Meilės horoskopas savaitei (02 28 – 03 06)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje pasinersite į darbus, rodos, aistra karjerai šiuo metu bus svarbiausia. Kaip bebūtų, tai nereiškia, kad reikia pamiršti kitos rūšies aistras. Labiausiai kibirkštį, užsidegimą pajusite ketvirtadienį bei penktadienį. Būsite nepriklausomi ir žavingi... Daug dėmesio teks skirti visokiems ryšiams. Pajauskite meilę!Išnaudokite karštąją energiją, kol turite galimybę, nes savaitgalį romantikos gali ir pritrūkti... nevaržykite savęs, būkite atviri ir aistringi!

JAUTIS
Savaitės pradžioje, tikėtina, susirasite savąjį romantikos guru – tą, kurio draugystės trokšite už vis labiau, kieno patarimai jums bus ypatingi. Ketvirtadienį bei penktadienį galite pasijusti vedžiojami už nosies, tarsi kažkas su jumis žaistų. Eisite iš proto, o gal tiesiog prisijungsite prie smagaus žaidimo? Gal kažkas tik nevykusiai stengiasi flirtuoti... Savaitgalis Jaučiams bus kupinas draugystės ir žavesio. Turintieji antrąsias puses šeštadienį bei sekmadienį praleiskite drauge – tai puikus laikas meilei!Vienišiams Žvaigždės pataria būti atviriems, spinduliuoti šiluma, energija – tai metas, kai gali išsipildyti visos jūsų svajonės!

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Dvyniams gali tekti nemaloniai nustebti: galbūt toli gražu nesate tokie artimi, kaip manėte? Apskritai, tai bus neįprasta savaitė. Ypač tai pajausite ketvirtadienį bei penktadienį – viskas vyks priešingai nei visada. Nors esate lankstus, tačiau asmuo, kuriuo žavitės, šiomis dienomis jums bus tikras iššūkis. Kaip bebūtų, leiskite visatai jums kažką parodyti, atskleisti – tai tik skatins tobulėjimą. Savaitgalį Žvaigždės Dvyniams pataria nebūti pernelyg rimtiems – atsipalaiduokite, būkite paprasti, linksmai nusiteikę, galite net iškrėsti kokią išdaigą. Visa tai atneš sėkmę.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje gali aplankyti jausmas, jog trokštate pasislėpti nuo pasaulio. Kartais iš tiesų  geriausia gerbti tokius instinktus. Ketvirtadienį bei penktadienį, ko gero, pajusite vidinę kovą. Kas dėl to kaltas, protas ar širdis? Protingiausia šioje situacijoje būtų pripažinti savo skirtingus troškimus ir kol kas pirmenybę teikite tam, dėl ko jau esate įdėję nemažai pastangų. Savaitgalis bus ypatingas: empatiškumo bei intuicijos dėka jausitės nepakartojamai. Mylėsite, jausitės mylimi ir žavėsite aplinkinius! Pasistenkite išnaudoti šį puikų laiką.

LIŪTAS
Šią savaitę Liūtams meilėje svarbiausia bus klausymasis. Tai gali būti tikras iššūkis – ar galite nurimti, klausytis ir girdėti, ką jums pasakoja? Situacija vystytis pradės ketvirtadienį arba penktadienį. Vadovaukitės instinktais, nebijokite prieiti, neatstumkite kitų. Savaitgalį turintiesiems antrąsias puses Žvaigždės pataria vengti komandinio apsipirkinėjimo – tai gali lemti konfliktus. Apskritai šeštadienis – gan konfliktiška diena, venkite ginčų dėl pinigų, pasistenkite romantika atgaivinti santykius, nustebinti partnerį.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje aplinkiniai stengsis prisivyti Mergeles, mokysis judėti greitu šių tempu. Apskritai, Žvaigždės pasirūpins, kad Mergelės ženklo atstovai būtų nepakartojami – atrodysite nuostabiai, spinduliuosite teigiamomis emocijomis, būsite laisvi ir be proto patrauklūs!Pasinaudokite tuo!Ketvirtadienį bei penktadienį seksis tik tada, jei išmoksite nutylėti kritiką, skirtą mylimam žmogui.  Jei tai nėra gyvenimo svarbos klausimas – prikąskite liežuvį, būkite tolerantiški ir pasistenkite suprasti partnerį. Savaitgalį energiją tinkama linkme nukreipsite daryti kažkam paslaugas, kurdami įsipareigojimus. Tai puikus laikas meilei!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklėms Žvaigždės pataria nusiraminti, susikaupti, sustoti. Jei turite antrąją pusę, leiskite partneriui žinoti, kad šiuo metu jums reikia poilsio. Vienišiai taip pat turėtų stabtelėti – pamiršti pažinčių anketas, flirtą ar svajas apie meilę. Toks periodas netruks ilgai: ketvirtadienį ar penktadienį jau būsite pasiruošę veiksmui!Šiomis dienomis susiplanuokite neįprastą vakarą, pasimatymą, pramogas. Laikas puikus susitikimams akis į akį, tad negaiškite laiko flirtui internete. Savaitgalį svarbiausia atkreipti dėmesį į smulkmenas – šios nulems kitos savaitės nuotaikas.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje nemažai dėmesio pareikalaus darbas, tačiau rasite laiko ir bendravimui.  Apskritai, viskas klosis puikiai, santykiai sėkmingi bus tiek su senais pažįstamais, tiek su naujais žmonėmis. Žinote, ką ir kada reikia pasakyti. Nesvarbu, kaip užsiėmę būsite – nusiųskite mylimam žmogui nors trumpą, jaudinančią SMS žinutę. Ypatingai daug dėmesio partneris gali reikalauti ketvirtadienį ar penktadienį – nenusigręžkite, stenkitės būti lankstus. Savaitgalis – kūrybingas, kupinas siurprizų ir meilės iššūkių. Būsite nepakartojami – mėgaukitės!

ŠAULYS
Žinoma, meilė – paslaptinga, kupina malonių siurprizų, tačiau savaitės pradžioje gali tekti susidoroti ir su ne tokiais romantiškais reikalais. Svarbiausia, būkite sąžiningi, atviri ir nuoširdūs – puiki klotis garantuota!Ketvirtadienį, penktadienį viskas pakryps malonesne linkme – būsite patrauklūs, įspūdingi, žavėsite aplinkinius. Pasitelkite gudrumą, empatiją ir tikrai žinosite, ką turite pasakyti. Savaitgalį didelę įtaką jums darys kažkieno kito (galbūt geriausio draugo/draugės?) meilės istorija, jos klotis. Nepulkite patarinėti, stenkitės gyventi savo gyvenimą.

OŽIARAGIS
Pastaruoju metu dėjote daug pastangų, stengdamiesi patobulinti draugystę ar susirasti jums skirtą žmogų. Savaitės pradžioje turėtumėte mėgautis darbo vaisiais. Beje, vienišiams tai ypač palankus metas įsimylėti!Ketvirtadienį ir penktadienį teks kiek nurimti – sustokite, pamąstykite apie viską, kas vyksta. Jei neturite partnerio, apgalvokite savo širdies vertybes; turintieji antrąsias puses turėtų pamąstyti apie ateitį, kas gali padėti pamatus sėkmingam gyvenimui drauge. Savaitgalį grįš jūsų puiki spindinti energija – trauksite, žavėsite žmones. Pasinaudokite pasitaikančiomis galimybėmis!

VANDENIS
Vandeniams Žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į subtilius ženklus, užuominas – tai šią savaitę bus ne mažiau svarbu nei atviras bendravimas. Neignoruokite gaunamų žinučių bei laiškų!Pasistenkite žvilgtelėti į savo pasąmonę – išeitis iš šią savaitę kilsiančių problemų bus joje. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės jums šypsosis – atrodysite ir jausitės fantastiškai. Norite suplanuoti neįtikėtinai karštą pasimatymą? Tai – tam tinkamiausios naktys ir dienos!Savaitgalį galite sulaukti kažkieno pabaigos. Kaip bebūtų, nepervertinkite situacijos ir nenusiminkite, juk pabaigą lydi kažkieno naujo pradžia.

ŽUVYS
Nebijokite klausti. Savaitės pradžioje jums ypač reikės pagalbos meilės reikaluose – prašykite artimųjų patarimo, sekite meilės istorijomis, ar... nesvarbu, tik nespręskite visko pats. Išgirskite bent keletą nuomonių, palyginkite situaciją skirtingų žmonių akimis. Ketvirtadienį bei penktadienį patariama permąstyti savo reikalavimus partneriui. Nebūtinai turite juos sumažinti, tiesiog neprasilenkite su realybe! Ir nebijokite, nesidrovėkite: savaitgalį Žvaigždės žada ypač seksualią energiją!Atsipalaiduokite ir pasiruoškite nuotykiams.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
sakot atsipalaiduoti? be problemų :D
Naujas komentaras