Meilės horoskopas savaitei (03 02 – 03 08)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienis puiki diena romantiškiems santykiams puoselėti ir stiprinti, todėl nieko nelaukite ir antrajai pusei priminkite kaip stipriai ją/jį mylite. Tam nereikės išleisti krūvos pinigų, juk mieliausi, širdį glostantys dalykai ne kas kitas, kaip smulkmenos. Todėl tam puikiai tiks romantiška vakarienė ir, žinoma, aistringas seksas! Tikėtina, jog abi būsite itin romantiškai nusiteikę, todėl visą savaitę skraidysite padebesiais. Trečiadienis ir šeštadienis – vienišųjų širdžių metas, todėl jei ieškote nuotykių – pirmyn, net neabejojame, jie Jūsų laukia.

 

JAUTIS

Aršus charakteris šią savaitę gali pridaryti nemažai bėdų: valdžią demonstruoti norėsis ne tik profesijos srityje, tačiau ir asmeniniuose santykiuose. Deja, mylimasis neleis Jums įsisiautėti ir akimirksniu aplaužys ''ragelius'', kitaip tariant – parodys Jums tikrąją vietą. Tik išmokę suvaldyti savo aršų charakterį asmeniniuose santykiuose įsivyraus taika, harmonija ir besąlygiškas tarpusavio supratimas. Antrosios pusės iki šiol neturintys šią savaitę bus itin žavingi, kerintys, todėl atkreipti aplinkinių dėmesį bus itin paprasta. Didžiausia bėda ta, jog nė vienas į Jūsų širdį besibeldžiantis kandidatas jos nesuvirpins.

 

DVYNIAI

Jau pirmąją savaitės dieną būsite užvaldytas jausmų, kuriuos norėsite išreikšti antrajai pusei, tačiau šiam norui išpildyti nebus lemta, bent jau ne tądien. Panikuoti ar kelti maišto neverta, išlikite kantrūs ir tiesiog palaukite, mat savaitės viduryje partneris atsilaisvins nuo didžiulės darbų apgulties ir pats/pati parodys švelniąją savo pusę. Vienišiesiems patariama pasikliauti emocijomis, nuojauta, šįkart ji Jūsų neapgaus. Todėl jeigu giliai širdyje jaučiate, kad Jūsų dėmesio vis siekiantis asmuo yra tas vienintelis, neatsukite jam/jai nugaros. Kitu atveju galite pražiopsoti gerą šansą.

 

VĖŽYS

Kalbėkite atvirai ir išsakykite viską, kas neduoda ramybės tiek romantinių, tiek santykių su draugais srityje, tik tada galėsite džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Savaitės viduryje patariama į asmeninius santykius įpūsti šiek tiek romantikos, naujovių, kurios praskaidrintų rutiną. Jei yra galimybė nors trumpam ištrūkite iš miesto šurmulio ir pabėkite į gamtą, kur galėsite pabūti tik dviese. Antrosios pusės dar ieškantiems žadamos puikios prognozės ir permainos meilės srityje, pagaliau į širdį šilti jausmai.

 

LIŪTAS

Viena iš sunkesnių savaičių, kurios metu galite patirti sunkių dvasinių sukrėtimų. Tikėtina, jog žinia apie antrosios pusės slėptą elgesį sukrės iki sielos gelmių, skruostu nuriedės ne viena ašara. Todėl viena aktualiausių diskutuotinų temų šią savaitę taps skyrybos, mėginsite kliautis draugų ir artimųjų patarimais, tačiau galutinį sprendimą vis vien teks priimti patiems. Antrosios pusės neturintiems savaitė kiek palankesnė, mat aplinkiniai lepins dėmesiu ir komplimentais, tačiau į visa tai žvelgsite pro ironijos prizmę.

 

MERGELĖ

Loginiu, praktišku požiūriu į gyvenimą skųstis negalite, todėl būtent jie šią savaitę padės priimti ne vieną svarbų sprendimą asmeninių santykių klausimu. Tikėtina, jog jausitės nutolę vienas nuo kito, tačiau būsite kaip niekad karingai nusiteikę ir kovosite dėl santykių gerovės. Svarstysite būdus ir metodus, galinčius padėti pagerinti situaciją. Jei tik nenuleisite rankų ir stengsitės iš visų jėgų – rezultatais džiaugtis galėsite jau savaitės pabaigoje. Jei iki šiol dar neradote antrosios pusės – jokiu būdu nesinerkite iš kailio, kai tam bus tinkamas metas ji/jis Jus susiras.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmosios savaitės dienomis ieškosite kompaniono, su kuriuo galėtumėte leisti saulėtus vasaros vakarus, kitaip tariant – mėginsite užpildyti širdyje esančią tuštumą. Kuriam laikui vienišumo kirminėlį pavyks numalšinti, tačiau laikui bėgant jis vėl išlys į paviršių. Puoselėjantiems artimus santykius laukia puiki savaitė, sutarsite nepriekaištingai (net patiems bus keista), lepinsite ir mylėsite vienas kitą.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite itin nekantrus, negalėsite nusėdėti vietoje, kaip niekad norėsis bendravimo bei, žinoma, švelnių žodžių. Galėsite džiūgauti, mat antroji pusė šiuo atveju bus itin dosni. Tikėtina, jog sulauksite ne tik šiltų žodžių, tačiau ne ką mažiau ir švelnumo bei širdžiai malonių dovanėlių, praskaidrinančių dieną. Kitaip tariant – džiaugsitės vienas kitu bei rodomu dėmesiu. Vienišieji ženklo atstovai skųstis taip pat negalės, mat jų širdį užkariauti mėgins žmogus iš praeities.

 

ŠAULYS

Pirmadienį nešvaistykite romantiškos energijos, o verčiau ją nukreipkite kita linkme – pavyzdžiui atlikdami darbus, kuriuos iki šiol vengėte atlikti. Tuo pasidžiaugsite ne tik Jūs, bet ir antroji pusė, iš kurios sulauksite ne vieno pagiriamojo žodžio. Savaitės pabaigoje galimi netikėti svečiai, kurie pradžiugins ne tik Jus, tačiau ir visus namus. Antrosios pusės dar neturintiems – džiugios naujienos, pagaliau į širdį pasibels artima siela, su kuria bene iš karto rasite bendrą kalbą ir puikiai suprasite vienas kitą. Būkite atidūs ir nepražiopsokite savosios progos!

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį tiek širdžiai, tiek mintims leiskite pailsėti nuo visų asmeninių santykių problemų ir į viską žvelkite truputėlį paprasčiau - su šypsena, pro juoko prizmę, tai visai savaitei garantuos gerą nuotaiką, pozityvumą. Vienišieji Ožiaragiai gali sulaukti kažkurio kolegos rodomo dėmesio, nors iš pradžių į visa tai žiūrėsite įtariai, tačiau vėliau nusiraminsite ir, tikėtina jam/jai atsakysite tuo pačiu. Klausiate, kas iš viso to išeis? Niekas negali pateikti tikslaus atsakymo į šį klausimą, viskas priklausys tik nuo Jūsų pastangų ir požiūrio į vienas kitą.  

 

VANDENIS

Esate vienišas ir niekaip negalite susirasti antrosios pusės, kad ir kaip stengtumėtės? Nusiraminkite, šią savaitę meilė ir šilti jausmai Jus ras patys! Dėmesio sulauksite bene iš kiekvieno kolegos ar praeivio gatvėje, kiekvienas iš jų pasakys daug gražių žodžių, komplimentų, kurie pamalonins širdį. Iš gausybės būrio gerbėjų tikrai išsirinkite nors vieną, tik apsidairykite ir gerai pagalvokite, mat klaidingas sprendimas gali ne juokais sužeisti širdį.

 

ŽUVYS

Su mylimuoju mėgausitės įdomiais pokalbiais, neįprastomis temomis, suprasite, kad antroji pusė pats geriausias pašnekovas, kitaip tariant – Ji/Jis Jums gimininga siela, antroji obuolio pusė, ideliai tinkanti tik Jums. Todėl iš visų jėgų branginkite ir puoselėkite santykius, kad sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis turėtumėte iš ko pasisemti teigiamų emocijų. Nors savaitgalį norėsis laiką praleisti tik dviese, tačiau šiems norams nebus lemta išsipildyti.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras