Meilės horoskopas savaitei (02 06 – 02 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienį patausokite savo romantiškąją energiją, nes antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų seksualumas bus tiesiog jaudinantis! Impulsyvumas tikrai nėra trūkumas, kai jis paskatintas aistringos sielos ir žvaigždės pataria jam atsiduoti. Išsiųskite karštą el. laišką, suplanuokite karštą pasimatymą! Tačiau penktadienį venkite konfliktų, tiek susijusių su Jūsų planais, tiek dėl kažko svarbesnio. Kaip bebūtų, šeštadienio vakarą ir sekmadienį, jeigu Jūsų širdis yra teisingame kelyje, Jūsų meilės gyvenimas gali toli nuvesti. Bet kas Jums pačiai (-iam) dabar yra svarbiausia? 

JAUTIS
Pirmadienis bus puikiai tinkamas el. laiškų siuntimui, suprasti, kaip kažkas kitas jaučiasi ir netgi rengti planus. Per artimiausias pora dienų atrodys, kad tarpasmeniniai reikalai Jums nelabai gerai klostosi – gal dėl to, kad su jais Jums pačiai (-iam) reikėtų pirmai (-am) susidurti pusiaukelėje? Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį žvaigždės sugrįžta pas Jus atnešdamos smagią, draugišką ir karštą meilės energiją, kuri pasitarnaus visoms Jūsų romantinėms pastangoms. Tai, ką jie sako, yra tiesa: būkite savimi! Atsipalaiduokite ir pasidalinkite tuo, ką galvojate ir kaip jaučiatės. Ir sekmadienį ištrūkite iš savo rutinos – ir nesvarbu kaip, svarbiausia, kad tai padarytumėte!

DVYNIAI
Jeigu pirmadienį nesiseks meilės reikalai, dėl to galite būti kiek kaprizinga (-s), bet venkite viską pernelyg išpūsti. Per artimiausias kelias dienas tikėtina labiau subalansuota perspektyva, kai reikėtų teikti pirmenybę dalijimuisi jausmais ir nuomonėmis, tačiau vengti konfliktų. Penktadienį atidžiai elkitės su romantika susijusiu susirašinėjimu, tai reiškia, kad net rašydama (-s) žinutę, gerai apgalvokite (vėliau iš to pamatysite naudą!). Šeštadienio vakarą ir visą sekmadienį žvaigždės Jums atsiųs papildomo deginančio karščio – būsite protinga (-s), seksuali (-us), visapusiškai nuostabi (-us). Išnaudokite tai!

VĖŽYS
Pirmadienį skirkite šiek tiek dėmesio sau: Jūs esate nuostabi (-us) ir to nusipelnėte. O kodėl ir ypatingam asmeniui taip pat neskyrus savo dėmesio: pasakykite komplimentą, parašykite intriguojančią žinutę ar pakvieskite kur nors. Per artimiausias dvi dienas žvaigždės žada daug gerų dalykų Jūsų meilės gyvenime. Galvokite plačiai ir veikite, bet nepamirškite pažvelgti ir į priekį! Ketvirtadienį sutvarkysite nebaigtus reikalus romantikos srityje. Jeigu turite ką pasakyti, neatidėkite, nes šeštadienio vakare Jūsų energija pasikeis. Tada patariama būti atsargia (-iu) ir įsiklausyti į siunčiamus signalus.

LIŪTAS
Pirmadienį romantiškiems reikalams skirkite savo dėmesio, juos giliau apsvarstykite – gausite naujų atsakymų. Tuomet per artimiausias dvi dienas Jūs būsite žvali (-us), intriguojanti (-is) ir visapusiškai nepaprasta (-s). Su ta kibirkštėle, kurią atsiųs žvaigždės, Jums bus neįmanoma atsispirti – pajuskite savo meilės galią ir pasidalinkite jausmais! Nuo ketvirtadienio Jūsų energija kiek aprims, suteikdama Jums progą atgauti kvapą ir apsižvalgykite, kur dabar esate, o svarbiausia, kur norite būti (kalbant apie romantiką). Šeštadienio vakarui ar sekmadieniui suplanuokite karštą pasimatymą ar kupiną linksmybių laiką su draugais, nes šios dienos Jums bus visapusiškai palankios!

MERGELĖ
Kokią gudrybę susijusią su romantiką savaitės pradžioje turėtumėte žinoti? Tai vienu metu pasisakyti už savo meilės vertybes ir tuo pačiu nesielgti, tarsi apie jas žinotumėte daugiau nei kiti. Jeigu žiūrėsite tikrai atidžiai, pamatysite, ar viską įžvelgiate teisingai. Dabar būkite pasiruošusi (-ęs) bet kam (o gal tai eina kalba apie kažkokį ypatingą asmenį?). Nuo ketvirtadienio pasirenkite puikiems dalykams Jūsų meilės gyvenime! Pozityvaus mąstymo (taip, tai veikia) ir Jūsų asmeninių žvaigždžių galios apjungimas dabar bus nesustabdomi – būsite neįtikėtinai seksuali (-us). Šeštadienio vakarą ar sekmadienį turėsite galimybę sužinoti daug daug daugiau.

SVARSTYKLĖS
Jeigu savaitės pradžioje būsite liūdna (-as), Jūsų draugai ar ypatingas asmuo padės tą liūdesį nuvyti! Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį Jums kils tobula romantinė idėja. Praplėskite akiratį ir atraskite nuveikti kažką kitokio nei įprastai, pvz. nueikite į pasimatymą ar renginį, kuriame pristatomas keistas menas, užsiimkite neįprasta veikla ar kažkuo nauju. Tai Jums bus karštas laikas! Penktadienį nesusiplanuokite viso savo laiko, per vieną kartą užtenka vieno dalyko (ir tikrai nesijauskite blogai kažką atidėdama (-s) jeigu Jums kažko jau bus per daug!). Šeštadienio vakare ir sekmadienį būsite neįtikėtinai karšta (-s). Pasinaudokite tuo, uždekite kitus!

SKORPIONAS
Nesvarbu, ką savaitės pradžioje būsite sugalvojusi (-ęs) meilės gyvenime, panašu, kad žvaigždės Jums turi kitų planų! Ar tai sunkus metas, ar laikas jaudinančiomis galimybėms? Turbūt viskam po truputį. Užuomina: pasiruoškite atsarginį planą ir nesudėkite visų savo vilčių į tam tikrą norimą rezultatą. Kažkada ketvirtadienį romantikos srityje Jus aplankys intuicija, tai gali būti Jūsų arba Jūsų draugės (-o) situacija. Paimkite gautą informaciją, pridėkite savo nuojautą ir žinosite, ką daryti ar sakyti. Jeigu šeštadienio vakarą ar sekmadienį turėsite pasimatymą, leiskite jai (jam) pasirinkti, kur eisite ar ką veiksite. Tai Jums kai ką atskleis!

ŠAULYS
Jeigu pirmadienį Jums kažkas bus neaišku, išdrįskite užduoti vieną ar du klausimus. Romantikos srities informaciją, kurią dabar gausite, tiek tiesiogiai, tiek skaitydama (-s) tarp eilučių, padės susigaudyti į ką turėtumėte orientuotis per artimiausias kelias dienas ir suteiks aiškumo Jūsų meilės kelyje. Niekas kitas kaip aiškumas nesukelia tokia gero jausmo! Žinoma, kai Jūs jaučiatės gerai, ir atrodote gerai - būsite neįtikėtinai patraukli (-us) ir viskas dėl to, kad nebijojote paklausti. Penktadienį suplanuokite laiko sau: Jūsų nepriklausoma siela to reikalauja. Šeštadienio vakaras ir sekmadienis bus puikios dienos vakarėliams ar jaukiam laiko praleidimui dviese!

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje gali pasirodyti, kad meilė Jums sukelia iššūkius, bet nesigąsdinkite. Jeigu matote neigiamų dalykų, pats laikas juos panaikinti – jeigu tam trukdo Jūsų praeitis, metas atrasti būdą, kaip sveikai ją įvertinti ir sušvelninti. Ketvirtadienį žvaigždės prašviesins Jūsų pasaulį, suteiks galimybę naujam suvokimui ir ryšiui. Nesvarbu, ar esate pasirengusi (-ęs) naujiems meilės nuotykiams ar tvarkotės su esamais santykiais, galite padaryti neįtikėtiną progresą! P.S. puikus pasimatymas šeštadienio vakarą ar sekmadienį padės išvengti senų ir tų pačių dalykų. Pasinerkite į tai!

VANDENIS
Pirmadienį, kalbant apie meilės reikalus, galite būti šiek tiek pasimetusi (-ęs) ir nusiminusi (-ęs), bet palaukite. Per artimiausias kelias dienas turėsite tikrai puikią galimybė romantikos srityje – kad tai taptų kažkas daugiau nei trumpalaikis nuotykis, išbandykite kokią nors idėją, užmegzkite gilesnį ryšį, bet išlikite unikalia (-iu), nuostabia (-iu) savimi! Šį kartą nepražiopsokite galimybės visam tam išaugti į kažką daugiau. Penktadienį turėsite išspręsti kai kuriuos esminius reikalus. Įsitikinkite, kad atitinkamų Jūsų gyvenimo sričių pagrindas yra tvirtas! Šeštadienio vakarą ir sekmadienį galite atrasti bendraminčių (ar kažko daugiau!). 

ŽUVYS
Pirmadienis bus ta diena, kai turėtumėte padaryti ar pasakyti kažką, apie ką jau kuris laikas galvojote. Tai tinkamas laikas romantiškiems veiksmams! Kaip bebūtų, kitos artimiausios dvi dienos tinkamesnės laukimui ir stebėjimui. Savo veiksmus įvertinkite realiai – ar Jūsų jausmai tikrai susiję su tuo, kas vyksta, o gal tam yra kitų priežasčių? Ketvirtadienį Jūsų natūralus polinkis padėti kitiems bus naudingas ir Jums pačiai (-iam). Kaupkite savo nuostabią meilės karmą ir šeštadienio vakarą bei sekmadienį būsite pasirengusi (-ęs) nuostabiems savo meilės gyvenimo pasirinkimams. Pasirinkite savo likimą!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras