Meilės horoskopas savaitei (02 27 – 03 04)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai nenumaldomai galvos apie ilgalaikius planus, tikslus... Tai – puikus laikas nuoširdžiam pokalbiui su partneriu, galbūt – apie bendrą ateitį, o galbūt – ko iš tiesų tikitės vienas iš kito? Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės žada naujų idėjų ir galimybių pliūpsnį – jausitės įkvėpti, būsite atviri pasaulio naujovėms! Savaitgalį savo „ugnele“ įkvėpsite ir mylimus žmones: gebėsite pakerėti bet ką. Tai palankus metas pasimatymams, bendravimui su mylimuoju, o vienišiams – susitikimams su naujais žmonėmis.

 

JAUTIS

Pirmadienį bei antradienį kaip niekada stiprus bus Jaučio ženklo atstovų ištikimybės jausmas. Tai privers mylimąjį (ar bet ką, esantį šalia jūsų) jaustis ypatingai! Jeigu esate vieniši ir ieškote meilės, šios dienos tam itin palankios: padvigubinkite pastangas, būkite atkaklesni, bendraukite ir mėgaukitės! Bendravimas labai svarbus bus ir savaitės viduryje: stenkitės įsiklausyti, ką sako kiti, apgalvokite savo žodžius ir viskas klosis puikiai. Savaitgalį Žvaigždės pataria nors truputį nukrypti nuo rutinos: išvykite į trumpą kelionę su partneriu ar tiesiog eikite kažkur, kur paprastai nesilankote. Tai padės jūsų santykiams!

 

DVYNIAI

Paslaptys – ne visada tinkamas dalykas tikrai romantikai, meilei, bet kartais tai – neišvengiama. Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovams teks susidoroti su kažkokia svarbia informacija, ko gero, neišvengsite paslapčių. Kaip bebūtų, neskubėkite ir viską išspręsite. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite kupini geros energijos! Sužinokite, apie ką svajoja jūsų mylimasis ir jam tai pasiūlykite: malonus laikas drauge bus ypač naudingas šiuo metu. Savaitgalis nebebus toks jaukus: galimi nedideli ginčai, nesusipratimai... Svarbiausia – neskubėti teisti, nebijoti kalbėtis ir stengtis išlikti ramiems, taip problemas išspręsite kur kas greičiau.

 

VĖŽYS

Kalbėkite: pirmadienį bei antradienį Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės žada ypatingą gebėjimą įtikinti. Nesvarbu, ar ginčysitės šimtąjį kartą dėl to pačio dalyko, ar diskutuosite su skeptišką požiūrį tuo klausimu turinčiu žmogumi – gebėsite visus palenkti savo pusėn. Savaitės viduryje, ko gero, būsite tiesiog apipilti nauja informacija. Vienišiai šiuo metu gali jaustis kiek neramiai, būti nusivylę, nusiminę. Pasistenkite skirti laiko bendravimui su brangiais žmonėmis ar tiesiog mėgstamai veiklai. Savaitgalį labai stipri bus intuicija – tai padės nesunkiai gauti tai, ko seniai trokštate.

 

LIŪTAS

Pirmadienis bei antradienis – iš tiesų tinkamos dienos užbaigti tam, ką seniai norėjote. Galbūt santykiuose atėjo metas pertraukai? Kaip bebūtų, svarbius sprendimus priimkite tik būdami dėl to tikri. Taip pat, tai tinkamas metas pradėti naują etapą: galbūt seniai troškote drauge su partneriu pradėti naują veiklą? O gal tiesiog atsisakyti senų įpročių? Savaitės viduryje labai svarbiu taps mokslas, išsilavinimas. Jei planuosite pasimatymą, verčiau rinkitės intelektualesnę veiklą nei susitikimą restorane ar kine. Savaitgalį turėsite įvykdyti nemažai atsakomybių, būsite atsidavę darbams. Nepamirškite pailsėti ir skirti laiko mylimajam!

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje Mergelių ženklo atstovai gali būti pasimetę savo pačių mintyse: svarstysite, ko iš tiesų norite ar analizuosite giliausius suderinamumo lygius, trokšite romantikos. Taip, reikia skirti laiko sau, apmąstymams, tačiau tai neturi tapti vienintele veikla. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria ypatingą dėmesį skirti mažoms detalėms – tai gali būti pirmas žingsnis į kažką didelio, tai, kas tikrai pravers ateityje. Savaitgalį atsipalaiduoti leis ir gyvenimą saldesniu padarys jūsų gebėjimas organizuoti (jausmus – taip pat). Skirkite laiko pasiruošimui ir mėgaukitės!

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ir antradienį Svarstyklių ženklo atstovams Žvaigždės pataria ypatingą dėmesį skirti mažoms detalėms, smulkmenoms – tai gali daryti įtaką jūsų elgesiui labiau, nei norėtumėte. Net jeigu tik pradėjote su kažkuo susitikinėti, galite būti linkę daryti nedideles, nesąmoningas klaidas. Savaitės vidurys padovanos nemažai veiklos, smagių galimybių. Romantika sklandys ore, tad nebus sunku jos pasisemti! Savaitgalis nepalankus planų įgyvendinimui. Nebijokite spontaniškumo ir drąsiai velkitės į nuotykius!

 

SKORPIONAS

 

Savaitės pradžioje raktas į sėkmę Skorpiono ženklo atstovams bus kompromisas. Galbūt būtų pravartu leisti partneriui laimėti, bent jau diskutuojant dėl ne itin svarbių ar didelių dalykų? O galbūt verta pasiduoti ir pagaliau susitikti su tuo įkyriu gerbėju? Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria būti atsargesniems su pagundomis. Jei esate vieniši, galbūt ir verta atsiduoti pagundai, bet kitu atveju – stenkitės neprarasti kontrolės! Laimei, savaitgalį jus aplankys nuostabi emocinė energija – tai padės ne tik svajoti, bet ir pasistengti tas svajones perkelti į realybę!

 

ŠAULYS

 

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite „užsivertę“ darbais, atsakomybėmis... Ko gero, norėsite atsižadėti romantinio gyvenimo bent keletui dienų. Kaip bebūtų, Žvaigždės pataria to nedaryti, ypač – jei jau turite partnerį! Svarbiausia šiuo metu – stengtis suderinti viską, siekti gyvenimo harmonijos. Trečiadienį, ketvirtadienį pradėsite atsirinkti svarbiausius dalykus. Tikriausiai, teks apsiimti nemažai naujos veiklos, tačiau tai žadės nemažai naujų galimybių. Taip pat, bus palankus metas pasimatymams, romantikai. Savaitgalį Šaulio ženklo atstovai bus susimastę, įnikę į gilų savęs realizacijos klausimą... Nepamirškite atsipalaiduoti!

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovams bus ypač svarbu ištrūkti į lauką, net jeigu orai tam nebus labai palankūs. Ieškokite kompromisų, pasistenkite, kad mylimas žmogus norėtų drauge su jumis atrasti gamtos stebuklus. Po tokio pasibuvimo gamtoje turėtumėte jaustis iš tiesų neblogai, trečiadienį ir ketvirtadienį  meilės gyvenime pajausite nemenką palengvėjimą. Žinote, ko norite, ir jei to neturite – matysite, kaip tai gauti. Savaitgalį, ko gero, skirsite vienam vieninteliam žmogui – nesvarbu, - realiai, žiūrint paslapčia ar svajojant mintyse. Nepamirškite imtis kažko, kad mintys virstų darbais!

 

VANDENIS

Rodos, savaitės pradžioje viskas klosis be galo keistai, ypač – pirmadienį. Kaip bebūtų, jūs žinosite, kaip su tuo susidoroti! Pasistenkite kažką pakeisti, nebijokite parodyti, kas iš tiesų esate – juk tik tuomet, kai partneris priims tikrąjį jus (o jūs – partnerį), santykiai bus pilnaverčiai. Savaitės viduryje jūsų protą „okupuos“ mintys apie romantinį gyvenimą. Stenkitės neapleisti kitų interesų, taip pat, elgtis taip, kad nenukentėtų darbai ar kita veikla. Savaitgalį siautulingus planus gali sugriauti jūsų sveikata ar su tuo susiję reikalai. Kaip bebūtų, galėsite mėgautis vienas kitu ramesnėje aplinkoje.

 

ŽUVYS

Pirmadienį bei antradienį ypač ryški bus Žuvų ženklo atstovų artistinė pusė. Ypač palanku, jei tai bus susiję su muzika – ji padės pelnyti tinkamo žmogaus dėmesį. Žinoma, keletas poetiškų frazių taip pat gali veikti magiškai! Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pernelyg daug nesitikėti, neįsijausti į jokį amplua – šiuo metu viskas bus ypač laikina, tad pasistenkite, jog staigūs pokyčiai neatneštų nusivylimo. Savaitgalį jums bus ypač lengva pritraukti aplinkinių, ypač – priešingos lyties atstovų, dėmesį. Vienišiai, pasinaudokite proga ir pastebėkite jums rodomas simpatijas!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras