Meilės horoskopas savaitei (02 04 – 02 10)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Avino ženklo atstovų savaitė prasidės lėtoku tempu, jausitės kiek drovūs, tačiau Jums tai tinka. Savaitės viduryje pajausite romantiškos energijos antplūdį, jausitės įkvėpti, norėsite rodyti dėmesį, rūpestį. Maloniausia bus sulaukti tokio pačio mielo dėmesio atsako. Savaitgalį Žvaigždės pataria grįžti prie pagrindų: ko iš tiesų trokštate santykiuose? Kaip tai siejasi su Jūsų pamatinėmis vertybėmis? Turėdami aiškią viziją sekmadienį galėsite žengti didelį žingsnį į priekį.

SEKSAS: Pagal viską sprendžiant, jums labai trūksta „fejerverkų“ ir širdies gaisro. Tad nenuostabu, kad lakstysite visur akis išdegę ir šia ugnimi deginsite visus, kas prie jūsų prisiartins. Todėl geriausia vieta užsiimti seksu – pirtis: čia jūs lengvai nurimsite ir užgesinsite savo fejerverkus. 

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovai bus kiek jautrūs, ypač kalbant apie santykius. Pasistenkite neprarasti savikontrolės ir savaitės viduryje pagaliau galėsite aiškiau suprasti savo emocijas, jausmus. Nebijokite pokyčių. Penktadienio bei šeštadienio planai bus tarsi palaiminti Žvaigždžių – susiplanuokite kažką tikrai smagaus ir įsimintino. Sekmadienis palankus jaukiam laiko leidimui namuose – pasimėgaukite poilsiu.

SEKSAS: Jei norite nustebinti Jautį, jums teks gerokai pasistengti. Todėl, kad Jautis meilės reikaluose – profesionalas. Tačiau šią savaitę Jaučiai gana lengvai nuspėjami, tad jų erotines fantazijas įveikti nebus taip jau sudėtinga. Svarbu tinkamas tempas, kad galima būtų pailginti palaimos akimirkas. 

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Dvynių ženklo atstovų emocinė savijauta priklausys nuo kūno sveikatos. Rūpinkitės savimi – išaugs ne tik pasitikėjimas, bet ir pagerės nuotaika. Skirkite laiko pasivaikščiojimui, šokiams, jogai ar kitai fizinei veiklai. Savaitės viduryje romantinėje srityje laukia kažkokie ekstremalumai – nevaržykite savęs ir mėgaukitės nauja energija. Savaitgalį Žvaigždės pataria atskleisti tai, ką romantinėje srityje bandėte slėpti – šiuo metu tai bus protingiausia išeitis.

SEKSAS: Turėsite nemažai šansų užmegzti tarnybinį romaną, nors jau ne kartą esate tam užvėrę duris ir atsižegnoję. Labai svarbu neskubinti įvykių ir nesiekti iš platoniškų santykių pereiti į intymius. Nes tokiu būdu nespėsite pasimėgauti kiekvienu etapu. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovų emocijos bus iš tiesų nepastovios, nuotaika šokinės, jausmai taip pat bus neaiškūs... Svarbiausia, atidėkite bet kokius rimtesnius sprendimus romantinėje srityje. Neleiskite kitiems pernelyg Jūsų spausti, būkite savimi. Savaitės viduryje patariama pasirūpinti savimi: meditacija, smagus laikas su draugais... Viskas, kas padeda Jums geriau jaustis teigiamai atsilieps ir meilei. Savaitgalis palankus romantinių tikslų nusistatymui – kur iš tiesų norite eiti? Siekite savo svajonių!

SEKSAS: Daugiau sportuokite, daugiau medituokite: užsiimkite fiziniais pratimais, kurie atves jus į nušvitimą. O nušvitimas didina ir seksualinį tonusą. Šiuo metu svarbiausiai – rasti tinkamą partnerį, kuris su malonumu prie jūsų prisijungs mylėtis kobros ar krokodilo poza. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmadienį Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria giliau žvilgtelėti į esamą romantinę situaciją, instinktai Jums suteiks reikiamą informaciją ir atsakymus. Stenkitės tarsi išsivalyti visas mintis ir klausytis nuojautos. Savaitės viduryje Jus lydės puiki energija, ypač tinkama pokyčiams, aistrai, geroms emocijoms. Drąsiai rinkitės! Savaitgalį turėsite daugybę progų „pasikrauti“ naujų jėgų. Stenkitės vengti nesusipratimų ir kalbėkite aiškiai.

SEKSAS: Jūsų ir vėl niekas nesupranta... Arba supranta, tačiau ne visiškai taip. O gal jūs per daug mojuojate savo liūtiška uodega ir kaltinate visus diletantizmu? Susidoroti su menkais kaprizais padės aromatinis erotinis masažas, kuris pakedens karališką kailį ir pakasys paausius. 

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Ar nesate kiek pervargę? Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovų nuotaika priklausys nuo veiklos. Prieš priimdami sprendimus įsitikinkite, jog klausote ne tik proto, bet ir širdies balso. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pasistengti mažiau viską kontroliuoti: leiskite įvykiams tekėti sava vaga, elkitės ir reaguokite natūraliai. Penktadienis bei šeštadienis – puikios dienos pasimatymams, meilei, aistrai, nuotykiams... Nebijokite demonstratyvumo, leiskite suprasti, kaip mėgaujatės tuo, kas vyksta! Sekmadienį tikėkitės šiokių tokių pokyčių. Jie bus tikrai malonūs!

SEKSAS: Sunku bus suderinti ir asmeninį gyvenimą, ir darbą. Beje, jūsų akys labiau krypsta į darbą. Paršliaužę namo po bet kokio darbinio žygdarbio, daugiausiai ką sugebėsite – tai pasitenkinti lengvu petingu, po kurio švaria sąžine užknarksite.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Ar meilės srityje duodate tiek pat, kiek gaunate? Nors paprastai Jums pavyksta išlaikyti balansą, savaitės viduryje atkreipkite dėmesį į šį klausimą. O galbūt priešingai – duodate per daug? Savaitės viduryje jums seksis tiek reikšti jausmus, tiek ieškoti meilės naujovių, aistros. Penktadienį Žvaigždės pataria vengti bet kokio spaudimo romantinėje srityje, verčiau daugiau laiko skirkite draugams, savo asmeniškam laisvalaikiui. Tuo tarpu sekmadienis romantikai – ideali diena. Mėgaukitės!

SEKSAS: Romantika, romantika, romantika... Vakarienė prie žvakių šviesos, prancūziškas vynas, lengvabūdiški aromatai – tik tokiomis mintimis ir gyvensite šią savaitę. Tad jokiais būdais nepulkite aiškintis santykių su savo išrinktuoju, kitaip išbaidysite visus šiuos romantiškus debesėlius. 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai bus paslaptingi, spinduliuos magija bei aistra. Tiesiog žavėsite aplinkinius! Jeigu galite, nueikite į pasimatymą ar bent jau į kokią žmonių susibūrimo vietą – pasimėgaukite dėmesiu. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nusiimti rožinius akinius ir atidžiau pažvelgti į realybę. Beje, šioje situacijoje gali labai pagelbėti geras draugas. Savaitgalis, nors ir nebus kupinas kvapą atimančios aistros, vis tik bus įdomus. Nesunkiai pasieksite atsakomybių ir malonumo harmoniją romantiniuose santykiuose. Džiaukitės savo pasiekimais.

SEKSAS: Rankų lengvumas ir pirštų miklumas – štai ko jums labiausiai reikia. Sugebėsite sugroti bet kokią meilės simfonija su įvairiomis kūno stygomis. O koks virtuoziškumas! Lyg diriguotumėte visam orkestrui. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria svajoti – Jūsų pasąmonė šiuo metu bus kaip niekada vaisinga. Beje, būtinai skirkite laiko poilsiui, jeigu nepervargsite, širdis šiuo metu atsiųs labai svarbią žinutę – klausykite. Savaitės viduryje vėl būsite ekstravertiški, norėsite patikrinti viską ir visus, kas Jus supa. Pasauliui patinka Jūsų dėmesys, tad neabejotinai sulauksite atsako. Savaitgalis nebus romantiškas, filosofiškas ar svajingas, tačiau realybė gali būti mielesnė už bet kokias abstrakčias idėjas.

SEKSAS: Pats laikas griebti jautį už ragų: belskitės į Jaučio širdį, arba kurkite intymius santykius su Skorpionais ir Žuvimis. O štai Liūtų ir Vėžių venkite – per daug strėlių juos gaudydami sulaužysite. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai sugebės įžvelgti visus įmanomus faktorius bei kampus konkrečioje romantinėje situacijoje. Sprendimas, kurio taip vengėte, šiuo metu gali tarsi ateiti pats. Pagaliau žengsite pirmyn! Neįsijauskite, savaitės viduryje nederėtų pernelyg skubėti, ypač meilės reikaluose. Savaitgalis – iš tiesų romantiškas. Meilė ir aistra tarsi sklandys ore, viskas klosis dar geriau, nei planavote... Kaip galite nesužavėti? Pasitikėkite savimi.

SEKSAS: Iš darbo grįžkite šiek tiek anksčiau ir nevilkinkite savo santuokinių pareigų. Ir negalvokite tik apie nuovargį. Iš tikrųjų kokybiškas seksas padovanos jums jėgų ir energijos visai savaitei. Tik nereikia tuo abejoti, o paprasčiausiai nuo to pradėti. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovams meilės reikalai kels juoką. Galbūt metas atkurti balansą skiriant šiek tiek laiko draugams? Savaitės viduryje meilės energija pasikeis, būsite pasirengę rodyti jausmus, šilumą. Tai – tikrai romantiškos dienos, išnaudokite tokį palankumą. Leiskite prasiplėsti jausmams, mintims, meilės galimybėms. Penktadienį tikriausiai jausitės sutrikę. Analizuokite tai, kas dedasi Jūsų širdyje, galvoje, gyvenime... Sekmadienį viskas vėl pasisuks į gera,šią dieną bus ypač stiprus Jūsų emocinis intelektas, empatijos jausmas.

SEKSAS:Seksualinis gyvenimas susitvarkė, tačiau su sąlyga, kad visos abejonės bus atmestos ir atsiduota vienintelei aistrai. Nebijokite parodyti tikrų savo jausmų ir jums nusišypsos fortūna. Ir nebijokite netgi tų, kurie jums atrodo nepasiekiami. 

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams patariama nesipriešinti emocijoms, verčiau išgyvenkite jas, patirkite visu šimtu procentu, priešingai jos kaupsis ir sprogs sugriaunant kažką, kas brangu. Juk meilė, gyvenimas – tai emocijos, nesidrovėkite jų. Savaitės viduryje turėsite galimybę šiek tiek patobulinti savo romantinę karmą – nenusigręžkite nuo to, kas svarbu. Savaitgalį meilės energija skleis šilumą, aistrą,viskas klosis gana lengvai ir maloniai. Sekmadienis – palankiausia svajonių išsipildymui diena. Išdrįskite!

SEKSAS: Būkite atsargūs, nes rizikuojate netekti geriausių savo draugų. Ir viskas dėl moralės nepaisymo, dėl maištavimo ir netoleruojamo elgesio miegamajame. Žinoma, geriausiai nereaguoti į svetimą nuomonę. Tačiau pradžiai pradėkite rašyti slaptą dienoraštį su erotiniais išgyvenimais – tai padės į save pažvelgti iš šalies. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras