Meilės horoskopas savaitei (03 03 -03 10)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

 Romantinių impulsų kupina savaitė. Jei esate vienišas ir neturite antrosios pusės- imkitės iniciatyvos ir ženkite pirmąjį žingsnį naujų santykių link. Nebijokite garsiai prabilti apie savo jausmus. Turintys antrąją pusę bus maloniai nustebinti, be progos apipilti dovanomis, romantiškomis staigmenomis. Savaitės viduryje teks užsiimti kitais, ne tokiais maloniais ir džiuginančiais reikalais, tikėtina susijusiais su profesine sritimi. Šiomis dienomis būkite itin atsargūs, prieš ištardami apgalvokite kiekvieną žodį. Viena neatsargiai pasakyta frazė gali labai įžeisti mylimąjį. Savaitgalį daugiau pajudėkite, pasivaikščiokite po gamtą arba apsilankykite sporto klube.

 

JAUTIS

Tingi ir lėta savaitė, darbo reikalai vos vos judės iš vietos. Tačiau asmeniniuose santykiuose siaus uraganas, gerąja to žodžio prasme. Jausitės pakylėtas ir iš naujo įsimylėjęs partnerį. Norėsis kuo daugiau laiko skirti vienas kitam, todėl vos atradę laisvą minutėlę skubėsite namo pas mylimąjį. Pakylėti jausmai valdys Jus iki pat savaitgalio, galimi kivirčai dėl menkiausių smulkmenų. Blaiviai vertinkite visas negandas, stenkitės kuo ramiau ir greičiau jas išsiaiškinti. Savaitgalis- asmeninių santykių aiškinimosi metas.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje laukia netikėtas meilės romanas. Todėl nebijokite rizikuoti, avantiūroms laikas itin palankus, galite užmegzti ilgalaikius ir tvirtus santykius su pirmą kartą sutiktu žmogumi. Nesipriešinkite likimui, pasiduokite laiko tėkmei ir pamatysite, ką atneš likimas. Savaitgalį saugokitės pavydo, tiksliau pikta Jums linkinčių žmonių. Atminkite, kad ne visi draugai, kurie tokiais dedasi.

 

VĖŽYS

Nors esate įsimylėjęs iki ausų, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų kasdienių pareigų ar artimųjų. Būtent jiems šią savaitę prireiks Jūsų pagalbos, paramos ir draugiško peties.Todėl šią savaitę gausite atlikti ne kalbėtojo, o klausytojo vaidmenį. Situacija nesikeis nei darbe, nei namuose, visi norės Jums išsipasakoti, pasiguosti. Todėl būkite kantrus ir išklausykite artimuosius, juk ir Jums kartais norisi kam nors išsipasakoti. Santykiai su mylimuoju klostysis puikiai, sutarsite kaip niekad gerai, vienas kitą suprasite iš pusės žodžio, todėl nesusipratimai šią savaitę aplenks Jūsų pasaulėly. Savaitgalį skirkite laiko neužbaigtiems darbams atlikti, sąžinės graužaties akmuo nuriedės nuo krūtinės ir dėl to jausitės pakylėtai.

 

LIŪTAS

Nors savaitės pradžioje galite sulaukti nemažai kritikos ar pašaipių žodžių, tačiau išmokite iš savęs pasijuokti, neimkite giliai į širdį visų neigiamų kalbų, išgirstų apie save. Savaitei įsibėgėjus, daugiau laiko skirkite mylimam žmogui, į santykius įpūskite naujų aistros vėjų. Jei esate sukūręs šeimą, ištrūkite kur nors tik dviese, atsipūskite nuo rutinos, kasdienių buities rūpesčių. Tai padės sustiprinti tarpusavio santykius. Savaitgalį, geriems orams po truputį užkariaujant Lietuvos padangę, išvykite pasivaikščioti į gamtą.

 

MERGELĖ

Visu pajėgumu susitelkite į darbą, nors savaitei prasidėjus norėsis romantikos, jaukių vakarų dviese, tačiau jų dar teks palūkėti. Savaitei įpusėjus būsite užsisklendęs savo pasaulėlyje, nesinorės dalyvauti draugų susibūrimuose ar kituose triukšminguose vakarėliuose. Pamąstymai apie asmeninius santykius užvaldys visas Jūsų mintis, šiuo metu galite būti jais ne itin patenkintas, galbūt net kils minčių apie visišką jų nutraukimą. Tačiau neskubėkite žengti lemtingo žingsnio ir lengviausiu būdu išspręsti problemos. Atminkite, kad santykiai- nuolatinių pastangų reikalaujantis procesas. Savaitgalį kuo skubiau išspręskite visus nesklandumus su partneriu ir toliau džiaukitės gyvenimu.

 

SVARSTYKLĖS

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. Na, o jei turite antrąją pusę, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą. Savaitgalį skirkite bendravimui su mylimuoju ar artimais žmonėmis, pasikvieskite į svečius tėvus ar patys nuvykite jų aplankyti.

 

SKORPIONAS

Būsite mielas, žavus, kaip magnetas trauksite aplinkinių žvilgsnius ir dėmesį. Todėl jau trečiadienį vienišieji skorpionai gali įsivelti į svaiginantį, galvą akimirksniu apsuksiantį meilės romaną. Nevaržykite savęs, pasiduokite jausmų svaiguliui, laikas parodys, kas iš viso to išseis. Turintiems antrąją pusę, savaitė didelių permainų nežada, jausitės laimingas, džiaugsitės kiekviena, drauge praleista minute. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti, palepinti kūną ir sielą.

 

ŠAULYS

Patikėkite savo nuojauta, ypač savaitės pradžioje, ji tikrai Jūsų neapvils. Veikiau priešingai- ves tiesiausiu keliu sėkmės link. Todėl ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis, širdžiai mielomis staigmenomis. Tiems, kurie iki šiol nerado širdžiai mielo žmogaus, fortūna žada naujas pažintis. Beje, jos įvyks pačiose netikėčiausiose vietose, parduotuvėje ar net mašinų stovėjimo aikštelė. Net nuojautai pakuždėjus ne itin geras perspektyvas, tačiau jų neatsisakykite, jei santykiai ir nenuves Jus iki altoriaus, bet laikas praleistas drauge tikrai bus nepamirštamas.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje dėmesį ir laiką teks atiduoti kitiems. Visi paskui vieną prašys patarimų ar pagalbos. O geraširdžiai ožiaragiai niekad neatsisakys padėti ir bus už tai įvertintos. Savaitės viduryje žvaigždės pataria daugiau laiko leisti namuose ir kartu su mylimuoju atlikti būtiniausius buities darbus. Arba ramiai, prigludus vienas prie kito pažiūrėti mėgstamą filmą. Savaitgalį negalvokite apie pinigus, tik tokiu atveju pavyks išlaikyti puikią nuotaiką ir neprarasti optimizmo.

 

VANDENIS

Pirmadienį ir antradienį džiugins malonios smulkmenos: komplimentai, ateities planai, kuriuos, įgyvendinsite be kliūčių. Savaitės viduryje džiaugsitės puikiais santykiais su antrąją puse ir stengsitės juos dar labiau puoselėti. Savaitgalį pasikraukite teigiamos energijos visai ateinančiai savaitei, todėl apsilankykite vakarėlyje ir linksminkitės iš širdies.

 

ŽUVYS

Jausmų atžvilgiu savaitė nebus labai karšta. Gyvenimas gali iškrėsti keletą netikėtų pokyčių, kurie privers sunerimti, tačiau nesijaudinkite- viskas išeis į naudą. Kaip sakoma, visi pokyčiai, kad ir patys nemaloniausi, atneša teigiamų permainų. Tikėtina, jog šįkart permainos palies ne santykius, o profesinę sritį. Šiuo metu mylimasis bus Jūsų gyvenimo ramstis, kuris padės, išklausys ir be galo mylės Jus. Savaitgalį jausitės išsekęs, todėl pailsėkite ir mėgaukitės meilės malonumais.

 

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras