Meilės horoskopas savaitei (02 02 – 02 09)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Begalinė nuotaikų kaita kamuos jau pirmosiomis savaitės dienomis, todėl jei turite antrąją pusę, būtinai jį/ją apie tai įspėkite. Tačiau padidėjęs emocinis jautrumas dovanos stipresnę intuiciją, nuojautą, kuria galėsite pasikliauti, tai ypač bus naudinga meilės srityje, santykiuose su širdžiai artimu žmogumi. Ketvirtadienis, penktadienis Jūsų dienos, aplinkinius žavėsite savo patrauklumu, o laime ir pasitikėjimu spindinčios akys trauks žmones, todėl vienišieji Avinai turėtų atkreipti į tai dėmesį ir nepražiopsoti puikios galimybės. Žinoma, išsirinkti geriausią variantą bus nelengva, tačiau įmanoma. Savaitgalį pasistenkite nekritikuoti artimųjų, tarp jų ir mylimojo, verčiau būkite supratingi ir užjaučiantys.

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžia tinkama namų lizdeliui puoselėti, todėl jei jau esate sukūrę šeimą arba gyvenate kartu su antrąja puse, pats metas tai imti ir padaryti. Jai įpusėjus galimi menkučiai nesutarimai su partneriu, kurie pareikalaus nemažai kantrybės ir kompromisų norint juos išspręsti. Tačiau su iškilusiomis problemomis Jums abiem pavyks puikiai susidoroti. Savaitgalį vėl džiaugsitės įsivyravusia harmonija ir tarpusavio supratimu. Kodėl gi nepamąsčius apie trumpą išvyką dviese, kurie leistų atsipūsti nuo darbų ir pabėgti nuo rutinos?

 

 

DVYNIAI

Pavydas taps bene kasdieniu Jūsų palydovu šią savaitę. Pavydėsite visko: pradedant mylimojo dėmesiu, Jūsų manymu, per daug rodomu kitiems, baigiant nesusipratimais profesinėje srityje, dėl kurių jausitės neįvertintas ir nuskriaustas. Todėl užsiimkite veikla, kuri padėtų išvalyti visas neigiamas mintis ir leistų atsipalaiduoti. Dar neradusiems antrosios pusės žvaigždės pataria nevengti viešų susibūrimų, net jei kol kas nerasite to vienintelio, tai bent praplėsite pažinčių ratą.

 

 

VĖŽYS

Pamirškite bet kokį drovumą ir veikite – bendraukite, megzkite naujas pažintis ir mėgaukitės gyvenimu. Juk naujai sutikti žmonės ne tik praskaidrina rutiną, tačiau ir suteikia daug naudingų minčių bei gali padėti. Kas čia žino, galbūt tarp jų sutiksite savo gyvenimo meilę? Juk ne veltui sakoma, kad geriausi dalykai gyvenime nutinka tada, kai mažiausiai to tikiesi. Besidžiaugiantys antrosios pusės dėmesiu gali išgirsti blogų gandų apie jį/ją, tik nuo Jūsų priklauso, tikėsite jais ar ne.

 

 

LIŪTAS

Parodykite mylimajam ir kitą savo pusę – šmaikščią, šiltą, iki šiol dar neatrastą ir nuo visų taip ilgai slėptą. Ji/jis šiomis Jūsų savybėmis tikrai liks patenkintas ir maloniai nustebintas. Nebijokite pasielgti nekasdieniškai, impulsyviai, galbūt kiek vaikiškai ir neapgalvotai; surenkite neplanuotą išvyką į užmiestį ar jaukią kavinukę, kur galėtumėte pabūti tik dviese ir pasidžiaugti vienas kito draugija. Jei giliai širdyje svarstote apie santykių įteisinimą, šiam žingsniui žvaigždės itin palankios. Ir visai nesvarbu, jog už lango žiema, juk švęsti galima net pačią niūriausią dieną!

 

 

MERGELĖ

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite labai konfliktiškai nusiteikęs, norėsis su visais ginčytis, žūtbūt įrodyti savo tiesą, nors ji toli gražu tokia nebus. Toks Jūsų nusiteikimas gali ne juokais įsiutinti antrąją pusę, kurios kantrybė taip pat ne geležinė. Verčiau nebūkite taip karštakošiškai nusiteikę ir į viską žvelkite paprasčiau, tokiu būdu pavyks išsaugoti gerus santykius ne tik artimu žmogumi, tačiau ir su pačiu savimi. Savaitei įpusėjus santykiai vėl rutuliosis įprasta vaga, suprasite vienas kitą iš pusės žodžio, o ir sutarsite neblogai.

 

 

SVARSTYKLĖS

Giliai širdyje jaučiate, jog šilti jausmai partneriui nebe tokie stiprūs ir varantys iš proto kaip anksčiau? Taip pat svarstote, ar verta juos toliau puoselėti, galbūt būtų protingiausia viską nutraukti ir ieškoti meilės kito žmogaus glėbyje? Neskubėkite, neapgalvotai priimti sprendimai dar niekam nebuvo naudingi. Šioje situacijoje spontaniško elgesio reikėtų vengti, nes neatsakingai priimti sprendimai gali įskaudinti Jums artimus žmones, o ir laiko atsukti bei susigrąžinti ištartus žodžius nebebus galimybės.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę Jūsų laukia gilus ir prasmingas pokalbis su antrąja puse, po kurio, tikėtina, tapsite dar labiau artimesni nei iki šiol. Galbūt net ant Jūsų rankos suspindės sužadėtuvių žiedelis, o jau artėjančią vasarą iškelsite įspūdingą vestuvių puotą. Antrosios pusės iki šiol dar neradusiems, deja, naujų permainų šioje srityje kol kas nežadama, tačiau nenukabinkite nosies. Bendraukite, žavėkite aplinkinius ir nė nepajusite, kaip meilė pasibels į Jūsų širdį. Savaitgalį atsipūskite ir skirkite laiko savo pomėgiams.

 

 

ŠAULYS

Trokšite dėmesio ir švelnumo, tačiau antroji pusė bus tokia užsiėmusi ir išvarginta rūpesčių darbe, jog šiuo metu negalės to Jums suteikti. Išlikite supratingas ir nekelkite namuose dėl to barnių ar kivirčų, atėjus savaitgaliui situacija tikrai pasitaisys ir mylimojo dėmesys liesis per kraštus. Tiems, kurie iki šiol dar neturi antrosios pusės – palankus metas naujoms pažintims megzti ir ieškoti gyvenimo meilės. O ją šiomis dienomis sutikti galite pačiose netikėčiausiose vietose, tik apsidairykite!

 

 

OŽIARAGIS

Visą dėmesį skirsite tik vienam žmogui, stengsitės atsigriebti už visas nesimatymo dienas ir apdovanoti mylimą žmogų begaliniu švelnumu. Šis Jūsų gestas bus įvertintas itin palankiai, antrosios pusės akys spindės iš džiaugsmo ir mėgavimosi rodomu dėmesiu. Tačiau neužsidarykite tik judviejų susikurtame pasaulėlyje,atraskite lauko ir artimiausiems žmonėms, tai padės praplėsti pasaulėžiūrą ir smagiai, nekasdieniškai praleisti laiką. Savaitgalį atsipalaiduokite ir atsiribokite nuo aplinkinių, užsiimkite mėgstama veikla, o svarbiausia – gerai pasilsėkite.

 

 

VANDENIS

Darbas savaitės pradžioje taps centrine gyvenimo ašimi, todėl laiko neliks daugiau niekam, net antrajai pusei. O ką jau kalbėti apie vienišuosius Vandenius, kad ir kaip norėtųsi užmegzti naujas pažintis, būsite paskendęs darbe, kad laiko kitai veiklai paprasčiausiai neliks. Tačiau savaitei įsibėgėjus, jau ketvirtadienio vakarą galėsite atsipalaiduoti, praleisti daugiau laiko su mylimuoju ar susitikti su senai matytais draugais.

 

 

ŽUVYS

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį aplinkinius žavėsite trykštančia energija ir entuziazmu, todėl surasti naujų pažinčių bus labai lengva. Viskas eisis kaip per sviestą, todėl šios dienos tiesiog nuostabios ir palankios naujoms pažintims kurti. Puoselėjančioms santykius poroje – kritinis laikas, kai ilgai trukę santykiai gali nutrūkti dėl mylimojo neištikimybės.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras