Meilės horoskopas savaitei (02 22 – 02 28)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Savaitės pradžia meilės atžvilgiu yra gana pavojinga.  Didesnė tikimybė apsirikti, neteisingai suprasti kieno nors jausmus. Išlikite pozityvūs, tačiau per daug vilčių  nepuoselėkite. Nuo trečiadienio širdies reikalai taps palankesni.  Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis tinkamas laikas flirtuoti ir rodyti dėmesį priešingai lyčiai. Ką bedarytumėte, mokėsite apžavėti. Savaitgalis tinkamas menams ir intelektualiems pokalbiams. 

 

JAUTIS.Nesiblaškykite į kairę ir dešinę. Norėdami turėti viską, galite likti prie sudužusios geldos. Tad savaitės pradžioje nesistenkite nuveikti visko, o džiaukitės mažais pasiekimais. Trečiadienį, ketvirtadienį galima intriga, kuri ne juokais gali sujaukti jūsų ramų gyvenimą. Tačiau žvaigždės nerekomenduoja aiškintis tiesos ir bylinėtis. Galite likti kalti be kaltės. Savaitgalį praleiskite laiko ramiai ir pasisemkite naujų jėgų iš gamtos. 

 

DVYNIAI.Iki savaitės vidurio drąsiai kurstysite aistras ir rizikuosite, tačiau ketvirtadienį bet kokia rizika nepasiteisins, o neatsargus žingsnis gali apsunkinti tai kam skyrėte ypač daug laiko ir jėgų. Penktadienis ir savaitgalis tinkamas naujoms pažintims, kelionėms ir dideliems susibūrimams. Neatsisakykite kvietimo į renginį. Galima lemiama pažintis. 

 

VĖŽYS. Jūs žinote, jog meilė, tai sunkus, o kartais ir pavojingas žaidimas, kuris reikalauja visiško atsidavimo. Būtent jo vėžiams gali pritrūkti pirmadienį ir antradienį. Kur klajoja jūsų mintys ir kodėl tapo taip sunku atverti širdį? Ketvirtadienį rasite visus atsakymus, o penktadienį ir šeštadienį galėsite džiaugtis saldžiais meilės pastangų vaisiais. Sekmadienis emocionalus ir jausmingas, mylėkite, bet nekonfliktuokite. 

 

LIŪTAS. Meskite iš galvos sąmokslo teorijas ir intrigas. Rizika nepasiteisins, tačiau jei žaisite atviromis kortomis ir  laimėsite viską. Nebijokite atverti savo širdies ir meilės durys  bus plačiai atidarytos pirmadienį, antradienį ir trečiadienį. Nuo ketvirtadienio galite sau leisti pažaisti katės ir pelės žaidimą. Nekaltos gaudynės gali išaugti į kažką didingo ir rimto. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite vaikams ir tėvams. Jiems prireiks jūsų paramos. 

 

MERGELĖ. Savaitės pradžioje  mėgausitės dėmesiu ir maloniu bendravimu. Komplimentus taip pat drąsiai žersite, kaip ir juos priimsite. Trečiadienį imkitės veiksmo čia  ir dabar bei nebijokite rizikuoti ir  padaryti tai, ko neplanavote. Ketvirtadienį, penktadienį mergeles valdys impulsyvi agresija. Pasistenkite išlikti ramios, jei  nenorite savaitgalio sutikti vienos ir vienišos. 

 

SVARSTYKLĖS. Pirmadienį antradienį teks plaukti pasroviui ir vargu ar jums pavyks pakeisti esamą meilės situaciją, tačiau nuo trečiadienio iki pat penktadienio sėkmė bus jūsų pusėje, o meilės srityje - įmanoma viskas! Vienišoms svarstyklėms naujos pažintys atneš ilgalaikių perspektyvų, o turintys antrąją pusę turės galimybę įsimylėti iš naujo.. Šeštadienį pasisaugokite apgaulių ir apkalbų. 

 

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje mėgausitės priešingos lyties atstovų dėmesiu, o  trečiadienį ir ketvirtadienį laukite provokacijų. Būkite atsargūs ir nepasiduokite spaudimui. Užsimezgęs slaptas meilės romanas atneš nemažai sumaišties. Penktadienį nesiimkite spręsti svarbių klausimų, geriau juos palikite savaitgali

 

ŠAULYS. Savaitės pradžia palanki naujoms pažintims ir romantiškam bendravimui. Pasiseks visiems, kurie nesėdės namuose! Trečiadienį, ketvirtadienį būkite atidesni partnerio norams ir interesams. Jei užgniaušite savo egoizmą, nemažai laimėsite. Penktadienį galite sulaukti nepelnytos kritikos, tačiau pasistenkite į viską reaguoti ramiai, neužsiplieksite. Savaitgalį laukite meilės laiško ar slapto gerbėjo išpažinties. 

 

OŽIARAGIS. Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį visos jūsų užgaidos bus patenkintos, tačiau gavę tai, ko trokštate vėl pasijusite nelaimingi. Tokios jūsų  emocijos gali išprovokuoti antrosios pusės pyktį ir susierzinimą. Tad šią savaitę pasistenkite išmokti įvertinti kitų pastangas. Savaitgalis meilei palankesnis, mėgausitės jaukia romantika ir nuoširdžiu rūpesčiu. 

 

VANDENIS. Savaitės pradžioje galite sulaukti intriguojančio pasiūlymo. Tačiau žvaigždės pataria neskubėti ir palaukti ketvirtadienio. Intuicija jums tinkamai pakuždės, ar pasiūlymas vertas jūsų dėmesio bei rizikos. Penktadienį paslapčių bus mažiau, o jūsų atvirumas padės siektoi užsibrėžtų tikslų. Savaitgalį jūsų seksualumas sprogs lyg bomba. Nusiteikite naujiems erotiškiems atradimams. 

ŽUVYS. Savaitės pradžioje finansinė padėtis užgoš romantišką bendravimą. Nestigs nei  įtampos , nei konfliktų. Nuo trečiadienio finansiniai reikalai ims krypti į gerąją pusę, todėl jausitės labiau atsipalaidavę, o aplinkiniai mėgausis jūsų nerūpestingumu ir gera nuotaika. Savaitgalį tikėkitės paramos ir palaikymo iš antrosios pusės.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras