Meilės horoskopas savaitei (02 08 – 02 14)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jau pirmadienį galite susidurti su antrosios pusės nusivylimu ir priekaištais, jog jam/jai trūksta Jūsų dėmesio ir laiko. Nors nenorėsite to pripažinti ir manysite, jog dėmesio antrajai pusei skiriate tikrai pakankamai, tačiau į mylimo žmogaus pastabas atsižvelgti tikrai reikėtų. Savaitės vidurys laukia itin romantiškas, nors paskutinis žiemos mėnuo dar net neįpusėjo, tačiau Jūsų širdyje jau skleisis pirmieji pavasario žiedai, todėl atsigriebsite už visas negandas ir antrąją pusę apipilsite kalnu dovanų. Tik pasistenkite per ne lyg neišlaidauti, kitu atveju jau savaitgalį galimi finansiniai nuostoliai.

 

 

JAUTIS

Svajojate kartu su antrąją puse praleisti daugiau laiko ir dar labiau suartėti? Pradėkite drauge lankyti sporto klubą ar mėgstamus šokius, juk artėjant pavasariui numesti keletą nereikalingų kilogramų būtų ne pro šalį visiems! Antradienis – trečiadienis impulsyvios dienos, kai emocijos liesis per kraštus ir norėsis dėl mylimojo kalnus nuversti. Arba priešingai – dėl asmeninių nesėkmių darbe ar ne taip besiklostančių santykių kaltinti visą pasaulį. Pasistenkite išlaikyti blaivų mąstymą ir nesikarščiuoti dėl niekų, visiems nuo to bus tik geriau. Likusi savaitės dalis nebus itin romantiška, mat galite ne juokais susikivirčyti su antrąja puse, o mažas kivirčas akimirksniu gali peraugti į didelį barnį.

 

 

 

DVYNIAI

Romantiška savaitė prasideda su trenksmu! Pagaliau turėsite šiek tiek daugiau laiko, kurį su džiaugsmu skirsite vienas kitam. Tikėtina, jog romantiškas polėkis pasiglemš visą Jūsų dėmesį ir didžiąją laiko dalį, todėl apleisite darbus ir kitus svarbius užsiėmimus. Tačiau, ko gi tik nepadarysi dėl mylimo žmogaus, taip? Vienišiems ženklo atstovams savaitgalis pranašaujamas itin audringas, kupinas naujų, ilgalaikių pažinčių, todėl nepraleiskite progos sudalyvauti ne viename vakarėlyje! Kas žino, galbūt viename iš jų sutiksite savo gyvenimo meilę.

 

 

 

VĖŽYS

Norėsis romantikos ir svaigių jausmų, tačiau antroji pusė, deja, neišpildys šių Jūsų lūkesčių. Keista, tačiau nuotaika visą savaitę bus nepriekaištinga, todėl nė truputėlio už tai ant jo(s) nepyksite. Savaitės viduryje jausitės be galo įsimylėję, todėl mylimą žmogų apdovanosite neišsenkamu dėmesiu ir maloniomis staigmenomis. Tačiau net ir tokiomis akimirkomis nepraraskite budrumo, mat savaitei baigiantis galite netikėtai įsivelti į meilės romaną, kuris, deja, geros pabaigos nepranašauja.

 

 

 

LIŪTAS

Nusimato laiminga, džiaugsmo kupina savaitė. Santykiai klosis kaip niekad puikiai, aistros nestigs nė vienam iš Jūsų ir visai nesvarbu – ką tik susipažinote ar drauge jau skaičiuojate ne vienerius metus. Todėl džiaukitės šiuo nuostabiu laiku ir nesukite sau galvos dėl rytojaus. Antrosios pusės vis dar ieškantiems – palankios prognozės. Tikėtina, jog šią netikėtai užsimezgusi pažintis peraugs į gražią, ilgalaikę draugystę. Tik atminkite – jokiu būdu neskubinkite santykių eigos, tegu viskas klostosi pamažu.

 

 

 

MERGELĖ

Žvaigždės nepranašauja šią savaitę jokios romantikos. Būkite kantrūs ir stiprūs, nes Jūsų laukia nemenki išbandymai tiek santykiuose su mylimuoju, tiek profesinėje veikloje. Visi bus neigiamai nusiteikę Jūsų atžvilgiu ir kaltins dėl savųjų nesėkmių, tačiau pasistenkite į kaltinimus ir pastabas nereaguoti jautriai ir viskas laikui bėgant susitvarkys. Jau savaitei baigiantis mylimasis atsitokės ir atsiprašys už netinkamą elgesį bei, tikėtina, jog ta proga nustebins malonia išvyka dviese. O jos metu, jei dar nesate sukūrę šeimos, ant Jūsų rankos suspindės sužadėtuvių žiedas. Pagaliau, juk taip ilgai jo laukėte, tiesa?

 

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienis bus toks nuostabus ir mielas, jog bus sunku tuo patikėti. Visi aplinkiniai Jumis žavėsis įr negalės nuleisti akių ir bandys užmegzti kuo artimesnį tarpusavio ryšį. Todėl neturintiems antrosios pusės tai itin palankus metas pagaliau ją rasti ir užpildyti širdyje esančią tuštumą. Net jei santykiai su nauju žmogumi nesiklostytų taip kaip Jūs norėtumėte, nenukabinkite nosies, juk naujų draugų niekad nebūna per daug, tiesa? Turintiems antrąją pusę žvaigždės žada malonias permainas santykių srityje ir galbūt net šeimos pagausėjimą!

 

 

 

SKORPIONAS

Jei ketinate spręsti širdies reikalus, veikiau atidėkite tai kitai savaitei arba bent jau savaitės pabaigai. Pirmosiomis dienomis priimti sprendimai gali būti klaidingi ir apgaulingi, nes susiklosčiusią situaciją matysite ne tokią, kokia ji yra iš tikrųjų. Kitaip tariant – galite lengvai apsigauti ir pasielgti netinkamai. Trečiadienis, ketvirtadienis – palankus vienišiesiems ženklo atstovams, nes būtent tada galite sutikti širdžiai artimą žmogų. O galbūt jis visada buvo šalia, tik Jūs jo(s) nepastebėjote? Plačiai atsimerkite ir apsižvalgykite!

 

 

 

ŠAULYS

Jei pritrūksite meilės, apkabinimų ar draugijos iš antrosios pusės, nieko nelaukite ir pagalbos kreipkitės į artimiausius draugus. Jie tikrai neatsisakys Jums padėti ir visada išties pagalbos ranką sunkią minutę. Jau trečiadienį būsite panirę į savuosius apmąstymus, santykiuose trokšite naujovių ir nebūtinai su esamu partneriu, todėl šiomis dienomis lengvai galite pasiduoti nederamoms pagundoms. Būkite atsargūs, nes jei pasielgsite netinkamai, kelio atgal gali ir nebebūti.

 

 

 

OŽIARAGIS

Iššūkiai, su kuriais susidursite šią savaitę nė kiek Jūsų neišgąsdins, priešingai – sustiprins ir tik dar labiau užgrūdins bei padės ištverti visas negandas. Mat taip dievinama antroji pusė gali pasielgti labai savanaudiškai Jūsų atžvilgiu ir net pasiūlyti skirtis. Argumentuodama tuo, kad nuo visko pavargo ir nori tiesiog pagyventi sau, nuo nieko nepriklausydama. Jei taip ir nutiktų atminkite – viso pabaiga tai nauja pradžia.

 

 

VANDENIS

Jei esate vienišas, pirmadienį užmegsite naudingas pažintis ir pagaliau pradėsite tikėti likimu bei savo sėkme, juk pagaliau ir Jus aplankė sėkmės paukštė. Turintiems antrąją pusę, tarpusavio santykiai nebus tokie džiuginantys kaip norėtųsi. Nuo trečiadienio galvoje pradės suktis pačios įvairiausios mintys, galbūt net imsite svarstyti apie išsiskyrimą ir kito partnerio paieškas, tačiau žvaigždės pataria nepasikliauti vien nuojauta ir emocijomis. Tegu dominuoja sveikas protas, juk jis visada būna pats geriausias patarėjas iš visų. Sąjunga su tuo žmogumi gali būti lemtinga ir trunkanti visą gyvenimą iki jo galo.

 

 

ŽUVYS

Siautulinga, susitikimų, vakarėlių ir įvairiausių reikalų kupina savaitė. Jausitės it žuvis vandenyje, bendravimas su įvairiausiais žmonėmis teiks neapsakomą malonumą, jausitės nepakartojamai. Tačiau tokia Jūsų būsena ir iš pirmo žvilgsnio nenutrūkstamas bendravimas gali nepatikti antrajai pusei, mat ji(s) jaus dėmesio stygių. Todėl nepamirškite paties brangiausio ir artimiausio žmogaus, juk tik ji(s) palaiko Jus bet kokiomis akimirkomis ir ištiesia pagalbos ranką.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras