Meilės horoskopas savaitei (02 01 – 02 07)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Savaitės pradžioje spindėsite patrauklumu ir gyvenimas bus tiesiog neįmanomas be meilės. Tačiau tuo pačiu neskubėsite pasinerti į naujus meilės nuotykius, o savo meilės energiją nukreipsite kūrybine linkme, todėl privatumas bus visų svarbiausia. Antroje savaitėje iš avinukų galima laukti žiaurių pokštų, bet vertindami nepriklausomybę nepraleiskite gerų progų. Savaitgalį galimas nevaldomas pyktis. Vargu ar pavyks išmokyti partnerį, kaip reikia gyventi, todėl pasistenkite veltui neeikvoti savo energijos ir pastangų.

 

JAUTIS. Didžiausią aistrą šią savaitę jausite darbui, ypač jei jis bus susijęs su socialine veikla. Bus lengva, paprasta ir labai malonu išreikšti save visuomenėje. Tačiau asmeninių santykių atžvilgiu nebus viskas taip lengva. Galimas slapukavimas, neatvirumas, nenoras pripažinti savo klaidų. Trečiadienį tikėtina slapta pažintis ar netikėtai prabudusi sena meilė. Savaitgalį galima tikėtis daugiau harmonijos, flirto, malonių staigmenų ir nuoširdaus, bet intriguojančio bendravimo. 

 

DVYNIAI. Savaitės pradžioje išlikite ramūs ir nesikarščiuokite. Antraip galite sugadinti taip ilgai lauktą pasimatymą su jums patinkančiu asmeniu.Taip pat svarbių susitikimų galite tikėtis ketvirtadienį. Penktadienį, šeštadienį jausitės lyg ant sparnų, pakvips romantika, aistra ir nuodėme. Pirmyn, atsiduokite jausmams! Vargu ar pavyks juos sutramdyti. 
 

VĖŽYS.  Nuo antradienio iki ketvirtadienio jausite įtampą. Nervai ir nerimas neleis susikaupti, tad nieko svarbaus šiomis dienomis nesiimkite. Ypač jei tai liečia asmeninį gyvenimą. Nuo trečiadienio laikas palankesnis. Nors kažkas vis dar žais  jūsų nervais ir kantrybe, mokėsite pasinaudoti  nepalankiomis aplinkybėmis. Ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis bus  palankus, jei neskubėsite užmegzti naujų pažinčių. Tikėtinos problemos per mažai pažįstamus žmones.
 

LIŪTAS. Išnaudokite pirmadienį meilės tikslams. Jūsų įtaka, nuomonė kažkam bus nepaprastai svarbi. Antradienis tinkamas romantikos tęsiniui. Jei tik neseniai susipažinote su dominančiu asmeniu, nebijokite stačia galva pasinerti į meilės svaigulį, pirškitės ar reikalaukite pažadų. Jiems bus lemta išsipildyti. Ketvirtadienis, penktadienis taip  palankus rimtiems sprendimams priimti. Racionalus jūsų požiūris ir palankus planetų išsidėstymas neleis liūtui suklysti. Savaitgalį drąsiai keiskitės emocijomis, jūsų širdis atras kažką naujo ir netikėto.
 

MERGELĖS. Jausitės pavargę nuo asmeninių problemų. Norėsis ramybės bei poilsio, tačiau vargu ar mylimas žmogus supras tokį jūsų norą. Galimi priekaištai, nesusikalbėjimas, neteisingas žodžių interpretavimas. Pasistenkite išlikti ramūs ir nestumkite santykių į dar didesnį pavojų. Pavojingiausias laikas santykiams - pirmadienis, antradienis ir penktadienis. Nuo sekmadienio prasidės palankus laikas. Tai naujų ir malonių asmeninių pokyčių metas.


SVARSTYKLĖS. Būsite linkę ieškoti kompromisų ir sieksite parterio asmeninės gerovės bei nuoširdžiai domėsitės antrosios pusės veikla. Tačiau nuo antradienio, trečiadienio nuomonių skirtumai išsklaidys visą jūsų geranoriškumą ir supratingumą. Galimi aršūs konfliktai ar net skyrybos. Viskas taip sudėtinga dėl to, kad meilė reikalauja begalinio pasiaukojimo, ar pakankamai stengiatės? Būkite tvirti ir gerokai pasistenkite dėl jus dominančio asmens  penktadienį bei šeštadienį. 
 

SKORPIONAS. Iki savaitės vidurio tikėtinos intrigos, pavydo scenos ir apkalbos. Nesuteikite aplinkiniams progos dviprasmiškai įvertinti jūsų veiksmus ar žodžius. Viskas ką pasakysite, bus panaudota prieš jus. Tad geriausia bus kiek įmanoma labiau apriboti bendravimą. Nuo ketvirtadienio prasidės linksmoji savaitės dalis. Drąsiai linksminkitės ir mėgaukitės visais gyvenimo  teikiamais malonumais. Savaitgalis bus kupinas aistros ir intymumo. 

 

 

ŠAULYS. Pirmadienį, antradienį stigsite konkretumo ir aiškumo, o viso to didžiausias kaltininkas - naujai užgimę jausmai. Įsiklausykite į savo širdies balsą ir klausykite savo intuicijos. Ką ji jums kužda? Nuo trečiadienio vėl viskam vadovaus aštrus šaulio protas. Tad drąsiai imkitės spręsti tiek karjeros, tiek su meilę susijusius reikalus. Jums pavyks padaryti įspūdį ir netikėti jumis bus tiesiog neįmanoma. Savaitgalis palankus jeigu nesileisite užvaldomi egoizmo.

 

 

OŽIARAGIS.  Savaitės įvykiai suksis apie šeimos narius bei namus. Imkitės spręsti įsisenėjusias buities problemas, būkite atidesni vaikams, jų norams bei svajonėms, bendraukite. Jei turite naują širdies draugą, pats laikas jį supažindinti su savo  kitais šeimos nariais. Šią savaitę bus svarbiausia išlikti ramiems, net jei atrodys, kad problema neturi išeities. Už kantrybę ir pasiaukojimą jums bus dosniai atlyginta.

 

VANDENIS. Antradienį laukia energingas pokalbis su dominančiu asmeniu. Trečiadienis palankus romantiškoms kelionėms bei išvykoms. Nors tai džiugios ir  sėkmingos dienos, tiems, kuriems yra pabodusi rutina, nerekomenduojama  ieškoti nuotykių. Galimos intrigos ir nesusipratimai. Penktadienį nesiimkite spręsti svarbių klausimų, venkite karštų diskusijų ir neįrodinėkite savo tiesos. Savaitgalis palankus neformaliems susitikimams, naujoms pažintims, bendravimui.

 

ŽUVYS. Audrų asmeniniame gyvenime išvengsite jai būsite atidesni draugų, kolegų, artimųjų patarimams. Nuo antradienio būsite svajingai ir romantiškai nusiteikę. Pajusite, kad dvasinis ryšys su partneriu yra stiprus ir tvirtas. Tačiau trečiadienį geriau venkite dovanojimo kulto, nes norimo atsako galite ir nesulaukti. Tačiau penktadienį ir šeštadienį drąsiai dovanokite ir stebinkite. Emocinis pasitenkinimas pasiteisins, o meilės vizijos išsipildys su kaupu. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras