Meilės horoskopas savaitei (02 24 -03 03)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Trykštanti energija ir savitas požiūris į gyvenimą žavės aplinkinius, todėl tikėtina, jog meilės frontą užpildys naujas susižavėjimo objektas. Jis/ji taip apsuks galvą, jog trumpam neteksite sveiko proto, kiekvieną akimirką galvosite apie naują simpatiją, todėl nieko nuostabaus, jog susikaupti bus nelengva.Trečiadienį, ketvirtadienį teks atsigriebti už visas svajoms skirtas minutes, privalėsite atlikti užmirštus darbus bei užduotis. Savaitgalį atodys, jog turite gerąjį džiną, nes kiekvienas noras lengvai realizuosis ir taps tikrove.

 

JAUTIS

Puikus metas pradėti naujus darbus – galbūt ir tai, ko niekada nesate bandę. Jau seniai svajojote išbandyti ką nors ekstremalaus? Apsilankykite slidinėjimo arenoje ir pagaliau paimkite į rankas snieglentę, patirsite daug įsimintinų pojūčių bei pasportuosite iki soties. Taip pat daugiau bendraukite su žmonėmis, neužsidarykite savo pasaulėlyje, kitaip tariant- plėskite socialinį gyvenimą. Vienišiams naujos pažintys žada įsimintiną meilės romaną, kuris laukui bėgant gali peraugti į rimtą draugystę. Turintiems antrąją pusę, savaitė bus kupina romantikos. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite dviese, pailsėkite.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžia nebus niekuo ypatinga, tačiau nepraraskite budrumo. Jau trečiadienį, ketvirtadienį gali užklupti laikini nesklandumai meilės fronte. Tikėtina, jog sulauksite priekaištų dėl pernelyg aštraus charakterio, kuris mylimą žmogų ne retai išveda iš pusiausvyros. Ramiai viską išklausykite, nepulkite priekaištauji, išsiaiškinkite nesutarimus ir toliau gyvenkite meilėje bei santarvėje. Savaitgalį skirkite saviugdai, apsilankykite rengiamuose seminaruose, paskaitykite mėgstamą literatūrą.

 

VĖŽYS

Nuo pirmadienio iki trečiadienio kaip niekad norėsite bendrauti. Plačiai atmerkite akis ir išplėskite ausis, nes šiomis dienomis galite išgirsti ne itin malonių dalykų iš meilės fronto. Galbūt tai bus skaudžios naujienos, susijusios su mylimo žmogaus neištikimybe ar veidmainišku poelgiu. Savaitės pabaiga kupina apmąstymų apie tolimesnius santykius, vienaip ar kitaip privalėsite priimti svarbų sprendimą. Savaitgalį nebūkite vienas, aplankykite senai matytus draugus, pabendraukite ir prasiblaškykite.

 

LIŪTAS

Sulauksite daug gražių žodžių bei komplimentų, juos žarstys mylimas žmogus, kolegos darbe. Jausitės pakylėtas ir be galo laimingas, sugrįš pasitikėjimas savo jėgomis. Savaitės viduryje pamiršite visus rūpesčius, negandas bei atsiduosite meilei. Mylimasis stebins mažytėmis, tačiau maloniomis staigmenomis be jokios progos. Taip primins kaip stipriai jus brangina ir myli. Jei yra galimybė savaitgalį išvykite į trumpą kelionę, asmeniniai santykiai nuo to taps dar stipresni.

 

MERGELĖ

Jei asmeniniai santykiai nejuda norimu tempu, nebadykite į mylimąjį pirštais ir nereikalaukite daugiau pastangų. Jei žmogus nesielgia taip, kaip jūs norite, tai dar nereiškia, kad nemyli jūsų iš visos širdies. Atminkite, jog šiltus jausmus ir atsidavimą kiekvienas rodo savais būdais. Trečiadienį, ketvirtadienį pagaliau sulauksite taip trokštamos romantikos, aistros, entuziastingų meilės prisipažinimų. Kad ir kaip to nenorėtumėte, tačiau savaitgalį didžiąją laiko dalį privalėsite skirti darbui, neužbaigtoms užduotims atlikti

 

SVARSTYKLĖS

 Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma patariame dažniau stebinti mylimą žmogų, nelaukti gimtadienio ar kitų švenčių, o daryti tai, kad ir paprastą, niekuo neišsiskiriančią dieną. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai. Savaitgalį skirkite poilsiui, atsipūskite, daugiau laiko skirkite pomėgiams.

 

SKORPIONAS

Norėsis viską mesti, darbo reikalus, net asmeninius santykius ir nors trumpam atsipūsti, daugiau laiko skirti tikrojo savęs paieškoms. Jei yra galimybė, pabėkite nuo visko, suteikite sau daugiau asmeninės erdvės, kad galėtumėte įvertinti, kaip jaučiatės iš tikrųjų. Ketvirtadienį, penktadienį teks dalyvauti svarbiame susitikime su verslo klientais, aptarti neatidėliotinus reikalus. Savaitgalį pajusite stiprią vidinę energiją, kuri neleis liūdėti, veikiau priešingai- viską atliksite su didžiausiu užsispyrimu ir šypsena veide. Net namų ruošos nebus tokia neįveikiama kliūtis.

 

ŠAULYS

 Paslaptinga ir nuostabos kupina savaitė. Jei esate vienišas, sulauksite malonios staigmenos ir paslaptingo gerbėjo. Tai gali būti pasakiško grožio gėlių puokštė ar saldainių dėžutė. Kad ir kaip stengtumėtės išsiaiškinti, kas ta/tas paslaptingas gerbėjas, to padaryti nepavyks. Išaukite tinkamo momento ir slaptasis įsimylėjėlis vieną dieną prisistatys tinkamai. Trečiadienį, ketvirtadienį skirkite daugiau dėmesio šeimai ar senai matytiems draugams aplankyti. Jie tikrai apsidžiaugs jūsų draugija. Savaitgalį visą dėmesį skirkite mokslams, savęs tobulinimui.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jausitės suerzintas ir piktas, todėl galimi stiprūs pykčio proveržiai, galintys įžeisti aplinkinius. Tačiau nepersistenkite ir neigiamų emocijų neišliekite ant mylimo žmogaus, juk jis niekuo dėtas dėl Jūsų asmeninių nesėkmių. Trečiadienį, ketvirtadienį, žvaigždės padės nusiraminti ir vėl džiaugtis gyvenimo pilnatve, visi rūpesčiai išsisklaidys taip lyg jų nė nebūtų buvę. Savaitgalis laukia kaip niekad pašėlęs, audrų gerąja prasme nusimato ir intymiame gyvenime. Drauge su mylimuoju į miegamąjį būsite pasiryžę įnešti gerų permainų, išbandyti naujų sekso pozų ar pasimėgauti erotinio masažo malonumais.

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.

 

ŽUVYS

Šią savaitę Jums bus gana sudėtinga išlipti iš lovos, tingėsite ką nors daryti, todėl ir Jūsų santykiai su antrąja puse tikrai nebus tokie karšti, kokių norėtųsi. Palankiausia šios savaitės diena – trečiadienis. Šią dieną palanku apsilankyti teatre ar išvykti į gamtą. Savaitgalį pabūkite dviese su mylimu asmeniu, pamiršę visus rūpesčius, ir visai nesvarbu, kur tai darysite.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
Mazdaug tiesa :)
Naujas komentaras