Meilės horoskopas savaitei (03 10- 03 17)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

 Savaitei prasidėjus šeima ir draugai bus didžiausi kvepėjai, padėsiantys susitvarkyti su užklupusiomis negandomis ar kankinančia bloga nuotaika. Tikėtina, jog savigaila kankins antrosios pusės dar neradusius šio ženklo atstovus. Išmeskite iš galvos visas neigiamas mintis ir džiaukitės gyvenimu, juk jei esate vienas, tai nereiškia, kad vienišas. Aplink Jus daug gerų, Jus mylinčių ir palaikančių žmonių. Besidžiaugiantiems antrosios pusės draugija, savaitės vidurys žada daug romantikos ir jaukių vakarų dviese. Iš naujo pamilsite vienas kitą ir stengsitės puoselėti gražiausius jausmus. Savaitgalį jokiu būdu neužsidarykite namuose, susitikite su senai matytais draugais, pasilinksminkite iš širdies.

 

 

JAUTIS

Savyje turėsite neišsemiamą kiekį romantinės energijos, todėl neiššvaistykite jos veltui! Skirkite kuo daugiau laiko mylimam žmogui, parodykite kaip stipriai jį mylite ir branginate. Trečiadienį, ketvirtadienį teks daugiau laiko skirti darbui, laukia svarbūs susitikimai, kurių metu privalėsite priimti svarbius sprendimus. Atsipalaiduokite, atsikratykite bet kokio streso ir būkite savimi, tik tada pasieksite geriausių rezultatų. Savaitgalis žada būti tingus, tačiau pasistenkite nuveikti ką nors sveiko (pasportuoti, atlikti jogos pratimus) tai padės pasijusti geriau.

 

 

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus svarstysite kaip galėtumėte paįvairinti asmeninius santykius, įpūsti į juos aistros, naujų vėjų. Jei stengsitės iš visos širdies, rezultatai džiugins jau visai netrukus. Užsisakykite staliuką mėgstamame restorane, romantiškai praleiskite laiką tik dviese, nieko netrukdomi. Savaitės pabaigoje galite sulaukti senai matytų giminaičių ar draugų vizito, būsite maloniai nustebinti ir nepakartojamai praleisite laiką.

 

 

VĖŽYS

Pasimatymai, pasimatymai ir dar kartą pasimatymai. Visi bus išsiilgę Jūsų dėmesio ir laiko. Suksitės kaip bitutė, kas vakarą po darbų, skubėsite į susitikimus vis su kitais žmonėmis. Todėl nenustebkite, jei iš antrosios pusės sulauksite priekaištų dėl dėmesio stygiaus. Nors tai padaryti nelengva, tačiau pasistenkite savo laiką ir dėmesį padalinti visiems po lygiai. Savaitgalį atsikvėpkite po įtemptos savaitės, užsiimkite mėgstama veikla, atsipalaiduokite.

 

 

LIŪTAS

Žvaigždės žada romantišką ir meilės kupiną savaitę. Skraidysite tarsi ant debesų, mylimasis bene kasdien džiugins maloniomis staigmenomis ir širdį glostančiomis smulkmenomis. Savaitės viduryje teks sugrįši į realų gyvenimą, atlikti pamirštus ar užsitęsusius darbus, dalyvauti profesinės veiklos susirinkimuose. Penktadienį, šeštadienį sulauksite pakvietimų ir pasiūlymų kaip praleisti laiką, bus tikrai sunku išsirinkti!

 

 

MERGELĖ

Savaitei prasidėjus užsiimsite organizaciniais reikalais. Šeima, draugai ir kolegos darbe prašys patarimų vienokiu ar kitokiu klausimu, Jūsų patarimai ir nuomonė Jiems labai svarbi. Trečiadienį, ketvirtadienį, kai nebereikės spręsti svetimų problemų, galėsite daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui. Jei giliai širdyje jaučiate, jog santykiai po truputį vėsta, nieko nelaukite, tuoj pat imkitės veiksmų ir stenkitės juos atgaivinti. Savaitgalį atsipalaiduokite, skirkite laiko sau ir asmeniniams pomėgiams įgyvendinti.

 

 

SVARSTYKLĖS

Pagaliau rutina pasitrauks iš Jūsų gyvenimo, tačiau romantika kol kas neaplankys. Vienišiems šio ženklo atstovams dar ne laikas sutikti artimą sielą, tačiau nepraraskite gyvenimo džiaugsmo. Trečiadienį, ketvirtadienį daugiau laiko skirkite darbui, tai padės užsimiršti ir išvyti puolančias neigiamas mintis. Turintiems antrąją pusę savaitė nebus išskirtinė, santykiai klosis įprasta vaga. Jei senai pramogavote, savaitgalį išeikite pasižmonėti, apsilankykite vakarėlyje, pašokite, pabendraukite.

 

SKORPIONAS

Valdykite savo karštą temperamentą ir įsiklausykite bei išgirskite, ką Jums nori pasakyti antroji pusė. Trečiadienį, ketvirtadienį susikoncentruokite į darbą ar kitus reikalus, daugiau dėmesio skirkite sau, pomėgiams ir hobiams patenkinti. Savaitgalį į gyvenimą pradėsite žvelgti kitomis, kiek šviesesnėmis spalvomis. Būsite itin gerai nusiteikęs, todėl norėsis išeiti pasilinksminti, pasižmonėti.

 

 

ŠAULYS

Reikšminga, daug lemianti savaitė. Asmeniniai santykiai gali pakeisti radikaliai. Tikėtina, jog mylimasis padovanos nekantriai lauktą, svajotą, tikėtąsi sužadėtuvių žiedą. Būkite pasiruošusi maloniai staigmenai. Trečiadienį, ketvirtadienį viskas aplink atrodys paprasta, kaip niekad džiaugsitės gyvenimu ir gerais tarpusavio santykiais. Savaitgalį aplankykite tėvus ar senai matytus giminaičius.

 

 

OŽIARAGIS

Visą savo laiką ir dėmesį privalėsite skirti vienam žmogui, antrajai pusei, išsiaiškinti visas negandas ir priežastis, keliančias nesutarimus. Net po niūriausios dienos, išsisklaido debesys ir prašvinta saulė, todėl kartu su mylimu žmogumi išsprendę visas negandas, vėl džiausitės darniais tarpusavio santykiais. Savaitės pabaigoje vėl jausitės laimingas, džiaugsitės gyvenimu ir spinduliuose pasitikėjimu savimi. Nevenkite nustebinti mylimojo, pagaminkite gardžią vakarienę ar užsiimkite Jums abiems mėgstama veikla.

 

 

VANDENIS

Jausmingumas liesis per kraštus, savaitės pradžia bus itin emocionali. Kiekvieną išgirstą žodį priimsite labai jautriai ir asmeniškai, reaguosite pernelyg jausmingai. Tausokite sveikatą, nesinervinkite dėl menkniekių, viskas išsispręs. O iki tol, jei yra galimybė pasiimkite trumputes atostogas, išvykite pailsėti bei pabėkite nuo rutinos. Savaitės pabaigoje pasijusite geriau, noriai bendrausite su antrąja puse ir džiaugsitės vienas kito draugija.

 

 

ŽUVYS

Spindėsite, žibėsite ir spinduliuose teigiama, visų aplinkinių dėmesį atkreipiančia energija. Todėl šiuo metu vienišos žuvys gali nesunkiai susirasti antrąją pusę ar iš pradžių užmegzti šiltus, draugiškus santykius. Naujų pažinčių niekada nebus per daug. Trečiadienį, ketvirtadienį galite susidurti su finansinėmis problemomis, todėl nebijokite prašyti pagalbos ir paramos. Tikėtina, jog žvaigždės savaitgalį Jus tikrai išgirs, nes būtent tada galite gauti vertingą darbo pasiūlymą.

 

 

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras