Meilės horoskopas savaitei (03 05 – 03 11)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį Avino ženklo atstovus lydės impulsyvi, net pašėlusi energija – tai sukurs nemažai smagių nuotykių ar akimirkų tiek jums, tiek jūsų partneriui. Žvaigždės pataria nebijoti naujovių, joms metas iš tiesų tinkamas. Vienišiams pirmosios savaitės dienos palankios meilės paieškoms! Savaitės viduryje, ko gero, būsite labiau kritiški nei įprasta. Kaip bebūtų, stenkitės, kad tai nepadarytų įtakos jūsų romantiniams santykiams. Savaitgalį būsite susikoncentravę ties mylimu žmogumi, jo poreikiais, troškimais. Duoti bus maloniau nei imti – džiaukitės tuo, ilgalaikėje perspektyvoje sulauksite nemažos naudos.

JAUTIS

Pirmosios savaitės dienos Jaučio ženklo atstovams tikrai nebus lengvos. Kaip bebūtų, pernelyg nesirūpinkite, turite tiesiog šias emocijas išgyventi, o ateityje šių dienų įvykiai ar nuoskaudos reikšmės neturės. Beje, jeigu įsivelsite į ginčą su partneriu, neleiskite, jog jūsų nuomonė būtų užgožta. Tuo tarpu savaitės viduryje Žvaigždės žada geros energijos pliūpsnį. Rasite nesunkų ir paprastą būdą išsakyti tai, ką seniai troškote. Savaitgalis – palankus metas. Stenkitės nepavargti, skirkite laiko malonioms pramogos ir poilsiui drauge su mylimu žmogumi.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje didelės naudos Dvynių ženklo atstovams turėtų atnešti intelektualinė veikla. Pasidalinę su tokia veikla susijusiomis idėjomis sužavėsite aplinkinius (ar būtent mylimą žmogų) kur kas labiau, nei savo išvaizda ar tiesiog fizine chemija (žinoma, tai nereiškia, jog nereikia rūpintis tuo, kaip atrodote). Vienišiams patariame labiau atsipalaiduoti, mėgautis bendravimu ir specialiai neieškoti partnerio – jis pats ateis. Trečiadienį ar ketvirtadienį į romantinį gyvenimą įsiterps kažkokie bendravimo reikalai, problemos. Viskas išsispręs savaitgalį: jį Žvaigždės žada tokį smagų, jog užmiršite visus savaitės nesusipratimus. Mėgaukitės!

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria kiek atitrūkti nuo rutinos, net nuo partnerio. Kad ir kokie laimingi drauge būtumėte, kartais sveika pasirodyti atskirai, apskritai, parodyti pasauliui, kokie šaunūs esate! Tai tikrai teigiamai atsilieps jūsų romantiniams santykiams. Savaitės viduryje lydės puiki energija bendravimui. Išnaudokite tai nuoširdžiai pasikalbėdami su mylimu žmogumi, išsakydami viską, kaip jaučiatės. Būkite atviri – tai bus raktas į sėkmę. Savaitgalis tinkamas pagalbai: išklausykite, užjauskite, padėkite suprasti, pralinksminkite. Bet kokiu atveju, nebijokite pagalbos prašyti ir patys!

LIŪTAS

Nesvarbu, kokios nuotaikos ar emocijos jus lydėjo paskutiniu metu, šią savaitę Žvaigždės pataria pradėti su šypsena. Tikriausiai, neseniai įveikėte nemažą santykių problemą, tad šiuo metu jūsų romantinės pastangos bus ypač vaisingos. Pasinaudokite tuo! Trečiadienį ir ketvirtadienį į meilės santykius gali įsivelti piniginiai reikalai. Kaip bebūtų, šie sunkumai bus laikini. Savaitgalį Liūto ženklo atstovus lydės stipri emocinė energija, tai pavers pasimatymus ir kitokias patirtis dviese ypač turiningu, puikiu laiku. Nuoširdžiai pasimėgaukite.

MERGELĖ

Jeigu turite kažkokį romantinį konkurentą, pirmadienį ir antradienį galite jaustis pralaimintys, esą kažkuo prastesni. Neleiskite šiems jausmams įsivyrauti, jokiu būdu nepasiduokite! Savaitės vidurys bus daug palankesnis: nesvarbu, ar esate tiesiog kažkuo susižavėję, ar turite ilgalaikį partnerį,- patirsite puikių emocijų ir jausite, kad esate būtent ten, kur ir turite bei norite būti. Savaitgalį Žvaigždės pataria skirti šiek tiek laiko apmąstymams. Mintimis grįžkite į praeitį, atraskite savo klaidas... Tik dėl to nesikrimskite, priimkite kaip pamoką, padėsiančią toliau judėti teisinga kryptimi!

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ir antradienį Svarstyklių ženklo atstovams nemažai pagelbės draugai: jų dėka jūsų meilės gyvenimas taps nepalyginamai paprastesnis. Galbūt jie supažindins jus su tinkamu žmogumi, gal tiesiog duos gerą patarimą ar išklausys – viskas bus į naudą. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria neskubėti, šiek tiek sulėtinti gyvenimo tempą. Neskubius pasimatymus, susitikimus ir panašius reikalus verčiau atidėkite savaitgaliui. Šeštadienį, be abejonės, grįš jūsų energija, būsite nusiteikę flirtuoti ir viskas, ko imsitės, teiks malonumą. Svarbiausia šiomis dienomis iš tiesų suprasti, ko norite – tai suteiks daugiau galimybių ateityje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai tikriausiai sulauks šokių tokių sunkumų. Reikalai atrodys sudėtingesni, nei bus iš tiesų, tačiau savo ramiu nusiteikimu ir energija sugebėsite viską išspręsti. Svarbiausia – neskubėkite. Tiesą sakant, jūsų priimtas sprendimas net gali sužavėti esamą ar potencialų partnerį. Trečiadienį ar ketvirtadienį labai svarbia gali tapti informacija, kurią žinote jūs vienas. Ko gero, nusimato tam tikro pobūdžio išpažintis. Tai nuspalvins savaitgalį: jis žadamas ypač mielas, kupinas rūpesčio, šilumos. Rasite būdą įveikti bet kokius bendravimo barjerus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioe Šaulio ženklo atstovai jausis tiesiog puikiai! Gali būti, jus lydės įkyrios mintys apie keliones. Tai visai naudinga:  šios dienos ypač palankios kelionių su mylimu žmogumi planavimui. Jei esate vieniši, pagalvokite, kokį žmogų norėtumėte sutikti išvykos metu. Trečiadienį ir ketvirtadienį nedidelį erzelį kelti gali partnerio nesugebėjimas prisitaikyti, tam tikras autoritarizmo troškimas. Būkite tolerantiški, tačiau nesileiskite varžomi. Kaip bebūtų, savaitgalis vėl bus puikus. Jus užlies gera energija, norėsite būti malonūs aplinkiniams, padėti. Taip pat, turėsite galimybę kažko išmokti. Pasinaudokite tuo ir mėgaukitės puikiu laiku!

OŽIARAGIS

Pirmadienį ar antradienį Ožiaragio ženklo atstovams žadami nedideli nepatogumai: kažkas bandys kištis į situaciją, kuria visai nenorėsite dalintis. Būkite aiškūs ir tiesmuki – tai jūsų valia nustatyti taisykles. Savaitės viduryje būsite kupini puikios energijos. Atminkite, jog padarę kažkam paslaugą šiuo metu ypač padėsite, tad nenusisukite nuo artimųjų. Taip pat Žvaigždės pataria neatsisakyti pasimatymų, net gi juos planuoti. Laikas labai palankus ir intymumui, ilgalaikių tikslų realizavimui. Savaitgalį susiekite romantinius santykius su menu: eikite į parodą, drauge klausykitės muzikos... Dalinkitės bendromis aistromis ir pomėgiais – tai padės atrasti kur kas daugiau, netgi vienas kitame!

VANDENIS

Pirmadienį ir antradienį Vandenio ženklo atstovai trokš užsiimti sava veikla, vengsite rimtų diskusijų, nesavarankiškų asmenų. Svarbiausia – leiskite aplinkiniams suprasti, jog jūs nežadate pabėgti, tiesiog norite šiek tiek laiko sau. Savaitės vidurys – puikus laikas menkam santykių patikrinimui. Rodykite dėmesį, jausmus ir pažvelkite, ar vis dar (o gal jau?) sulaukiate to paties. Ar atitinkate vienas kito poreikius? Gali nustebti, ir nebūtinai nemaloniai! Savaitgalis dovanos ne tik gerą energiją, bet ir įkvėpimą intelektualiniai veiklai. Pasidalinkite idėjomis su mylimu žmogumi!

ŽUVYS

Savaitės pradžioje Žvaigždės įspėja Žuvų ženklo atstovus būti atsargesniais: gali susikirsti jūsų meilės ir profesinis ar akademinis gyvenimai. Nepamirškite, kas jums svarbiausia, taip pat nepamirškite pagrįstai paaiškinti savo pasirinkimų kitiems. Turėtumėte sulaukti supratimo. Trečiadienis bei ketvirtadienis – puikios dienos santykių, draugystės vystymui. Parodykite, kokių žingsnių tikitės iš partnerio ir jų sulauksite. Savaitgalį patariama nebijoti kažkieno paprašyti paslaugos. Pajusite skirtumą tarp to, kas yra geras, puikus ir nuobodžiai slenkantis laikas!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras