Meilės horoskopas savaitei (03 04 – 03 10)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Avino ženklo atstovams Žvaigždės pataria būti kuo labiau užsiėmusiais: negalima praleisti progos pasinaudoti Jus lydėsiančia ugnine energija! Šios dienos – tinkamos kviesti į pasimatymus, mėgautis romantišku, spontanišku elgesiu. Savaitės vidurys – ne toks malonus, nors bendravimo bus daug, gali pasitaikyti ir apkalbų. Pasistenkite apginti savo reputaciją, būkite sąžiningi. Tai pasiekę vėl galėsite mėgautis savaitgaliu – jis meilei, romantikai labai palankus.

SEKSAS: Erotines reakcijas ir fantazijas jums iššauks bet kokie meniniai užsiėmimai: dailė, šokis... Jei piešimas ant molberto jūsų „neužveda“, rinkitės mylimo žmogaus kūną ir tapsite tikru stebukladariu, kuris ant kūno įgyvendina savo fantazijas. 

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovų mintis užvaldys finansiniai reikalai. Pasistenkite, kad tai netrukdytų romantiniams santykiams, raskite nors šiek tiek laiko partneriui. Priešingu atveju net su mylimuoju galimi ginčai dėl pinigų. Kaip bebūtų, savaitės viduryje situacija pasitaisys, šias keletą dienų Jus lydės puiki energija, būsite gana romantiškai nusiteikę. Pasistenkite gyventi dabartimi ir mėgautis kiekviena akimirka su mylimu žmogumi. Savaitgalis – vėl kiek sudėtingesnis, galimi nedideli nesutarimai. Ko gero, visa tai dėl noro dominuoti. Neleiskite smulkmenoms sugadinti to, kas Jums taip svarbu.

SEKSAS: Ne paslaptis, kad kai žmogus susijaudina, kraujo padidėja ne tik lytiniuose organuose, bet visų pirma – galvoje. Todėl šią savaitę susijaudinę Jaučiai gali pajusti ir nemalonius kraujo spaudimo požymius – susilaikykite nuo aktyvių seksualinių veiksmų. 

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Dvynių ženklo atstovai jausis puikiai: būsite patenkinti savo gyvenimu, santykiais, Jūsų suerzinti nepavyks net šiokie tokie nesutarimai – juk viskas gali išeiti į naudą. Nesunkiai perprasite žmones – išnaudokite šį gebėjimą. Trečiadienį meilės reikalai kiek pašlis. Žvaigždės pataria nevengti spontaniškumo, įsivelti į kažkokį nuotykį – sugriaukite rutiną ir viskas tikrai pasisuks geresne linkme. Savaitgalį lydės intelektinės energijos pliūpsnis – būsite kupini naujų idėjų. Pasidalinkite jomis su mylimu žmogumi – drauge galite sukurti puikų planą.

SEKSAS: Šiek tiek psichologijos intymiuose santykiuose tikrai nepakenks. „Šiek tiek“ – tai įvairūs psichologiniai žaidimai, kurie iššaukia tikrą erotinę aistrą. O jei įžiebtą aistrą suderinsite su erotinių pozų technika, gausite rezultatą, kurio dar nesate ragavę. 

 

VĖŽYS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovai visą dėmesį, laiką ir rūpestį skirs aplinkiniams. Žinoma, jų tarpe gali būti ir Jūsų antroji pusė, tačiau šįkart ji išskirtinų teisių neturės. Kaip bebūtų, puikiai sutarsite ir džiaugsitės vienas kitu. Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria laiką leisti namuose – galbūt kurį laiką ginčijatės dėl netvarkos ir metas susitvarkyti? O gal tiesiog norite ramiai apsikabinę pažiūrėti gerą filmą ir pailsėti? Savaitgalį pasistenkite negalvoti apie pinigus, tik tokiu atveju sugebėsite išlaikyti gerą nuotaiką. Svarbiausia, atminkite, jog gyvenimas tęsiasi.

SEKSAS: Šią savaitę tinginiausite ir nieko nenorėsite daryti. Net ir pirmo pasimatymo metu tingėsite ištarti bent žodį. Išsigelbėti galite tik pasitelkę išradingumą: parašykite visus savo norus ir žodžius ant lapelių. Tai bus ne tik romantiška, bet ir labai jaudins. 

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Dėka puikios Liūto ženklo atstovų energijos savaitės pradžioje romantiniai santykiai dovanos nepakartojamų emocijų. Pasuksite tinkama linkme, perkelsite santykius į naują, gilesnį lygmenį ar tiesiog pastebėsite, jog mėgaujatės buvimu kartu nepalyginamai labiau nei bet kada anksčiau. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria susilaikyti nuo pagyrų, pasakojimų, kaip gerai Jums sekasi, ypač jeigu laiką leisite su mažiau laimingais žmonėmis. Akivaizdžiai didžiuotis savimi ar savo gyvenimu galėsite savaitgalį – skleisite puikią energiją ir gebėsite užkrėsti kitus gera nuotaika!

SEKSAS: Gali būti nustebinti savo partnerio intymiuose reikaluose. O patirti pojūčiai bus dar stipresni, glamonės suteiks saldų malonumą. Jei šiuo metu jūsų aistra yra priblėsusi, būtinai paįvairinkite ją įvairiais erotiniais žaisliukais

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria neskubėti ir vienu metu daryti tik vieną darbą – priešingu atveju negalėsite atlikti nei vieno. Tinkamas gyvenimo ritmas šiuo metu ypač reikšmingas, romantiniams santykiams – taip pat. Nuo trečiadienio iki penktadienio jausite geros energijos antplūdį, puikiai seksis bendrauti su partneriu – lengvai suartėsite, jausite nuoširdumą ir palaikymą. Savaitgalį, tikėtina, trokšite pokyčių – pabandykite savo gyvenimą atnaujinti, praskaidrinti neįskaudindami kitų žmonių.

SEKSAS: Susilaikykite nuo virtualių pažinčių ir panašių užsiėmimų. Kitaip įklimpsite taip giliai, kad išsikapstysite ne taip jau ir lengvai. Gali prireikti rimtos pagalbos. O gal ir Santuokos rūmų. 

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Svarstyklių ženklo atstovai gebės puikiai artikuliuoti, kaip niekada aiškiai reikšti mintis, jausmus. Net jeigu Jūsų antroji pusė ir nėra pats kalbiausias žmogus, viską nusversite savo nuoširdumu ir energija bei galėsite atvirai pasikalbėti. Savaitės viduryje, ko gero, mintimis nuklysite pernelyg giliai į praeitį. Svarbiausia, neskambinkite buvusiems ir nedarykite to, ko vėliau gailėsitės! Bet kokiu atveju, savaitgalį vėl sugrįš gera energija, nuotaika, būsite romantiškai ir seksualiai nusiteikę. Išnaudokite šį laiką ne tik poilsiui, bet ir šėlionėms bei nuotykiams su mylimu žmogumi!

SEKSAS: Geriausias būdas pašalinti įtampą – masturbacija. Jei nenorite to daryti vieni, tuomet susitaikykite su tuo, jog reikės atiduoti daugiau nei gauti. Neatmeskite masturbacijos – gal kažkas mielu noru prisijungtų prie jūsų... 

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Skorpiono ženklo atstovų laukia gana keista savaitė – nesijausite tikruoju savimi, romantiniame gyvenime gali kilti keistų problemų... Atminkite: viskas išsprendžiama! Pirmosiomis savaitės dienomis vyraus impulsyvi Jūsų energija. Pasistenkite nieko neįžeisti, o visi kiti nutikimai anksčiau ar vėliau kels tik juoką! Savaitės vidurys – karjeros metas. Pasistenkite sutvarkyti visus kurį laiką atidėtus reikalus. Beje, vienišiai tokiu būdu gali net susirasti naują simpatiją ar antrąją pusę! Savaitgalį patariama saugotis nuovargio ir iš to kylančių pykčių, verčiau skirkite pakankamai laiko poilsiui ir mėgavimuisi vienas kito draugija.

SEKSAS: Jei negaluojate, prisiminkite ir pasidomėkite hemeopatija arba liaudies medicina. Juk yra žolelių, kurios energizuos jus ir pakels jūsų libido. Taip pat tinka įvairūs afrodiziakai, kuriuos galite gausiai naudoti maiste. 

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Draugystė – svarbi bet kokių romantinių santykių dalis; ypač ja pasimėgauti Šaulio ženklo atstovai galės savaitės pradžioje. Galėsite nuoširdžiai pasakyti, jog viskas klostosi puikiai! Kaip ir daugybė žmonių, savaitės viduryje daugiausia dėmesio skirsite finansiniams reikalams. Tai gali tiek suartinti, tiek supykdyti su partneriu. Bet kokiu atveju, būkite nuoširdūs ir nereikalaukite per daug. Savaitgalį Žvaigždės pataria kalbėtis, kalbėtis ir dar kartą kalbėtis! Tik tokiu atveju pavyks pakreipti santykius tinkama linkme ir jais mėgautis.

SEKSAS: Pats laikas pasirinkti naują meilės pozą. Geriausiai, jei ją išbandytumėte neįprastoje vietoje: galbūt ant vonios krašto, gal ant sofos svetainėje. O štai įprastoje lovoje jums pasidarys iškart nuobodu ir nepastebėsite, kaip užmigsite. 

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmadienį bei antradienį Ožiaragio ženklo atstovams visi reikalai klosis ypač greitai, tačiau Jums tai patiks. Galbūt su naujai sutiktu žmogumi santykiai iškart pakryps rimta linkme, o gal su ilgamečiu partneriu pasieksite naujas nepatirtas santykių gilumas. Kaip bebūtų, prisipildysite puikios energijos, kuria spinduliuosite visą likusią savaitę. Tinkamas metas ir planų kūrimui – būsite kupini idėjų ir lydės sėkmė juos įgyvendinant. Savaitgalį gali kilti šiokių tokių finansinių problemų, tačiau pernelyg to nesureikšminkite – žvelkite plačiau!

SEKSAS: Pažiūrėkite filmų apie gyvūnus, iš jų galite pasimokyti įvairių dalykų. Taip pat tai padės išspręsti ir tam tikrus vidinius prieštaravimus. Be to, iš gyvūnų pasimokysite, kaip išlaisvinti savo gyvūnišką aistrą. 

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovams romantiniame gyvenime atsivers naujos galimybės. Beje, tai nebūtinai reiškia naują žmogų – galbūt netikėtai pastebėsite tą, kurį ilgą laiką vadinote tik draugu? Kaip bebūtų, romantika šiuo metu bus ypač svarbi ir mokėsite ja pasimėgauti. Savaitės viduryje tikėtini nedideli rūpesčiai – nesureikšminkite to, kas vyksta ir pasistenkite pailsėti. Savaitgalį (tiesą sakant, jau penktadienį vakare) vėl pajausite, jog džiaugiatės savo gyvenimu. Spinduliuosite žavesiu, charizma, tad galėsite pasimėgauti aplinkinių dėmesiu bei komplimentais.

SEKSAS: Keistas dabar laikas: jus domins viskas, kas ne mėsiška. Vynuogės, bananai, apelsinai... Ir visi šie vaisiai ras erotinę paskirtį jūsų veiksmuose. Tik būkite atidūs ir naudokite vaisius pagal paskirtį. 

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovai turės ypatingai gerą pojūtį apie tai, kas yra teisinga, o kas ne. Romantiniams santykiams tai, ko gero, neišeis į naudą, tad pasistenkite nebūti labai kritiški. Savaitės vidurys – palankesnis meilei laikas, Žvaigždės pataria nepamiršti malonaus dėmesio vienas kitam, gal net nedidelių staigmenų. Pasidžiaukite šiomis dienomis, nes savaitgalis vėl nebus itin romantiškas. Beje, seksualumui romantika nebūtina!

SEKSAS: Prasidėjus pavasariui, pasijusite tartum ant sparnų: pamiršite savo prigimtinį atsargumą ir gainiositės paskui viską, kas kruta. Bet kokiu atveju, visuomet turėkite su savimi švarias kelnaites ir dantų šepetėlį – niekada negali žinoti, kas atsitiks. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras