Meilės horoskopas savaitei (01 30 – 02 05)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienį pokalbį pirma (-s) pradėkite Jūs, nesvarbu, ar su savo mylimąja (-uoju), ar su ta (tuo) karšta (-u) nauja (-u) pažįstama (-u) kol kas nors kitas to nepadarė. Jūsų geros energijos dėka viskas eisis labai lengvai! Savaitės viduryje reikės sulėtinti tempą ir apsišarvuoti kantrybę, nes kitiems bus tiesiog neįmanoma judėti tokiu greičiu, kokiu Jūs norite, kad jie judėtų. Ketvirtadienį viskas savaime atsistos į vėžes ir pati (pats) nustebsite, kaip pasistūmės reikalai intymioje srityje. Savaitgalį sutelkite dėmesį į savo jausmus.

JAUTIS
Savaitės pradžioje būkite atsargi (-us) – nesvarbu, kokia Jūsų situacija, Jus turėtumėte gebėti tvirtai stovėti ant žemės, kad ir kokios beprotybės apsuptyje būtumėte. Antradienis ir trečiadienis Jums sugrąžins energiją bei Jus į pasaulį ir Jums lengvai pavyks patraukti daug ir teisingo dėmesio iš reikalingo žmogaus. Vėliau šią savaitę tai gali privesti prie impulsyvaus elgesio, kuris gali tapti šiek tiek nevaldomas – bet kodėl gi ne? Jūs niekada neleisite sau peržengti neleistinas ribas ir kai savaitgalis baigsis, būsite laiminga (-s) tuo, ką pasiekėte.

DVYNIAI
Pirmadienį išdrįskite pasisakyti bet kuriame grupiniame susiėjime – su tinkamai parinktais žodžiais Jūs tikrai patrauksite reikiamą asmenį. Savaitės viduryje Jūsų meilės gyvenimas pareikalaus rimtų apsvarstymų, bet tai tikrai nereiškia, kad dabar reikės priimti labai didelius sprendimus. Jeigu tik būsite sutelkusi (-ęs) savo dėmesį, priimsite teisingą sprendimą. Ketvirtadienis ir penktadienis Jums bus tinkamos dienos visuomeniškai veiklai, todėl tai bus puiki proga nueiti į vakarėlius su savo draugu arba susirasti naujų pažįstamų, su kuriais galėtumėte smagiai praleisti laiką! Savaitgalį mieliau liksite namie ir pasigaminsite ką nors skanaus ar tiesiog žiūrėsite televizorių, nei norėsite nuveikti kažką ekstravagantiško.

VĖŽYS
Pirmadienį būsite neįtikėtinai nekantri (-us), bet Jums reikėtų nurimti ir leisti žmonėms judėti jų tempu. Atraskite būdų, kaip suvaldyti Jūsų pačios (paties) stresą. Savaitės viduryje Jums puikiai tiks grupinė veikla ir į ją bus lengva įtraukti savo antrąją pusę arba ieškoti kažko naujo beveik kiekviename vakarėlyje ar susibūrime. Po tiek daug bendravimo galite jaustis šiek tiek pamišusi (-ęs) ir artėjant savaitgaliui gali pavykti atsikratyti kai kurių dalykų, kurie Jus slopina! Jūsų emocinė energija pasieks aukščiausią tašką šeštadienio vakare ir visas savaitgalis nusimato intensyvus ir nuostabus.

LIŪTAS
Jūsų puikios, ugningos energijos dėka pirmadienis bus nuostabus Jums ir tam laimingam žmogui, kuris su Jumis leis laiką. Puikus vakaras pasimatymui! Savaitės viduryje Jūsų ego gali būti šiek tiek pažeistas, bet dėl visko kaltas bus nesusikalbėjimas – galbūt pasiklydęs el. laiškas nukeliavo į „šiukliadėžę“? Viso to turėtumėte atsikratyti ketvirtadienį, vėliausiai penktadienį, ir Jūsų bendravimo energija sugrįš su kaupu. Puikus metas eiti į vakarėlį ar į karštą pasimatymą. Jūsų nuotaika savaitgalį gali kisti, tikėtina, kad dėl kažko labai surimtėsite. 

MERGELĖ
Pirmadienį truputį pristabdykite reikalus, netgi jeigu Jums pastaruoju metu visai neblogai sekėsi. Jums reikia laiko pabūti vienai (-am) ir jeigu Jūsų antroji pusė ar simpatija to nesupranta, jai (jam) reikėtų išmokti tai padaryti. Savaitės viduryje sugrįšite į socialinę gyvenimą ir Jums norėsis pačiupti mylimąją (-ąjį) ir išlįsti ieškoti nuotykių – atsipalaiduokite ir smagiai praleiskite laiką kartu! Ketvirtadienį gali sunkiau sektis bendrauti – gali būti, kad ištisą parą susirašinėsite el. laiškais, bet tikėtina, kad pasijusite sutrikusi (-ęs) dar labiau nei prieš tai. Laimei Jūsų socialinė energija savaitgalį bus stipri, todėl tada viską ir išsiaiškinsite.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį Jūsų galvoje bus daug reikalų ir gali būti nesudėtinga užsimiršti, kokį vaidmenį Jūsų gyvenime daro romantika. Bet Jums pavyks greitai viso to atsikratyti ir kompensuoti praleidžiant kiekvieną laisvą akimirką su savo mylimąja (-uoju) ar bendraujant su įvairiais žmonėmis. Pabandykite atrasti balansą – Jūs tai mokate geriausiai! Ketvirtadienis ir penktadienis bus tinkamiausios dienos kalbėti iš širdies ir to dėka galite pasiekti stiprų efektą. Savaitgalį pasistenkite išlikti su dabartine antrąja puse ir nesvarbu,  kokia (koks) viliojanti (-is) ir karšta (-s) gali būti nauja (-s) pažįstama (-s).

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje gali būti, kad meilės reikaluose padėsite draugui, kuriam šiais klausimais reikia daugiau paskatinimo nei Jums. Tai gali būti tiesiog palaikantys žodžiai arba kas nors truputį sudėtingesnio kaip pvz. aklas pasimatymas, bet už tai Jūs pelnysite karmos taškų. Antradienį ir trečiadienį Jus atgaivins neįprasta energija ir galbūt norėsite leisti kitiems valdyti pokalbius ir tam tikra veiklas už Jus. Vėliau šią savaitę pinigai gali iškelti nesusipratimų tarp Jūsų ir žmogaus, su kuriuo eisite į pasimatymą, nebent pasisiūlysite už viską sumokėti. Savaitgalį Jūsų širdis ir protas bus tobulai tarpusavyje susiderinę!

ŠAULYS
Pirmadienį pabandykite atrasti naują būdą kažką pakviesti į pasimatymą ar pasakyti savo mylimajai (-ajam), kaip Jūs jaučiatės – Jūsų nuostabi energija turėtų Jums padėti sudaryti labai gerą įspūdį! Savaitės pradžioje būkite atidi (-us) detalėms, nes galite pastebėti mažų dalykų, kurie padarys Jūs pasimatymą geresniu, nei Jūs manėte. Ketvirtadienį ir penktadienį turėsite daug reikalų, bet reikėtų atrasti laiko bent jau trumpam telefono skambučiui mylimam asmeniui. Savaitgalį galite nežinoti, kaip reaguoti į kai kurias keistas naujienas, todėl tiesiog išnagrinėkite savo reakciją ir priimkite tai, kaip yra.

OŽIARAGIS
Jeigu pirmadienį turite planų su mylimąja (-uoju) ar pasimatymą, tikėtina, kad jie bus atidėti – taip tiesiog susiklostys aplinkybės ir tai nėra kažkoks įspėjamasis ženklas. Savaitės viduryje Jūsų puiki energija padės puikiai sutarti su vaikais, bet jeigu ir neteks su jais susidurti, gerai jausitės ir suaugusiųjų kompanijoje. Tinkamas laikas praleisti ramų laiką kartu. Vėliau šią savaitę savanoriavimas gali suartinti Jus ir Jūsų draugę (-ą) ar susipažinti su kažkuo, kas turi panašius pomėgius, žinoma, jeigu ieškote. Savaitgalį turėtumėte imtis kokių nors pokyčių, bet nebūtinai jie turi būti radikalūs.

VANDENIS
Nesvarbu, kaip keistai jausitės pirmadienį, bet atrodysite žaviai ir reikalingas žmogus tiesiog dievins tai, ką matys! Galite jaustis saugiai žinodama (-s), kad Jūs esate patrauklus dėl savo keistenybių ir savaitės viduryje galite sužinote kažką naujo apie savo antrąją pusę ar simpatiją, kas Jūsų santykius pastūmės į priekį. Vėliau šią savaitę Jūsų protinė energija bus galinga ir padarysi neįtikėtinai gerą įspūdį, kas užtikrins, kad būsite matoma (-s) geriausioje įmanomoje šviesoje. Savaitgalį turėsite rūpintis savo atsakomybėmis, bet tai tik parodys Jūsų stabilumą!

ŽUVYS
Pirmadienį pasistenkite per daug neišsiskirti – Jums geriau būtų pabūti atskirai nuo visų, jeigu norite stebėti situaciją ir iš jos pasimokyti. Savaitės viduryje sugrįš Jūsų balsas ir gebėsite sužavėti savo antrąją pusę ar simpatiją be didesnių pastangų. Mėgaukitės tuo! Vėliau šią savaitę tikėtina, kad Jums pavyks įgyvendinti anksčiau duotą pažadą,  ir dėl to, kad laikotės savo žodžio, viskas bus tik gerai. Šį savaitgalį Jūsų stipri emocinė energija paskatins Jus meilės srityje išbandyti kažką naujo.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras