Meilės horoskopas savaitei (02 11 – 02 17)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienį Avino ženklo atstovai bus susimąstę apie tai, ko iš tiesų nori – ko gero, patys truputį nustebinsite save. Kaip bebūtų, neatkalbinėkite savęs. Savaitės viduryje, tikėtina, susidursite su kliūtimi ir jeigu laiku jos neįveiksite – tai gali virsti tikra problema. Reaguokite operatyviai ir sugebėsite viską sutvarkyti. Ketvirtadienis bei penktadienis Jums – puikios dienos. Žvaigždės pataria pagaliau išdrįsti į pasimatymą pakviesti seną simpatiją arba pasiūlyti kažką naujo antrajai pusei. Viskas klosis nuostabiai! Savaitgalį patariama sulėtinti gyvenimo tempą. Beje, dienos iš tiesų tinkamos bendriems pirkiniams.

SEKSAS:  Šią savaitę venkite erotinių nuotykių, kurie būtų susiję su pinigais. Didelė tikimybė, kad būsite įtraukti į avantiūrą. Nereikėtų užmegzti jokių naujų intymių santykių. Jei gyvenate poroje pagal principą „aš tau, tu man“, meskite tai į šoną – dabar svarbu išlikti atviriems ir nesavanaudiškiems.

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmadienis – sunkesnė nei Jaučio ženklo atstovai norėtų diena, tačiau nesijaudinkite: viską darote teisingai, energijai reikia tiesiog „persikrauti“. Draugų dėka savaitės vidurys bus nepalyginamai paprastesnis. Tikėtina, išgirsite labai naudingą (ir aistringą!) patarimą – būkite pasiruošę. Ketvirtadienį bei penktadienį teks pagyventi spartesniu ritmu. Kaip bebūtų, pasistenkite išvengti impulsyvių sprendimų – atslūgus emocijoms džiaugsitės tokiu savo sprendimu. Savaitgalis Jaučio ženklo atstovams vėl gi palankus. Maloniai nustebsite, kiek daug bendro rasite su mylimu žmogumi.

SEKSAS: Sapnuosite tik malonius ir labai erotinius sapnus bei daiktus. Tačiau vargu, ar visos šios svajos realizuosis. Vis dėl to savaitės pabaigoje turite šansų sutikti žmogų, su kuriuo tikrai galėsite įgyvendinti savo seksualines fantazijas. Ypač, jei būsite šiltuose kraštuose... 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovus labiau nei įprasta žavės, jaudins jų idealai. Nepamirškite komplimentų, nevaržykite emocijų, aistros. Savaitės viduryje ramybės neduos mintys apie ilgalaikius planus, ko gero, norėsite apie tai rimtai padiskutuoti ir su antrąja puse. Svarbiausia – nedarykite spaudimo. Ketvirtadienį bei penktadienį būsite labai įžvalgūs, turėsite daug idėjų, minčių, patarimų – drąsiai dalinkitės tuo su artimaisiais. Savaitgalį svarbiausia bus gebėjimas susikoncentruoti – išsiblaškymas gali lemti dideles klaidas.

SEKSAS: Negailėkite saldžių žodelių ir komplimentų – su jais pasieksite labai daug. O jei prie žodžių pridėsite ir liepsningą žvilgsnį, viskas susiklostys savaime. Žinoma, ir patys norėsite sulaukti pagyrimų, kurių šią savaitę tikrai užteks su kaupu. 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį Vėžio ženklo atstovai labiau nei visada norės su kažkuo ginčytis, diskutuoti... Nenustebkite, jei staiga dėl smulkmenos sukelsite tikrą audrą. Žinoma, geriausia būtų nuo to susilaikyti. Kaip bebūtų, savaitės viduryje viskas aprims, sulauksite geros energijos antplūdžio – tai padės užglaistyti savaitės pradžioje kilusius nesusipratimus. Greiti sąmojai padės ištaisyti bet kokią padėtį ketvirtadienį ir penktadienį. Savaitgalį Žvaigždės pataria nesiimti naujovių, verčiau naudoti išbandytus ir patikrintus būdus, priemones – Jums pavyks sužavėti tą, kurio siekiate.

SEKSAS:  Užtenka būti pastoviai skriaudžiamais ir užimti kovinio jaučio poziciją. Patikėkite, netikėti seksualiniai pojūčiai, kaip ir sėkmė, garantuoti. O jūs patys būsite taip susijaudinę, kad nepajusite kaip žingsnis po žingsnio peržengsite „negalima“ ribas. 

LIŪTAS

SANTYKIAI:Pirmadienį dauguma Liūto ženklo atstovų leisis vadovaujami jų ego, tad diena iš tiesų nėra tinkama pasimatymams – jų metu galite pasirodyti ne tokie, kokie iš tiesų esate, susidurti su nenumatytomis kliūtimis, problemomis. Savaitės vidurys – puikus laikas už viską sumokėti, grąžinti skolas. Šiomis dienomis stenkitės mažiau nerimauti dėl finansinės situacijos, būti sąžiningi. Ketvirtadienį pajusite tikrą energijos antplūdį – mokysitės naujų dalykų, sutiksite naujus žmones arba pasistengsite esamiems santykiams įpūsti naują ugnį. Savaitgalį būsite širdingesni, jautresni ir labiau mylintys nei įprasta – neslėpkite jausmų nuo artimiausiųjų.

SEKSAS: Žavesys – štai jūsų pagrindinis ginklas sekso kovose. Ir tą patį taikysite savo partneriams: jei patiks bent partnerio kvapas, jūs tikrai surengsite tikrą karnavalą lovoje. Viskas klostysis atvirkščiai, jei Liūtui nepatiks, kaip partneris kvepia. 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės primygtinai siūlo padaryti kažką nauja, net jeigu tai būtų tokia smulkmena kaip naujas raktų pakabukas. Šiuo metu bus tikrinami Jūsų gebėjimai adaptuotis. Savaitės viduryje – didelės galimybės tose srityse, apie kurių vystymą net negalvojote. Kaip bebūtų, puikiai su viskuo susidorosite, tik pasitikėkite savimi ir būkite atidūs. Beje, nebijokite prašyti kitų pagalbos. Ketvirtadienį bei penktadienį jausite įkvėpimą, galbūt pagaliau suprasite, kokie Jūsų lūkesčiai ateities gyvenimui, meilei. Nepamirškite padaryti išvadų.

SEKSAS:  Norėsite dominuoti, nors ir patys to nepripažinsite. Patys išrinksite laiką artumui, pagalvosite, kaip galima būtų patenkinti save ir partnerį. Tiesa, jei jums kažkas kuždės į ausytę, ką reikia daryti, irgi mielai išklausysite. 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienis Svarstyklių ženklo atstovams – smagi, flirto kupina diena. Tikėtina, atrasite naują ryšį su kažkuo, su kuo sieja bendri interesai. Vystykite tą ryšį tiek, kiek patys trokštate! Neišsigąskite, jei savaitės viduryje planai pasirodys buvę neteisingi: šiomis dienomis kris energija, galimi ne ypač malonūs netikėtumai, tačiau visos neigiamos emocijos tikrai laikinos. Ketvirtadienį bei penktadienį būsite visiškai susikoncentravę ties vienu žmogumi, net jei stengsitės užgožti tą jausmą. Nenusigręžkite nuo to, ką sako ir ko trokšta Jūsų širdis. Savaitgalio sėkmei reikės dviejų žmonių: kartu bet ką galėsite paversti magija.

SEKSAS: Jau savaitės viduryje stabtelėsite. Pasidarys liūdna lovoje ir niekas jūsų nebestebins, erotiniai atradimai liks kažkur toli. Nevenkite pasišnekėti apie tai su vyresniais ir patikimais draugais. Svarbiausiai – nebijokite klausinėti apie smulkmenas. 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Pirmadienis Skorpiono ženklo atstovams bus puiki diena kiek nusiraminti, pasirūpinti reikalais namuose – nebeatidėliokite to! Jeigu šią dieną praleisite teisingai, po jos galėsite atsiduoti rimtesniems reikalams. Savaitės viduryje labai stiprūs bus romantiniai instinktai, norėsite išbandyti ar padaryti kažką iš tiesų neįprasto, netikėto ir taip sužavėti. Ketvirtadienis ir penktadienis – puikios dienos kažkam pradėti, nesvarbu, tai būtų nauja mankšta, kelionė ar naujas partneris. Savaitgalį Žvaigždės pataria labiau save kontroliuoti, šnekėti tik gerai apgalvojus – kitaip galite nejuokais įžeisti mylimus žmones.

SEKSAS: Jaučiate pavasarį? Tačiau tai nereiškia, kad sekso padaugės. Visų pirma, jūs esate labai pavargę ir jums labai trūksta saulės. Antra, jūs taip susidomėję mirtimi, kad pamiršote apie gyvenimo džiaugsmus. Vis dėl to, nereikėtų numoti ranka į seksą, tik pažvelkite į jį filosofiškai. 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmadienis Šaulio ženklo atstovams – puiki diena pokalbiams ar dėmesiui mieliems nepažįstamiesiems. Žinoma, jeigu turite antrąją pusę, būkite atsargesni – gali tekti atsakyti už viską, į ką įsivelsite šią dieną. Savaitės viduryje būsite neenergingi – nenusiteikę pasimatymams, nuotykiams... Gal verčiau su partneriu ar tiesiog geru draugu pabūkite namuose, pažiūrėkite gerą filmą, pailsėkite? Ketvirtadienį, tikėtina, būsite labai kerštingi, tačiau su kerštu grįš ir energija, nusiteikimas nuotykiams bei aistra. Savaitgalis tinkamas lengviems pokalbiams, jausmų ir meilės rodymui.

SEKSAS: Pats laikas damoms atnaujinti garderobą – tai vienas iš stipriausių dalykų, kuris patraukia vyro dėmesį. Moterys taip pat galėtų pagalvoti ir apie naują intymią šukuoseną, o gal užteks tik pakeisti aplinką, kurioje jūs pastoviai mylitės. 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai privalo pasirūpinti finansiniais reikalais, kuo greičiau, tuo geriau. Tai sutvarkę jausitės nepalyginamai geriau ir galėsite atsiduoti meilei. Visi pozityvūs jausmai padidins patrauklumą, romantinių ar aistringų nuotykių troškimą... Viskas priklauso nuo Jūsų. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės pataria būti atsargiems ir vengti konfliktų tarp darbo ar kitų atsakomybių ir meilės gyvenimo. Žinoma, konfliktai nesitęsia amžinai, tačiau jeigu nepasistengsite išlaikyti šių dviejų sferų balanso, pasekmes galite jausti dar labai ilgai. Puikios energija dėka savaitgalis Jums – palankios dienos sudėtingiems pokalbiams.

SEKSAS: Jums šviečiasi gana įdomus nedviprasmiškas pasiūlymas iš kolegų. Jums reiktų sutikti, tik žiūrėti ir sau naudos: galbūt pagalbos po darbo, galbūt darbo metu. O štai „didžiajai meilei“ dar neatėjo laikas – aistra kaip užsidegs greitai, taip ir užges. 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje nuostabi Vandenio ženklo atstovų energija paskatins juos pabandyti daugybę naujų dalykų – nesidrovėkite, eksperimentuokite ir tai atsipirks daug palankiau, nei manėte! Savaitės viduryje neleiskite sau būti ar pasirodyti pernelyg pasipūtusiais – tai gali sukelti labai daug problemų, ypač finansinių. Turėsite daugybę seksualių idėjų – pasistenkite įgyvendinti bent keletą, tam palankios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį, tikėtina, tarsi iš niekur išlys seniai užmiršti jausmai ar emocijos – pasiruoškite su tuo susidoroti.

SEKSAS: Norėsite meilužių iš tų, kurie jums sunkiai prieinami. Todėl iššvaistysite išties daug jėgų ir energijos. Netikėtos pagalbos sulauksite iš buvusių seksualinių partnerių. Svarbiausiai, priimkite šią pagalbą laiku. Beje, šiuo metu nesiskirkite su savo amuletais. 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienį Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria atsižvelgti į savo sapnus – jie atskleis neįtikėtinai daug naudingų žinoti dalykų. Dėl puikios energijos savaitės viduryje būsite ypač patrauklūs visiems aplinkiniams, jie norės bendrauti, būti šalia. Mėgaukitės dėmesiu, tačiau nepamirškite mylimojo – jis turi būti Jūsų gyvenimo centre. Ketvirtadienį bei penktadienį vykstantys pasimatymai, tikėtina, išsirutulios į tam tikrus veiksmus dviese, net jeigu susitiksite vakarėlyje ar kitoje žmonių susibūrimo vietoje. Pagalvokite, ar galite atsiduoti aistrai, jeigu taip – nesivaržykite ir mėgaukitės. Savaitgalis – vėl gi palankus, ore sklandys romantinė energija, aistra... Privalote išlaisvinti seksualumą!

SEKSAS: Jums padės muzika – jos pagalba pakelsite ir palaikysite savo seksualinį tonusą. Tik venkite agresyvių melodijų. Labiausiai jums tiktų ispaniška gitara ir populiarių romantiškų melodijų simfoninės versijos. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras