Meilės horoskopas savaitei (03 12 – 03 18)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovams, rodos, niekas nesiklostys taip, kaip turėtų. Žvaigždės pataria atidėti svarbius pasimatymus ir labai nesikrimsti – netrukus viskas stos į savas vėžes. Savaitės viduryje būsite kupini geros energijos, tai – ypač palankus metas atrasti naujus dalykus, naujas galimybes. Taip pat, bendrauti su naujais žmonėmis ar tiesiog išbandyti kažką naujo (veikla, poza...) su savo partneriu. Artėjant savaitgaliui labai daug reikšmės turės jūsų karjera. Beje, tai turės įtakos ir meilės santykiams, tačiau jei ir kils nesutarimų, jie bus laikini. Stenkitės atsipalaiduoti ir džiaugtis gera kompanija!

 

JAUTIS

Pirmadienį Jaučio ženklo atstovams ramybės neduos mintys apie ilgalaikius įsipareigojimus, net jei esate vieniši ar tik neseniai pradėjote su kažkuo susitikinėti! Kaip bebūtų, tai, žinoma, nėra blogai ir jei aplinkybės jums palankios, galite pradėti apie tai kalbėti garsiai. Savaitės viduryje aktyvesnė taps jūsų pasąmonė. Pastebėsite, kad kažkas, kuo aklai tikėjote, yra ne visai tiesa. Pasirodo, jūsų mylimas žmogus (ar simpatija) žino daugiau, nei jūs manėte. Svarbiausia – būkite savimi ir visada įžvelkite teigiamą dalykų pusę.

 

DVYNIAI

Pirmosiomis savaitės dienomis Dvynių ženklo atstovams teks gerai apmąstyti viską, kas dedasi, net jei manote, jog tikrai neturite visos reikiamos informacijos. Kaip bebūtų, šiuo metu puikiai sugebėsite padaryti taip, kad partneris norėtų to, ko norite jūs. Savaitės vidurys palankus naujai pradžiai, pirmųjų žingsnių žengimui. Rizikuokite ir, didelė tikimybė, jus lydės sėkmė. Taip pat Žvaigždės pataria nevengti romantikos. Savaitgalį gali būti kiek sudėtingiau bendrauti, susikalbėti. Atrodys, kad niekas nežino ar nesupranta, ką norite jiems pasakyti. Stenkitės būti tikslūs, aiškūs ir daug nesijaudinkite – sekmadienį situacija pasikeis į gera.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžia Vėžio ženklo atstovams iš tiesų sėkminga. Nejausite jokio spaudimo, būsite kupini teigiamos energijos... Svarbiausia – nestokokite ryžtingumo, aplinkiniai tam bus ypač pastabūs. Trečiadienį, ketvirtadienį daug reikšmės (ypač – jūsų asmeniniam tobulėjimui) turės kolegos. Galbūt kolektyve įsižiebs jausmai, gal tiesiog sužinosite kažką, kas sukels daug emocijų ir privers nuoširdžiai pasikalbėti su partneriu. Savaitgalį Žvaigždės pataria vengti rimtų pokalbių, diskusijų: šiuo metu galimi nesusipratimai, nesusikalbėjimas. Verčiau atidėkite reikšmingus pokalbius kitai savaitei.

 

LIŪTAS

Pirmosiomis savaitės dienomis Liūto ženklo atstovų meilės gyvenimas gali stipriai susikirsti su jų ego. Žvaigždės pataria būti atviriems, neslėpti jausmų, nesistengti „pridengti“ jokių situacijų ar žmonių. Net jei tai būtų gėdinga, ateityje suprasite, jog buvo verta! Antradienio vakarą reikalai pradės tvarkytis, būsite puikiai nusiteikę ir panirsite į romantiką, geras emocijas. Nuoširdžiai tuo mėgaukitės! Savaitgalį, ko gero, jūsų pagalbos reikės partneriui. Išklausykite, padėkite į pasaulį žvelgti optimistiškiau. Vienišiams palankus metas naujoms pažintims. Ypač naudingos bus tos, kurios užsimegs savanoriškos veiklos metu.

 

MERGELĖ

Drąsiai atsiverkite, leiskitės į šiltą, atvirą bendravimą, net jei jūs – visai neseniai susipažinote! Tai gali būti tiesiog nuoširdūs pašnekesiai apie šeimos istoriją, asmeninį gyvenimą... Kažkas dvasiškai šilto, atskleidžiant daugiau, nei paprastai darote. Bus verta! Savaitės viduryje Žvaigždės pataria prisiversti užsiimti kažkokia veikla, kad ir kokie išsekę besijaustumėte. Susikoncentruokite ties veikla, brangia mylimam žmogui, stenkitės teigiamas emocijas išgyventi drauge. Penktadienį, pagaliau, pajausite puikios energijos antplūdį, kartu ateis naujos mintys, ambicijos, tikslai... Būkite drąsūs ir mėgaukitės tuo, ką darote!

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams Žvaigždės pataria laikytis verslo, užsiimti darbais, vykdyti atsakomybes. Tiesą sakant, verčiau atidėkite bet kokią romantiką antradieniui. Beje, tai nereiškia, jog pirmadienį negalite fantazuoti, svajoti! Savaitės viduryje sulauksite gana stiprių emocijų. Pasistenkite energiją sukoncentruoti tiesiog bendravimui su mylimu žmogumi. Vienišiams tinkamas laikas pamąstyti, kokio partnerio jie norėtų, taip pat bendrauti su naujais žmonėmis. Savaitgalį, ko gero, teks bandyti suprasti kai kurias nerašytas taisykles, tačiau tai nebus blogai, priešingai – naudinga! Galbūt būsite pirmieji viską išsiaiškinę? Nepamirškite, kad poroje taisykles kuriate drauge.

 

SKORPIONAS

Pirmadienį Skorpiono ženklo atstovai galės džiaugtis neįtikėtinai stipria ir sėkminga asmenine energija. Žavėsite aplinkinius (ypač – mylimąjį), sugebėsite įtikinti žmones daryti keisčiausius dalykus! Gyvenkite maksimaliai! Tuo tarpu savaitės viduryje Žvaigždės pataria kiek sulėtinti gyvenimo tempą, galbūt todėl, jog būsite linkę į netaktą. Kaip bebūtų, tai palankus laikas meilės paieškoms ar jos stiprinimui, tačiau – turite žaisti saugiai. Savaitgalį privalote žengti pirmąjį žingsnį – sėkmė lydės tiek diskusijose su partneriu, tiek naujų simpatijų ar net nuotykių paieškose!

 

ŠAULYS

Pirmadienį Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Net jeigu darbotvarkė bus iš tiesų pilna, pasistenkite tam laiko rasti bent jau vakare (galbūt galite kažką atidėti?). Kartais reikia socialinę „bateriją“ tiesiog perkrauti. Tuo tarpu savaitės viduryje jus be abejonės užlies teigiamos emocijos, tai – iš tiesų palankus laikas pokyčiams. Galbūt seniai bandote pasikalbėti su partneriu, norite santykius perkelti į naują lygmenį? Dienos bus sėkmingos, seksis bene viskas, ko imsitės. Savaitgalį, ko gero, teks iš naujo apmąstyti savo požiūrį į meilę, santykius. Įsigilinkite į savo troškimus.

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovams bus ypač svarbu prieš dalinantis mintimis ar jausmais viską gerai apmąstyti, ypač – jei tai susiję su romantiniu jūsų gyvenimu. Priešingu atveju bus didelė tikimybė suklupti, leptelėti kažką, ko iš tiesų negalvojate. Savaitės viduryje, tikėtina, pastebėsite, kokie artimi tapote su mylimu žmogumi. Jei bandysite ieškoti to priežasčių pamatysite, jog viskas vyko tiesiog savaime. Kartais iš tiesų naudinga pasiduoti tėkmei, tačiau nepamirškite ir pasistengti parodyti jausmus ir dalintis šiluma. Savaitgalį lydės puiki energija ir laimėjimai, net jei esate vienišiai. Tinkamai išnaudokite šį laiką!

 

VANDENIS

Pirmadienį Vandenio ženklo atstovus lydės nesaugumo jausmas. Net jeigu jausitės nepatogiai, stenkitės priimti šią nuotaiką bei suprasti jos priežastis. Tai nuves tik į didesnį intymumą, net jei manysite, jog nesate tam pasiruošę! Savaitės viduryje labai svarbūs taps nauji žmonės – tiek potencialūs partneriai, tiek tiesiog pažįstami, galintys padėti jūsų santykiams įpūsti naujos socialinės energijos. Kaip bebūtų, naujos galimybės jus jaudins bei žavės! Savaitgalį, tikriausiai, jausitės vėl kiek sutrikę, būsite linkę abejoti. Pagalvokite, kokio įrodymo iš mylimo žmogaus trokštate. Gal tiesiog reikia palaukti?

 

ŽUVYS

Pirmadienį Žuvų ženklo atstovams bus sunku suprasti, ką kalba (ar ką tuo bando pasakyti) mylimi žmonės. Sieksite išsiaiškinti, kas kirba partnerio ar simpatijos galvoje. Beje, tai ypač palankus metas keliauti – paįvairinkite esamus santykius nauja veikla ar nuotykiais. Savaitės viduryje, ko gero, teks susidurti su skirtingų nuomonių kova. Žvaigždės pataria neskubėti priimti jokių sprendimų – tam šios dienos labai nepalankios. Tuo tarpu savaitgalį nesunkiai rasite visus atsakymus, puikias išeitis. Svarbiausia – nesidrovėkite pasiūlyti kažką neįprasto. Atsipalaiduokite!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras