Meilės horoskopas savaitei (01 27-02 03)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite pasiruošęs romantiškiems nuotykiams, todėl sekite partnerio Jums siunčiamus meilės signalus ir atsakykite tuo pačiu. Nors ketvirtadienis, penktadienis nebus pačios romantiškiausios dienos, tačiau tai privers Jus sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti daugiau laiko šeimai ir draugams. Jie tikrai apsidžiaugs ir bus dėkingi už Jūsų dėmesį. Savaitgalis kupinas apmąstymų apie ateities perspektyvas.

 

 

JAUTIS

Šią savaitę žavėsite aplinkinius ne tik savo išvaizda, bet ir puikiais oratoriniais sugebėjimais. Lengvai įtikinsite mylimąjį dėl visų norimų dalykų, taip pat ir naujovių lovos reikaluose. Tačiau neapsigaukite, jau savaitės viduryje į santykius teks pažvelgti kitoje šviesoje, ji bus ryški ir džiuginanti ar tamsi bei niūri- tai priklausys tik nuo Jūsų. Savaitgalį žvaigždės žada džiugų, mat galite sulaukti įdomaus darbo pasiūlymo

 

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje laukia debatai su mylimuoju, teks rasti kompromisą ir priimti bendrą sprendimą, kuris tenkintų jus abu. Jei širdies reikalai vis dar neduos ramybės, savaitės viduryje pasistenkite nuo jų atitrūkti ir atsipalaiduoti. Susitikite su senais draugais, apsilankykite mėgstamoje kavinėje ir atsipalaiduokite. Savaitgalį pavyks išspręsti visus Jums ir partneriui kilusius nesklandumus, galėsite pasidžiaugti vienas kito draugija, apsilankyti šmaikščiame spektaklyje ar romantiniame kino filme.

 

 

VĖŽYS

Norėtumėte šiltesnių jausmų ir didesnio palaikymo iš mylimo žmogaus? O kaip dažnai Jūs demonstruojate savo meilę? Nieko nelaukite ir patys būkite viso to iniciatorius! Tik savaitei prasidėjus demonstruokite tyriausius ir saldžiausius jausmus, netikėtai pabučiuokite ar paglamonėkite partnerį. Nuoširdus atoveiksmis tikrai nustebins ir pakerės. Savaitės viduryje Jūsų dėmesio gali pareikalauti ir kiti aplinkos žmonės, šeima, giminaičiai ar geriausi draugai, todėl išdalykite jį saikingai, kad niekas neliktų nuskriaustas. Savaitgalį pasistenkite daugiau pajudėti, nors už lango spaudžia šaltukas, tačiau pasistenkite išvykti į gamtą pasivaikščioti arba paslidinėti nuo kalniuko.

 

 

LIŪTAS

Savaitė kupina vilionių ir malonių staigmenų iš mylimojo, įvertinkite jo/jos pastangas ir būkite pasiruošęs atsakyti tuo pačiu. Ketvirtadienį, penktadienį teks pamiršti savo poreikius ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems jos šią akimirką labiausiai reikia. Taip užsidirbsite papildomų karmos taškų, kurie tikrai nepamaišys. Savaitgalį galite sulaukti kvietimo apsilankyti vakarėlyje ar kitoje vietoje, kurioje linksmybių tikrai netrūks.

 

 

MERGELĖ

Tik savaitei prasidėjus galite sulaukti netikėto šeimos narių ar giminaičių vizito. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad meilės reikalai turi likti nuošalyje. Net jei būsite užsiėmęs ir bendrausite su šeima, nepamirškite partneriui priminti kaip stipriai jį vertinate ir mylite. Savaitės viduryje jau galėsite lengviau atsikvėpti ir daugiau laiko skirti asmeniniams pomėgiams tenkinti, nueiti į aerobikos ar šokių užsiėmimus, pagulėti šiltoje vonioje su vyno taure rankose. Savaitgalį žvaigždės pataria skirti laiko dvasiniam tobulėjimui, apsilankyti meno galerijoje ar paskaityti mėgstamą knygą.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia pateiks nemažai galimybių tobulėti profesinėje srityje. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo išvykti stažuotis į užsienį ar svečioje šalyje užimti aukštesnes pareigas negu šiuo metu. Dėl to gali tekti priimti svarbų sprendimą- pasirinkti meilę ar karjeros aukštumas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų, išgirskite savo vidinį balsą. Ketvirtadienį, penktadienį būsite užsiėmęs neatliktais namų ruošos darbais, todėl asmeniniams poreikiams laiko gali pristigti. Savaitgalį atsipalaiduokite, praleiskite laiką su mylimu žmogumi, užmirškite visus nesklandumus ir slegiančias problemas.

 

 

SKORPIONAS

Romantiškų idėjų ir minčių savaitė. Būsite veiklus ir drąsiai imsitės iniciatyvos, stebinsite partnerį maloniomis staigmenomis, nevengsite sakyti komplimentų ir gražių žodžių. Nepaisant žiemos ir šalčio, esančio už lango, Jūsų širdyje bus vasara, jausitės laimingas ir patenkintas gyvenimu. Visą savaitę skraidysite kaip ant sparnų, net atėjus savaitgaliui gera nuotaika niekur neišgaruos. Patys stebėsitės, iš kur Jumyse tiek optimizmo ir džiaugsmo, nesukite dėl to galvos, o mėgaukitės.

 

 

ŠAULYS

Nebūkite skeptiški internetinių pažinčių skelbimams, net jei nerasite savęs vertų kandidatų, užtat laiką praleisite puikiai. Juk svarbiausia gera nuotaiką. Pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias užduotis. Penktadienį galimos netikėtos pažintys, jei esate vienišas i neturite antrosios pusės, ši diena gali būti lemtinga. Sutiksiteširdžiai artimą žmogų, su kuriuo pavyks sukurti taip ilgai lauktus artimus santykius.

 

 

OŽIARAGIS

 Nors esate praktiškas, mėgstantis viską kruopščiai suplanuoti, tačiau meilės srityje to padaryti ne visada įmanoma. Šilti jausmai dažniausiai aplanko nelauktai, kai mažiausiai to tikimasi. Ketvirtadienis, penktadienis vienišiams žada malonias staigmenas meilės srityje, kolega ar kitas Jums gerai pažįstamas asmuo, netikėtai pradės rodyti dėmesį, šiltus jausmus. Tik laikas parodys kuo visa tai baigsis. Jei yra galimybė, savaitgalį pakeiskite aplinką, išvykite pasisvečiuoti pas draugus ar giminaičius į kitą miestą.

 

 

VANDENIS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma dažniau stebinti mylimą žmogų. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai. Savaitgalį skirkite poilsiui, atsipūskite po sunkios ir įtemptos darbo savaitės.

 

 

ŽUVYS

Esate svajotojas, galintis gyventi savo susikurtame pasaulėlyje ir džiaugtis vien tik savo draugija. Tačiau nepamirškite, kad garsiai išsakyti žodžiai daug geriau negu ilgas monologas. Todėl neužsidarykit savyje, kalbėkitės, bendraukite su mylimu žmogumi, leiskite laiką drauge. Nors savaitės vidurys žada būti darbingas, suksitės kaip bitutė. Tačiau vakarai bus romantiški ir jaukūs. Tikėtina, jog savaitgalį praleisite linksmai, dalyvausite artimų žmonių gimtadienio vakarėlyje, pabendrausite su įvairiais žmonėmis ir pasisemsite teigiamų emocijų.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras