Meilės horoskopas savaitei (02 20 – 02 26)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Avino ženklo atstovų savaitės pradžioje laukia kažkas naujo, Jums tai bus siurprizas, labai tikėtina – malonus! Šiomis dienomis stenkitės gerai atrodyti ir jaustis – labai svarbus pasitikėjimas savimi. Trečiadienis ir ketvirtadienis – palankios dienos tvarkyti reikalus, susijusius su namais. Nebūsite labai aktyviai nusiteikę, nesinorės daug bendrauti – išnaudokite šį laiką tinkamai. Tuo tarpu savaitgalį viskas bus priešingai – būsite kupini meilės, energijos, romantinio nusiteikimo... Nustebinkite partnerį, nebijokite spontaniškumo, aistros...  Maloniai pavarkite drauge!

 

JAUTIS

Pirmadienį bei antradienį Jaučio ženklo atstovams teks susidoroti su tikromis (ir rimtomis) keistenybėmis meilės gyvenime. Galbūt Jūsų partneris elgsis neįprastai, o gal tiesiog bendravimas su simpatija taps sudėtingas ir nesklandus. Nesijaudinkite, savaitės viduryje viskas pasisuks geresne linkme. Beje, šiuo metu patartina kiek įmanoma daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Savaitgalis – taip pat gana palankus. Nebijokite ištrūkti iš savo komforto zonos – nesunkiai įveiksite visus keblumus. Pasilinksminkite!

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovai jaus, kokia stipri yra jų protinė energija. Skirkite laiko viskam apmąstyti, ypač – meilės santykiams. Beje, nebijokite įsigilinti, galvoti apie ilgalaikius tikslus, planus, paruošti dirvą geram derliui. Trečiadienis bei ketvirtadienis – kiek sudėtingos dienos. Norėdami išvengti nesusipratimų ir problemų, stenkitės būti kiek įmanoma aiškūs, kalbėkite pagrįstai, nebijokite tiesmukumo. Savaitgalį Žvaigždės pataria įsiklausyti į artimo draugo ar giminaičio patarimą dėl romantinių santykių – tai gali atnešti iš tiesų daug naudos.

 

VĖŽYS

Pirmosiomis savaitės dienomis Vėžio ženklo atstovus aplankys dvejonės. Atminkite, jog šiuo metu svarbiausia atsidurti mylimojo (ar simpatijos) mintyse, ne kokioje kitoje kūno dalyje. Žinoma, tai nereiškia, jog negalite pretenduoti į širdį, tiesiog šis procesas bus ilgesnis, tad pradėkite nuo minčių. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite emocionalūs bei energingi – tai padės atrasti naujas erdves, temas, svajones... Nebijokite paslaptingumo!  Savaitgalį gali erzinti neapgalvotos mylimo žmogaus kalbos. Svarbiausia, neimkite visko į širdį, ko gero, partneris nenorėjo būti grubus.

 

LIŪTAS

Pirmadienis ir antradienis iš Liūto ženklo atstovų pareikalaus kūrybingų atsakymų sprendžiant nedideles problemas. Gebėsite mąstyti greitai (ir produktyviai) – tai padės sužavėti tą, kuriam visada norėjote padaryti puikų įspūdį. Žinoma, tai bus naudinga ir kitoms gyvenimo sritims, ne tik romantinei – būsite laimingi ir džiaugsitės tuo, ką gaunate. Savaitės viduryje labai svarbu vengti nesusikalbėjimo, stenkitės kalbėti aiškiai ir tiksliai. Savaitgalį mėgausitės labiau intelektiniais tikslais, veikla. Rasite tai, kas jus sujungia ir vienija su mylimu žmogumi.

 

MERGELĖ

Mergelių ženklo atstovams šią savaitę labai naudinga ir svarbi bus kantrybė. Pirmadienį bei antradienį galite tikėtis planų pasikeitimų, galbūt naujų galimybių siekiant savo tikslų. Svarbiausia – būkite atviri naujovėms, tai Jums įkvėps pozityvumo ir padės padaryti teigiamą įspūdį. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria būti atsargiems renkant žodžius. Nuomonių nesutapimai tikrai neturėtų virsti kovomis, nepamirškite pagarbos aplinkiniams. Savaitgalį galimos nedidelės piniginės problemos. Įsitikinkite, jog nepriimate pirmo pasitaikiusio atsakymo, neapgalvoję, ar tai tikrai naudinga ir tikslinga.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje ypač galingos ir naudingos bus Svarstyklių ženklo atstovų įžvalgos. Gebėsite tarsi skaityti žmonių mintis, veidus – net jei žiūrėsite į internete esantį vartotojo profilį ar veidą minioje. Tai iš tiesų palankus metas žengti pirmąjį žingsnį. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria pernelyg nepasikliauti savo lūkesčiais – aplinkybės privers sulėtinti tempą labiau, nei norėtumėte. Kartais reikia tiesiog pasiduoti tėkmei ir viskas susitvarko. Savaitgalį gali tekti susidoroti su problema, toli gražu nesusijusia su romantiniais santykiais. Kaip bebūtų, tai įveikę, atsidursite ten, kur norite ir turite būti!

 

SKORPIONAS


Pirmadienį Skorpiono ženklo atstovams Žvaigždės pataria radikaliai pakeisti požiūrį į meilę – tai iš tiesų pakreips viską tinkama linkme! Jei šiuo metu turite antrąją pusę, gali tekti kiek pasiginčyti, padiskutuoti – rūpinkitės tuo, tačiau pernelyg nesureikšminkite. Savaitės viduryje labai svarbu taps menas. Pasistenkite romantinius santykius sujungti su menu: drauge nueikite į parodą galerijoje ar užsiimkite kita, kūrybinę gyvenimo pusę atspindinčia veikla. Būsite iš tiesų patenkinti rezultatais. Savaitgalį svarbu pasistengti išvengti užgaulių temų, antraip paprastus pokalbis gali tapti iš tiesų bjauriu ginču.

ŠAULYS


Atraskite pasaulį drauge! Tai galės tapti Šaulių ženklo atstovų devizu pirmosiomis savaitės dienomis. Jei esate vieniši, pasistenkite atrasti daugiau galimybių sutikti naujų žmonių. Už Jūsų komforto zonos vyksta kur kas daugiau smagybių, nei numanėte! Trečiadienis, ketvirtadienis – tinkamos dienos tolimesniems atradinėjimams. Net jei nebūsite tikri tuo, kas vyksta – nesustokite, laikas viską parodys. Beje, šiomis dienomis leiskite lyderiauti savo antrajai pusei – tai įpūs santykiams naujų vėjų. Savaitgalis – kupinas geros savijautos. Viskas bus paprasta tol, kol netrukdysite įvykių tėkmei. Drąsiai velkitės į nuotykius!

OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai bus kaip niekada pasiruošę pokyčiams. Nesirūpinkite, jie nebus tokie dideli, jog nebesugebėtumėte atpažinti savo gyvenimo. Jeigu turite ilgalaikį partnerį, nemažai laiko teks skirti diskusijoms, deryboms. Kaip bebūtų, stenkitės būti atviri ir nuoširdūs. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti muzikai. Galbūt galite su mylimuoju nueiti į koncertą ar tiesiog pasidalinti naujais muzikiniais atradimais? Kaip bebūtų, muzika idealiai tiks jūsų emocinei būklei pagerinti. Savaitgalį pagaliau pajausite didelį emocinį saugumą – ilgai to laukėte, pasimėgaukite!

VANDENIS


Pirmadienį ir antradienį bus ypač stipri Vandenio ženklo atstovų asmeninė energija – galėsite pelnyti bet kieno palankumą. Pagerinkite santykius su partneriu, pasisveikinkite su seksualiu nepažįstamuoju ar paskambinkite buvusiajam, apie kurį seniai galvojate. Žmonės bus nusiteikę Jūsų klausytis. Savaitės viduryje susikoncentruokite į save, savo poreikius. Gali tekti kiek atitrūkti nuo santykių, draugystės klausimų  - nesirūpinkite, skirkite laiko sau ir susidorosite su tuo ateityje. Savaitgalį, ko gero, aplankys dvejonės dėl laisvės ir romantinio saugumo tapatumo. Kaip tai suderinti? Įsitikinsite, jog galite turėti abu dalykus – mėgaukitės!

ŽUVYS


Ar nesate sau pernelyg griežti? Pirmosiomis savaitės dienomis galite būti priversti atsakyti į šį klausimą. Jeigu esate per griežti, partneris turėtų greitai jums tai parodyti – padėkokite jam už įžvalgumą ir rūpestį. Ir, žinoma, pasistenkite atsipalaiduoti! Kaip bebūtų, trečiadienį reikalai pajudės kur kas geresne linkme. Apgalvokite, ar tiesiog prisiminkite, kodėl esate prisirišę prie žmonių, kuriuos mylite (draugų – taip pat). Nebijokite įsitraukti į mielą bendravimą, socialinę veiklą. Savaitgalį Žuvų  ženklo atstovus gali nustebinti jų pačių svajonės, mintys, net sapnai. Nenumokite į viską ranką, Jūsų pasąmonė gali pakuždėti užuominą apie ateinančius romantinius sprendimus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras