Meilės horoskopas savaitei (03 15 – 03 21)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Šią savaitę bus lengva nutraukti senus ryšius ir pradėti naujos meilės paieškas. Venera saugos jūsų privatumą, todėl kovo viduryje bus lengva nutraukti senus ryšius ir pradėti naujos meilės paieškas. Šią savaitę atgims noras flirtuoti ir suvilioti, o su kiekviena diena - galimybių daugės. Nepraleiskite progos savo gyvenimą padaryti geresnį bei įdomesnį.
 

JAUTIS. Jei esate nepatenkinti savo asmeniniu gyvenimu ir esate kardinaliai nusprendę pakeisti savo status ui, žvaigždės pirmiausia jums pataria atnaujinti savo pažįstamų žmonių ratą. Naujos pažintys ir nauji žmonės padės atrasti visai kitus dalykus ir gyvenimui suteiks daugiau džiaugsmo. Nebijokite veikti, bendrauti ir išvengsite pavasaeinės depresijos. 

 

DVYNIAI. Šią savaitę nesistenkite nuslopinti savo jausmų. Jei jums į akį krito simpatiškas žmogus, bandykite jį pažinti bent per atstumą ir išreikškite savo jausmus. Jei puoselėjate ilgalaikius santykius, šią savaitę mėgausitės romantiškais įspūdžiais. Ieškantiems antrosios pusės, nesiverskite per galvą sutikti amžiną meilę, o laukite laimingo atsitiktinumo.

 

VĖŽYS.  Žvaigždės žada pagerėjusią situaciją meilės sferoje. Tačiau nebūkite per daug patiklūs ir mokėkite atskirti tikrus gerbėjus nuo netirų. Mėgaukitės jaukia romantika ir nebijokite jaustis seksualiai. Ši savaitė taip pat  palanki piršlybos ar tuoktuvėms. 
 

LIŪTAS. Šią savaitę nesistenkite nuslopinti savo jausmų. Jei jums į akį krito simpatiškas žmogus, bandykite jį pažinti bent per atstumą ir išreikškite savo jausmus. Jei puoselėjate ilgalaikius santykius, šią savaitę mėgausitės romantiškais įspūdžiais. Ieškantiems antrosios pusės, nesiverskite per galvą sutikti amžiną meilę, o laukite laimingo atsitiktinumo.Šią savaitę galite tikėtis rimtų sukrėtimų iš mylimo žmogaus. Tačiau būkite tikri, jog meilė įveikia visas kliūtis, net ir pačias sunkiausias. Jums nėra kliūčių likti kartu, tad pagalvokite ar principai ir partnerių kaita yra pats tinkamiausias problemos sprendimo būdas. 
 

MERGELĖ. Vargu ar šią savaitę pavyks laimėti kovą prieš savo pavydo jausmą. Negalima savęs įtikinėti, jog antroji pusė jums yra neištikima. Nepagrįsti kaltinimai ir suklastoti faktai ne juokais gali įskaudinti ir supykdyti partnerį. Tad pasistenkite išlikti kiek įmanoma ramesnės ir nepasiduokite keršto troškimui.

 

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę asmeniniuose santykiuose galite pajusti atšalimą ir abejingumą. Norėsis atsiriboti ir niekam nepriklausyti. Su kuo būsite, o su kuo ne - jūsų reikalas. Tačiau kartais vertėtų pabusti iš savo fantazijų pasaulio, nes taip galite praleisti puikią progą, kuri antrą kartą gali ir nepasitaikyti. 

 

SKORPIONAS. Jei meilės klausimu kankina abejonės, šią savaitę žvaigždės rekomenduoja atskleisti savo tikruosius ketinimus. Būkite drąsūs ir meskite iš galvos kuklumą bei imkitės iniciatyvos. Vienišiams ši savaitė, tai puikus laikotarpis užmegzti naujas pažintis.

 

ŠAULYS. Gali būti, jog šią savaitę, kaip niekad šauliams bus reikalinga vienatvė. Būtent ji jums padės atkurti fizinę, psichinę ir emocinę pusiausvyrą. Vienišiams reikės daug dirbti, jog atkurti savo gerą įvaizdį ir sužibėti priešingos lyties akyse. Jei puoselėjate ilgalaikius santykius, nebijokite parodyti savo jausmų antrajai pusei. Ji nusipelno jūsų pagarbos ir dėmesio.

 

OŽIARAGIS. Stenkitės aplinkiniams bei mylimam žmogui nereikšti kritikos dėl smulkmenų. Tai gali būti rimto kivirčo priežastis. Romantiškiausia savaitės diena - ketvirtadienis. Nauji susitikimai ir kelionės, tai dovana jums už įdėtas pastangas.

 

VANDENIS.  Šią savaitę prasidėjusi aistringa pažintis gali greit pasibaigti, bet nusiminti neverta. Bet kuriuo atveju,  būsite linkę į saviapgaulę. Vargu ar jūsų puoselėjami jausmai yra iš tiesų tokie stiprūs, kokie atrodys visą šią savaitę. Neskubėkite vertinti gerbėjų, vargu ar sugebėsite tai padaryti objektyviai.


ŽUVYS. Šią savaitę jūsų širdį šildys šilti ir romantiški jausmai. Tačiau iki savaitės pabaigos turėsite apsispręsti ir pasirinkti vieną kandidatą. Tie kurie puoselėja ilgalaikius santykius, turėtų dėmesį sutelkti į partnerio poreikius. Šią savaitę turite suprasti, kas yra geriau, žvirblis rankoje ar briedis girioje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras