Meilės horoskopas savaitei (02 10-02 17)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Kas čia viršininkas?“ – šis pagrindinis klausimas vyraus visą savaitę. Norėsite būti garbinamas ir vertinamas. Dėl per didelio Jūsų užsispyrimo ir pasipūtimo, namuose gali kilti ginčų ar smulkių nesutarimų. Jie gali pakoreguoti asmeninius santykius ir toli gražu ne į gerąją pusę. Todėl jokiu būdu neužsidarykite savyje, išsakykite viską, kas slegia širdį ir neduoda ramybės. Savaitgalis apmąstymų ir vertybių perkainojimo metas.

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite būti truputį namisėda, nesinorės niekur iš namų kelti kojos, tuo labiau, kad lauke pavasariu dar tikrai nekvepia. Nors laiką leisite namuose, vienišas tikrai nesijausite. Veikiau priešingai- džiaugsitės galimybe pabūti pačiam su savimi, daugiau laiko skirti pomėgiams. Gardumynų gaminimas viena didžiausių Jūsų aistrų? Puiku, kepkite pyragus, tortus ir vaišinkite jais mylimą žmogų bei brangiausius draugus, artimus žmones. Trečiadienį, ketvirtadienį, galite susipykti su antrąją puse, mažas nesusikalbėjimas tarpusavyje įžiebs didelę, viską griaunančio pykčio ugnį. Nenumokite į nesutarimus ranka, pasikalbėkite apie tai, kas Jūsų netenkina, ko norėtumėte iš santykių. Viskas susitvarkys, tik būkite kantrus ir laukite.

 

 

DVYNIAI

Savaitė tik prasideda, o žvaigždės Jums žada nuostabią savaitę! Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti. Teigiamas požiūris į gyvenimą, gera nuotaika- puikiausia dovana Jūsų mylimajam. Gera nuotaika ir sėkmė bus jaučiama ne tik asmeniniuose santykiuose, tačiau taip pat ir darbe. Užduotis atliksite su didžiausiu pakylėjimu ir geru nusiteikimu, todėl sulauksite kolegų įvertinimo. Savaitgalį atsipalaiduokite, niekur neskubėkite, pabūkite drauge su mylimu žmogumi.

 

 

VĖŽYS

Savaitei prasidėjus kalbėti nesinorės daug. Nesvarbu, jog turite antrąją pusę, tačiau tikėtina, kad jausitės vienišas, jos apleistas, trūks dėmesio ir šiltų jausmų. Tačiau nepulkite smerkti partnerio, galbūt jai/jam pastarosios dienos buvo itin varginančios. Trečiadienį, ketvirtadienį sulauksite malonios staigmenos ar net romantiškos vakarienės bei nakties. Būsite džiugiai nustebintas. Savaitgalį aplankykite senai matytus draugus ir artimus žmones, pakeisti aplinką tikra ne pro šalį.

 

 

LIŪTAS

Pasikliaukite intuicija, ji šią savaitę tegu būna geriausias vienišių draugas. Širdies balsas nuves Jus meilės keliu. Tikėtina, jog pagaliau ir į Jūsų duris pasibels šilti ir svaiginantys jausmai. Potencialią antrąją pusę galite sutikti ne pačiomis maloniausiomis aplinkybėmis, tačiau argi svarbu kaip? Svarbiausia kaip viskas klostysis toliau! Jau turintiems antrąją pusę žvaigždės nepagailės seksualumo, gražių, romantikos kupinų santykių. Kasdien mylėsite vienas kitą vis stipriau ir stipriau. Savaitgalį atsipalaiduokite, pamirškite visas problemas ir negandas.

 

 

MERGELĖ

 Kaip gyvena Jūsų geriausi draugai? Nesvarbu, esate vienišas ar turite antrąją pusę, draugų pamiršti ne valia, todėl nieko nelaukite ir jau savaitės pradžioje surenkite susitikimą su jais. Trečiadienį, ketvirtadienį būsite itin užsiėmęs, todėl į vidinį pasaulį bei jausmus nekreipsite dėmesio. Per užklupusių darbų laviną, nepamirškite dėmesio skirti antrajai pusei, jis/ji kaskart labai laukia Jūsų dėmesio ir šiltų jausmų. Todėl savaitgalį kartu nueikite į spektaklį ar ilgai lauktą kino filmą.

 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę į gyvenimą žvelgsite tarsi pro niūrius akinius. Romantiški santykiai nebeteiks tiek džiugesio kaip anksčiau, galite pagalvoti net apie santykių nutraukimą. Tačiau nepadarykite klaidos, po to ją bus labai sunku ištaisyti. Nepasiduokite pesimizmui, suimkite save į rankas ir pamatysite, kad gyvenimas kupinas gražiausių spalvų. Savaitės pabaigoje tarsi nubusite iš baisiausio sapno ir po truputį vėl pradėsite džiaugtis gyvenimo, mylimo partnerio draugija.

 

 

SKORPIONAS

Širdies reikalų analizė. Šią savaitę itin stipriai jausite susvetimėjimą tarp Jūsų ir partnerio, toks jausmas tarsi tiek metų pragyvenote su žmogumi, kurio visiškai nepažįstate. Todėl galite nuspręsti žengti rimtą žingsnį ir nutraukti santykius, kurie netenkina jau ilgą laiką. Bet kokiu atveju rimtai viską apsvarstykite, nes kelio atgal nebebus. Tiek savaitės pradžia, tiek jos pabaiga apmąstymų ir galutinių sprendimų priėmimo metas.

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje trokšite romantikos, jaukių pasisėdėjimų su mylimuoju, tačiau aplinkybės susiklostys taip, kad darbui gausite skirti didžiąją savo laiko dalį. Tačiau jokiu būdu nenukabinkite nosies! Jau nuo savaitės vidurio situacija pagerės, galėsite atsipūsti ir daugiau laiko praleisti dviese, apsilankyti mėgstamame restorane ir pavakarieniauti žvakių šviesoje. O gal tiesiog jaukiai, prigludus vienas prie kito pabūti namie, šiltai susirangius ant sofos.

 

 

OŽIARAGIS

 

Savaitės pradžioje paskęsite darbuose, tačiau prisiminkite, kad namuose Jūsų nekantriai laukia mylimas žmogus, kuriam taip pat reikia meilės ir dėmesio. Dėl per didelio Jūsų užimtumo gali pablogėti asmeniniai santykiai, padaugėti pykčių ir nesutarimų, bet tai laikina situacija ir viską pavyks puikiai sutvarkyti. Savaitgalis malonių susitaikymų metas, todėl kaip galima daugiau laiko skirkite vienas kitam.

 

 

VANDENIS

Teigiamas ir linksmas požiūris padės išvengti nesusipratimų darbe bei meilės santykiuose. Tikėtina, jog savaitės pradžioje sulauksite nepagrįstų priekaištų ir kaltinimų iš partnerio, tačiau kaip niekad nepriekaištingas humoro jausmas padės išsisukti iš kebliausių situacijų. Trečiadienį, ketvirtadienį kaltinimų ir priekaištų kaip nebūta, grįžę namo būsite nustebintas maloniomis romantiškomis staigmenomis ir neaprėpiama meile. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų, tačiau labai malonių svečių vizito, todėl būkite iš anksto tam pasiruošęs.

 

 

ŽUVYS

Būsite užtikrintas ir kaip niekad pasitikėsite savo jėgomis. Norėsis naujų potyrių, todėl būsite pasiryžęs veltis į abejonių keliančius meilės nuotykius. Jei turite antrąją pusę, būkite atsargus, nes vienas neapgalvotas žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. O jei esate vienišas, patariame klausyti širdies balso ir vengti bet kokių avantiūrų ar neaiškių nuotykių.

 

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
saulio tai kaip visada..
Naujas komentaras