Meilės horoskopas savaitei (01 28 – 02 03)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje bus ypač stipri Avino ženklo atstovų pozityvioji energija, ko gero, net nuspręsite imtis kažko visiškai naujo. Jūsų kiek vaikiško optimizmo dėka viskas bus įmanoma ir, ko gero, pavyks įtikinti reikiamą žmogų kartu leistis į nuotykį. Savaitės viduryje tikriausiai kiek vargins detalių, nedidelių problemėlių gausa. Pasistenkite išlaikyti gerą nuotaiką ir problemas spręskite po vieną – su visomis iš karto susitvarkyti nepavyks. Savaitgalis vėl gi palankus naujovėms – jeigu ne nauja meilė, gal bent jau verta išbandyti kažką neįprasto su mylimuoju?

SEKSAS:  Šią savaitę pats likimas jums pasiūlys ekstravagantiškų pramogų, ir ne bet kur, bet ypatingai viešose vietose. Tad nesitikėkite, kad Avinas šią savaitę sutiks mylėtis lovoje: laukite iš jo netikėtų „užuolimų“ ir sekso „kaulijimo“ viešose vietose. 

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Jaučio ženklo atstovai bus kaip niekada mieli, energingi, degs meile gyvenimui. Tai tinkamas metas rasti ar atnaujinti, sustiprinti ryšį su romantiniu partneriu. Trečiadienį bei ketvirtadienį būsite kūrybingi, dominuos artistiški pojūčiai. Išnaudokite tai paįvairindami rutiną ir pakvieskite mylimą žmogų drauge nueiti į muziejų, galeriją ar teatrą. Galbūt patys galite kažką sukurti? Nustebsite, kaip romantiškai tai nuteiks! Savaitgalis tinkamas socialiniam bendravimui – bus ypač paprasta rasti bendrą kalbą su bet kokiu žmogumi.

SEKSAS: Jums seksis meilėje. Ne tik platoniškoje. Ir tikrai ne vieną kartą. Ir jums bus vis mažai, mažai, mažai. Sulauksite susižavėjimo žvilgsnių iš priešingos lyties atstovų, tad teks paieškoti ir laiko, ir vietos seksui. Atminkite, jog ne seksas, bet kiekis yra svarbiausia. 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje dominuos įžūlioji, grubioji Dvynių ženklo atstovų pusė. Tikriausiai inicijuosite rimtą diskusiją vien tam, kad pažiūrėtumėte, kaip į tai reaguoja partneris. Tai – geras laikas įdėmiau pažvelgti į santykius bei jų reikšmę Jūsų gyvenimui. Savaitės viduryje nemažai dėmesio pareikalaus įvairios gyvenimo detalės. Tikėtina, būsite išsiblaškę, tad pasistenkite nepamiršti bent jau svarbiausių susitikimų ar atsakomybių. Kaip bebūtų, savaitgalis dovanos pliūpsnį šviežios energijos, gali kilti neįtikėtinų idėjų, minčių. Nenustumkite jų šalin, o paverskite realiais ateities planais!

SEKSAS: Jums, ko gero, prireiks psichoterapeuto, o ne dėmesingo meilužio. Žinoma, aistringi meilės žaidimai jums tikrai pakels nuotaiką ir įkvėps, tačiau tikrai ne visuomet padės išsiaiškinti savo vidinius labirintus. Gali būti, kad ir intuicija šįkart nepadės. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Jeigu Vėžio ženklo atstovai savaitės pradžioje planuoja pirkti dovaną mylimam žmogui (jeigu ne, gal vertėtų?), patariama prioritetą teikti ne kainai, o kokybei. Žinoma, nebūtina pirkti kažko labai brangaus, tačiau finansinis aspektas šiomis dienomis bus labai svarbus ir pasirodymas „pigiu“ gali atnešti visai nelauktų pasekmių. Trečiadienį bei ketvirtadienį, ko gero, būsite kiek pasimetę, bus sunku suprasti Jums siunčiamus signalus ar žinutes.Nepalikite visko savieigai, išsiaiškinkite – viskas tikriausiai daug paprasčiau, nei manote. Savaitgalį Žvaigždės pataria daugiausia dėmesio skirti namams. Tai gali reikšti tiek paprastą poilsį mylimojo glėbyje, tiek tvarkymąsi prieš svarbius  įvykius ar tiesiog partnerio pristatymą tėvams.

SEKSAS:  Moterys tegul šią savaitę pasirūpina ne seksualiais drabužėliais, bet vilnonėmis kojinėmis ir šiltais megztiniais. Vakarais bus paaukoti ilgiems vakarams su mylimuoju. Taigi, dirbsite daugiau ausimis, nei kad liežuviu – čia visomis prasmėmis. 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Liūto ženklo atstovai, tikėtina, savaitę pradės siautulingai.Trykštanti kūrybinė energija pavers jus nesustabdomais! Palankus metas užmegzti naujus santykius ar priversti ilgalaikį partnerį vėl pajusti drugelius pilve... Svarbiausia – nesidrovėkite! Tuo tarpu savaitės viduryje, ko gero, norėsite kiek atsikvėpti. Nenusispjaukite į savo poreikius, skirkite laiko vienatvei, poilsiui. Galbūt padėti gali tiesiog ilgas pasivaikščiojimas vienumoje? Sau skirtas laikas gali dovanoti nepaprastų idėjų, kurioms įgyvendinti ypač palankus savaitgalis. Kalbėkite apie tai ir išvengsite daugybės nesusipratimų.

SEKSAS: Paskutinėmis dienomis visiškai pamiršite apie tai, kad lovoje reikia atsipalaiduoti, o ne vesti konkursą, kas greičiau pasieks orgazmo. O tapti geriausiu meilužiu ar meiluže ne taip jau ir lengva... Kad šis konkursas būtų įdomesnis, įsteikite prizus ir sugalvokite erotines užduotis. 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovai kaip niekada greitai pavargs – gali tekti prašyti atidėti svarbų pasimatymą ar tiesiog laiką leisti ramiai, bandant „sutaupyti“ šiek tiek energijos likusiai savaitės daliai. Svarbiausia – nemeluokite, būsite suprasti. Savaitės viduryje Jus vėl aplankys energija ir gera nuotaika – šiomis dienomis tikriausiai teks ją skirti nedideliems meilės nesusipratimams spręsti. Išsiųskite mylimajam šiltą žinutę, pasirūpinkite vynu ant vakarienės stalo, parodykite jausmus ir rūpestį – tai šiuo metu bus veiksmingiausia. Savaitgalis palankus intensyviems pokalbiams, diskusijoms – nepalikite neišspręstų klausimų.

SEKSAS:  Staiga užgims erotinis dėmesys seniems pažįstamiems, draugams ar netgi tiems, su kuriais esate išsiskyrę. Net ir nekaltas klausimas „kaip gyveni“, gali peraugti į laukinę aistrą atsiduoti. Todėl užbėkite už akių nemaloniems įvykiams ryte – tegul tokių santykių visai nebūna. 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje kaip niekada vertingas bus Svarstyklių ženklo atstovų gebėjimas išsiskirti ir, svarbiausia, prisiimti atsakomybę. Nesvarbu, ar išsiskirsite savo išvaizda, ar netikėtais sprendimais versle – būsite pastebėti ir santykiams tai atneš nemažai naudos. Trečiadienis bei ketvirtadienis – dienos, palankios tam tikram pasikrovimui, poilsiui, taip pat konstruktyviai diskusijai. Nepervarkite ir savaitgalį sulauksite puikios energijos antplūdžio! Pamaloninkite savo skonio receptorius – nesvarbu, romantiška vakariene ar ypač skaniu bučiniu.  

SEKSAS: Prireiks nemažai intelekto pastangų, kad suviliotumėte savo aistros objektą. Turėsite kurti gudrius ir išmaningus planus. Patobulinkite savo kalbos žinias ir mokėkite tinkamai tinkamu laiku įsiteikti savo simpatijai. 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Keisti, tačiau labai intriguojantys įvykiai savaitės pradžioje kaustys Skorpiono ženklo atstovų dėmesį. Būkite atidūs smulkmenoms,kas, ką ir kada Jums sako – ateityje tai bus svarbu. Savaitės viduryje viskas taps kur kas aiškiau, būsite aprūpinti visa reikiama informacija ir galėsite nuoširdžiai įvertinti save, santykius. Pamąstykite, ką turėtumėte keisti, kad viskas pasisuktų norima linkme? Savaitgalį Žvaigždės pataria pernelyg neįsitverti to, kas pažįstama – būkite atviri pokyčiams ir gyvenimas apdovanos jus ypatinga energija bei aistra.

SEKSAS: Ši savaitė jums bus viską sprendžianti – pajudėsite pagaliau iš mirties taško. Tiesa, neaišku, į kurią pusę. Vis dėl to, pats laikas atsisveikinti su savo erotinę praeitimi. O su skyrybomis viskas labai paprasta: reikia plėšti kaip depiliacijos pleistrą – greitai. 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria nebijoti rizikuoti – atėjo metas žengti tą žingsnį, pakviesti simpatiją į pasimatymą ar paklausti mylimojo to, kas seniai neduoda ramybės. Galbūt viskas klosis ne taip sklandžiai, kaip norėtumėte, tačiau vis tiek būsite maloniai nustebinti rezultatu. Savaitės viduryje tikriausiai būsite kiek irzloki ir dėl to Jūsų socialinis gyvenimas taps kiek keistas. Svarbiausia – neišsiliekite ant mylimo žmogaus, leiskite jam suprasti, kas šiuo metu dedasi Jūsų galvoje ir... šiek tiek atsitraukti. Savaitgalis palankus ilgalaikių romantinių planų kūrimui, galbūt maloniau bus tai daryti drauge?

SEKSAS: Norėsite visur ir viskame dominuoti, o tai gali sutapti su partnerio noru pabūti ramiai. Tačiau tai nereiškia, kad reikia pulti įgyvendinti visas savo seksualines fantazijas, pasinaudojant partnerio pasyvumu. 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai, ko gero, norės atidėti pasimatymus, susitikimus ir kitus svarbius reikalus,o tai kitus žmones tiesiog varys iš proto! Pasistenkite nebūti kategoriški.Savaitės vidurys tinkamas bendravimui per atstumą. Galbūt romantiškas susirašinėjimas internetu, SMS žinutės ar pokalbiai telefonu įpūs naujų, netikėtų vėjų? Kaip bebūtų, tai bus malonu. Savaitgalį patariama pradėti kažką nauja, bent jau planuose. Pakvieskite simpatiją į pasimatymą, pasiūlykite ilgalaikiam partneriui gyventi drauge ar tiesiog inicijuokite pokalbį apie santykių permainas.

SEKSAS: Žiemą jau jums įgriso, ir bespalvis seksas, rodos, įstrigo gerklėje. Pats laikas nusidažyti karo spalvomis: pasinaudokite specialiu grimu, pažaiskite kūno dažais. Dažydami save ir savo partnerį atrasite ir naujas erotines pramogas bei erogenines zonas. 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovų dėmesio centre bus santykiai. Net jeigu kurį laiką buvote vieniši, mąstysite apie ilgalaikę draugystę, kursite ateities planus ar bent jau svajosite. Tai – tinkamas laikas apsvarstyti savo poelgius, troškimus ir galimybes. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nepamiršti: visi esame skirtingi, turime skirtingus poreikius ir kartais norime tiesiog šiek tiek laiko praleisti atskirai, vienumoje. Ir tai tikrai nesignalizuoja apie blėstančius jausmus. Savaitgalį sugrįš Jūsų energija ir gera nuotaika, galėsite ramiau išsiaiškinti viską, kas neramino. Nepamirškite pailsėti ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

SEKSAS: Būtinai stebėkite savo fizinę būklę. Valgykite kiek įmanoma daugiau afrodiziakų, riešutų, žalumynų ir pan. O štai iš geriamų afrodiziakų rinkitės kakavą: jokiais būdais ne alkoholį ar kavą. 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nesvarbu, kokios pagundos Žuvų ženklo atstovams ramybės neduos savaitės pradžioje, pasistenkite atsispirti ir  rūpinkitės savo reikalais. Taip pat supraskite, jog visų problemų išspręsti negalite,leiskite partneriui pačiam pasirūpinti savo bėdomis. Savaitės viduryje, ko gero, būsite linkę į apmąstymus, santykių ir gyvenimo analizavimą... Tai reikalinga, tačiau skirkite laiko ir atsipalaidavimui. Savaitgalį būkite atidūs: turėtumėte pamatyti kažką, bent nedidelę užuominą, padėsiančią priartėti prie didelės svajonės išsipildymo. Ryžtingumo!

SEKSAS: Jūs staiga suvoksite, kad seksualinis alkis yra beprotiškas. Pats laikas išsitraukti „Kamasutrą“ ir nupūsti nuo jos dulkes. Pats laikas imtis kovinių veiksmų. Beje, imtis aktyvių veiksmų reiktų antroje savaitės pusėje, nes pradžioje savaitės jūsų veiksmai gali būti suprasti neteisingai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Gerai, kad aš jautukas. : D
Bet tikrai viskas kolkas sutampa.
kaip visada geras horoskopas. Man is jusu visada geri ir pildosi :)
Naujas komentaras