Meilės horoskopas savaitei (02 03-02 10)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Pirmadienis, antradienis- saldžiausios ir nuostabiausios meilės metas. Tikėtina, jog slapta simpatija atsiųs gėlių ar romantišką meilės laiškelį. Smalsumas neleis ramiai miegoti, todėl suksite galvą ir įvairiausiais būdais stengsitės sužinoti kam turite būti dėkingas už mielus siurprizus. Tačiau vargu ar pastangos duos saldžiausių vaisių, ko gero smalsumas nebus patenkintas. Savaitės viduryje užgrius darbų lavina, todėl svaiginančią, romantišką nuotaiką teks pamiršti ir dirbti iš visų jėgų. Savaitgalį širdis užgoš proto balsą, būsite itin emocionalus, lengvai susigraudinsite. Pasistenkite nesiaiškinti asmeninių santykių ir nesivelti į kivirčus, galite prikalbėti to, dėl ko po to gailėsitės.

 

 

 

JAUTIS

Komplikuota savaitė, nepriimkite atsakingų sprendimų, ypač meilės reikaluose. Santykiai su mylimu žmogumi gali būti itin keblūs, ginčai taps kasdieniu palydovu. Pasistenkite išsakyti visas problemas, kurios graužia širdį ir neleidžia laimingai gyventi. Tik atsikratydami dvasinių problemų, galėsite toliau puoselėti romantiškus santykius. Savaitės viduryje įtampa kiek atslėgs, galėsite atsikvėpti. Palepinkite vienas kitą skania vakariene, romantišku filmu ar apsilankymu mėgstamoje vietoje. Savaitgalį gyvenimas grįš ankstesnes vėžias, atrodys, jog problemų nė nebūtų buvę.

 

 

 

DVYNIAI

Jeigu vieniši Dvyniai nusižiūrėjo žmogų, kurį laiko daugiau nei draugu, šiuo metu įvykiai jiems gali klostytis gana palankiai. Kas žino, galbūt šis jausmas bus abipusis. Tikėtina, kad tokia mintis kamuos jus abu, todėl patirsite daug įtampos. Galbūt viską reikėtų palikti taip, kaip buvo iki šiol ir likti draugais? Aišku viena, jog laimingos meilės pagrindinė sudedamoji dalis- draugystė. Todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų. Ne veltui sakoma, kad kiekvienas savo gyvenimo kalvis.

 

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali iškilti iki galo neišspręsta meilės santykių problema. Būkite pasiruošę ilgam, varginančiam pokalbiui su mylimuoju. Savaitės viduryje galėsite atsipalaiduoti, darbų bus nedaug, todėl nepervargsite, būsite kupini jėgų. Galėsite daugiau dėmesio ir laiko skirti mylimam žmogui, artimiausiems draugams. Savaitgalį būtų idealu skirti dvasiniams dalykams, įsiklausykite, ką kužda Jūsų vidinis balsas.

 

 

 

LIŪTAS

Neverta laukti pavasario, jei esate vienišas, antrosios pusės paieškas pradėkite jau dabar. Užsiregistruokite internetinėje pažinčių svetainėje, apsilankykite žmonių susibūrimo vietose, užuot po darbo lėkęs namo. Turintiems antrąją pusę, savaitės vidurys bus įprastas, sutarsite puikiai, būsite patenkinti vienas kito draugija. Savaitgalį aplankykite senai matytus draugus ar artimuosius.

 

 

 

MERGELĖ

Ši savaitė Jums nebus pati romantiškiausia. Vis atsiras neplanuotų darbų, kuriuos reikės nedelsiant užbaigti. Savaitės viduryje nepamirškite skirti laiko sau ir savo antrajai pusei. Parodykite vienas kitam daugiau dėmesio, priminkite kaip stipriai mylite vienas kitą. Jei to nepavyks padaryti darbo dienomis, savaitgalis tam puikiai tinkamas.

 

 

 

SVARSTYKLĖS

Romantikos ir pramogų teks palūkėti. Savaitės pradžia tiek Jus, tiek antrąją pusę užvers netikėtais rūpesčiais, buities rūpesčiai neleis pasidžiaugti vienas kito draugija. Tačiau savaitės pabaigoje turėsite išskirtinę progą atsigriebti, dviese aplankyti bendrus pažįstamus ar giminaičius.

 

 

 

SKORPIONAS

Jau nuo pirmosios savaitės dienos kamuos bloga nuotaika, tikėtina dėl to, kad esate vienišas ir neturite artimo peties, ant kurio galėtumėte atsiremti. Pamėginkite kitiems neparodyti neigiamų emocijų, veikiau priešingai- demonstruokite gerumą ir šilumą. Nejučia pakelsite nuotaiką sau ir kitiems. Savaitės viduryje ir savaitgalį, atkreipkite dėmesį į detales ir smulkmenas, gražus ir malonus mylimojo atliktas gestas bus atliktas su didele meile ir nuoširdumu.

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį būsite kupinas adrenalino, noro rizikuoti, todėl lengvai sutiksite priimti romantiškus iššūkius. Fortūna bus Jūsų pusėje, todėl be jokios baimės galite rizikuoti. Jau senokai galvoje kirba mintis apie intymaus gyvenimo paįvairinimą? Šią savaitę drąsiai imkitės ryžtingų veiksmų, viskas pavyks kuo puikiausiai, tiek Jūs, tiek mylimas žmogus liksite patenkinti rezultatais. Trečiadienį, ketvirtadienį pasisaugokite, galite pakliūti į nemalonią situaciją, išgirsti nepagrįstų apkalbų, tačiau neimkite visko giliai į širdį. Pikti liežuviai tegu plaka, o Jūs džiaukitės gyvenimu. Savaitgalį puiki proga atsipalaiduoti, pasilepinti maloniomis smulkmenomis.

 

 

 

OŽIARAGIS

Vaikams ir šeimyniniams reikalams teks skirti daugiau dėmesio, todėl galite sulaukti antrosios pusės dejonių ar priekaištų. Todėl teks pasistengt ir dėmesį visiems išdalinti po lygiai, nenuskriaudžiant nė vieno. Savaitės viduryje pasistenkite būti romantiškesni negu įprastai, nustebinkite netikėta dovana ar išvyka.

 

 

 

VANDENIS

Pagaliau atrasite neįprastą būdą išreikšti save. Sveikiname, tikrai ne kiekvienas gali tuo pasigirti. Tikėtina, nauja veikla atsiųs ir širdžiai mielą žmogų, kurį sutikti galbūt jau praradote viltį. Bendraukite, stenkitės kuo geriau pažinti vienas kitą ir pirmiausia tapkite gerais draugais, o tik vėliau aistringais įsimylėjėliais. Savaitgalį jausitės itin pakylėtas, tačiau nusileiskite ant žemės ir nepamirškite atlikti kasdienių namų ruošos darbų.

 

 

ŽUVYS

Jei su mylimu žmogumi svarstėte apie kelionę ar mažytę išvyką – pirmadienis bei antradienis tam iš tiesų tinkamos dienos. Gali pasirodyti labai impulsyvu tiesiog nusipirkti bilietus ir išvykti, tačiau tokie netikėtumai tikrai į naudą. Sustiprinsite tarpusavio santykius ir atsipūsite nuo slegiančios rutinos. Savaitgalį paskaitykite mėgstamą knygą, padarykite mankštą ar kitus fizinius pratimus.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras