Meilės horoskopas savaitei (01 31 – 02 06)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Meilė? Taip – ši savaitė Avinų ženklo atstovams bus kupina meilės. Pirmadienį mylėsite viską, ką darote, net darbas atrodys visai malonus. Įgijote gerą reputaciją, turite aiškius tikslus – juos įgyvendinti seksis puikiai, daug prakaito išlieti neteks. Antradienį bei trečiadienį įveiksite dar kelis iššūkius – be abejonės, jausmas nuostabus. Ketvirtadienį bei penktadienį laiką leisite su brangiais draugais. Beje, jei su draugu sieja platoniška meilė, skirkite laiko susitikimui šiomis dienomis – joks pasimatymas nebus malonesnis. Savaitgalis taip pat bus prasmingas – kartkartėmis tiesiog sustosite ir galvosite „Nuostabu taip gyventi!“.

JAUTIS
Pirmadienį jausite begalinį kelionių troškimą, galbūt net atsidursite oro uoste... Jei ne, tikrai apie tai svajosite. Apmaudu, jei darbas sutrukdys kelionei! Antradienį ar trečiadienį būkite pasiruošę ginčui su viršininku ar, jei išvyksite atostogų, su aptarnaujamojo personalo atstovu. Ketvirtadienis bei penktadienis – puikios dienos pasimatymams, susitikimams. Pasistenkite šiomis dienomis neleisti laiko vienas – net pasivaikščiojimas su ne ypač artimu žmogumi bus geriau nei buvimas vienam. Savaitgalį Žvaigždės žada nuostabą dėl ateities su mylimu žmogumi – laimei, nustebsite maloniai.

DVYNIAI
Šalia jūsų yra žmogus, labai trokštantis kažką pasakyti, tik nenumanote, kaip priversti jį pasijausti pakankamai patogiai apie tai kalbėti. Žinoma, tikitės išgirsti, jog kažkas jus beprotiškai myli, tačiau drovisi pasakyti garsiai. Ar gi ne žavu būtų? Tačiau tai gali būti bet kas. Trečiadienį pasistenkite intelektualumu patraukti kito asmens dėmesį – tai padės pamatą tam maloniam ir rimtam pašnekesiui. Beje, neatidėliokite: ketvirtadienį 48-ioms valandoms bendravimas bus tarsi užkirstas. Iškentėkite tą laiką ir savaitgalį viskas grįš į vėžes.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje jausitės labai kuklus ir menkas – laiką leisite užsidaręs, bet jums taip bus patogu ir saugu. Antradienį bei trečiadienį vėl pradėsite bendrauti, eiti, dirbti... Beje, su aplinkiniais verčiau kalbėkite apie dabartinius pasaulio įvykius, sportą, bet ne apie viltis ir svajones. Apie tai diskutuoti tinkamas laikas bus ketvirtadienį bei penktadienį. Taip pat šiomis dienomis daug dėmesio skirsite jausmams, meilei. Savaitgalį turite puikią progą kažką iš tiesų sužavėti. Sėkmės!

LIŪTAS
Pirmadienį Žvaigždės pataria nebūti pernelyg plepiais, nepostringauti. Būkite konkretūs ir korektiški. Žinoma, nebijokite draugams ar kolegoms išdėstyti savo nuomonės, tačiau tai padarę – klausykitės, tai labai svarbu. Antradienį bei trečiadienį, tikėtina, vis dar bandysite nuspręsti kažką svarbaus dėl susiklosčiusios romantinės situacijos. Tikra painiava. Pasistenkite svarstyti ar diskutuoti apie viską nuo pradžių, atsikratykite stereotipų ir ieškokite išeities. Beje, jums labai praverstų draugų patarimas. Ketvirtadienį bei penktadienį „rinkite“ patarimus ir savaitgalį, skyrę laiko pasvarstymams, rasite puikią išeitį.

MERGELĖ
Pirmadienis – puiki diena romantiškoms šėlionėms: nusipirkite didžiulį šokoladinį tortą, su mylimu žmogumi  maitinkite vienas kitą, mėgaukitės... ne tik tortu, bet ir vienas kitu. Ką bepasirinktumėte, tai puikiai nuteiks jus ir antradienį. Štai trečiadienis – griežta diena darbui, verslui. Ketvirtadienį bei penktadienį taip pat daugiausia laiko ir dėmesio teks skirti darbui. Trumpam pamirškite malonumus ir savaitgalį vėl galėsite džiaugtis laisve, nuotykiais ir meile.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį turėtumėte tiesiog pramiegoti. Tai nereiškia, jog bus be galo bloga diena, tiesiog ne pati geriausia, o poilsis suteiks jėgų antradienio bei trečiadienio darbams. Šiomis dienomis daug laiko praleisite su antrąja puse, jei tokios neturite – Žvaigždės pasirūpins, kad ši būtų visai šalia, nepraleiskite progos. Ketvirtadienį bei penktadienį teks grįžti į realų gyvenimą, tačiau ką bedarysite, visur persekios romantikos šešėlis. Savaitgalis –  puikus laikas meilei, artumui ir romantikai.

SKORPIONAS
Romantiniai reikalai tvarkytis pradės tik ketvirtadienį, tad savaitės pradžioje galite nevargti, verčiau daugiau dėmesio skirkite būtinai veiklai, buičiai. Pirmadienį daug dėmesio pareikalaus darbas, gali tekti tvarkyti dokumentus. Antradienį bei trečiadienį bendravimas su aplinkiniais bus tarsi iššūkis, galite būti irzlus, tačiau pasistenkite neprarasti kantrybės. Štai ketvirtadienį kaip perkūnas iš giedro dangaus pasipils gera nuotaika, muzika, šokiai... Tai tęsis ir penktadienį. Savaitgalis Skorpionams taip pat bus puikus, tik nepamirškite pasimankštinti – tai garantuos gerą nuotaiką bei energiją, kurios pareikalaus antroji pusė.

ŠAULYS
Kartais (taip nutiks ir pirmadienį) jūsų tiesmukas būdas bei šaltakraujiškumas privers atsidurti situacijoje, kuomet nesuprasite nei kaip, nei kas vyksta ar vakarėlyje, kur nepažįstate nei vieno žmogaus. Trečiadienį tarsi magnetas trauksite nepažįstamuosius, visi norės su jumis bendrauti, domėsis. Gali būti, sulauksite net romantinių pasiūlymų, tad jei turite antrąją pusę, aiškiai tai pasakykite. Ketvirtadienį ir penktadienį kažkieno pasakojimai apie praeitį privers susimąstyti ir jus. Gali kilti sentimentų, tačiau suprasite esąs laimingas būdamas ten,kur esate. Savaitgalio planai kažkieno kito rankose – pasirinkite gerą kompaniją ar draugą ir puikiai praleisite laiką.

OŽIARAGIS
Šią savaitę ir toliau žavėsite žmogų, su kuriuo susitikinėjate ar gyvenate. Pirmadienį tai bus ypač pastebima, jausitės pamalonintas. Antradienį bei trečiadienį daug dėmesio pareikalaus karjera, bet pasistenkite nepamiršti ir mylimo žmogaus. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės Ožiaragiams žada nemažai kūrybiškos veiklos – tai nebūtinai bus rimta, tačiau suteiks gerų emocijų. Savaitgalį praleiskite su šeima.

VANDENIS
Pirmadienį jausitės pavargę, tačiau nepasiduokite – turite nemažai nuveikti. Pasistenkite išsimiegoti – tai padės jaustis energingais. Antradienis bei trečiadienis bus priešingi – turėsite daugybę energijos ir nežinosite kur ją išeikvoti. Nebūkite pernelyg įkyrus, nepriverskite mylimo žmogaus nuo jūsų tiesiog pavargti. Beje, puikiai seksis darbe – rodos, įkvėpsite kolegas, viskas bus paprasta ir sklandu. Ketvirtadienį bei penktadienį visa tai pareikalaus daugiau pastangų, tačiau jums nebus nieko neįveikiamo. Savaitgalis Vandeniams – romantiškas ir svajingas.

ŽUVYS
Žuvims tai – ne pati romantiškiausia savaitė, tačiau tai nereiškia, jog nustosite svajoti. Pirmadienį mąstysite apie pažįstamus, bandysite surasti naudos – galbūt kažkas dirba ten, kur jums įdomu, galbūt pažįsta žmogų, kurio kontaktų jums reikia, o galbūt tiesiog gali duoti gerą patarimą. Antradienį bei trečiadienį teks pamiršti asmeninius interesus, bandysite pagelbėti draugui ir tai pareikalaus nemažai pastangų. Ketvirtadienį bei penktadienį leiskite sau pailsėti, raskite laiko knygai, kurią seniai planavote perskaityti, ar kitam jums maloniam užsiėmimui. Savaitgalį, ko gero, būsite kažkur įpainiotas, nepraraskite sveiko proto ir viskas gerai baigsis.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
niekaliai :)
"Šalia jūsų yra žmogus, labai trokštantis kažką pasakyti. Žinoma, tikitės išgirsti, jog kažkas jus beprotiškai myli" - o tai ne:D
Naujas komentaras