Meilės horoskopas savaitei (02 25 – 03 03)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI:Skirtumas tarp konstruktyvios kritikos ir kito žmogaus ar poelgio smerkimo tikrai yra – savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai turėtų atkreipti į tai dėmesį, ypač bendraujant su romantiniu partneriu. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pirmenybę teikti kito žmogaus (partnerio, draugo, naujo pažįstamo...) poreikiams – nustebsite, meilės karma Jums iš tiesų atsidėkos. Beje, spindėsite žavesiu – mėgaukitės! Penktadienis – diena, tinkama rimtiems sprendimams, nepriklausomai nuo to, ar turite partnerį ar esate vieni. Sekmadienį patariama skirti laiko vienatvei ir naujiems atradimams – laukia puikios akimirkos.

SEKSAS: Šią savaitę privalote „atidirbti“ viską, ką esate prižadėję: praėjusią savaitę ar praėjusį mėnesį. Jei neišpildysite savo pažadų, galite pamiršti apie seksą artimiausiu metu apskritai. Nežinote, kaip prieiti prie savo partnerio? Pradėkite nuo šokio.

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Jaučio ženklo atstovams Žvaigždės pataria nepamiršti senų (gal net nebemadingų) romantinių triukų – šie Jums tikrai pagelbės. Trečiadienį palanku laiko skirti sau pačiam, tik pailsėję galėsite išpildyti ketvirtadienio bei penktadienio aistrą! Romantiški santykiai (nesvarbu, seni, naujai prasidėję ar tik potencialūs) bus sėkmingi, rezultatai – tikrai įdomūs. Sekmadienis – ramesnė diena, kuomet į pasaulį būsite linkę žvelgti filosofiškai, ieškosite meilės šaknų, tačiau... neprarasite aistringo nusiteikimo!

SEKSAS: Erotiniai santykiai gali vystytis dvejopai: mėgausitės seksu, tačiau liksite be pramogų, arba meilės žaidimus iškeisite į savo kaprizų įgyvendinimą – eisite į teatrą, kiną, čiuožinėti, išmėginti naujo maisto... Vis dėl to, ar gali kas pakeisti intymų artumą?

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovams Žvaigždės pataria atidžiau klausytis: kažkieno pokalbyje nuskambės asmeniškai Jums adresuojama žinutė. Ją išgirsti šįkart – svarbu. Nuo antradienio iki ketvirtadienio įsimylėję Dvynių ženklo atstovai visą dėmesį, laiką ir susikaupimą norės skirti vien tik antrajai pusei, tuo tarpu vienišiams dienos bus palankios naujoms romantinėms galimybėms. Penktadienį bei šeštadienį patariama pernelyg neatiduoti jausmams ir vadovautis protu. Sekmadienis – partneriams tobula diena, nesvarbu, kalbėsime apie romantinius, sekso, nusikaltimo ar žaidimo partnerius, pasitelkite vaizduotę.

SEKSAS: Iš visų kūno dalių jus labiausiai domins kojos – moteriškos arba vyriškos. Matysite jas visur: darbe, restorane, viešajame transporte, verslo susitikimuose. Tačiau taip įkyriai žvalgydamiesi, galite užsitraukti nemalonumų už įžūlumą. 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Romantinis klausimas, ramybės Vėžio ženklo atstovams nedavęs jau kurį laiką, savaitės pradžioje paaiškės buvęs ne toks svarbus ar reikšmingas. Jausitės puikiai ir tai bus viskas, kas Jums rūpės. Žvaigždės įspėja: savaitės viduryje Jūsų meilės, santykių suvokimas gali nemenkai skirtis nuo kito žmogaus. Dabar svarbiausia – susikalbėti ir nusistatyti vienodus standartus. Penktadienį ir šeštadienį bus iš tiesų ryški emocionalioji Jūsų pusė. Beje, tai iš tiesų žavės Jūsų išrinktąjį. Sekmadienis – ramesnė diena, tinkama vienatvei, apmąstymams ir poilsiui. Skirkite laiko sau!

SEKSAS:  Jūs jau esate pasiruošę rimtiems intymiems santykiams, tačiau vis kažkas stabdo. Jums vis atrodys netinkama vieta ir laikas: tai jums nuotaiką sugadins kelių pareigūnas, tai nenusisekęs susitikimas... Arba užsidegusį seksą užgesins paskambinęs direktorius.

LIŪTAS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai tarsis stengsis patys saugoti savo širdis, norėsite atsiriboti nuo kitų žmonių, galite jausti įniršį. Kaip bebūtų, nesustokite, išsiaiškinkite, kur ir kodėl iš tiesų esate, ką jaučiate ir ko trokštate. Visa tai išsiaiškinę, pasikalbėkite su partneriu (iki ketvirtadienio). Šią dieną suspindės romantika, kuria galėsite iš tiesų pasimėgauti, jei tik sugebėsite atsipalaiduoti. Penktadienį bei šeštadienį daugiausia dėmesio ir laiko pareikalaus šeima (ar žmonės, kuriuos ja laikote). Sekmadienis – tinkamas metas smagiam pasimatymui bei seksualumui.

SEKSAS: Paradoksas, tačiau seksualinis įkvėpimas jums ateis dėka... depresijos. Kuo jūs būsite liūdnesni ir vis mąstysite apie gyvenimo beprasmybę bei dienų pilkumą, tuo audringesnis bus seksas. Normalu, juk norėsis pajusti meilę „čia ir dabar“, kol neatėjo pasaulio pabaiga.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje kažkas iš tiesų įvertins aukštus Mergelės ženklo atstovų standartus, tad jausitės laimingi. Beje, neleiskite nereikšmingoms smulkmenoms griauti Jūsų pasitikėjimo savimi. Turintiems antrąją pusę trečiadienis labai palankus svarbiems įvykiams, rimtiems planams. Svarbu išsakyti visas nerimo ar problemų priežastis, atvirumas dabar – daug lemiantis. Penktadienį bei šeštadienį Mergelės ženklo atstovus valdys emocijos ir tai gali kiek trikdyti. Atsikratykite bet kokių nusiteikimų ir elkitės atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją. Sekmadienis – nedidelėms emocinėms rizikoms palanki diena.

SEKSAS:  Ši savaitė bus sudėtinga: jūsų nuomonė kardinaliai skirsis nuo antrosios pusės. Jei jūs norėsite griebti jautį už ragų, antroji pusė bus linkusi jį paleisti ganytis. Ir blogiausiai, kad jūs daugiau dėmesio skirsite darbo reikalams nei šeimyniniams. Gal reikėtų šiek tiek nusileisti?

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovų širdies reikaluose laukia nauja, taiki perspektyva. Pasistenkite užsiblokuoti nuo išorinio triukšmo, tempo ir išlaikyti ar atkurti savo vidinį balansą. Nuo antradienio iki pat darbo savaitės pabaigos Jūs – bet kokių populiarumo varžybų nugalėtojas. Drąsiai flirtuokite, pasitikėkite savimi, mėgaukitės dėmesiu. Penktadienį bei šeštadienį svarbiausia bus daug duoti (nepriklausomai nuo to, kiek gaunate) – tik taip galėsite prisišaukti gerą energiją. Sekmadienis – iššūkiams, plačiam ir atviram požiūriui palanki diena.

SEKSAS: Jūs labiau domėsitės svetimu lytiniu gyvenimu: intrigomis, skyrybomis ir gundymais. Beje, jūs ir patys mielai sudalyvautumėte vienoje iš komedijų-tragedijų-dramų. Tačiau patys viso to velti savame gyvenime tikrai nenorėtumėte.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai sulauks kažkokios romantiškos informacijos ar bent jau jos dalies. Kaip bebūtų, tai bus gana reikšminga. Ypač aiškiai ir kruopščiai visus reikiamus dalykus apmąstyti galėsite trečiadienį, tačiau neskubėkite priimti sprendimo, nes jis šiuo metu gali būti gana silpnas, ne ypač palankus ateityje. Pirmiausia pasistenkite apgalvoti kiek įmanoma daugiau alternatyvų. Penktadienį bei šeštadienį, rodos, spindėsite magiška energija, patrauklumu – mėgaukitės. Nesvarbu, ar turite antrąją pusę, ar esate vieniši, tai – Jūsų spindėjimo metas. Sekmadienį pasistenkite klausyti intuicijos – ji beveik visais atvejais bus teisinga.

SEKSAS: Kuo daugiau aistros parodysite savo šeimyniniame gyvenime, tuo daugiau jus apdovanos dangus. Jei pamaloninsite savo partnerį oraliniu būdu, jis arba ji neliks skolingi. Nebūtinai lovoje, galbūt padės susidoroti su išties sudėtingu verslo projektu.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams patariama pernelyg nepasikliauti savo mintimis, įžvalgomis apie meilės gyvenimą, romantinius planus. Tam laikas palankus bus savaitės pabaigoje, dabar verčiau atidžiau peržvelkite viską, kas svarbu. Maždaug trečiadienį vėl sugrįš ypatingas laimės pojūtis, puikiai gebėsite išlaikyti balansą tarp ateities planų ir gyvenimo šia diena. Mėgaukitės kiekviena akimirka ir neslėpkite savo lūkesčių. Penktadienį ar šeštadienį netikėtai susiklosčiusi situacija gali priversti jus parodyti droviąją savo pusę, svarbiausia – neužsisklęskite, drąsiai klauskite. Sekmadienį būsite pasiruošę nuotykiams ir naujiems atradimams.

SEKSAS: Norėsis kažko naujo ir egzotiško, o tai paspartins ir bet kokius intymius santykius. Jei nenorite būti apšaukti bepročiais, geriau patys tinkamai pasiruoškite naujovėms. Pasitarkite su draugais – ir stebėkite jų reakciją. Arba paskaitykite straipsnių-patarimų.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje, tikėtina, Ožiaragio ženklo atstovus nustebins ryšys su kažkuo iš romantinės praeities. Nebijokite kylančių jausmų, būkite nuoširdūs ir siekite laimės. Trečiadienį svarbiausias turėtų būti darbas. Padarykite tai, ką reikia ir galėsite atsiduoti tam, kas malonu. Penktadienį bei šeštadienį skirkite laiko nedideliems apmąstymams: šiomis dienomis į meilės santykius gebėsite pažvelgti kiek iš kitos pusės. Rezultatai bus gana nemaži. Beje, pernelyg nepasikliaukite kitų patarimais – jie šiuo metu gali nebūti naudingi. Sekmadienį Žvaigždės pataria nusiraminti ir pailsėti.

SEKSAS: Norėsite pasivolioti ant žolės ir tuoj pat čia pasimylėti. Tiesa, klimatas nelabai leis pasimėgauti tokiomis pramogomis. Norėsis išvažiuoti ten, kur šilta... O gal pasiieškokite kokios oranžerijos – gal pas draugę balkone, o gal kraują užkaitins ir miesto oranžerija?

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovams svarbūs bus net iš pažiūros visai nereikšmingi dalykai. Žvaigždės siūlo ir patiems atsargiau rinktis žodžius. Beje, šiuo metu parodytas meilumas, dėmesys ateityje gali iš tiesų atsipirkti. Savaitės vidurys – kupinas naujų romantinių galimybių, siekių, apdovanojimų. Penktadienis ir šeštadienis – palankiausios šios savaitės dienos, puikiai gebėsite bendrauti su aplinkiniais, jausite aplinkinių dėmesį ir įvertinimus. Sekmadienį tikėtina sulaukti naujienų.

SEKSAS: Dabar karaliaus tik juokas ir linksmybės, tad į meilės medžioklę leisitės noriai ir patirsite nepakartojamą malonumą. Tiesa, atsiras ir tokių, kurie bumba iš pavydo, žiūrėdami į jūsų tokią laimę. Mažiau kreipkite į tokius dėmesio.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovų instinktai (tiksliau, pasikliovimas jais) gali sukelti šiokių tokių romantinių sunkumų. Pasistenkite labiau įsiklausyti į tai, ką sako partneris, atsikratykite baimių. Sėkmė meilėje sugrįš antradienį. Iki pat ketvirtadienio laikas – labai palankus tobulėjimui romantinėje srityje. Būkite aktyvūs! Penktadienį ir šeštadienį Žvaigždės pataria labiau į save įsiklausyti, pristigus poilsio – pailsėti, pavargus nuo kompanijos – pabūti vienumoje. Galbūt santykiams reikia šiek tiek laiko? Sekmadienį viskas taps aiškiau. Beje, šią dieną Jus lydės didelė sėkmė.

SEKSAS: Gali būti, kad pačioje pradžioje išprovokuosite savo antrąją pusę aktyviems veiksmams, o paskui apsimesite, kad nieko neįvyko arba kad jūs nesate nusiteikę seksui. Dar pasakykite, kad esate gyvi oru. Gal užtenka vien tik svajoti ir įgyvendinti savo fantazijas kokios jos bebūtų?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras