Meilės horoskopas savaitei (02 14 – 02 20)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria nemalšinti jausmų, net jeigu būsite paniurę. Leiskite sau išlieti emocijas – skambutis vyresniam giminaičiui ar naminių pareigų įvykdymas gali atverti naujus energijos resursus. Trečiadienį būsite vėl pasiruošę veiksmui, meilei – taip pat. Nebūkite pernelyg spontaniški, tik protas gali pakuždėti puikią išeitį bandant atgaivinti, prikelti romantiką ir aistrą. Penktadienį galite sulaukti iššūkio, kuris ramybės neduos ir visą savaitgalį. Nepamirškite sportuoti  – tai ne tik padės nusiraminti, bet ir palaikys vidinį karštį, energiją.

JAUTIS
Savaitė Jaučiams bus kupina svarbių pokalbių mėgaujantis puikiu maistu. Jeigu turite antrąją pusę – skirkite laiko santykius atgaivinančiam pokalbiui. Vienišiams patariama nebijoti rizikuoti – pakvieskite patinkantį žmogų į susitikimą, drauge pavakarieniauti. Bendraudami būkite konkretūs bei kuklūs, vienintelis dalykas, šiuo metu galintis pakišti koją – tai arogancija. Kartais meilė būna užsispyrusi, stipri, tačiau šią savaitę svarbiausia bus įsiklausymas, kompromisų ieškojimas. Apie save išmoksite ne mažiau nei apie kitą asmenį. Savaitgalį nusiteikite romantikai, susiplanuokite ilgą kelionę, pasivaikščiojimą ar tiesiog smagią dieną drauge.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria pasidaryti būtinų atlikti darbų sąrašą. Organizuotumas – puikus būdas susidoroti su tamsiais debesimis, šmėžuojančiais jūsų romantinėse mintyse. Iki trečiadienio ryto viskas susitvarkys. Ketvirtadienį ar penktadienį įsižiebs lengva, bet šilta aistros kibirkštėlė – tai suartins jus su mylimu žmogumi. Bendraukite – verbalinė komunikacija padės užtikrinti sėkmę ir savaitgalį. Gavę mielą SMS, atsakykite kita miela ir šilta žinute. Meilė šiame moderniame amžiuje nuostabi, tiesa?

VĖŽYS
Prasidedant naujai savaitei pasistenkite šį tą atnaujinti ir savo gyvenime – pradėkite šokti, jei tai darote – pakeiskite šokių partnerį, muziką...  Priešingu atveju trečiadienį ar ketvirtadienį pasijusite išvarginti rutinos. Suprasite, jog turite daugybę idėjų, minčių ir norėtumėte visa tai realizuoti rimtesniuose projektuose, darbuose. Bendraudami su antrąja puse ar simpatija būsite iš tiesų drąsūs, tai pravers, tik nepamirškite atsižvelgti ir į partnerio nuomonę. Penktadienį pailsėkite – savaitgalis pareikalaus 100 procentų energijos, pajusite naują įkvėpimą, būsite labai jausmingas.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje pasistenkite lavinti savo natūralų šiltumą, nuoširdumą – tai puikus laikas užmegzti ryšius su kažkuo, kas praeityje buvo ypač svarbus. Šiuose santykiuose slypi dar neatrastas didingumas. Trečiadienį bei ketvirtadienį jausitės valingi, spinduliuose teigiama energija. Geranoriškumu pavergsite žmones. Likusi savaitės dalis skirta svarstymams, ateities planams. Maloniausiai tai daryti su mylimu žmogumi!Kaip bebūtų, neskubėkite, nesielkite neapgalvotai – tik taip galėsite iš tiesų pirmauti.

MERGELĖ
Šią savaitę Žvaigždės Mergelėms pataria vadovautis posakiu „Devynis kartus pamatuok – dešimtą kirpk“. Rūpestis savaitės planams pirmadienį ir antradienį atneš naudos likusią savaitės dalį. Skirkite laiko asmeniui, kuris jus įkvepia. Beje, jei reikės patarimo dėl meilės – kreipkitės į draugus, šie bus ypač paslaugūs, rūpestingi. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite jaustis sutriuškinti, tačiau nepasiduokite, likite lankstus ir išmokite prisitaikyti. Penktadienį viskas vėl pragiedrės – pasiruoškite puikiam savaitgaliui. Romantika tiesiog sklandys ore, jausite nepaprastą energiją ir jus lydės sėkmė.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį ir antradienį galite jaustis priblokšti, nusiminę , tačiau neverta nerimauti – tokie jausmai greit praeis. Trečiadienį vėl pajusite meilę pasauliui: nedrovėkite išsišokti viešumoje (žinoma, sveiko proto ribose). Ketvirtadienį Svarstyklėms labai svarbus bus atvirumas – papasakokite mylimajam, kaip iš tiesų jaučiatės. Penktadienis bei šeštadienis – bendravimui tinkamos dienos. Apskritai, jūsų laukia įspūdingas savaitgalis – gebėsite tiesiog skaityti kitų žmonių mintis, o tai labai pravers bendraujant. Būsite labai žavūs, tačiau pasistenkite pernelyg neįklimpti asmeninių santykių aiškinimąsi.

SKORPIONAS
Pirmadienis – tai diena, kai gausite viską, ko norėsite. Pasikliaukite savo intuicija ir protu. Antradienis – panaši diena, tik kupina vaizdingų svajonių – įsivaizduokite save kitoje šalyje, besimėgaujančius maistu, dėvinčius kažką, kas jums puikiai tinka. Į realybės pasaulį grįšite tik savaitės viduryje – atmerkite akis, nustebinkite mylimą žmogų ir džiaukitės pasauliu. Savaitgalį verta pasvarstyti apie atostogas su antrąja puse ar geru draugu – kodėl nenuvykus į tą šalį, apie kurią taip svajojote antradienį?

ŠAULYS
Jausitės taip, tarsi po pilvą skrajotų drugeliai, tačiau taip pat gali tekti išgyventi  prieštaringas mintis. Priimkite tai kaip tiesiog puikius sąžinės užduodamus klausimus. Juk savęs apgaudinėti negalima!Leiskite mintims giliai prasiskverbti – atsakymas slypi kažkur jumyse. Sprendimą priimti ir ryžto įgyvendinti turėtų atnešti trečiadienis ar ketvirtadienis.  Taip pat šios dienos Šauliams dovanos sėkmę – būsite kupini optimizmo, trykšite gera energija. Savaitgalį Žvaigždės pataria neskubėti – prisiminkite mažus dalykus, pasirūpinkite detalėmis, parodykite dėmesį mylimam žmogui. Būsite įvertinti.

OŽIARAGIS
Ožiaragiams savaitė bus kupina romantikos. Pirmadienį bei antradienį iš naujo pažvelgsite į senas problemas. Susikoncentruokite į mylimą žmogų, jo jausmus ir požiūrį. Beje, būkite budrūs – tai bus tos dienos, kuomet viskas atrodo ne taip, kaip yra iš tiesų. Kai jausitės pasimetę – skirkite laiko ilgam pasivaikščiojimui, apmąstymams. Pasistenkite visus jausmus išsakyti artimam draugui, galite sulaukti puikaus patarimo.  Savaitgalis tinkamas bendravimui, ypač su toli esančiais brangiais žmonėmis. Pasitikėsite savimi, būsite kupini gerų emocijų.

VANDENIS
Pirmadienį bei antradienį galite pasijusti tarsi būtumėte paskendę kasdienėje rutinoje. Atsipalaiduokite mankštindamiesi, ir pamirškite tradicinius pratimus (kaip įtūpstai), užsiimkite kažkuo smagesniu, pavyzdžiui, šokite!Trečiadienį bei ketvirtadienį pokyčiai meilės srityje privers jus spindėti saulės šviesa. Pagaliau, netikėtai, jausitės sėkmingi ir laimingi!Nedidelė, nereikšminga naujiena gali labai pakeisti gyvenimą, jums – į gerąją pusę. Savaitgalį pasistenkite nedirbti – išeikite pasilinksminti, pabūkite su draugais, atsipalaiduokite, gal net... vonioje su mylimu žmogumi!

ŽUVYS
Pirmą savaitės pusę būsite kupini geros energijos, saulės ir šilumos, žavėsite aplinkinius!Pasistenkite įvykdyti savo slapčiausias svajas, nesidrovėkite ir pasitikėkite savimi – aplinkiniai jus mylės ir pritars tiek, kiek patys to norėsite. Atsispirkite pagundai artimuosius „įsitempti“ į savo jaučiamą euforiją – šie gali būti nepasiruošę. Likusią savaitės dalį būkite apdairesni. Kuo daugiau galvosite, svajosite, tuo kritiškesni viskam tapsite. Mokykitės džiaugtis tuo, ką turite, linkėkite kitiems gero ir prisišauksite sėkmę!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
aga, atsakysiu į sms, arba pati parašysiu :)
Naujas komentaras