Meilės horoskopas savaitei (02 21 – 02 27)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Avinams ši savaitė nebus kupina romantikos, tačiau svarstysite apie tam tikrus svarbius dalykus – priimkite atsakingą sprendimą ir paklosite pamatus ateities romantinėms galimybėms. Pirmadienį žavesys padės gauti tai, ko norite. Šypsokitės, flirtuokite! Antradienį – ketvirtadienį Žvaigždės pataria skirti laiko giliems apmąstymams, nusigręžti nuo išorinio pasaulio netvarkos. Penktadienį bei šeštadienį galvoje kirbės kažkokia lengvabūdiška mintis... nepulkite jos atsisakyti, tai gali būti malonu ir romantiška! Sekmadienį pailsėkite ir pasiruoškite kitos savaitės nuotykiams.

JAUTIS
Pirmadienį Jaučiams pasaulis atrodys kaip niekada spalvingas. Jūsų gyvenime vyksta kažkas nuostabaus bei, ko gero, romantiško – tai priverčia džiaugtis net visai įprastais dalykais. Antradienį – ketvirtadienį jūsų mintis užvaldys vienas ypatingas žmogus. Jausitės visiškai priklausomi, norėsite pribėgti ir rėkti „Mano!“.  Valdykitės, pernelyg juntamas savininkiškumas ne visada gerai sutinkamas. Penktadienį bei šeštadienį būsite linkę filosofuoti – leiskite mintims keliauti... Sekmadienis – praktiška diena: susitvarkykite, pabaikite darbus, pailsėkite... taip pasiruošite sėkmingai kitai savaitei.

DVYNIAI
Jokios romantikos, žvaigždžių ir širdžių. Dvyniams tai gan varginanti savaitė, ypač – pirmadienis. Darbas, darbas, darbas! Antradienį bei ketvirtadienį galėsite šiek tiek atsipūsti, pamatyti, kas iš tiesų dedasi aplink jus. Gaila, tai neturės nieko bendra su meile, grožiu ar šiltais jausmais. Viskas bus susiję su jau pabostančiu darbu. Tokia savijauta truks iki penktadienio, šią dieną turėsite galimybę pabendrauti su ypatingu žmogumi. Nors tai toli gražu ne romantiška savaitė, po jos jūsų draugystė, santykiai taps šiltesni, gilesni.

VĖŽYS
Pirmadienį svarbiausias dalykas Vėžiams bus namai. Nutiks kažkas, kas turės įtakos jūsų romantiškiems santykiams. Svarbiausia – likite aktyvūs, optimistiški ir kūrybingi. Savaitės viduryje pasistenkite likti stebėtojo pozicijoje, leiskite reikalams savaime susitvarkyti. Dirbtinas įsikišimas šiuo atveju viską tik komplikuotų.  Penktadienį bei šeštadienį gali aplankyti noras likti namuose, tinginiauti lovoje ir žiūrėti smagias romantines komedijas. Jei norite – taip ir pasielkite! Taip pat ir sekmadienį. Apskritai, savaitgalis priklausys nuo jūsų – atsižvelkite į savo norus ir viskas klosis puikiai.

LIŪTAS
Pastaruoju metu vis laukėte tinkamų aplinkybių. Turite pradėti veikti, antraip viską prarasite! Pirmadienis – nuoširdumo, atvirumo kupina diena, pasimatymo metu galite pajusti begaliniai tvirtą ryšį. Nors savaitės pradžia – romantiška, trečiadienį bei ketvirtadienį viskas klosis kiek prasčiau. Nurimkite, tai tarsi „pasikrovimo“ dienos, pailsėkite. Penktadienį bei šeštadienį vėl jausitės įspūdingai. Norite puokštės gėlių? Žinoma. Svajojate apie romantišką, nuotykių kupiną savaitgalį? Puiku. Trokštate kitų meilės ženklų? Galite gauti viską! Svarbiausia, tikėkite savimi ir būkite optimistiški.

MERGELĖ
Mergelės šią savaitę drauge su antrąja puse planuos bendrą pirkinį. Tikėtina, jo perspektyvos privers jus dvejoti – neslėpkite to ir pasikalbėkite su partneriu. Apskritai, pirmoji savaitės pusė – itin palanki pašnekesiams, nuoširdumui. Priverskite išrinktąjį atsiverti ir atidžiai klausykite. Penktadienį galite jaustis įsitempę, kažkas iš tiesų neduos ramybės. Nebijokite rizikuoti!Beje, kuo daugiau sužinosite apie antrąją pusę – tuo geriau pažinsite save. Būkite atviri naujovėms, ypač sekmadienį – tai pati romantiškiausia savaitės diena.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį Svarstyklėms visur vaidensis veidas žmogaus, kuris jus taip žavi. Matysite jį net užsimerkę! Tarytum jūsų protas žinotų, jog šią savaitę mylimą žmogų matysite retai – reikia įsiminti jo veidą... Antradienį – ketvirtadienį būsite paskendę verslo reikaluose, darbuose. Penktadienis ir šeštadienis – suartėjimui su žmonėmis tinkamos dienos. Nors tai nebus ypač romantiška, šiomis dienomis užmegzti pokalbiai gali atnešti nemažai naudos, o pašnekovai tapti bičiuliais. Sekmadienis – keista, be galo mieguista diena. Leiskite sau pailsėti.

SKORPIONAS
Pirmadienį tyrinėsite viską, kas tik norės nors šiek tiek prisiartinti. Būkite atsargūs, nepersistenkite, ypač bendraudami su simpatija ar antrąja puse. Štai antradienis, trečiadienis bei ketvirtadienis – magiškos dienos Skorpiono ženklo atstovams. Spinduliuosite teigiama energija, būsite atsipalaidavę, žavingi, tarsi magnetas trauksite aplinkinius! Kaip bebūtų, jums ramybės neduos tik vienas asmuo. Jeigu jau kurį laiką esate drauge, pasvarstykite, kaip atgaivinti draugystę, kaip įpūsti naujos aistros ir susižavėjimo. Šiems planams puikiai tiks savaitgalis!

ŠAULYS
Žvaigždės Šauliams šią savaitę pataria daugiau dėmesio skirti draugams, jie jumyse pažadins pačius geriausius jausmus. Be to, buvimas drauge padarys bičiulius laimingesniais. Savaitės viduryje svarstysite apie tai, kodėl romantinis gyvenimas nesiklosto taip puikiai kaip socialinis? Kodėl įdomiai pasišnekėti šiuo metu galite tik su platoniškais draugais? Faktas, kad penktadienį ir šeštadienį savo laiką norėsite skirti draugams, dar labiau išryškės meilės problemas. Nenusiminkite, įsigilinkite į savo jausmus, susiplanuokite neeilinį sekmadienį – šią dieną įvykęs pasimatymas gali padėti atgal prisišaukti laimę.

OŽIARAGIS
Šią savaitę nebūsite nusiteikęs romantiškiems nuotykiams, būsite susikoncentravę į savo ateitį, bet ne į romantiškąją jos pusę. Ypač antradienį - ketvirtadienį Jums rūpės kiti dalykai – Jūsų darbas, įtaka, gebėjimas sugalvoti naujų idėjų, kurių kūrimą kiti vilkina. Nors ir labai nesinorėsite, penktadienį ir šeštadienį turėsite susikaupti ir padaryti tai ką vis atidedate. Kaip bebūtų, sekmadienis visas Jūsų. Kažkam padarysite labai gerą įspūdį. 

VANDENIS
Pirmadienį atrasite kažką bendro su atsitiktiniu žmogumi arba su kažkuo, ką jau šiek tiek pažįstate (gali būti, kad iš romantiškosios pusės). Bendrumas su tuo žmogumi išliks nuo antradienio iki ketvirtadienio, net gi tuomet, kai būsite prastos nuotaikos. Tuomet penktadienį kažkas (gali būti, kad tas pats asmuo) su Jumis pradės pokalbį, kuris pakryps viliojimo linkme. Jeigu esate vienišas, šeštadienis bus tinkamiausia diena sutikti ypatingą žmogų, kuris Jums parodys, kad turite veidų, apie kuriuos dar nežinojote. 

ŽUVYS
Jūs ir pats-žinote-kas pastaruoju metu sutariate tiesiog nuostabiai, bet pirmadienį visa tai kažkas šiek tiek sujauks. Susidorokite su tuo iš karto, kad sumažintumėte pasekmes. Nuo antradienio iki ketvirtadienio būsite labai emocionalus, bet penktadienis bus stabilumo, pasitikėjimo savimi ir sėkmės diena. Tas pats su šeštadieniu. Vienintelė rizika yra netyčia pasakyti ką nors gėdingo. Sekmadienį draugas Jūsų gali paprašyti kuo nors pasirūpinti. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
Meile ateis netiketai, bet ir iseis.....
nebus man meilės šią savaitę, nebus...
Naujas komentaras