Meilės horoskopas savaitei (02 07 – 02 13)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Tinkamiausios dienos viskam, kas susiję su meile – penktadienis bei šeštadienis. Imkitės naujų iniciatyvų, iš naujo „uždekite“ esamą draugystę, planuokite jaudinančius pasimatymus ar didelius pasilinksminimus  - kad ir kokia būtų situacija, jūsų kalbos bei mintys, idėjos praskins kelią į sėkmę. Beje, būsite tiesiog žavingi – nestokosite energijos, spontaniškumo, aistros – tai aplinkiniai pastebės jau savaitės pradžioje. Trečiadienį bei ketvirtadienį daugiau dėmesio teks skirti darbui, tuo tarpu sekmadienis Avinas – miego ir poilsio diena. Apskritai, tai iš tiesų žvaigždėta ir laiminga savaitė. Rūpinkitės romantiniais santykiais bei savimi!

JAUTIS
Kurios savaitės dienos Jaučiams bus „karščiausios“, sėkmingiausios meilei? Tai trečiadienis bei ketvirtadienis – dienos, kai Žvaigždės švytės ryškiausia ir palankiausia šviesa, taip sustiprinant jūsų geriausias savybes. Jei turite antrąją pusę, parodykite savo švelnumą, prieraišumą ir šis nustebins maloniu atsaku. Jei vis dar ieškote savo žmogaus – tikėtina, jūsų patrauklumas neliks nepastebėtas. Beje, penktadienį bei savaitgalį Žvaigždės pataria skirti laiko pamąstyti, kas dedasi jūsų mintyse bei širdyje, gal net apie tai su kažkuo pasikalbėti. Tokiai energingai savaitei reikės daug jėgų, tad pirmosiomis jos dienomis pailsėkite.

DVYNIAI
Jei meilė – tai žaidimas, penktadienį bei šeštadienį būsite nugalėtojas. Tiesiog žinosite, ką ir kada turite pasakyti ar padaryti, kada galima flirtuoti, o kada reikia surimtėti. Laiko nuovoka bei įgūdžiai tikrai atneš sėkmę. Pirmadienis bei antradienis – idealiai tinkamos dienos planų kūrimui, patarimams – nebijokite jų prašyti bei pats neatsisakykite padėti. Trečiadienį ar ketvirtadienį būsite nustebintas artimo žmogaus – išgirsite netikėtą įdomią naujieną. Sekmadienį nepamirškite pailsėti – tai bus vienintelė tikra poilsio diena tarp dviejų energingų savaičių.

VĖŽYS
Jei nenustojate galvoti apie meilę, Žvaigždės jums padės realizuoti mintis. Ypatingos dienos romantikai šią savaitę – trečiadienis bei ketvirtadienis. Galite drąsiai užduoti lemiamą klausimą savo simpatijai, išaiškinkite jausmus. Pasitikėkite savimi! Pirmadienį bei antradienį būkite kiek atsargesni – prieš pradėdami kažką keisti atidžiai viską patikrinkite bei apgalvokite. Penktadienį bei šeštadienį bendravimas su mylimu žmogumi pareikalaus daugiau mąstymo, interpretavimo nei įprastai. Būkite kantrus ir stenkitės vienas kitą suprasti. Sekmadienį Vėžiai bus ypač žavingi – tai puiki diena romantiškam pasimatymui.

LIŪTAS
Nors Liūtams tai nebus pati romantiškiausia savaitė, bet jei esate įsimylėję – Žvaigždės tikrai atsiųs jums teigiamos energijos bendravimui. Pirmadienį bei antradienį lengvai kalbėsite apie iš tiesų „saldžius“ dalykėlius, flirtuosite. Kaip bebūtų, tai padės šį tą sužinoti – jei ne apie save, tai apie artimą žmogų. Penktadienį bei savaitgalį nedarykite skubotų išvadų – turėsite daugybę pasirinkimo galimybių, tačiau turite priimti gerą sprendimą! Mėgaukitės rinkimosi procesu. Beje, savaitės viduryje daugiau laiko skirkite darbui – tai leis nuo jo atitrūkti, pailsėti savaitės pabaigoje.

MERGELĖ
Kurios savaitės dienos palankiausios spręsti su meile susijusius reikalus? Na, jūsų taikumas bei ekspresija, išraiškingumas bus ypač juntami ir žavintys trečiadienį ir ketvirtadienį. Tai puikios dienos slaptos širdies ar sielos kertelės paieškoms, jausmų dalijimuisi. Sekmadienis – taip pat miela, šilta diena, drąsiai rodykite jausmus, keiskitės teigiama energija ir šiluma. Pirmadienis ir antradienis – darbui skirtos dienos,  tuo tarpu penktadienis bei šeštadienis – puikus laikas viskam, ko imsitės, svarbiausia – galvokite ką ir kam sakote.

SVARSTYKLĖS
Sėkmingiausios meilės dienos jums – penktadienis bei šeštadienis. Šiuo metu tiesiog natūraliai dalinsitės mintimis, jausmais ir sulauksite atsako. Drąsiai dalinkitės ir idėjomis – dvi galvos visada geriau nei viena, jau nekalbant apie dvi širdis... Pirmadienį ir antradienį kaip niekada svarbūs taps santykiai, tačiau tai nebūtinai sukels teigiamus jausmus – gali tekti „padirbėti“ dėl taikos, meilės. Savaitės vidurys bus sėkmingas, jei nebūsite pernelyg egoistiški. Sekmadienį stenkitės būti kantrus, nedramatizuokite santykių – taip susikursite teigiamą atmosferą kitos savaitės sėkmei.

SKORPIONAS
Meilė šią savaitę ore nesklandys – na, gal išskyrus sekmadienį, kai širdis „kalbės“ garsiai bei aiškiai, kai pokalbiai ir bendravimas taps vis svajingesni. Kaip bebūtų, tai nereiškia, jog likusi savaitės dalis – visiškas praradimas. Pasistenkite būti tuo, kuris duoda, dalinkitės gerumu, šiluma – taip išspinduliuosite visatai žinią, jog esate pasiruošę ir priimti. Ieškantys romantikos Skorpionai trečiadienį bei ketvirtadienį turės ypatingą potencialą teigiamai, pritraukiančiai energijai. Taigi, jei esate patenkinti savo romantine padėtimi, šiomis dienomis verčiau likite namuose! Penktadienį bei šeštadienį tikėtina kvaila meilės pavojaus iliuzija – neapsigaukite.

ŠAULYS
Nedvejokite – geriausios dienos meilei šią savaitę jums – pirmadienis bei antradienis! Jei esate vieniši, būtinai išsiųskite kažkam flirtuojančią žinutę, paskambinkite ar kitaip parodykite dėmesį. Pirmo žingsnio žengimas šiomis dienomis tarsi palaimintas Žvaigždžių! Turintieji antrąsias puses – skirkite joms laiko, pasistenkite šias dienas praleisti smagiai, nesvarbu, triukšmingai ar jaukiai ir tyliai. Parodykite savo rūpestį! Trečiadienis ir ketvirtadienis – darbui palankios dienos, tuo tarpu penktadienį verta pasistengti dėl asmeninių interesų, skirkite laiko sau ir artimiesiems. Beje, jokiu būdu nesidrovėkite klausti!

OŽIARAGIS
Ta karšta meilės galimybė šią savaitę Ožiaragius aplankys trečiadienį ir ketvirtadienį. Jei turite antrąją pusę, šiomis dienomis suplanuokite ypatingą pasimatymą, tuo tarpu vienišiams patariama nebijoti tiek virtualaus bendravimo, tiek atsitiktinės pažinties kažkokiame kultūriniame renginyje. Bendrai kalbant, tiesiog pasilinksminkite! Kaip bebūtų, nepamirškite rūpintis ir verslo reikalais, ypač savaitės pradžioje. Savaitgalį galbūt nebūsite ypač romantiškai nusiteikę, bet įžvelkite ir gerąją šio reikalo pusę – taip bus paprasčiau įvertinti situaciją aiškiomis akimis.

VANDENIS
Šią savaitę sulauksite ypatingos, kaitinančios energijos antplūdžio – tą pajusite penktadienį bei šeštadienį. Tai puikiai tinkamas laikas pasimatymams, naujoms pažintims. Jeigu ieškote naujų idėjų planams, projektams – pirmadienį bei antradienį nusiteikite priimti informaciją. Savaitės viduryje Žvaigždės jums atsiųs pamoką – greitai mokotės ar esate lėtas, nesuprantantis gyvenimo mokinys? Po dviejų dienų ypatingai seksualios energijos, sekmadienį patariame pasiilsėti. Beje, nuotaiką pagerinti tikrai padės nedidelė mankšta.

ŽUVYS
Nesvarbu, ieškote meilės ar tiesiog naujos aistros esamiems santykiams – ši savaitė jums suteiks be galo daug galimybių! Pirmadienį bei antradienį Žuvis lydės juokas ir nuotykiai, o štai trečiadienis, ketvirtadienis – nuostabios dienos, kupinos romantikos ir jausmų. Būsite kūrybiški, seksualūs, tačiau neskubėkite – geriausia svarbiausius sprendimus atidėti sekmadieniui. Šią dieną meilė tarsi sklandys ore. Giliai įkvėpkite! Leiskite aplinkiniams numanyti jūsų jausmus. Skleiskite šilumą ir pasiruoškite priimti meilę.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
Jo, kaip tik 5-ni gimtadienis ir visi zenklai pranasauja naujas pazintis..idomu,laukiu nesulaukiu;D
noriu meiles :)
žada žada man meilę, o kaip nėr, taip nėr :(
Naujas komentaras