Meilės horoskopas savaitei (01 27 – 02 02)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Ši savaitė tinkama meilės pripažinimams, jei jau kurį laiką slepiate savo jausmus, nedrįstate jų išsakyti, nes bijote būti atstumti, pats metas prabilti apie tai, kas glūdi Jūsų širdyje! Nors įsiplieskęs romanas netruks ilgai, tačiau laikas praleistas drauge tikrai bus nepamirštamas. Taip pat vienišiesiems žvaigždės pranašauja naujus meilės nuotykius, kuriuos tikėtina atrasite socialiniuose tinkluose, todėl nebūkite skeptiškai nusiteikę jų atžvilgiu. Porą jau turintiems Avinams žadamas santykių atšalimas, ypač savaitės viduryje, kai abu būsite užsivertę darbais, tačiau net pačią kebliausią situaciją galima pataisyti, todėl atėjus savaitgaliui ištrūkite iš darbų sūkurio ir mylimąjį apdovanokite dėmesiu.

 

JAUTIS

Šią savaitę būsite kaip niekad ambicingas ir užsispyręs, tačiau ne santykių srityje. Sieksite pripažinimo darbe, todėl iš antrosios pusės tikėsitės beribio palaikymo ir atleidimo bei supratingumo už dėmesio stoką. To nesulaukę pyksite, niršite, todėl iš partnerio sulauksite ne vieno priekaišto. Nusiraminkite, pabandykite suprasti ir Jį/Ją, juk dėmesio ir gražių žodžių iš antrosios pusės laukia kiekvienas, todėl nepamirškite jų. Savaitės viduryje reikalai ims taisytis ir mylimasis taps supratingesnis Jūsų poreikiams bei norams.

 

DVYNIAI

Tiek Jūs, tiek mylimas žmogus skraidysite padebesiais, būsite tarsi iš naujo pamilę vienas kitą ir visai nesvarbu, jei kartu skaičiuojate jau ne vienerius metus. Nevengsite spontaniško elgesio, todėl tikėtina, kad padovanosite mylimajam mažas atostogas užsienyje, kur šviečia kaitri saulė. Juk atostogos dviese dar niekam nepakenkė, veikiau priešingai – padės dar labiau sustiprinti santykius. Vieniši Dvyniai užmegs naujas pažintis ir, tikėtina, kad pagaliau atras širdžiai artimą sielą.

 

VĖŽYS

Pats metas sutramdyti savo aršų charakterį, kuris šią savaitę bus ryškus kaip niekad. Užteks priekaištų ar nepasitenkinimo mylimojo atžvilgiu, atminkite, kad ir antrosios pusės kantrybė turi ribas. Todėl prieš pasakydami pirmiausia apgalvokite kiekvieną žodį. Jei sugebėsite suvaldyti audringą charakterį – ginčų išvengti pavyks, kitu atveju laukia labai nemenkas konfliktas. Savaitgalį skirkite laiko poilsiui, nes kita savaitė, anot žvaigždžių bus viena sunkiausia metuose.

 

LIŪTAS

Santykiuose vyraus harmonija, gyvensite idilišką gyvenimą, į kurį draugai ir artimieji žvelgs pavydo kupinomis akimis. Partnerį suprasite iš pusės žodžio, stengsitės dėl vienas kito, padėsite, užjausite ir be gali mylėsite. Šeimos dar nesukūrusiems Liūtams žvaigždės pranašauja santykių statuso pokyčius, jei per šventes nesulaukėte sužadėtuvių žiedelio, šią savaitę jis tikrai atsidurs ant Jūsų piršto, tik turėkite truputėlį kantrybės. 

 

MERGELĖ

Vienišosios Mergelės meilę gali sutikti pačiose netikėčiausiose vietose: kino teatro bilietų kasoje, autobusų stotelėje ar net bibliotekoje. Šis palankus laikas megzti naujas pažintis prasidės jau pirmosiomis savaitės dienomis ir tęsis gana ilgai – iki pat kovo mėnesio. Todėl būkite atidūs ir nepražiopsokite savo šanso! Sukūrę šeimą džiaugsis gražiais tarpusavio santykiais, nors trūks mylimojo dėmesio, pernelyg dėl to nesielvartausite, abu būsite įnikę į darbus. Savaitgalį situacija pasitaisys, kartu praleisite daugiau laiko, džiaugsitės vienas kito draugija bei niekam neatiduosite laiko, skirto tik Judviem.

 

SVARSTYKLĖS

Esate vienišas ir niekaip negalite susirasti antrosios pusės, kad ir kaip stengtumėtės? Nusiraminkite, šią savaitę meilė ir šilti jausmai Jus ras patys! Dėmesio sulauksite bene iš kiekvieno kolegos ar praeivio gatvėje, kiekvienas iš jų pasakys daug gražių žodžių, komplimentų, kurie pamalonins širdį. Iš gausybės būrio gerbėjų tikrai išsirinkite nors vieną, tik apsidairykite ir gerai pagalvokite.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę norėsis susikurti savo lizdelį namuose ir norėsite iš jo nekelti nė kojos. Trokšite būti tik su mylimu žmogumi, todėl apleisite draugus ir kitus artimuosius. Iš dalies būsite šiek tiek egoistiškas, laikysite mylimą žmogų šalia ir nenorėsite su niekuo juo dalintis. Kitaip tariant – sieksite uždaryti Jį/Ją į auksinį narvelį. Tačiau nepersistenkite, nes pernelyg ilgai jame užsibūti mylimas žmogus tikrai neketina.

 

ŠAULYS

Su mylimuoju mėgausitės įdomiais pokalbiais, neįprastomis temomis, suprasite, kad antroji pusė pats geriausias pašnekovas, kitaip tariant – Ji/Ji Jums gimininga siela, antroji obuolio pusė, idealiai tinkanti tik Jums. Todėl iš visų jėgų branginkite ir puoselėkite santykius, kad sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis turėtumėte iš ko pasisemti teigiamų emocijų. Nors savaitgalį norėsis laiką praleisti tik dviese, tačiau šiems norams nebus lemta išsipildyti, nes namus netikėtai užgrius nelaukti, tačiau malonūs svečiai.

 

OŽIARAGIS

Jei šiuo metu susitikinėja su nauju partneriu, santykiai klosis kaip per sviestą. Gėlės, netikėtos staigmenos, mažos dovanėlės stebins Jus kasdien. O ir pats būsite kupinas dar neišblėsusio entuziazmo, todėl malonių siurprizų iš Jūsų pusės taip pat netrūks. Poras turintiems Ožiaragiams ši savaitė didelių permainų nežada, su antrąja puse sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą, tik nepamirškite Jai/Jam skirti daugiau dėmesio, priminti kaip stipriai mylite vienas kitą ir problemų neturėtų kilti.

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite gražiausias ir nuostabiausias, aplinkiniai Jumis žavėsis, prašys patarimų. Žmones prie savęs trauksite tarsi bites prie medaus, spinduliuosite nematoma energija, kuri žavės aplinkinius, todėl praplėsti gerbėjų ratą bus kaip niekad paprasta. Nors džiaugsitės aplinkinių dėmesiu, tačiau nepamirškite kasdienių pareigų, kitų atveju ateinančią savaitę teks nemažai paplušėti. Šeimą sukūrę Vandeniai savo šiek tiek nerūpestingu elgesiu gali išprovokuoti nesutarimus su antrąja puse.

 

ŽUVYS

Norėsis privatumo, jei esate įsipareigojęs, galbūt žūtbūt norėsite trumpam pabėgti nuo antrosios pusės ir laiką skirti tik sau vienam. Tokiu atveju dumkite į SPA centrą ir grožio procedūromis palepinkite ne tik kūną, tačiau ir sielą. Jei antrosios pusės dar neturite, tikėtina, jog mintyse vis apie Jį/Ją svajosite, kursite mylimo žmogaus paveikslą. Nors tokia svajokliška būsena tęsis keletą savaičių, tačiau tai ir liks tik svajomis, neduosiančiomis apčiuopiamų rezultatų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras