Meilės horoskopas savaitei (02 17-02 24)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje praleiskite daugiau laiko su savo antrąja puse. Nepalankus laikas skubotiems sprendimams(jau kuris laikas atsargumas nėra jūsų stiprioji savybė). Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį vienišiems yra palankus metas išsakyti savo jausmus mylimiesiems, o turintiems antrąją pusę belieka mėgautis laime, artumu ir jaukumu žvarbiais žiemos vakarais. Savaitgalį patartina vengti kritikos ir daugiau pastangų skirti asmeniniam tobulėjimui.

 

 

JAUTIS

Nors šiltų jausmų norėsis kaip niekad, tačiau romantiškus santykius savaitės pradžioje teks pamiršti. Būsite užsiėmęs naujo darbo paieškomis, kasdien varstysite potencialių darboviečių duris ir intensyviai bendrausite su darbdaviais. Parodykite tik gerąsias savo savybes ir žvaigždės Jums nusišypsos. Savaitės pabaiga atlygins už visą triūsą bei pastangas, turėsite galimybę pasimėgauti mylimojo draugija ir daugiau laiko praleisti drauge.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jūsų intymus ir meilės gyvenimas virte virs. Net jei aplinkui viskas bus ramu, jūsų viduje jausmai tiesiog kunkuliuos. Kažko aistringai trokštate? Dabar galite imtis veiksmų. Savaitgalį susimąstysite apie netolimą ateitį, gali kilti genialių idėjų. Galbūt nuspręsite imtis naujos veiklos ar net kurti verslą. Taip pat nebijokite savo širdies ir jausmų atverti mylimam žmogui.

 

 

VĖŽYS

Šią savaitę norėsis romantikos, ir tikrai galite sau leisti romantišką vakarienę ar šokių vakarą. Trečiadienį ir ketvirtadienį meilės srityje galimi netikėtumai, tačiau, tikėtina, tai Jus tik nudžiugins. Savaitgalis bus pakankamai ramus, todėl skirkite laiko poilsiui ar maloniai pabendraukite su artimaisiais.

 

 

LIŪTAS

Meilė ne žaidimas, ji gali ne juokais įskaudinti ir sudaužyti kito žmogaus širdį. Jei santykiai su mylimuoju jau ilgą laiką neteikia malonumo, prisėskite ir nuoširdžiai pasikalbėkite, išsiaiškinkite viską, kas neduoda ramybės. Jokiu būdu nežaiskite ir nemanipuliuokite kitu žmogumi, kitaip tariant neieškokite sau naudos. Taikiai nutraukite santykius ir pasukite skirtingais gyvenimo keliais. Tačiau prieš priimant bet kokį sprendimą, rimtai viską apgalvokite, todėl savaitgalį skirkite laiko apmąstymams, pabūkite vieni.

 

 

MERGELĖ

Meilės sklandys ore! Artėjant Valentino dienai būsite nusiteikęs itin romantiškai. Partneriui demonstruosite ypatingą švelnumą ir dėmesį, net patys stebėsitės, iš kur atklydo nesibaigianti gera nuotaika ir pozityvumas! Džiaukitės ir išnaudokite jį su kaupu! Savaitgalį praleiskite aktyviai, jei turite galimybę pasimėgaukite žiemos pramogomis, paslidinėkite ar nuvykite pasivaikščioti į mišką.

 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę už viską svarbiau bus draugystė, todėl prisiminkite senus draugus ir pažįstamus, kuriuos norite aplankyti. Vakarais skirkite jiems nors valandėlę Jūsų laiko ir dėmesio. Ketvirtadienis, penktadienis- svajingos dienos, jei esate vienišas ir kol kas dar nesutikote savo antrosios pusės, šiomis dienomis svajos dažnai aplankys Jus. Mintyse piešite jos/jo paveikslą ir nekantriai lauksite susitikimo su šiuo žmogumi. Turintiems antrąją pusę, santykiai tekės įprasta vaga ir toliau džiugins.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę stenkitės kuo mažiau planuoti – tikėtina, kad reikalai pasisuks visai kita linkme. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite labai kūrybingi, tad pasinaudokite tuo, kad ir ką beveiktumėte. Galbūt nustebinkite mylimą žmogų jo mėgstama vakariene ar kita džiugesį keliančia staigmena. Juk didžiausią įspūdį palieka netikėti ir neplanuoti dalykai. Savaitgalis palankus spontaniškoms išvykoms.

 

 

ŠAULYS

Šią savaitę visus priblokšite protingomis idėjomis, tad galite pritraukti intelektualų dėmesį. Pakvieskite simpatiją į muziejų ar naujos knygos pristatymą, nesidrovėkite pasitelkti savo sąmojį. Ketvirtadienį, penktadienį puikus laikas daryti gerus darbus – padėkite savo draugams. Savaitgalį geriausiai pailsėsite leisdami savo laisvalaikį tarp žmonių, o ne užsidaręs vienumoje.

 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite itin žingeidus, norėsis viską tyrinėti, viską žinoti. Todėl šį poreikį kuo skubiau išnaudokite. Pradėkite iš naujo domėtis mėgstama sritimi. Jei esate gamtos mokslų mylėtojas, skaitykite geografines ar su astronomija susijusias knygas. Išmoksite ir sužinosite begales naujų dalykų. Meilės santykiai klosis sklandžiai, puikiai sutarsite, išklausysite ir taip pat stipriai mylėsite vienas kitą. Savaitgalį persidirbkite, skirkite laiko asmeniniams Jūsų ir antrosios pusės pomėgiams įgyvendinti.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžia atrodys nieko gero ir nuostabaus nežadanti, tačiau jai įsibėgėjus viskas ims atrodyti kiek kitaip. Šią savaitę galite pasikliauti savo intuicija – ji tikrai bus pakankamai stipri. Savaitgalį jus gali užplūsti prisiminimai, tačiau stenkitės galvoti tik apie ateitį. Verčiau nueikite į mėgstamą filmą ar meno parodą, leiskite laiką tarp žmonių. Tikėtina, jog sutiksite širdžiai mielą žmogų, o santykiai peraugs į gražią, ilgalaikę draugystę.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje meilės reikalai klostysis itin sparčiai, nes būsite nusiteikę patys imtis iniciatyvos. Neskubėkite daryti išvadų ar imtis neapgalvotų veiksmų – po kurio laiko gali paaiškėti naujų detalių, iš kurių bus geriau matyti bendras vaizdas. Šį savaitgalį palankus metas priimti gautus romantiškus pasiūlymus.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
Laukia gera savaitėle :)
Naujas komentaras