputėlį atsipūsti po sunkios dienos. O savaitgalį net surengs trumpą išvyką, kuri tik dar labiau sustiprins santykius ir jausmus vienas kitam.

 

 

DVYNIAI

Šią savaitę nestokosite asmeninio žavesio ir charizmos, kuri padės ištverti sunkią savaitę, kai darbų bus tiek daug, jog vos spėsite suktis. Pagalbininkai, bent jau namuose, tikrai pravers, todėl visomis išgalėmis dėkosite mylimajam už ištiestą pagalbos ranką. Savaitgalį pagaliau galite tikėtis atitrūkti nuo visų darbų ir pasimėgauti mylimojo dėmesiu bei po truputį bundančia gamta.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite itin užsiėmęs, todėl meilės reikalams negalėsite skirti daug dėmesio. Tačiau jau savaitės pabaigoje stengsitės antrajai pusei kompensuoti visą trūkstamą dėmesį ir laiko stygių. Ta proga galite surengti nedidelę išvyką ar ekskursiją po gamtą, tam puikiai tiks pasivaikščiojimas pajūriu ar pušynėliais Druskininkuose. Antrosios pusės dar neturintiems, likimas ir žvaigždės žada malonias pažintis, todėl būkite joms pasiruošę, o svarbiausia - neskubėkite neigiamai vertinti naujai sutiktų žmonių, kas žino, galbūt tai tikroji Jūsų gyvenimo meilė.

 

 

LIŪTAS

Šią savaitę neišvengsite kraštutinumų, būsite itin emocingas, todėl dėl neapgalvoto elgesio vėliau galite gailėtis. Neapdairiai ištartas žodis gali užgauti ar įžeisti antrąją pusę, todėl valdykite emocijas ir prieš ką nors pasakydamas gerai apgalvokite kiekvieną žodį. Dėl tam tikro planetų išsidėstymo laukia itin sunkūs laikai asmeniniuose santykiuose, todėl dabar kiek tik galite, stenkitės tobulinti bendravimą su mylimuoju. Ieškantiems antrosios pusės dar reikės truputį palūkėti, Jūsų diena dar neišaušo, tik turėkite kantrybės, laukti liko nebe ilgai.

 

MERGELĖ

Venkite daugiažodžiavimo, kuris neatneš nieko gero. Veikiau priešingai – neišvengsite konfliktų ir nesusipratimų su antrąja puse. Juk svarbiausia ir, žinoma, geriausia viską pasakyti tiesiai šviesiai, be jokių išvedžiojimų. Tada ir Jūs ir antroji pusė liks patenkinta bei išvengsite barnių bei nesusipratimų namuose. Savaitei įpusėjus visa įtampa ir kivirčų rizika išgaruos, vėl sutarsite puikiai ir mėgausitės vienas kito draugija bei dėmesiu. Vienišųjų širdis pagaliau gali aplankyti meilė ir šilti jausmai, žavingą nepažįstamąjį sutiksite pačioje netikėčiausioje vietoje, todėl neužsidarykite namuose ir kuo daugiau bendraukite.

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienis – geriausia visos savaitės diena, todėl išnaudokite ją. Todėl jei iki šiol dar esate vienišas pasipustykite padus ir suskubkite į antrosios pusės paieškas, nes laikas dabar tam itin palankus. Tačiau neapsiribokite tik mažu artimų draugų ar pažįstamų ratu. Ieškokite naujų bendraminčių ir plėskite jų ratą, po darbų užsiimkite mėgstama veikla, tobulinkite save kaip asmenybę, o tada ir antroji puse nejučia atsiras. Antradienis, trečiadienis, turintiems antrąją pusę bus sėkmingas santykių įteisinimui arba bent jau sužadėtuvėms. Todėl, kas ketina žengti lemtingą žingsnį – nieko nelaukite ir pirmyn.

 

SKORPIONAS

Pagaliau imsitės ryžtingų permainų asmeniniame gyvenime ir nutrauksite netenkinančius, skaudinančius asmeninius santykius su antrąja puse. Ir ieškosite tikrosios gyvenimo meilės, dėl kurios nereikėtų išgyventi neigiamų emocijų, su kuria jaustumėtės beprotiškai laimingas. Svarbiausia nepamiršti nuoširdumo, lankytis žmonių susibūrimo vietose ir antroji pusė visai nelauktai pasibels į Jūsų širdį. Tiems, kurie pagaliau išdrįs žengti lemtingą žingsnį, po to gali prireikti draugų palaikymo.

 

 

ŠAULYS

Jūsų širdyje jau pavasaris, skraido drugeliai ir čiulba paukščiai. Šią visą savaitę jausitės be galo pakylėti ir iš naujo įsimylėję antrąją pusę, todėl norėsite jį/ją stebinti bei rodyti dėmesį kiekvieną laisvą minutėlę. Tačiau atsargiai, nepersistenkite, nes pernelyg didelis, įkyrus dėmesys mylimam žmogui gali nepatikti. Tiksliau – ji/jis gali jaustis įspraustas į kampą, suvaržytas. Atminkite, visur ir visada svarbiausia saikas. Antrosios pusės neturinčios Žuvys, tikėtina, jausis labai vienišos, norėsis pagaliau rasti tą vienintelį žmogų ir kurti šeimą, tačiau būkite kantrūs, nes dar reikės truputį palūkėti.

 

 

OŽIARAGIS

Santykiuose vyraus harmonija, gyvensite idilišką gyvenimą, į kurį draugai ir artimieji žvelgs pavydo kupinomis akimis. Partnerį suprasite iš pusės žodžio, stengsitės dėl vienas kito, padėsite, užjausite ir be gali mylėsite. Šeimos dar nesukūrusiems Liūtams žvaigždės pranašauja santykių statuso pokyčius, jei per šventes nesulaukėte sužadėtuvių žiedelio, šią savaitę jis tikrai atsidurs ant Jūsų piršto, tik turėkite truputėlį kantrybės.

 

 

VANDENIS

Tiek Jūs, tiek mylimas žmogus skraidysite padebesiais, būsite tarsi iš naujo pamilę vienas kitą ir visai nesvarbu, jei kartu skaičiuojate jau ne vienus metus. Nevengsite spontaniško elgesio, todėl tikėtina, kad padovanosite mylimajam mažas atostogas užsienyje, kur šviečia kaitri saulė. Juk atostogos dviese dar niekam nepakenkė, veikiau priešingai – padės dar labiau sustiprinti santykius. 

 

ŽUVYS

Šią savaitę būsite kaip niekad ambicingas ir užsispyręs, tačiau ne santykių srityje. Sieksite pripažinimo darbe, todėl iš antrosios pusės tikėsitės beribio palaikymo ir atleidimo bei supratingumo už dėmesio stoką. To nesulaukę pyksite, niršite, todėl iš partnerio sulauksite ne vieno priekaišto. Savaitės viduryje reikalai ims taisytis ir mylimasis taps supratingesnis Jūsų poreikiams bei norams. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras