Meilės horoskopas savaitei (03 11 – 03 17)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai gali susilaukti nedidelio „spyrio“ meilės srityje. Pasistenkite reaguoti  ramiai, būkite kantrūs ir neliksite neapdovanoti. Trečiadienį bei ketvirtadienį galite tikėtis geros, nuotaikingos energijos antplūdžio. Jūsų spontaniškumas stebins Jus pačius, nevaržykite savęs, ypač romantikos srityje. Meilė šiuo metu gali tapti tikru nuotykiu! Pasimėgaukite, o penktadienį pasistenkite šiek tiek nusiraminti. Savaitgalį apsvarstykite, kas iš tiesų Jums svarbu ir įsitikinkite, kad brangiausiems žmonėms parodote savo jausmus.

SEKSAS: Apsidairykite aplink ir įvertinkite save – pats laikas pasirūpinti savimi. Galite pradėti nuo šukuosenos, ir nebijokite pasirinkti kokį drąsesnį variantą. O prie drąsios šukuosenos tiks ir ekstravagantiški bei erotiniai drabužėliai. Pavasaris atėjo!

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovų draugai bus ypač rūpestingi, sulauksite daug dėmesio, paramos, meilės. Turintieji antrąją pusę turėtų nepamiršti skirti laiko draugams bei kitai veiklai – ne vien romantikai. Savaitės viduryje Žvaigždės dovanos Jums šiek tiek naujovių, aistros, nuotykių – kažkas vyks kitaip nei įprasta ir galėsite tuo pasimėgauti. Kaip bebūtų, nepervarkite, energijos turi užtekti visam savaitgaliui! Penktadienį bei šeštadienį spindėsite seksualumu, žavesiu – šiomis dienomis galite iš tiesų mėgautis dėmesiu, meile, dvasiškais bei kūniškais malonumais!

SEKSAS: Pasiruoškite ypatingam vaidmeniui – teks keisti savo amplua. Būsite neprilygstami gundytojai, kuriems nerūpės jokie moralės įsitikinimai. O štai vaidinti nekaltą mergelę ar paklūstantį piemenuką bus tikrai sudėtinga – net nevarkite. 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Paprastai Dvynių ženklo atstovai puikiai moka bendrauti, ypač – su romantiniu partneriu. Tad kas gi Jums trukdo tai daryti savaitės pradžioje? Pirmadienį bei antradienį nesijausite savimi. Kaip bebūtų, tereikia išlaukti – trečiadienį viskas grįš į savas vėžes, savo magišku prisilietimu ar žodžiu galėsite bene viską. Beje, šiuo metu galite išgirsti puikų meilės patarimą. Penktadienį bei šeštadienį Žvaigždės pataria daugiausia dėmesio skirti meilės reikalams, problemų sprendimams. Tuo tarpu sekmadienį vėl spindėsite seksualumu, žavesiu – mėgaukitės aistra!

SEKSAS: Labai jau linksite „į kairę“, tačiau patys norėsite paneigti bet kokius stereotipus. Norėsite išlikti ištikimi ir nepalenkiami, nors ir dairysitės į šonus. Juk vienas bučinys nesiskaito. Na du taip pat. Ir apskritai – vienas kartas nesiskaito. Taip kad... kaip ir nieko nebuvo. 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasikliauti instinktais, jausmams tai bus nedidelis reikalingas išbandymas. Į meilę orientuota energija šiomis dienomis – labai produktyvi, išnaudokite tai. Savaitės viduryje gali prireikti šiokios tokios savikontrolės. Pasistenkite būti ramesni, nebijokite kompromisų, neišsišokite. Savaitgalis atsidėkos! Seksis viskas, ką besugalvosite. Nesvarbu, naujų emocijų ar aistros dovanoti norėsite savo, draugų ar bet kieno kito santykiams – būsite romantiški ir žavingi!

SEKSAS:  Štai ir prasideda Didysis meilės laikas, kai pasijusite nepaprastu žmogumi ir atsiduosite nežemiškiems džiaugsmams. Ir ką gi čia pasakysi apie erotinius žaidimus, jeigu širdyje siaučia vien tik meilė. O jeigu antroji pusė puls prieštarauti jūsų romantikai, uždenkite jo ar jos burną bučiniais. 

LIŪTAS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai gali būti nusiteikę filosofiškai, linkę į apmąstymus. Šiuo metu Jūsų reakcija į tai, kas vyksta (ypač meilės srityje) tikriausiai nebus adekvati, tad nepasikliaukite tuo ir nepriimkite jokių svarbių sprendimų. Savaitės viduryje viskas pasitaisys – meilė vėl atrodys kupina nuotykių, gerų emocijų ir žavesio. Ypač dėmesį trauks žmogus, siūlantis šiokius tokius iššūkius. Penktadienį bei šeštadienį  Žvaigždės pataria pernelyg nepasikliauti grožiu. Atminkite, puikiai besielgiantis, malonus ir besišypsantis žmogus visuomet gražesnis už piktą.

SEKSAS: Būkite budrūs ir nepasiduokite švelniems viliojimams. Gali būti, kad jūsų patiklumas bus apgautas, ir jūs būsite išnaudotas net ir intymiuose reikaluose. O kai atsirasite svetimame glėbyje, užduosite sau klausimą – ar tikrai viskas taip nekalta?

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovai meilės srityje gali tikėtis šiokios tokios reorganizacijos. Pokyčiai Jums kol kas neatrodys labai reikšmingi, tačiau pasistenkite atsižvelgti ir į kito žmogaus poreikius. Savaitės viduryje romantiniai reikalai bus Jūsų dėmesio centre. Pasistenkite šiuo metu netvarkyti jokių su finansais susijusių reikalų, santykiams tai gero neatneš. Jei tik įmanoma, finansinius klausimus atidėkite savaitės pabaigai ir, svarbiausia, juos spręskite rūpestingai. Penktadienį ir šeštadienį romantiniai santykiai taps kiek labiau komplikuoti, tačiau Jums nuo to bus tik įdomiau! Nebijokite atsiverti.

SEKSAS: Tikrai netinkamas laikas susipažinti su naujais žmonėmis – patikėkite, seni draugai tikrai geriau nei du nauji. Tereikia tik pradėti kažką iš naujo ir sėkmė bus garantuota. Galbūt paskirkite savo partneriui pasimatymą, kaip pirmą kartą...

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Jeigu savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai romantinėje srityje tikisi kažkokių didelių pokyčių – gali tekti šiek tiek nusivilti. Verčiau dėmesį sutelkite į karmos reikalus, darykite kažką nesavanaudiško. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiausia svarbos turės Jūsų bendravimas, santykiai su aplinkiniais. Svarbiausia, nenusisukite nuo to, kas Jums aktualu: drąsiai klauskite, nebijokite daug pasakančios tylos. Penktadienį bei šeštadienį vėl jausitės nuostabiai: spindėsite žavesiu, puikia energija. Mėgaukitės dėmesiu ir gera kompanija!

SEKSAS: Jūs būsite taip susirūpinę savo draugų asmeniniais reikalais, kad pamiršite apie savuosius. O be reikalo. Beje, atminkite, kad nuo guodimo iki sekso – tik vienas žingsnis, tad nenustebkite, kai draugystė peraugs į audringą romaną. 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams Žvaigždės pataria kažko imtis, atsiduoti meilei! Romantinis gyvenimas šiuo metu gali būti puikus, tačiau jeigu tiesiog gulėsite ant sofos ir žiūrėsite TV – pasimėgauti nepavyks. Lovoje laiką leisti šiuo metu galima tik dviem atvejais: jeigu joje mėgaujatės mylimojo draugija arba jeigu patogiai įsitaisę flirtuojate internete. Savaitės viduryje teks prisiminti, kad meilė – ne žaidimas ar varžybos, o jeigu jaučiatės kitaip, pats laikas apmąstyti viską, kas vyksta ir ko iš tiesų norite. Savaitgalį pasiruoškite aistrai – metas atsiskleisti!

SEKSAS: Libido lėtai, tačiau vis mažės ir transformuosis į kažką kito: kūrybą, darbą, pomėgius, kalbos mokymąsi ir pan. Net ir patys būsite nustebę, kad jums sekso paprasčiausiai ne-rei-kia. Džiaugsmo bus daug, tačiau jis nieko bendro su erotika neturės. 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovai bus labai užmaršūs, išsiblaškę. Jeigu šiomis dienomis esate suplanavę kažką svarbaus (ypač romantiško) – verčiau pasirūpinkite ir priminimais. Beje, šiuo metu paprastas pokalbis su mylimu žmogumi gali tapti tikru atsivėrimu, informacija bus perduodama „iš širdies į širdį“. Savaitės vidurys – gana smagus, labai tinkamas pasimatymams, meilės, romantikos paieškoms ar tiesiog sutvirtinimui. Šiuo metu iš tiesų traukiate aplinkinius! Savaitgalis – kiek ramesnis, paprastesnis, tačiau nestokojantis šilumos bei meilumo. Būtų puiku padaryti brangiam žmogui staigmeną.

SEKSAS: Intymiame gyvenime netruks įvykių – jų bus tiek daug, kad ir astrologija čia nepadės. Kad ir kiek naršysite internete, vis tiek nieko naujo apie save nesužinosite. Tad negaiškite laiko veltui ir užsiimkite meile bei seksu kiek širdis geidžia. 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai gyvenime (ypač romantiniame) iš tiesų pasiges logikos. Taip pat bus kiek sunku suprasti savo jausmus, tačiau pasistenkite jais pasikliauti ir neslopinti emocijų. Savaitės viduryje, ko gero, teks kažką atidėti. Juk svarbiausia, kad tai apskritai įvyks, net jeigu vėliau, nei tikėjotės, tiesa? Pasikliaukite visatos dėsniais, šiuo metu viskas vyksta būtent taip, kaip ir turėtų. Penktadienis bei šeštadienis – ypatingos dienos, jei tik norėsite, gebėsite užkurti tokią meilės ir aistros ugnį! Tiesiog pasimėgaukite romantika.

SEKSAS: Jūsų pastangos suteikti antrajai pusei malonumą šią savaitę bus labai originalios. Kadangi nenorėsite stovėti vienoje vietoje, pradėsite eksperimentuoti, todėl labai nustebinsite savo antrąją pusę. Nebent antroji pusė taip pat šėlsta su eksperimentais. 

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovus kažkas iš tiesų klaidins. Pirmiausia, įsitikinkite, ar tai ne Jūs pats, tuomet atidžiau stebėkite viską, kas vyksta romantiniame gyvenime. Savaitės viduryje Jūsų laukia daug žadantis atradimas – tai gali pakeisti Jūsų meilės santykius! Galbūt tai net vidinis atradimas? Atverkite tiek širdį, tiek protą – mėgaukitės tekančia energija, ji puikiai motyvuos. Savaitgalį Žvaigždės pataria būti savimi. Kam stengtis kažkam įtikti, jei patys esate nuostabūs?

SEKSAS: Emocinis ir fizinis susijaudinimas bus labai susijęs su muzika. Bet koks koncertas sujaudins jūsų sielą, o ir kūnas neliks abejingas. Jei gausite dovanų bilietą į savo mėgstamo atlikėjo koncertą, būsite už tai dėkingi dar ilgai. 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria: pasiruoškite, nusiteikite ir pirmyn! Šiuo metu jausite tikrą nuostabios energijos antplūdį, tai puikus laikas naujiems santykiams ar tiesiog esamos meilės naujam įžiebimui! Ypač pasitarnaus Jūsų sugebėjimas rodyti švelnumą tiek sau, tiek kitiems. Trečiadienį ar ketvirtadienį galite tikėtis kažkokių trukdžių – tai bus kažkas keisto, reikalaujančio daugiau laiko bei dėmesio tam, kad suprastumėte. Savaitgalį pagalvokite, kas Jūsų nuomone iš tiesų vertas tolesnių tyrinėjimų, dėmesio? Spindite seksualumu ir visi tai pastebi! Su kuo norite pasidalinti vidiniu grožiu ir aistra?

SEKSAS: Jūsų laukia vienatvė ir dūsavimai ant suoliuko. Tiesa, dūsavimai gali būti skirti ir jums, tačiau jūs apie tai nieko nesužinosite. Jei jūs seniai susituokę, tuomet numatyti kas bus dar lengviau: sočios vakarienės ir dūsavimai po jos. Tačiau jūs visuomet galite pasiginčyti su žvaigždėmis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras