Meilės horoskopas savaitei (01 26 – 02 02)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Svajų ir gražių akimirkų kupina savaitė, kai santykiai su antrąja puse klostysis kaip niekad puikiai. Mielos dovanos ir siurprizai be jokių progų – manysite, kad gyvenimas tiesiog idealus. Tačiau atminkite, jog net ir patys artimiausi žmonės gali klysti, todėl prieš statydami jį/ją ant pjedestalo to nepamirškite, ypač savaitei besibaigiant, kai mylimojo elgesys nebe bus toks džiuginantis kaip pirmosiomis jos dienomis.

 

 

 

JAUTIS

Atsargumo ne bus per daug, ypač vienišiesiems Jaučiams, kurie gali netinkamai suprasti draugo/draugės siunčiamą signalą ir palaikyti jį romantine užuomina. Šią savaitę, ypač ketvirtadienį, tikėtini nesusipratimai, nesusikalbėjimai širdies reikaluose. Paprašykite draugo ar kolegos, kuriuo pasitikite, padėti jums į situaciją pažvelgti iš šalies ir nepasikarščiuoti priimant rimtą sprendimą santykių atžvilgiu.

 

 

DVYNIAI

Jus taip apakins ar užliūliuos meilė bei šilti jausmai partneriui, kad pamiršite ambicingus planus ir svarbius reikalus darbe, o dėl to gali kilti nesutarimų su viršininku. Tačiau juk negali sektis visur ir visada ar ne? Galiausiai susigriebsite ir spėsite atlikti užduotis darbe bei rasti laiko mylimam žmogui. Antrosios pusės ieškantiems Dvyniams patariama nelaukti pavasario ir daugia lankytis viešumoje, dalyvauti renginiuose, juk širdžiai artimas žmogus neateis ir nepasibels į Jūsų duris.

 

 

 

VĖŽYS

Jau pirmosiomis savaitės dienomis svarstysite, ar verta įsivelti į tarnybinį romaną. Galbūt išties manote, kad su kolega esate sielos draugai ir nebegalite ignoruoti kaskart širdyje suplazdančių drugelių vos tik jam/jai pasirodžius darbe? Tačiau neapsigaukite, tikėtina, kad visa tai per daug idealizuojate, todėl verta į visą šią situaciją pažvelgti racionaliai. Juk galite ne tik sugadint savo reputaciją kitų kolegų akyse ir likti įskaudintas. Tačiau nuspręsite veltis į šią aferą, būkite tikri, kad tas žmogus yra vertas visų pastangų ir galimų pasekmių.

 

 

 

LIŪTAS

Norėsis ne tik fizinės traukos, tačiau ir dvasinio ryšio su mylimuoju, tik tada santykiai bus pilnavertiški. Jei šį tarpusavio ryšį jaučiate – galite tik pasidžiaugti darniais tarpusavio santykiais. Intymus gyvenimas taip pat bus ypač švelnus ir galite praleisti gerą progą susipažinti su realiu kandidatu į jų širdį

 

 

 

MERGELĖ

Atsargiai su svajonėmis ir norais, nes šią savaitę jiems nelemta išsipildyti. Nors fantazuoti norėsis kiekvieną akimirką, apie bendrus Jūsų ir partnerio namus, gausesnę šeimą ir panašiai, tačiau visai tai patariama kol kas atidėti. Gresia stiprus nusivylimas antrąją puse, tiksliau jo/jos elgesiu, kurį sunkiai galėsite toleruoti, tačiau nesikarščiuokite ir prieš priimdami bet kokį sprendimą santykių atžvilgiu, gerai apsvarstykite. Svarbiausia – problemos neignoruoti ir neapsimetinėti, kad viskas gerai, o stengtis kuo skubiau ją išspręsti.

 

 

 

SVARSTYKLĖS

Šūkis, kuriuo turėtumėte vadovautis šią savaitę – asmeninės problemos, ypač susijusios su širdies reikalais tegu lieka tik Jums, todėl jokiu būdu nesidalinkite jomis su kolegomis, kad ir kaip norėtųsi kam nors išsipasakoti Kolegoms jūsų meilės ir partnerio suvokimas gali pasirodyti pernelyg idealizuotas, todėl galite tapti paskalų objektu darbe/ Bendradarbiai gali manyti, kad esate apakinti meilės ar mylimojo.

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienis nedžiugins, atrodys, kad nesiseka viskas, ko tik   imatės. Nesijaudinkite, šis laikotarpis greitai praeis. Jei planuojate keisti darbą, darbo pokalbiams tinkamiausia diena – ketvirtadienis. Penktadienį ir šeštadienį galimos naujos pažintys. Rekomenduojama nepiktnaudžiauti alkoholiu, priešingu atveju, nepavyks įgyvendinti savaitgalio planų. Vieniši skorpionai gali sulaukti priešingos lyties kolegų dėmesio, jei Jums šis žmogus taip pat prie širdies, kodėl gi neatsakius į jo/jos rodomą dėmesį?

 

 

ŠAULYS

Šią savaitę sulauksite labai daug patarimų ir rekomendacijų, kaip tinkamai elgtis meilės reikaluose. Todėl būsite tikri, kad meilės reikaluose stiklinė yra puspilnė, nors kiti bandys jums aiškinti, kad yra kitaip. Jis ar ji galbūt pasistengs įrodyti, kad susikūrėte iliuziją, į situaciją žvelgiate pro rožinius akinius. Jei jums šie netrukdo, kodėl pro tokius nepasidairius, bent šią savaitę?

 

 

 

OŽIARAGIS

Jei kažką slepiate nuo mylimojo ar jaučiate, kad partneris kažko jums iki galo nepasako, daugiau neslapukaukite, pasikalbėkite ir viską išsiaiškinkite. O gal su partneriu dalijatės kažkokia labai jau įdomia paslaptimi, žinia, kuri abiem teikia džiaugsmo, ir ją slepiate nuo aplinkinių? Bet labiau tikėtina, kad kažkuris iš jūsų pradėjo slapukauti. Porai tokie dalykai – ne į naudą, verčiau išsiaiškinkite, kodėl abu kaupiate paslaptis.

 

 

VANDENIS

Dabar Jums asmeninis gyvenimas atrodys pernelyg panašus į pasaką. Draugai ir kiti artimieji negailės Jums dėmesio, lepins maloniomis staigmenomis. Antrosios pusės iki šiol dar neradę nutars nutars išsiaiškinti, ar su artimiausiu draugu/drauge kartais jų nesieja kai kas daugiau, galbūt trauka ir susidomėjimas yra abipusis? Ketvirtadienį sužinosite situacijos rimtumą, būkite akylas, kitu atveju gresia didžiulis nusivylimas. Sekmadienis palankus metas naujoms pažintims megzti, todėl užsiimkite kokia nors širdžiai miela veikla ir mylimas netrukus pasirodys Jūsų horizonte.

 

 

ŽUVYS

Pirmadienis ar antradienis romantikos metas. Mylimajam be perstojo žarstysite gražius žodžius, kurie suvirpins ir pamalonins jo širdį. Komplimentų sulauksite ir Jūs, šią savaitę be vargo sužavėsite aplinkinius. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus ramios, per ne lyg niekuo neišsiskiriančios dienos, darbai klosis kaip įprastai, o ir santykiai su mylimuoju eis sava vaga. Savaitgalį atsargiai rinkite žodžius, nes galite būti neteisingai suprasti, o dėl to gali kilti nemenkas konfliktas.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras