Meilės horoskopas savaitei (03 14 – 03 20)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Ką jūsų šeima išmano apie romantiką? Tiesą sakant, nemažai. Nors galbūt jie nėra žmonės, į kuriuos pirmiausia kreipiatės patarimo, tačiau pirmadienį toks veiksmas gali būti ypač naudingas. Beje, namiškiai džiaugsis jūsų pasitikėjimu. Antradienį bei trečiadienį susiklosčiusi situacija privers jus šį tą išmokti, suprasti apie save patį. Tai – tik į naudą, dienos bus romantiškos, aistringos! Tuo tarpu ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį teks sugrįžti į kasdienybę – dirbti, mankštintis, atsakingai vykdyti kitas pareigas. Kaip bebūtų, sekmadienį sulauksite mielo skambučio ar žinios – ši diena leis vėl pajusti pavasario, šilumos džiaugsmą.

JAUTIS
Ketvirtadienis, penktadienis bei šeštadienis – romantiškiausios ir smagiausios savaitės dienos, tikrai pajusite Žvaigždžių magiją! Kas jūsų laukia pirmadienį? Nieko ypatinga. Ne, tai nėra bloga diena – tikriausiai visai smagiai leisite laiką, bendrausite, tiesiog romantikos verčiau nesitikėkite. Antradienis bei trečiadienis – erzelio kupinos dienos, ko gero, teks susidurti su daug norinčiais, tačiau neveikliais žmonėmis. Nusiraminkite ir su džiaugsmu laukite ketvirtadienio! Kaip minėjome, šias tris dienas viskas klosis ypatingai – toks palankus Žvaigždžių išsidėstymas būna tik keletą kartų metuose!Sekmadienį patariama pailsėti ir tiesiog pasidžiaugti pavasariu.

DVYNIAI
Labiausiai romantika pasimėgauti Dvyniai galės savaitės pabaigoje, ypač sekmadienį. Ši diena jums leis susikoncentruoti tik į mylimą žmogų, o kai tai darote, būnate kaip niekada žavingi ir užburiantys! Stenkitės ramiai laukti šios dienos, mat kitos nebus ypač nuotaikingos. Pirmadienis – tradicinis, kupinas streso ir neaiškumų. Antradienis bei trečiadienis – kiek smagesnės dienos, jūsų lauks malonūs žmonės ir geros idėjos, tačiau net nepakvips romantika. Ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį Žvaigždės pataria skirti šeimai – taip išvengsite daugybės nemalonumų. Nepamirškite: sekmadienis – nuostabi, kupina veiksmo, jaudulio ir meilės diena!

VĖŽYS
Nors šią savaitę būsite ne itin linkę romantiškai leisti laiką, pirmadienis – puiki diena naujai pradžiai. Taigi, jei vis dar esate vienišas – tai puiki proga skirti dėmesio, flirtuoti su savo simpatija, taip pat diena tinkama rodyti ryžtą, atkaklumą. Antradienį bei trečiadienį tarsi pagausite save nuolat galvojant apie ateitį – galbūt ramybės neduoda mintys apie perspektyvas su kažkokiu žmogumi? Ketvirtadienį, penktadienį ar šeštadienį Žvaigždės pataria apsivalyti – susitvarkyti namus, užbaigti kažką svarbaus, pailsėti. Gali tekti susidurti su nenumatyta situacija – tvarkymasis padės jūsų savijautai ir galėsite viską išspręsti.

LIŪTAS
Jei esate vieniši, ši savaitė, ko gero, to nepakeis – palankus pažintims metas bus nebent sekmadienį. Tačiau jei turite antrąją pusę – jūsų laukia palaiminga savaitė. Pirmadienis – ramus, mielas – tai diena, kai jausitės tarsi sėdėtumėte medžio namelyje ir jaukiai besišnekučiuodami gertumėte arbatą su artimu žmogumi. Antradienį bei trečiadienį tiesiog švytėsite iš vidaus, būsite kupini teigiamos energijos ir aplinkiniai tai įvertins. Ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis – žemiškos dienos, suksitės tarp darbų, finansinių projektų… tačiau sėkmė nenusigręš. Sekmadienis – jaudinanti diena, jausitės tarsi veikėjas iš puikaus romano. Džiaukitės, mėgaukitės!

MERGELĖ
Jūs neabejotinai turite talentą vienas pats atlikti darbus taip, kaip kiti nesugebėtų net su tuzino žmonių pagalba. Bet tik ne pirmadienį. Šią dieną Žvaigždės pataria bendradarbiauti, įsiklausyti į kitų nuomones, drąsiai klausti patarimo. Nors Mergelėms tai nebus ypač romantiška savaitė, jei atlikote viską, ką turėjote (ką buvote pažadėję ar susiplanavę) – būsite įvertinti, ir tai teigiamai paveiks jūsų romantinius santykius ateityje. Juk laimės pojūtį dažnai siejame su mus supančiais žmonėmis, dėmesiu. Ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį jūsų laukia gera nuotaika, malonūs netikėtumai – mėgaukitės ir pasistenkite už gerą atsilyginti geru.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklių ženklo atstovai – ne vieninteliai, kuriems sekmadienį žadama romantika. Žmonės šią dieną jausis įsimylėję, nuotaikingi – tai leis dar labiau mėgautis šia nuostabia diena. Kitų savaitės dienų prognozės ne ypač karštos. Pirmadienis tinkamas darbui, naujiems projektams, neužbaigtiems reikalams. Antradienį ir trečiadienį Žvaigždės pataria skirti laiko draugams, nuoširdiems pokalbiams. Ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį Svarstyklėms ypač pravers jų klausymo įgūdžiai – artimieji norės išsipasakoti, ieškos užuojautos ar patarimo. Būkite malonūs, pasistenkite pagelbėti mylimiems žmonėms. Ir tada ateis nuostabusis sekmadienis – maloni diena visomis prasmėmis. Gali būti,  nuo šypsenos ir juoko net paskaus žandus. Beje, tam įtakos tikriausiai turės ir bučiniai…

SKORPIONAS
Pirmadienį sunkiai suvoksite savo svajones ir troškimus. Kas dedasi jūsų pasąmonėje? Kokius svarbiausius sprendimus turėtumėte priimti meilės srityje? Geri klausimai. Ko gero, ši savaitė jums pasufleruos keletą atsakymų. Antradienį ir trečiadienį galimi nesutarimai su viršininku – stenkitės išvengti rimtų pykčių. Ketvirtadienis, penktadienis bei šeštadienis – geresnės dienos, būsite pakantūs, galite sulaukti ir malonių netikėtumų. Bičiulis jau senokai nuo jūsų slepia kažką svarbaus, rodos, tai metas, kai viską sužinosite! Beje, nenusiteikite blogai – paslaptis bus jaudinanti. O jeigu patys kurį laiką nedrįstate kažko išsakyti – pasiryžkite ir padarykite tai šiomis dienomis. Sekmadienis, nors meilės fronte nebus nieko naujo,- puiki diena.

ŠAULYS
Nors apskritai santykiai su mylimu žmogumi klostosi neblogai, tikėtina, puikiai vienas kitam tinkate, pirmadienį viskas gali atrodyti priešingai. Netinkama energija painios visus reikalus, privers dvejoti dėl paprasčiausių dalykų. Nepasiduokite emocijoms, nesugadinkite santykių, antraip gali tekti susidurti su skaudžiomis pasekmėmis. Antradienis ir trečiadienis – kelionėms palankios dienos, pasistenkite susiorganizuoti nors mažytę išvyką. Ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį, ko gero, vėl būsite kiek suirzęs – pasistenkite skirti laiko sau, atsipalaiduoti. Sekmadienį viskas grįš į savas vėžes.

OŽIARAGIS
Pirmadienį, ko gero, laukia ginčas su antrąja puse – pasistenkite išlikti ramūs, nerėkti ir nepriekaištauti dėl praeities įvykių, tikriausiai tiesiog per jautriai reaguojate į susiklosčiusią situaciją. Antradienis ir trečiadienis – nors ne romantiškos, tačiau kupinos teigiamos energijos dienos. Nesivaržykite išsakyti savo nuomonę, tik darykite tai maloniai – diskusija skatins tobulėjimą. Ketvirtadienį – šeštadienį Žvaigždės pataria prisiminti senus draugus, užbaigti darbus, skirti laiko tiesiog maloniems pojūčiams. Pailsėkite ir nusiteikite puikiai kažko naujo pradžiai sekmadienį.

VANDENIS
Pirmadienį būsite itin jautrūs ir tai gali pakenkti santykiams su mylimu žmogumi. Pasistenkite blaiviai mąstyti, neieškokite problemų, negalvokite apie dalykus, kurių negalite pakeisti. Tiesiog pasikliaukite savo natūralia energija!Antradienis bei trečiadienis – draugystei tinkamos dienos, būsite lankstūs, linkę priimti kompromisą, bendrauti, mylėti. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį ramybės neduos darbas, finansiniai reikalai – neleiskite pareigoms atimti viso paros laiko. Sekmadienis vėl bus tinkamas bendravimui, dėmesiui, staigmenoms. Nepamirškite parodyti artimiesiems, kokie šie jums brangūs.

ŽUVYS
Pirmadienį, ko gero, norėsite garsiai užsileisti kokią meilės dainą ir šokti vienais apatiniais!Būsite kupini teigiamos energijos, spinduliuosite šiluma. Tai – romantiška ir nuotaikinga diena. Antradienį ir trečiadienį Žvaigždės pataria nepamiršti mankštos – ji padės nusiraminti, išlaikyti gerą nuotaiką. Tuo tarpu ketvirtadienį norėsis daugiau pasyvumo – toks pojūtis nepasitrauks iki pat šeštadienio. Skirkite laiko poilsiui. Beje, santykiuose gali iškilti kažkokia netikėta kliūtis – svarbiausia bus apie viską nuoširdžiai pasikalbėti. Išsprendus problemas jūsų lauks nuostabus sekmadienis.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
laukiam sekmadienio ;)
dėl pirmadienio tikrai nesuklysta - pilnas streso...
Naujas komentaras