Meilės horoskopas savaitei (03 16 – 03 22)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Neskubėkite nutraukti senų santykių ir pradėti naujų. Seni nusivylimai gali atgimti naujuose santykiuose. Tai nereiškia, jog reikia užkirsti kelią naujoms pažintims. Jų tikrai bus. Penktadienį galimi ginčai su antrąją puse. Galbūt jums reikia parodyti daugiau iniciatyvos ir susigrąžinti tai, kas prarasta? Sekmadienį būsite kupini  idėjų, įskaitant ir meilės.
 

JAUTIS. Jūsų santykiai griūva, nes peržengėte pasitikėjimo slenkstį. Tad šią savaitę jums bus primintos visos jūsų klaidos, o geriausia ką galite padaryti, tai veiksmais ir žodžiais įrodyti, kad jūsų ketinimai yra rimti. Pasistenkite išanalizuoti savo praeitį ir padarykite išvadas savo galvoje. Nuo ketvirtadienio tikėtina, kad susigrąžinsite savo gerą vardą ir galėsite mėgautis aistringais pasimatymais bei atvirais pokalbiais.
 

 

DVYNIAI. Pirmadienį jūsų santykiams trūks mentaliteto, bet problemų aptarimas bus naudingas. Nuo trečiadienio jūsų aistringas gyvenimas ims didėti palaipsniui, o penktadienį galite tikėtis erotiško nuotykio. Tačiau penktadienį geriau susilaikykite nuo pasimatymų virtinės, tikėtinos intrigos ir nesusipratimai. Savaitgalis vėl romantiškas. Galima naujai atgimusi sena draugystė.
 

VĖŽYS.  Šią savaitę būsite apdovanoti kerštingiausio zodiako ženklo titulu. Staiga prisiminsite senas nuoskaudas ir skubėsite atkeršyti, apkaltinti ir nedovanoti. Paleiskite praeitį ir išmokite atleisti. Tik tada prasidės harmoningas ir romantiškas bei nuotykių kupinas laikas. Palankiausios dienos trečiadienis ir šeštadienis. 

 

LIŪTAS. Savaitė prasidės nuo svarbių datų atšaukimo ir atšiaurumo partneriui. Antradienį, trečiadienį jaudinsitės dėl kitų dalykų. Pakaks nervų ir įtampos darbe ir finansiniuose reikaluose. Nuo savaitės pabaigos pagaliau imsite puoselėti savo laimę ir darysite viską, jog išgelbėti išblėsusią meilę bei aistrą.
 

MERGELĖ. Šią savaitę mergelių pagrindinis dėmesys kryps į asmeninį gyvenimą. Tikėtina, jog persvarstysite savo požiūrį į partnerį ir pačią partnerystę. Savaitės viduryje galima nemaloni patirtis romantikos srityje. Tai sužadins jūsų emocijas ir privers vėl į viską pažvelgti iš naujo. Savaitgalis tinkamas senoms problemos spręsti. Nebijokite išsakyti to, kas jums kelią nerimą ar pasipiktinimą. 

 

SVARSTYKLĖS. Galbūt jūsų partneris ir nėra tobulas, tačiau nervus ir balso tembrą vertėtų pasaugoti. Jei ne dėl savęs, tai bent dėl  santykių su antrąja puse. Žvaigždės pataria būti kantriems ir išmokti kalbėtis. Tai padaryti bus lengviau antroje savaitės pusėje. Jei dar savaitės pradžioje nepaskubėsite su skyrybomis, savaitės pabaiga bus itin jausminga ir romantiška.

 

SKORPIONAS. Visą savaitę turėsite problemų su antrąja puse. Išmokite įsiklausyti į partnerį ir geriau pagalvokite, ar mylimojo žodžiuose nėra nė kruopelytės tiesos. Jei teisingai priimsite kritiką, išvengsite tolimesnių barnių. Savaitgalį trykšite seksualumu ir milžiniška energija. Tikėtina, kad sudaužysite ne vieną širdį.

 

ŠAULYS. Šią savaitę galite tikėtis daug netikėtumų savo jausmų atžvilgiu. Ką seniau beatodairiškai mylėjote, galite imti nekęsti arba priešingai, tikėtina netikėtai užgimusi aistra žmogui, kuriam seniau buvote visiškai abejingi. Bus daug pagundų susitikti su žmonėmis iš praeities. Būkite atsargūs įsitraukdami į meilės nuotykius. Ypač pavojingas - penktadienis ir šeštadienis. 

 

OŽIARAGIS. Jūsų mintys bus šalia namų ir šeimos. Jūs turite puikią galimybę atkurti harmoningus santykius su šeimos nariais, tėvais bei vaikais. Nebijokite būti iniciatoriais ir ieškokite būdų, kaip prieiti prie jums mylimų žmonių. Ši savaitė taip pat palanki atsiprašymams. Nebijokite pripažinti savo praeities klaidų. Atviras atsiprašymas veiks gydančiai. 
 

VANDENIS.  Atsitiktinis susitikimas, laiškas, gauta žinutė ar kitoks atsitiktinumas gali aukštyn kojomis apversti jūsų ramų gyvenimą. Jei manėte, kad santykiuose įsivyravo taika ir darna, tai ši savaitė pažers jums naujų staigmenų. Gali tekti priimti svarbų sprendimą akimirksniu, tad abejoti nebus kada. Klausykite savo širdies, bet nenuvertinkite ir  proto galimybių.


ŽUVYS. Labiausiai dėl pokyčių asmeniniame gyvenime kentės aplinkiniai. Tačiau viskas bus gerai, nes jūs turite įgimtą dovaną pamatyti tai, kas yra giliai paslėpta, o kas plaukioja tik paviršiuje. Kasdienės bėdos yra vieni juokai palyginus su tuo, kas gyvena jūsų širdyje. Savaitės pabaigoje pasisaugokite neigiamų emocijų, galite nukentėti dėl pavydo. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras