Meilės horoskopas savaitei (03 17- 03 24)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

 Savaitės pradžioje net žolė kitapus tvoros atrodys žalesnė, todėl net ir santykiai su antrąja puse gali nebedžiuginti, pasirodyti išsisėmę ir nuobodūs. Kaip matote, į žemę besiskverbiantis pavasaris ne visų širdis pripildo meilės ir susižavėjimo. Šypsokitės iki ausų, šiuo atveju šypsena – didžiausias Jūsų ginklas ir pagalbininkas. Trečiadienį, ketvirtadienį suplanuokite ką nors nekasdieniško, išeikite pasivaikščioti su draugais ar pasėdėti jaukioje miesto kavinukėje. Šis savaitgalis Jūsų laikas, lengvai atkreipsite patinkančių asmenų dėmesį, todėl naujoms pažintims metas itin palankus.

 

JAUTIS

Meilės srityje norite pasiekti kuo geriausių rezultatų? Tada nieko nelaukite ir išmeskite rutiną iš Jūsų gyvenimo, padarykite ką nors naujo, iki šiol dar nepatirto. Jei turite antrąją pusę, kartu lankykite šokius, sporto klubą ar užsiimkite kita, jums abiems patinkančia veikla. Jei esate vienišas, tačiau svajojate susirasti antrąją pusę, jos ieškoti galite internete arba dažniau lankytis žmonių susibūrimo vietose. Jei ir nerasite gyvenimo meilės, praplėsite pažintis. Trečiadienį, ketvirtadienį galimos naujos pažintys, kurios privers Jūsų širdį sudrebėti iš jaudulio, todėl visą likusią savaitę dėl to suksite galvą. Savaitgalį skirkite laiko sau, paskaitykite mėgstamą knygą ar susitikite su senai matytais pažįstamais.

 

DVYNIAI

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis – geriausios dienos pasimatymams, todėl išnaudokite jas nieko nelaukdami. Pakvieskite savo mylimąją/mylimąjį romantiškos vakarienės, o jei esate vienišas, nebijokite užkalbinti Jums patinkančių asmenų, iš to tikrai gali kas nors išeiti. Juk sakoma: kas nerizikuojam, tas negeria šampano. Tikėtina, jog turintys antrąją pusę, šią savaitę bus apdovanoti mielomis, romantiškomis dovanėlėmis, santykiai galbūt net peržengs į kitą etapą. Taip, taip, sužadėtuvių žiedas jau beveik Jūsų rankose. Savaitgalį skirkite laiko saviugdai, mokslams, kultūriniams renginiams.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galimi konfliktai su mylimu žmogumi. Tikėtina, kad jie kils dėl menkiausių smulkmenų, kurios kainuos daug nervų ir pastangų, norint jas išspręsti. Būkite pasiruošę pokyčiams, geri ar blogi jie, priklausys tik nuo Jūsų pačių. Vienišieji šio ženklo atstovai tegu būna kantresni. Suprantama, kai už lango pavasaris, taip ir norėtųsi švelniai susikibus rankutėmis su mylimu žmogumi, pasivaikščioti po vakarėjantį miestą. Tačiau kantrybė – dorybė, išlaukite tinkamo momento ir būsite apdovanoti. Savaitgalį nepameskite galvos, nors ir norėsite su visais pasimatyti, tačiau savęs į kelias dalis tikrai nepadalinsite. Todėl viską labai gerai apsvarstykite.

 

LIŪTAS

Šią savaitę visą savo dėmesį ir laiką skirsite partneriui ir draugams, jie norės pelnyti kuo daugiau Jūsų dėmesio ir laiko. Jei sugebėsite šiuos du dalykus sujungti į vieną bendrą visumą ir laiko skirti visiems po lygiai, sveikiname. Kitu atveju, iš kurios nors pusės galite sulaukti nemažai priekaištų. Trečiadienį, ketvirtadienį, kad ir kaip to nesinorėtų, daugiau dėmesio privalėsite skirti profesinei veiklai, neatliktiems darbams užbaigti. Savaitgalį, jei tik oro sąlygos bus tinkamos, pabėkite nuo miesto šurmulio, išvykite į gamtą.

 

MERGELĖ

Savaitei prasidėjus skraidysite tarsi ant sparnų. Santykiai su partneriu nenustos džiuginti, kitaip tariant – iš naujo įsimylėsite ir jausitės neapsakomai laimingi. Vienas kitą stebinsite maloniomis staigmenomis ir siurprizais. Iš pradžių gali pasirodyti keista, kad mylimas žmogus staiga tapo romantiku, tačiau nustokite mąstyti ir džiaukitės gyvenimu, jį turite tik vieną. Savaitgalį jausmai taps dar intensyvesni, net patys nežinosite kas su Jumis vyksta.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje visų dėmesį trauksite kaip magnetas, visai nesistengdami būsite patrauklus ir gundantis. Kam laukti savaitgalio? Romantiškus pasimatymus planuokite jau pirmosiomis savaitės dienomis! Pavasaris į Jūsų gyvenimą įpūs naujų vėjų, todėl sutikti antrąją pusę šansų ypač daug, nepamirškite jų išnaudoti!

SKORPIONAS

Šią savaitę širdį užplūs abejonės dėl asmeninių santykių. Galbūt net norėsis nutraukti senai trunkančius santykius ir ieškoti naujovių meilės srityje. Tačiau būkite atsargūs, spontaniškai priimti sprendimai ne visada atneša geriausių rezultatų. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, viską gerai apsvarstykite, nes vėliau kelio atgal gali ir nebebūti. Trečiadienį, ketvirtadienį – kankins filosofinės mintys ir pamąstymai, norėsis kuo greičiau priimti sprendimą ir nuridenti akmenį nuo širdies. Tikėtina, kad savaitgalį pagaliau pavyks tai padaryti.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite teigiamai nusiteikęs, žmonėse matysite tik pačius geriausius dalykus, tačiau būkite atsargus. Nedori žmonės gali pasinaudoti per dideliu Jūsų gerumu ir atvirumu. Trečiadienį, ketvirtadienį būsite nusiteikęs svajingai, todėl visus darbus atliksite su didžiausiu užsidegimu ir optimizmu. Savaitgalį laimingiausias jausitės būdamas tarp žmonių, todėl susitikite su mylimų draugų kompanija ir pasilinksminkite iš širdies.

 

OŽIARAGIS

Pats tinkamiausias metas atostogoms, todėl jei yra galimybė meskite visus darbus ir išvykite pailsėti. Nesvarbu kur, Lietuvos pajūris tam taip pat labai tinkama vieta, svarbiausia atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Žinoma, nepamirškite kartu pasiimti antrosios pusės, išvyka, bendra veikla tik dar labiau sustiprins asmeninius santykius. Jei negalite ištrūkti iš darbo, poilsiui puikiai tiks savaitgalis. Jo metu trumputis poilsis taip pat nepamaišytų.

 

VANDENIS

Šią savaitę Jūsų galvoje suksis daugybę idėjų, pradedant meile, baigiant būsto remonto darbais. Turintiems antrąją pusę santykiai klosis gana neblogai, nors pykčių neišvengsite, tačiau visuose namuose pasitaiko juodų dūmų, todėl panikuoti dėl to tikrai neverta. Trečiadienį, ketvirtadienį patariama kuo daugiau bendrauti, po darbo neužsidaryti namuose, o būti tarp žmonių. Patikėkite, patys dėl to jausitės tik geriau. Savaitgalį galimas netikėtas pasimatymas su sena meile, tik likimas parodys kuo visa tai baigsis. Juk ne veltui visiems gerai žinomas posakis byloja – sena meilė nerūdija.

 

ŽUVYS

Viską galima sutaisyti, tačiau tai pareikalaus nemažai pastangų. Šiais žodžiais vertėtų vadovautis jau savaitės pradžioje. Iš pažiūros tvirti ir stiprūs santykiai su mylimu žmogumi gali pakrypti neigiama linkme. Tik nenusiminkite, jei nuoširdžiai stengsitės, viską išspręsti tikrai pavyks ir santykiai toliau klosis įprasta vaga. Trečiadienį, ketvirtadienį iš mylimo žmogaus galite sulaukti malonios staigmenos, o jei dar šią savaitę švenčiate gimtadienį, progų linksmintis tikrai netrūks. Savaitgalį pabendraukite su artimaisiais, aplankykite senai matytus draugus ar giminaičius.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras