Meilės horoskopas savaitei (02 13 – 02 19)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovus aplankys dvejonės. Trokšite pokyčių meilės srityje, tačiau nebūsite tikri, ko būtent norite ir kaip tai pasiekti. Kartais užtenka pajausti tą diskomforto jausmą ir idėjos, kaip vėl judėti tinkama linkme, ateina pačios. Trečiadienis – puiki diena pokalbiui, bendravimui. Jei šią dieną neišdrįsite pasakyti to, ką seniai troškote, kito šanso gali tekti palūkėti. Savaitgalis iš tiesų tinkamas nedideliems santykių išbandymams. Skirkite erdvės tiek sau, tiek partneriui, įsitikinkite, jog jaučiatės laisvi elgtis taip, kaip norite ir vis dar mylite vienas kitą.

JAUTIS

Pirmadienį ir antradienį jaučio ženklo atstovus kamuos pavydo jausmas. Kaip bebūtų, sąmoningas supratimas apie tokią galimybę kartais padeda išvengti blogiausio. Net jeigu nesate niekam įsipareigoję, savaitės viduryje tikėtinas nemalonus jausmas – toks, kai matote tinkamą žmogų bendraujant su iš tiesų netinkamu. Jums derėtų būti atsargesniais, mat galite susidurti su labai jautriai į viską reaguojančiais asmenimis. Pagaliau, penktadienį, jus aplankys energijos antplūdis – pasitikėkite savimi ir mėgaukitės smagiu savaitgaliu!

DVYNIAI

Pirmosiomis savaitės dienomis Dvynių ženklo atstovams sunkiai seksis laikytis plano – tai bus žavinga, miela ir dažnai malonu, tačiau taip pat truputį erzins. Pasistenkite nepamiršti savo žavesio ir šypsenos net tokiais momentais, kai teks mylimajam pranešti, kad šįvakar turite kitų planų. Ketvirtadienis – palanki diena, nors trūks ramybės ir poilsio, jūsų protas ir energija padės išsisukti iš bet kokios situacijos. Savaitgalį Žvaigždės pataria įsiklausyti į aplinkinius: galbūt kažkas siunčia jums romantišką žinią, tik nežino, kaip tai padaryti tinkamai?

VĖŽYS

Vėžio ženklo atstovus šią savaitę lydės socialinės energijos trūkumas, tačiau Žvaigždės pataria stengtis išpešti įmanomai daugiausia, nepasiduoti tėkmei ir turėsite kuo pasimėgauti. Taip pat labai svarbu įsitikinti, jog patogiai jaučiatės naujoje santykių stadijoje ar tiesiog su nauju žmogumi – skirkite laiko įsiklausyti į save, antraip gali būti vėlu. Trečiadienis ir ketvirtadienis -  egoizmo kupinos dienos. Galite atsipalaiduoti, ilsėtis nuo humaniškumo ir rūpintis savimi – tai tikrai išeis į naudą. Savaitgalį nepabijokite būti nuoširdūs, parodyti tikrąjį save – sulauksite teigiamos aplinkinių reakcijos.

LIŪTAS
Paprastai Liūto ženklo atstovų intuicija nėra labai dominuojanti, bet jau kai aplanko, tai trenkia tarsi žaibas!Tuo įsitikinti galėsite pirmosiomis savaitės dienomis. Staiga pamatysite kažką neabejotino – nenusispjaukite, priimkite tai į širdį ir atitinkamai keiskite savo sprendimus. Priėmę naują informaciją vėl galėsite judėti į priekį – beje, atrasite ir naujų romantikos kampų. Savaitgalis tinkamas būti su draugais, padėti – galbūt draugas ruošiasi į pasimatymą ir labai jaudinasi, o gal ieško peties išsiverkti po skaudaus išsiskyrimo? Padėkite kitam ir padėsite sau – atrasite naudingos informacijos, sužinosite kažką naujo patys apie save.

MERGELĖ
Mergelių ženklo atstovų laukia iš tiesų smagi ir linksma savaitė, tad pasimėgaukite!Pirmosiomis dienomis būsite nusiteikę bendrauti, flirtuoti, tačiau reikalui esant mokėsite ir būti rimti. Puikūs komunikaciniai įgūdžiai pagelbės jums bandant suprasti antrąją pusę ar tiesiog savo romantinius idealus. Potraukis linksmintis bus ypač stiprus trečiadienį  bei ketvirtadienį. Nesvarbu, su kokiomis atsakomybėmis turite susidoroti, viskuo pasirūpinsite greitai!Būsite pašėlę ir tai žavės priešingos lyties atstovus. Penktadienis ir savaitgalis palankus naujoms pažintims. Gali būti, jog susikirs karjeros ir romantinis keliai.

SVARSTYKLĖS
Ar piniginiai klausimai sulaiko jus nuo turtingesnio romantinio gyvenimo? Su panašiais klausimais ypač dažnai gali tekti susidurti pirmadienį bei antradienį. Kaip bebūtų, giliai širdyje esate tikri, jog meilė – tai kur kas daugiau nei skoningos dovanos ar prabangios kelionės, tad priimkite viską paprasčiau. Ketvirtadienį Svarstyklių ženklo atstovai pasižymės ypatingais komunikaciniais įgūdžiais, tai padės įtikinti bet ką ir bet kokiu atveju. Savaitgalį turėsite daugiau nei įprasta laiko apmąstymams – pasinaudokite tuo. Tikėtina, jog per ilgai bandote šildytis sena, jau  gęstančia liepsna – išmokite atsisveikinti ir pasiruošti naujai šilumai!

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai pasižymės vidine stiprybe – tai aplinkiniams atrodys ypač patrauklu. Jausite norą kažką tiesiog išversti iš kojų, išmušti iš įprasto gyvenimo vėžių, tačiau tas žmogus skųstis neturėtų, priešingai –  praskaidrinsite gyvenimą. Savaitės viduryje naujų vėjų norėsis patiems, tai gali nuvesti jus iki pavojingos flirto ribos, kažkokių pareigų atsisakymo. Kaip bebūtų, savaitgalį viskas po truputį grįš į normalią padėtį. Turėtumėte būti neblogai nusiteikę ir tokią gerą energiją spinduliuoti mylimiems žmonėms.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria šiek tiek daugiau laiko praleisti vieniems, apmąstyti ir išsiaiškinti, kas iš tiesų vyksta jūsų meilės gyvenime ar tiksliau kodėl jame viskas tarsi sustoję vietoje? Skyrę laiko sau sulauksite net įkvėpimo vidiniams darbams. Trečiadienį jus lydinti energija pakryps kita linkme. Net jeigu kažkas pernelyg nepasikeis, staiga pasijausite laimingi, patenkinti savo partneriu, simpatija ar net vienatve. Savaitgalis kur kas palankesnis ramiems pomėgiams ar pašnekesiams nei ekstravagantiškiems ar dramatiškiems pasimatymams.

OŽIARAGIS
Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai pagaliau pasieks apsisprendimo tašką – tik taip būsite pasiruošę toliau judėti į priekį. Kad ir kaip nustebintumėte partnerį savo pranešimu ar pasiūlymu, jei manote, kad atėjo tam tinkamas laikas – nedvejokite ir darykite!Beje, jei taip nutiktų, neskubėkite priimti neigiamo atsakymo – atkaklumas turėtų atsipirkti. Taip pat nesijaudinkite, jei partneris norės kažką atidėti, neskubėti – galbūt jis dar nepasiruošęs, dėl to neverta nusivilti. Savaitgalis apdovanos jus puikia energija – žavėsite aplinkinius ir parodysite kažkam, koks nepakartojamas esate.

VANDENIS
Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai gali jausti vidinį konfliktą, dvejoti dėl to, kuria linkme ir kaip judėti pirmyn. Kaip bebūtų, ši situacija nesitęs amžinai. Tai tinkamas metas viską apgalvoti ir atsirinkti jausmus, tai, kas tikra. Trečiadienį ir ketvirtadienį palanku pasikliauti daugumos nuomone, grupės energija. Jei dar to nepadarėte, pristatykite partnerį šeimai ar draugų kompanijai, pastebėkite, kaip jis elgiasi tuomet. Savaitgalį galite sulaukti intrigos Nežinosite, kaip interpretuoti žinutes, kurias gausite. Leiskite viskam tekėti sava vaga ir atėjus laikui išsiaiškinsite.

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovams savaitės pradžioje stigs emocinio stabilumo. Kaip bebūtų, ši situacija jums visai patiks!Galbūt tai labai tinkamas metas pokyčiams, o supratote tai tik jiems prasidėjus. Bet kokiu atveju, mėgaukitės tuo, kas vyksta!Savaitės viduryje labai svarbu būti plačiai atsimerkus ir pasiruošus klausytis – priimkite visą gaunamą informaciją, ypatingai susijusią su potencialiais partneriais/ potencialiais ateities scenarijais. Savaitgalį meilė bus kaip niekada paprasta ir lengva – galbūt net per daug. Nesiskųskite ir nekurkite problemų patys.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai (1)
labai negatyvi savaite visiem zenklam...
Naujas komentaras