Meilės horoskopas savaitei (02 18 – 02 24)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovams bus pats palankiausias laikas bendravimui – puikiai suprasite save, aiškiai kalbėsite ir stengsitės suprasti kitus. Drąsiai reikškite jausmus. Trečiadienį bei ketvirtadienį daugiausia laiko, ko gero, pareikalaus šeimos reikalai. Tai arba Jus trumpam atitolins, arba labai suartins su antrąja puse. Bet kokiu atveju, viskas į naudą. Savaitgalis – gana romantiškas, spindėsite žavesiu, skleisite patrauklumo energiją. Svarbiausia – pasidalinkite ja su mylimu žmogumi.

SEKSAS: Netikėtą sudirgimą jums iššauks visiškai įprastos glamonės. Tarkim, jei partneris pradės savo žaidimus nuo bučinių aplink ausis, jūs pagalvosite, kad jis ar ji per daug seiliojasi. Jei rankomis glamonės jūsų kūną, jums atrodys, kad jo ar jos rankos per grubios. Gal šią savaitę susilaikykite nuo aistringų žaidimų, nes jie suteiks jums tik įniršį.

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Jaučio ženklo atstovai bus tokie drąsūs, įžūlūs, kad gali dingti bet kokia romantikos, aistros mūza! Nepanikuokite, verčiau pailsėkite ir skirkite daugiau laiko dvasinei ramybei. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pasimėgauti ramia, jaukia vakariene su mylimu žmogumi. Tai ne tik ištaisys savaitės pradžios nulemtą situaciją, panaikins įtampą, bet ir leis iš tiesų pasimėgauti vienas kito draugija. Savaitgalį, tikriausiai, romantikai trukdys kažkokie (galbūt tik prisiminti) jūsų prasižengimai, paliktos nuoskaudos. Būkite nuolankesni ir viskas išsispręs.

SEKSAS: Seksas šiomis dienomis jums primins greičiau turgų: čia visi nori geresnės kainos ir naudos sau. Visas intymus gyvenimas suksis pagal devizą: „Aš tau padarysiu tai, o tu man – tai. Sutarėm?“ Bet tai nėra blogai – greičiau išmoksite vadinti daiktus savo tikraisiais vardais.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį Dvynių ženklo atstovams Žvaigždės pataria: atsiverkite ir leiskite mėgautis Jūsų nuostabia energija! Lengvai sužavėsite bene bet kurį sutiktą žmogų – naują partnerį, mylimojo tėvus, buvusįjį ar bet ką kitą. Beje, gebėsite puikiai reikšti mintis, tad dienos tinkamos ir rimtesniems pokalbiams. Tuo tarpu savaitės viduryje būsite linkę save nuvertinti, dėl kažko krimsitės. Verčiau nesiimkite jokios naujos ar labai atsakingos veiklos. Beje, atminkite: pigus (ar visai išlaidų nereikalaujantis) pasimatymas gali būti ne ką prastesnis už prabangų! Savaitgalį, ko gero, bandysite kažką sužavėti. Pasiruoškite diskusijoms – tik argumentuota nuomonė padės tai išspręsti.

SEKSAS: Jums patiks viskas, kas švelnu ir romantiška. O jūs patys būsite švelniai išsiblaškę. Tačiau tai netrukdo sukurti jaukią atmosferą miegamajame: žvakės, žvaigždutės, gražūs apatiniai – darykite tai, kas jūsų fantazijose. Tik nepamirškite, kad svarbiausias akcentas – tviskančios jūsų akys.

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovai bus gerokai peržengę bene visas savo ribas. Kaip bebūtų, jeigu Jums tai nekelia nepatogumų, nėra ko jaudintis. Beje, būkite laisvi, nebijokite atsiduoti instinktams, veltis į naujus nuotykius – sulauksite svarbaus žmogaus pritarimo. Savaitės viduryje sugrįšite į įprastinę savo būseną, vis dar jausitės energingi, nusiteikę gyvenimo malonumams. Impulsyvus elgesys savaitgalį – praktiškai pageidautinas, nors paprastai taip ir nesielgiate. Šios dienos – puikios mini atostogoms su mylimu žmogumi, naujų vietų lankymui, romantikai ir aistrai... Mėgaukitės!

SEKSAS: Visi kaip vienas draugai ims jums įrodinėti, kad esate verti geresnio seksualinio partnerio, nei tas ar ta, su kuriuo šiuo metu susitikinėjate. Sukluskite, gal aplinkiniai išties yra teisūs, nes jie mato pasaulį visai kitomis akimis.

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria  atvirai kalbėti apie tikruosius savo troškimus, net jeigu tai priverčia jaustis nepatogiai, nerimauti. Atvirumas šiuo metu – vienintelė išeitis; po to jausite tikrą palengvėjimą. Savaitės viduryje kaip niekada aktyvi bus Jūsų pasąmonė, tai gali lemti nepaaiškinamus emocijų proveržius, tačiau neabejokite – išeis į naudą. Savaitgalis – kupinas romantikos ir meilės, praleiskite šį laiką su to vertu žmogumi. Taip pat tai iš tiesų palankus metas atskleisti kažkam savo jausmus, pakviesti į pasimatymą ar žengti kitą svarbų žingsnį.

SEKSAS: Norėsite sekso. Ir ne bet kokio – atviro, laukinio ir jaudinančio. O kai galų gale sulauksite tikro patino, kuris gali patenkinti jūsų lūkesčius, viską nuims lyg ranka. Tad teks apsimetinėti, kad viskas klostosi puikiai. Vis dėl to, nereikėtų savęs per daug prievartauti.

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Mergelės ženklo atstovai bus kiek apsėsti smulkmenų, detalių ir kažkas Jus tikrai dėl to kaltins. Verčiau pabrėžkite kiekvieną savybę, poelgį ar bruožą, kurie mylimame žmoguje jus džiugina. Savaitės viduryje svarbiausi bus šeimos reikalai, dėl to romantikai laiko tikriausiai neliks. Darykite tai, ką turite, tačiau raskite laiko bent mielai SMS žinutei. Savaitgalis – gana užimtas, pailsėti laiko, ko gero, neturėsite. Kaip bebūtų, laiką leisite smagiai, būsite gerai nusiteikę ir galėsite mėgautis gera kompanija.

SEKSAS: Moteriškai giminei visą savaitę knietės „pažiūrėti į kairę“. Jas taip jaudins mintys apie visiškai svetimą vyrą, kad net ir antroji pusė suglums staiga išvydus tokią įaudrintą Mergelę. O pasiteisinti labai paprasta: mane jaudina tavo naujieji kvepalai arba kremas, kurį naudoji prieš miegą.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Svarstyklių ženklo atstovai džiaugsis puikia intelektine bei socialine energija, pasinaudokite ja kurdami naujas pasimatymų, vakarėlių ar išvykų idėjas. Ilgam šiltam pokalbiui su mylimu žmogumi laikas taip pat puikus. Tuo tarpu savaitės vidurys Jums – kiek sudėtingesnis laikotarpis, būsite ypač emocionalūs, turėsite priimti gana rimtą sprendimą. Jeigu jaučiate, jog reikia daugiau laiko pagalvoti, taip ir darykite – jokiu būdu nepriimkite sprendimo paskubomis. Savaitgalį smarkiai išaugs Jūsų viltys – net jeigu anksčiau situacija atrodė gana beprasmiška, dabar pamatysite, jog viskas daug paprasčiau įveikiama. Tikėkite savimi!

SEKSAS: Su malonumu vaidinsite detektyvą. Norėsite išsiaiškinti, kur dingo jūsų aistros objektas? Po meilės nakties seksite kiekvieną detalę: kokia eisena, ar garsiai dejuoja, ar pakankamai švelnus... Tai juk savotiškas aistringas žaidimas, tiesa?

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai bus gana įžvalgūs: „rasite“ detalę, kurios ilgai ieškojote tam, kad kažką suprastumėte. Ko gero, tai tik dar labiau sužadins romantinius jausmus bei aistrą. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria pernelyg nesiremti savo prielaidomis, verčiau pasikliaukite intuicija – ji nuves geresniu keliu. Beje, nepamirškite mylimam žmogui parodyti pritarimo. Savaitgalį gali tekti spręsti su galia susijusius klausimus. Stenkitės nebūti pernelyg įsakmus, priimkite ir kito nuomonę.

SEKSAS: Palanki savaitė lėtam ir netgi į meditaciją panašiam seksui. Ypač jūsų kūnas bus jautrus įvairiems paglostymams ir patrynimams. Vienintelis dalykas, ko reikėtų saugotis, tai apgamėliai, kad jų netyčia nepažeistumėte.

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmadienis bei antradienis – visiškai Jūsų atsakomybės dienos, nesvarbu, žinote tai ar ne. Žingsnis po žingsnio, imkitės iniciatyvos, kontroliuokite situaciją, net jei vien mintis apie tai jus trikdo. Galutinis rezultatas priklausys tik nuo Jūsų! Savaitės viduryje tikriausiai jausitės patekę į kiek beprasmišką situaciją, kai nebegalite kažko pakeisti ar grįžti atgal. Nepasiduokite! Situacija gal ir ne iš lengvųjų, tačiau išlaukite, savaitgalį viskas atrodys nepalyginamai paprasčiau.

SEKSAS: Jūsų laukia nusivylimai lovoje: sieksite pailginti pasitenkinimą, o jūsų partneriui bus svarbesnė iškrova ir greitas orgazmas. Tokie santykiai gali iššaukti netgi rimtus konfliktus. Tad spręsti tik jums – ar išsaugoti dvasinę ramybę ir palikti viską, kaip yra, ar kovoti dėl savo pasitenkinimo.

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Nesvarbu, kaip gerai pažįstate savo antrąją pusę ar simpatiją, savaitės pradžioje tą žmogų suprasti bus mažų mažiausiai sudėtinga. Antrosios pusės gyvenime ar bent mintyse esantis nepastovumas Jums ims kliudyti, tačiau pernelyg rimtas požiūris į tai gali būti nesuprastas. Neskubėkite. Savaitės viduryje būsite kupini praktinės energijos, padėsiančios Jums susidoroti su beveik bet kokiu iškylančiu klausimu ar nesusipratimu. Pasinaudokite tuo ir pasistenkite iš savo kelio pašalinti viską, kas Jums kažkuriuo aspektu trukdo. Tuomet ateis tikrasis aiškumas, palengvėjimas – savaitgalį galėsite iš tiesų atsipalaiduoti ir mėgautis karštu meilės gyvenimu.

SEKSAS: Susikaupęs nepasitenkinimas apskritai gyvenimu ir vienas kitu, jus išves iš pusiausvyros. Lovoje atrodysite kaip du buratinai: gulėsite ir piktinsitės, kad niekas neicijuoja sekso. Žinoma, išdidumas aukščiau visko...

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Galingas Vandenio ženklo atstovų intelektas savaitės pradžioje bus lygiai taip pat seksualus kaip ir viskas, kas susiję  su Jumis. Jeigu norite kažką sužavėti, šiomis dienomis tai bus ypač paprasta, svarbiausia, nieko neslėpkite ir daug kalbėkite. Trečiadienį viskas pradės klotis kiek sudėtingiau. Net jeigu nepavyks iškart visko išspręsti, nesirūpinkite ir priimkite tai tiesiog kaip sunkesnį etapą. Turintys ilgalaikį partnerį Vandeniai savaitgalį gali lengvai įsivelti į ginčus, verčiau galvokite, ką sakote. Vienišiams tokios diskusijos su priešingos lyties atstovais išeis į naudą – galiausiai tai pasirodys iš tiesų seksualu.

SEKSAS: Šią savaitę jūsų lauks pakankamai nemalonios pareigos. Beje, jos palies ir seksą. O kai jūs visiškai supyksite ant likimo, tuomet jis jums atsiųs tikrą angelą sargą, kuris mokės nuspalvinti jūsų niūrų pasaulį.

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria tiesiog gyventi ir laukti, kol ateis tinkamas metas žengti žingsnį – kol kas Jūs nesijaučiate pasiruošę. Ir tai tikrai nereiškia, jog niekada ir nebūsite, tad neužsidarykite, būkite atviri naujoms galimybėms. Savaitės viduryje Jus lydės labai gera energija. Dalykai, kurie anksčiau atrodė nuobodūs, dabar kels iš tiesų geras emocijas, ypač jei tai darysite su mylimuoju ar simpatija. Savaitgalį tikėtinas kažkoks ryšys su senais draugais ar giminaičiais. Nebūkite pernelyg atviri,  kiti gali būti nepasiruošę išklausyti kiekvieną smulkmeną apie Jūsų romantinį gyvenimą.

SEKSAS: Jūsų energetika padidės tiek, kad užteks jėgų ir vakarienei, ir aistringiems meilės aktams. Beje, dar laiko ir noro užteks atviriems pokalbiams iki ryto. Tiesa, neaišku, ar partneris tai įvertins teigiamai: juk po darbo vakare dažniausiai grįžtama vos velkant kojas...

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Kodel neberaso menesio horoskopo?

Naujas komentaras